Článek

Šokující smrt Milana Lasici: Patolog prozradil pravou příčinu jeho úmrtí

 
Náhlá smrt Milana Lasici (†81) zasáhla nejen jeho kolegy a známé, ale i všechny jeho fanoušky. V souvislosti s jeho odchodem se okamžitě začaly rojit i konspirační teorie. Tomu se rodina rozhodla udělat přítrž.
20.07.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomu Tomu (240 článků)
Podobné články

Souvisela smrt Lasici s očkováním? Patolog zveřejnil pitevní zprávu

 
Na Slovensku se v souvislosti s náhlou smrti Milana Lasici (†81) začaly šířit spekulace o souvislosti s očkováním proti covidu. Umělcova rodina se proto rozhodla k ráznému kroku!
20.07.2021 16:20 |

podobné články

Utajený pohřeb Milana Lasici (†81): Rodina a přátelé se s ním rozloučili hned třetí den po úmrtí

 
Slovensko se stále vzpamatovává ze smrti milovaného herce Milana Lasici (†81). Ten zemřel v neděli 18. července po svém vystoupení přímo na jevišti. Rodina mu uspořádala zcela utajený pohřeb, kterého se zúčastnil jen malý okruh lidí. Stalo se tak navíc tři dny po úmrtí, ve středu 21. července.
22.07.2021 08:45 |

podobné články

Taková špína. Smrt Milana Lasici: Přišel zásah. Musel

 
Slovenští konspirátoři se neštítí ani úmrtí, a tak jen dva dny po skonu populárního slovenského herce Milana Lasici přišli se lží. Ta Lasicu s dalším zesnulým hercem Júliem Satinským vyobrazuje jako spolupracovníky Státní bezpečnosti. Policie nyní tento hoax vyvrací.
20.07.2021 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Milan Lasica (188 článků)

Smrt Milana Lasici (†81): Vdova poprvé promluvila!

 
Poprvé po smrti svého muže Milana Lasici (†81) promluvila. Bývalá herečka a diplomatka Magda Vášáryová (72) ve veřejném prohlášení poděkovala za kondolence a omluvila se za fakt, že byla nakonec pro pohřeb v úzkém kruhu rodinném a přátelském.
24.07.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (142 článků)

Posmrtná píseň Milana Lasici (†81) tři dny po jeho odchodu: Fanouškům běhá mráz po zádech!

 
Tři dny po skonání slovenské legendy Milana Lasici (†81) vyšla jeho nová skladba jménem Anděl. Z písně, kterou složil ve spolupráci se zpěvákem Marianem Čekovským (44), přebíhá fanouškům mráz po zádech.
25.07.2021 05:05 |

podobné články

Poslední snímky Milana Lasici (✝81): Herec chtěl ještě něco říct, ale už to nestihl. Zemřel při potlesku vestoje

 
Náhlý odchod herce, zpěváka, dramatika, humoristy a režiséra Milana Lasici (✝81) hluboce zasáhl nejen jeho blízké, ale také přátele a obrovské množství fanoušků. Herec zesnul přímo na jevišti, během děkovačky po koncertu s kapelou Bratislava Hot Serenaders, s níž roky vystupoval.
20.07.2021 11:35 |

podobné články

Poslední hodiny Milana Lasici (†81): Večírek až do druhého dne a bolavé bránice od smíchu

 
Náhlý skon slovenského herce, glosátora a zpěváka Milana Lasici (†81) všemi otřásl. Oblíbený umělec zemřel na prknech divadla Studio L+S v neděli po druhé děkovačce. Jen několik hodin před osudným koncertem večeřel s přáteli. Jeho kamarádka, spisovatelka Oľga Feldeková (78), popsala, jak párty probíhala.
21.07.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Oľga Feldeková (1 článek)

Po smrti Milana Lasici (†81) přišel šok: Utajený pohřeb!

 
Po tragické smrti uznávaného slovenského herce Milana Lasici (†81), který zemřel přímo na jevišti, přišel další šok. Umělce tajně pohřbila jeho rodina a přátelé.
22.07.2021 06:45 |

podobné články

To je kočka: Dcera Magdy Vášáryové a Milana Lasici je ale nejenom krásná

 
Ta se rodičům opravdu vyvedla, i když je nenásledovala v profesi. Dvaatřicetiletá dcera nádherné herečky Magdy Vášáryové a jejího hereckého kolegy Milana Lasici představila svoji už druhou knihu. Hana Lasicová na pražském křtu představila i pokračovatele rodinného klanu, dceru Ester.
06.02.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (142 článků) , Milan Lasica (188 článků)

Video z posledního koncertu Milana Lasici (✝81): Zůstával optimistou až do konce

 
Přišel se svému publiku potřetí uklonit a skonal. Takto proběhl odchod jednoho z nejznámějších slovenských umělců Milana Lasici (✝81), který v neděli 18. července zemřel přímo na jevišti svého domovského divadla v Bratislavě.
20.07.2021 13:00 |

podobné články

Dcery Milana Lasici a Magdy Vášáryové: Takhle dnes vypadají Hana a Žofia

 
Zesnulý Milan Lasica (†81) po sobě zanechal dvě dcery, krásnou Hanku a Žofii. Plody lásky hereckých legend Milana Lasici a Magdy Vášáryové (72) však v hereckých šlépějích rodičů nepokračovaly, každá z dívek se rozhodla kráčet vlastní cestou. Jednu lákaly knihy, druhou podnikání.
23.07.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (142 článků) , Milan Lasica (188 článků)

Magda Vášáryová promluvila: První slova po smrti Lasici a krásný vzkaz

 
Herečka Magda Vášáryová (72), která se nyní musí potýkat se smrtí svého muže, herce Milana Lasici (†81), vydala poprvé od jeho úmrtí prohlášení. Co v něm uvedla?
23.07.2021 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (142 článků)

Souvisela smrt Lasici s očkováním? Patalog zveřejnil pitevní zprávu

 
Na Slovensku se v souvislosti s náhlou smrti Milana Lasici (†81) začaly šířit spekulace o souvislosti s očkováním proti covidu. Umělcova rodina se proto rozhodla k ráznému kroku!
20.07.2021 10:00 |

podobné články

Nic pro slabé povahy: Myslíte si, že je covid legrace? Já jsem v poslední linii. Toto s plícemi udělá virus. Patolog se dal do hrozivého popisu

 
Statistiky jsou neúprosné až kruté. S covidem v České republice už bez necelé stovky lidí zemřelo 24 tisíc lidí, denně jich umírá přes dvě stovky, například 16. března to bylo 245. Přesto se stále lze setkat s názory, že úmrtí na covid se pitvou vlastně neprokázalo, a že tedy lidé umírají vlastně na něco jiného. Tyto fámy vyvrací na svém facebookovém profilu člověk k tomu nejpovolanější, tedy patolog. Konkrétně Martin Morong, který pracuje ve Fakultní nemocnici v Olomouci.
18.03.2021 21:25 |

podobné články

Dcera Lasici a Vášáryové Hana: Krásná je po matce!

 
Hana Lasicová (31) je celá máma! Dceru Milana Lasici (73) a Magdy Vášáryové (64) si někteří se slavnou herečkou dokonce i pletou. Za to, že ji s ní srovnávají, se rozhodně mladá spisovatelka nezlobí.
07.02.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (142 článků) , Milan Lasica (188 článků)

Hana Lasicová, dcera Vašaryové a Lasici: Je krásná po mamince

 
Dcera Magdy Vášáryové a Milana Lasici je krásná po mamince a vtipná po tatínkovi.  Přesto se hodně odrodila. Je totiž personalistkou. Ale aby umění zůstalo v rodině, píše knihy.
03.03.2013 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Magda Vášáryová (142 článků) , Milan Lasica (188 článků)

Kreslení pravou mozkovou hemisférou…“Placebo efekt“ nebo skutečnost

 
 „Jak funguje lidský mozek? Tato otázka je ze všech otázek o lidských schopnostech ta nejvíce matoucí a odpověď na ni nám stále uniká. Navzdory staletím studií myšlenek i prudkému rozvoji vědy v posledních letech, si lidský mozek stále zachovává auru tajemna a údivu, především díky svým schopnostem, z nichž mnohé povazujeme za samozřejmé,“ píše autorka Betty Edwards ve své knize „Naučte se kreslit pravou mozkovou hemisférou“. Brání  nám strach a obavy z neúspěchu Malé dítko, vesele čmárající nejrůznějšími barvami na velký papír i  mimo něj. To je obraz, který si umí představit každý z nás. Buď si zavzpomínáte na své dětství, nebo se vám vybaví vaše vlastní ratolest, děťátko v čekárně u doktora, na návštěvě u kamarádky, reklama, nebo příběh v televizi. Ani v jedné z těchto představ nevyplouvá jako první strach nebo obava, že něco nebude dostatečně hezké či vzhledné, že to nebude vypadat tak, jako ve skutečnosti nebo že to prostě nebude dost dobré. Dítě vezme pastelku a začne „prostě“ kreslit. Bez předsudků, bez obav, bez limitů. A výsledek? Šťastné dětské oči a radost z výtvoru. A to je přesně to, co nám dospělým, nebo dospívajícím dětem chybí. Uvolněnost a schopnost pustit se do něčeho bez omezujícího výstražného světla „TOHLE NEUMÍŠ“. Zbavit se tohoto předsudku nám pomůže kurz kreslení pravou mozkovou hemisférou. Výsledky ukazují, že se během dvou dnů naučíte kreslit o několik úrovní lépe a že konečně budete se svým výsledkem spokojeni, nebo se minimálně budete ke spokojenosti limitně blížit. Jak to všechno funguje Vy se na kurzu nenaučíte kreslit v pravém slova smyslu. To každý z nás umí. Vy se jen naučíte na věci nahlížet jinak, z jiné perspektivy a následně to, co vidíte správně přenést na papír. To, že je mozek rozdělen na pravou a levou mozkovou hemisféru jste již jistě slyšeli. Obě tyto hemisféry se vyvíjejí po stránce vzhledu úplně stejně a jsou... Čtěte více Příspěvek Kreslení pravou mozkovou hemisférou…“Placebo efekt“ nebo skutečnost pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
12.06.2017 06:30 |

podobné články

Egyptský patolog uznal pochybení: Otrava to nebyla!

 
Egyptský patolog změnil svůj názor na důvod smrti Moniky a Klárky, které zemřely téměř před dvěma lety na dovolené v Egyptě. Obžaloba podle posudků českých odborníků totiž tvrdí, že je zabil Petr K. zásahem elektrickým proudem!
13.05.2015 17:50 |

podobné články

Patolog šokoval: Clintonová mohla být otrávena. Trump a Putin jsou schopni všeho

 
Uznávaný americký soudní patolog Bennet Omalu přišel se skandální a pořádně divokou teorií. Podle něj je možné, že prezidentská kandidátka, jejíž kolaps natočil shodou okolností Čech Zdeněk Gažda, byla otrávena. Doporučil volebnímu štábu Hillary Clintonové, aby nechal prověřit její krev na přítomnost jedů. Podle patologa je totiž její konkurent Donald Trump stejně jako ruský prezident Vladimir Putin schopný všeho.
13.09.2016 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3667 článků) , Donald Trump (5762 článků)