Článek

Soucit se Zemanem? Vůbec. Zlá slova z „kavárny“. Babiš mladší ukázal na Čaputovou

 
Prezident Miloš Zeman se po včerejším propuštění z Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) sotva ohřál v Lánech a zamířil zpátky na nemocniční lůžko. Důvodem má být údajně to, že byl pozitivně testován na covid-19. Na sociálních sítích ale zaznívají pochybnosti, je za tím prý úplně něco jiného, varuje například Andrej Babiš junior. Politický komentátor naznačuje, že prezidentův zdravotní stav není očividně tak dobrý a volá po aktivaci článku 66. Jiří Pehe šel ještě mnohem dál.
26.11.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24452 článků) , Jiří Pehe (459 článků) , Miloš Zeman (27331 článků)
Podobné články

Děti nemají soucit s přírodou, trápilo učitelku Michaelu. Napsala proveganskou pohádku

 
Dnešní děti nemají soucit, mohlo by se zdát při pohledu na děti na pískovišti, které pitvají s radostí žížaly. Jako učitelku v mateřské školce Michaelu Vincourovou trápilo, že děti mnohdy nemají s přírodou a živými tvory soucit. A když jim předčítala z běžných dětských knih, trápilo ji, že nevychovávají k empatii. A tak se rozhodla sepsat vlastní knihu – Tenkrát svět.
22.09.2017 15:40 |

podobné články

Fiala na Slovensko dojel autem, s Hegerem si notoval o jádru. A jednal s Čaputovou

 
Premiér Petr Fiala (ODS) vyrazil na svou první zahraniční cestu. V duchu české tradice zamířil na Slovensko, podobně jako dřívější šéf kabinetu Andrej Babiš (ANO) nebo nedávno nový ministr zahraničí Jan Lipavský (Piráti). Dopoledne Fialu přivítal jeho protějšek Eduard Heger na slavnostní ceremonii u slovenského Úřadu vlády. Krátce poté spolu začali jednat o energetické krizi, předsednictví v Radě EU a ve V4, ale také o covidové pandemii a další spolupráci. Premiéři si vzájemně notovali a dle slov Hegera jej napadají jen témata, na kterých se obě země shodují. Fiala se setkal také s blonďatou hlavou státu Zuzanou Čaputovou.
11.01.2022 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24452 článků) , Petr Fiala (3672 článků) , Zuzana Čaputova (55 článků) , Jan Fiala (313 článků) , Jan Fiala (313 článků)

Petr Lukeš: Proč není Stvořitel zodpovědný za zlo ve světě?

 
Na naší planetě existuje neuvěřitelně mnoho zla. Zla na mnoho způsobů a zla tak zvráceného, vyvolávajícího tak velké utrpení, že se lidé na to až nevěřícně dívají. Vzbuzuje to v nich zásadní otázku, jak je možné, že to může Stvořitel vůbec dopustit? A paradoxně, často se tak ptají i ti, kteří nikdy v žádného Stvořitele nevěřili. Nicméně za zlo, které je zaráží, které je zraňuje a jehož příčiny si nevědí vysvětlit jsou schopni obvinit právě Stvořitele.
10.04.2017 19:00 |

podobné články

Obří trapas Maroše Kramára: Prezidentku Čaputovou nazval opicí

 
Herec a moderátor Maroš Kramár pořádně rozvířil vody na Slovensku. Při natáčení oblíbené televizní show totiž nepřímo označil prezidentku Zuzanu Čaputovou na opici, píše slovenský web Pluska. Hlavě státu se pak dlouho omlouval.
10.11.2019 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Maroš Kramár (188 článků) , Zuzana Čaputova (55 článků)

Zeman s Čaputovou v Bratislavě. Došlo k posílení vzájemného pouta obou zemí

 
Prezident Miloš Zeman dnes společně s hlavou Slovenska Zuzanou Čaputovou otevřeli v Bratislavě Český dům. Zeman v projevu poznamenal, že tím došlo k naplnění jeho snu a popřál Domu, aby se stal místem setkávání a přátelství. Krátce předtím dnes ve slovenské metropoli položil věnec k pamětní desce připomínající průvod studentů bratislavských škol ze 16. listopadu 1989.
16.11.2019 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27331 článků) , Zuzana Čaputova (55 článků)

„Rudá Nasťa a česká matrjoška.“ Dostálová to schytala za model k Čaputové

 
Výprava české delegace do Bratislavy má jeden tragický moment - aspoň podle módních kritiků. Prezident Miloš Zeman tu se slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou v sobotu otevíral Český dům a pokládal věnec k pamětní desce, která připomíná průvod studentů bratislavských škol ze 16. listopadu 1989. Součástí české delegace byla také ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová (za ANO). Česká politička šokovala svým „karkulkovským“ modelem a v souboji s elegantní Čaputovou neobstála.
16.11.2019 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27331 článků) , Zuzana Čaputova (55 článků) , Zuzana Dostálová (4 články) , Zuzana Dostálová (3 články)

Zeman s Čaputovou v Bratislavě. Došlo k posílení vzájemného pouta obou zemí

 
Prezident Miloš Zeman dnes společně s hlavou Slovenska Zuzanou Čaputovou otevřeli v Bratislavě Český dům. Zeman v projevu poznamenal, že tím došlo k naplnění jeho snu a popřál Domu, aby se stal místem setkávání a přátelství. Krátce předtím dnes ve slovenské metropoli položil věnec k pamětní desce připomínající průvod studentů bratislavských škol ze 16. listopadu 1989.
17.11.2019 01:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27331 článků) , Zuzana Čaputova (55 článků)

„Pohádková vílo! Jeď radši do USA na nákup.“ Čaputovou po projevu koupal její nepřítel. No a pozor, u nás...

 
Projev slovenské prezidentky Čaputové, který v Čechách mnozí dávali za příklad něčeho, co si lidé mohou poslechnout místo vánočního poselství Miloše Zemana, se stal terčem kritiky člena slovenské Národní rady Ľuboše Blahy. Prezidentka prý působila jako řadový kádr Progresivního Slovenska nebo komentátorka Deníku N. Obvinil Čaputovou, že jí záleží více na menšinách než na pracujících nebo seniorech. Úřad prý nezvládá. „Raději ať si létá do New Yorku s rodinkou na nákupy – to jí jde zjevně lépe,“ vzkázal.
02.01.2020 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27331 článků)

První dojem je vizuální, říká návrhář kostýmů pro Turandot, který obléká Čaputovou

 
Národní divadlo nově nastudovalo poslední operu Giacoma Pucciniho Turandot. Premiéru bude mít ve čtvrtek v režii Zuzany Gilhuus, přičemž dirigentem bude Jaroslav Kyzlink a v hlavní roli se vystřídají sopranistky Iveta Jiříková, Rumunka Anda-Louise Bogza a Eliška Weissová. Působivé kostýmy jsou dílem slovenského návrháře Borise Hanečky, který obléká i slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovou.
23.01.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Čaputova (55 článků)

Čaputovou znetvořili! Na minci vypadá jako muž, pohoršují se Slováci

 
Posměch i pohoršení vyvolala nová pamětní mince se slovenskou prezidentkou Zuzanou Čaputovou. Podle mnohých na ní vypadá staře, unaveně, a někteří vidí dokonce mužské rysy. Pravdou je, že jiné podobizny hlavy sousedního státu bývají lichotivější. Kritizovaný portrét ale dost možná sama Čaputová schválila. Podle českého výtvarníka Vojtěcha Dostála je vyrobit minci s tváří ženy celkem kumšt. Dokonce radí dámu vždy trochu přikrášlit.
19.06.2020 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Čaputova (55 článků)

Premiér Matovič je v karanténě, během dne byl s Čaputovou a účastnil se jednání vlády

 
Slovenský premiér Igor Matovič bude kvůli kontaktu s osobou pozitivně testovanou na koronavirus v domácí karanténě. Matovič to napsal na sociální síti. Dříve během dne předseda slovenské vlády vystoupil spolu s prezidentkou Zuzanou Čaputovou na tiskové konferenci a také se zúčastnil jednání kabinetu, který podle očekávání do 14. listopadu prodloužil platnost omezení volného pohybu pro lidi bez negativního výsledku testu na koronavirus.
04.11.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Čaputova (55 článků) , Igor Igor (160 článků) , Igor Igor (286 článků)

Prezidentská kampaň začíná. Generál Pavel si najal kampaňového mága, který dostal do úřadu Čaputovou

 
Bývalý náčelník generálního štábu a budoucí kandidát na prezidenta Petr Pavel si najal špičkového poradce pro volební kampaně Michala Repu, který na Slovensku dostal do čela země Zuzanu Čaputovou. Právě její vítězství se zpočátku nečekalo a velký vliv na něj měl Repa, který stál v čele její komunikace. Pavel s oficiální „přihláškou“ do boje o Hrad čeká po podzimních parlamentních volbách.
10.06.2021 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (910 článků) , Zuzana Čaputova (55 článků)

Prezidentský kandidát 2023: Petr Pavel si najímá profíka, který dostal do úřadu Čaputovou

 
Bývalý náčelník generálního štábu Armády ČR Petr Pavel se chystá kandidovat v příštích prezidentských volbách a není žádným tajemstvím, že mu chybí podat už jen oficiální přihlášku. K dispozici teď nově má prvotřídního poradce pro volební kampaně Michala Repu: to je muž, který dostal do čela Slovenska prezidentku Zuzanu Čaputovou.
11.06.2021 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (910 článků) , Zuzana Čaputova (55 článků)

Hrad: Prezident republiky přijal Zuzanu Čaputovou

 
Prezident republiky Miloš Zeman přijal Zuzanu Čaputovou
16.11.2021 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27331 článků) , Zuzana Čaputova (55 článků)

Fialu čeká první premiérská cesta za hranice. Na Slovensku se sejde s Čaputovou i šéfem vlády

 
Premiér Petr Fiala (ODS) příští úterý navštíví Slovensko. Při tradiční první zahraniční cestě se setká s premiérem Eduardem Hegerem i prezidentkou Zuzanou Čaputovou, sdělil ve středu ČTK tiskový odbor Strakovy akademie. Jednání by se měla týkat bilaterální spolupráce, ale i regionálních a evropských otázek.
05.01.2022 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3672 článků) , Zuzana Čaputova (55 článků)

„Plácáte!“ Babiš ml. se obrátil proti kavárně. Je sám sebou

 
Andrej Babiš mladší je na svém profilu na twitteru stále velmi aktivní. A střílí i do „vlastních“. Když komentátor Alexandr Mitrofanov psal o Navalném a poměrech v Rusku, Babiš mladší mu vzkázal, aby se „vrátil do Ruska“. Prý i špatná reklama pro Rusko je stále reklama. A pustil se také do Džamily Stehlíkové. Jednak za to, že tvrdila, že Miloš Zeman by měl být na psychiatrii, se kterou má Babiš mladší špatné zkušenosti. A také když mluvila o Olze Sommerové, té Babiš mladší vyčítá, že přijala peníze od Agrofertu.
09.11.2021 09:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24452 článků) , Džamila Stehlíková (164 článků) , Miloš Zeman (27331 článků)

Jak vypadat mladší? Máme pro vás 6 tipů!

 
Jak vypadat mladší? To je otázka – možná i zbožné přání – mnoha žen, které si jednoho dne uvědomí, že si na nich zub času začíná vybíjet svou daň a jejich vzhled už není takový, jako býval před několika lety. Ačkoli často slýcháváme tvrzení, že věk je jen číslo a člověk je tak starý, na kolik se cítí, zvláště ženy vnímají změnu vzhledu s velkou nelibostí. Věřte nebo ne, ale pokud toužíte po mladistvém vzhledu, nemusíte se hned svěřovat do rukou odborníků na krásu. I drobné triky vám mohou pomoci s otázkou, jak vypadat mladší a alespoň na pohled tak své okolí oklamat. Chcete znát tajemství? Pak si přečtěte náš dnešní článek! Jak vypadat mladší, aneb vsaďte na drobné triky! Chcete vypadat mladší, i když vaše občanka bude tvrdit úplně něco jiného? Pak jste tady správně! Našli jsme pro vás několik tipů a triků, s jejichž pomocí se vám to může podařit. Nečekejte nic složitého a nebojte se, že vás budeme tlačit do plastické operace. Teď už na nic nečekejme a pojďme na to! Tip první: líčení očí S postupem času se na vaší tváři začnou tvořit vrásky, po kterých netouží žádná žena. Jestliže je chcete zamaskovat, nemusíte na sebe plácat tunu make-upu. Daleko lepší bude, když pozornost vašeho okolí odpoutáte jinam – a to na vaše oči. Doporučujeme zamaskovat kruhy pod očima a sáhnout po klasické černé řasence, která vaše oči opticky zvětší a rozzáří barvu vaší duhovky. Tip druhý: péče o vlasy Možná se budete divit, ale k mladistvějšímu vzhledu vám mohou pomoci i vaše vlasy. Máte-li roztřepené konečky, pak navštivte kadeřníka. Dále radíme pořídit si regenerační přípravky, kterými budete o svou hřívu pečovat. Tip třetí: střídmé barvy Další tipem, jak vypadat mladší, je rada volit střídmější barvy vašich vlasů. Pokud již máte nějaká léta za sebou, nemůžete... Čtěte více Příspěvek Jak vypadat mladší? Máme pro vás 6 tipů! pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
06.11.2016 17:50 |

podobné články

Zeman vyjádřil soucit s postiženými povodní a poděkoval záchranářům

 
Prezident Miloš Zeman bedlivě sleduje zhoršující se povodňovou situaci na řadě míst republiky. Vyjádřil soucit s těmi, které velká voda postihla. Zároveň poděkoval všem, kteří s živlem bojují a pomáhají ohroženým lidem.
02.06.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27331 článků)

Drsná a kontroverzní přednáška: Idiotský soucit je k ničemu. Uhaste požár islámské imigrace, vykládal v Praze profesor z USA, který popisuje údajné zlo islámu

 
Podruhé zavítal do České republiky profesor Bill Warner, jenž se už více než čtyři desítky let zabývá studiem islámu. Během své přednášky opakovaně upozornil, že nezatracuje, ani nechválí Mohameda, jen o něm mluví z pozice vědce. A ohradil se proti tomu, že bývá označován za islamofoba a extremistu. Přiznal, že se bojí takto veřejně vystupovat, ale že je to nutné. V souvislosti s vlnou přistěhovalců do Evropy prohlásil, že každý požár se dá v zárodku uhasit pokličkou a idiotský soucit nepotřebujeme.
30.04.2015 14:10 |

podobné články