Článek

Solařová (ANO): Vzniká platforma pro sdílení zkušeností

 
Vedení města Znojma považuje komise pro příměstské části za významné orgány pro řešení podnětů obyvatel příměstských částí a také za prostředek, jak je více zapojit do rozhodování o budoucnosti a rozvoji města. Setkání předsedů komisí má svou symbolickou i praktickou rovinu a má z něj vzniknout tradice.
14.01.2023 13:50 |

podobné články

Podobné články

Mirko Raduševič: Mimo řádný sjezd ČSSD - Zvítězí zvedači ruky nebo myslící hlavy?

 
Záhy po neúspěchu ve volbách se začínají v ČSSD aktivovat různé skupiny členů. Vzniká nejprve platforma „Zachraňme ČSSD“. Zdá se, že to není jediná akce. Kritika uvnitř strany se rozrůstá. Mnozí její členové v médiích zveřejňují své názory a vzniká další kritická platforma tentokrát expertů strany. Vzhledem k mimořádnému sjezdu 18.února, veřejnost očekává, jak se ČSSD s tím vším vypořádá.
14.02.2018 09:40 |

podobné články

Setkání Celostátní sítě pro venkov bude na téma sdílení a výměna zkušeností

 
Setkání Celostátní sítě pro venkov na téma sdílení a výměna zkušeností Místních akčních skupin Pardubického kraje:
18.04.2017 07:35 |

podobné články

Instagram zavádí personální seznamy přátel pro osobnější sdílení

 
Sociální gigant Instagram podle všeho inovuje platformu sdílení a zkouší novou funkci personálního seznamu přátel, díky kterému bude sdílení vašeho obsahu mnohem osobnější a konkrétnější. V současné době totiž nemáte téměř žádnou kontrolu nad tím, jak chcete sdílet své fotky či videa, můžete pouze označit svůj profil jako privátní či veřejný.
29.06.2017 17:25 |

podobné články

Platforma evropské paměti pozastavila členství ÚSTR kvůli funkcionářům KSČ

 
Platforma evropské paměti a svědomí pozastavila členství Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR), protože údajně nedokázal rozptýlit podezření na porušení etických kodexů platformy a infiltrovali se do něj komunističtí spolupracovníci. O rozhodnutí platforma informovala na svých stránkách.
15.01.2014 16:15 |

podobné články

Radim Valenčík: Záchrana ČSSD? Ne. Na chvostu dění

 
Když jsem se dozvěděl, že v ČSSD vzniká platforma "Zachraňme ČSSD", uvítal jsem to, ovšem po dosavadních zkušenostech s určitou skepsí: "Nejvyšší čas. Jsem zvědav, jak NÁZOROVÁ PLATFORMA dokáže vnímat NÁZORY. Vždyť DEMOKRACIE JE DISKUSE."
07.01.2018 21:40 |

podobné články

V Ústeckém kraji vzniká nová platforma podnikavých žen

 
V Teplicích se konalo první setkání Platformy žen Ústeckého kraje. Platforma sdružuje aktivní a podnikavé ženy, které se zajímají o rozvoj regionu a snaží se zlepšovat kvalitu života zdejších obyvatel.
04.06.2018 07:45 |

podobné články

Solařová (ANO): Znojmo má krizový rozpočet pro těžký rok 2023. Přesto dá na investice 300 milionů korun

 
Zastupitelé schválili na dnešní schůzi Zastupitelstva města Znojma rozpočet pro rok 2023. Rozpočet počítá s výdaji ve výši 1 431 milionů korun, na straně příjmů předpokládá 1 063 milionů korun.
19.12.2022 20:05 |

podobné články

Solařová (ANO): Potravinová pomoc pro seniory a samoživitele na Horním náměstí ve Znojmě pokračuje

 
Rada města Znojma schválila na svém dnešním zasedání prodloužení bezplatné výpůjčky tělocvičny v budově pošty na Horním náměstí, ve které je umístěna potravinová pomoc pro seniory a rodiče samoživitele. Provozuje ji Oblastní charita Znojmo ve spolupráci s městem Znojmem.
22.12.2022 21:40 |

podobné články

Solařová (ANO): Anonymní e-mail oznámil umístění bomby ve znojemské škole. Poplach byl naštěstí falešný

 
Anonymní oznamovatel poslal na podatelnu městského úřadu ve Znojmě e-mail s informací o umístění bomby na blíže neurčené škole ve Znojmě.
12.12.2022 20:50 |

podobné články

KSČM stojí v předklonu před Babišem jak před vrchností. Pácháme harakiri. Filipův vyzyvatel Skála hovoří o nové bojovné levicové platformě RESTART, která právě vzniká

 
ROZHOVOR Bývalý místopředseda KSČM Josef Skála hodnotí důsledek komunálních a senátních voleb pro KSČM. Vysvětlil, proč vyzval předsedu KSČM Filipa k rezignaci a proč vzniká vnitrostranická platforma RESTART.
10.10.2018 14:41 |

podobné články

První Češka byla očkovaná proti Covidu-19 čínskou vakcínou: Spisovatelka žijící v Dubaji svěřila, jak se to stalo

 
Spisovatelka a také učitelka na mezinárodní škole ve Spojených arabských emirátech Blanka Solařová Calibaba přijela do Česka představit svoji novou knihu Miss Blanka, 3.A a zároveň nám prozradila, že zřejmě jako první Češka byla naočkovaná čínskou vakcínou proti Covidu-19. "Nevěším se hlavou dolů jako netopýr ani mi nesešikměly oči," řekla Super.cz.
17.12.2020 12:35 |

podobné články

Kolaja (Piráti): Krátkodobý pronájem ve velkých městech

 
Všichni známe koncept služeb pro couch surfing, výměny domovů a sdílení bytů, které umožňují snadno najít ubytování pro nadšené cestovatele, ale jsou i novým způsobem poznávání jiných kultur. Některé z původních iniciativ vyrostly v profesionálnější služby nabízené platformami pro sdílení domů výměnou za provizi.
09.03.2020 15:06 |

podobné články

MHMP: Členové školských rad si vyměnili zkušenosti. Praha s nimi uspořádala videokonferenci

 
Předsedové školských rad ze škol zřizovaných hlavním městem Prahou se sešli na prvním online setkání. Pozvání od pražského radního pro oblast školství Víta Šimrala přijalo celkem čtyřicet členů. Hlavním cílem bylo sdílení zkušeností mezi jednotlivými členy, pomoc s činností a společné hledání cesty v jejich rozvoji a podpoře.
26.02.2021 09:05 |

podobné články

Chrome 71 přináší na Android podporu sdílení přímo do webových stránek

 
Google vydal 71. verzi svého prohlížeče Chrome a ta přináší krom novinek na Windows změny i pro Android. Již od verze 61 mohou webové stránky využívat nativní menu pro sdílení na Androidu. Od aktuální verze je ale podpora i opačná – z klasických aplikací můžete obsah sdílet i do webových stránek.
17.12.2018 14:05 |

podobné články

AOPK ČR: Saské zkušenosti s vlky pomohou v České republice

 
Za spolupráce tří českých a jedné německé organizace začíná tříletý projekt zaměřený na sdílení zkušeností při ochraně vlka („Objektivní akceptace vlka v člověkem pozměněné přeshraniční krajině – OWAD“).
22.03.2018 19:35 |

podobné články

Soukup (ANO): Nová Platforma

 
Neobhájil jsem ve volbách do PS svůj mandát. Dostávám množství otázek, co bude dál s Platformou pro zachování evropské kultury www.platforma-parlament.cz
06.11.2017 04:35 |

podobné články

Společnost EMC rozšiřuje možnosti a flexibilitu online sdílení souborů

 
Společnost EMC Corporation dnes představila beta verzi cloudové služby pro online sdílení souborů. Zákazníci ji mohou využít u úložišť EMC Isilon® Scale-Out NAS nebo u objektových úložišť EMC Atmos®. Zákazníci tak nově mohou ukládat soubory nejen v cloudu, ale také interně.
31.01.2013 18:45 |

podobné články

Statisícové pokuty za sdílení filmů: Co je povoleno a co už je „za čárou“?

 
V Česku se už nedají snadno sdílet cizí filmy na internetu. Tomáš Polívka, který nasdílel desítky filmů, dokonce vyfasoval trest téměř milion korun. I přestože Češi ve srovnání se zbytkem světa stahují filmy hlavně zdarma prostřednictvím serverů, které se brání, že svůj virtuální prostor pro tyto účely neposkytují, v poslední době se mluví o zpřísnění. Evropský soud rozhoduje tvrději i při pouhém sdílení cizích děl. Zákon si i tak zatím každý vykládá po svém, řekl právník Martin Čermák.
04.12.2016 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Čermák (41 článků)