Článek

Šokující proměna Radka Johna: Vypadá jako Rumcajs! Může za to alkohol?

 
To je ale proměna! Radek John (60) od té doby, co odešel z televize a posléze i ministerstva vnitra, zarostl a přibral. Na rozdíl od exmanželky Zlaty Adamovské (56), která jen kvete, vypadá značně zpustle.
20.11.2015 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (454 článků) , Radek John (2465 článků)
Podobné články

Proč vypadá jako Rumcajs? Známý moderátor, který miluje muže, se přestal holit a takhle to dopadlo

 
Bývalý primácký zprávař Jiří Chum, který momentálně moderuje Ranní Radiožurnál v Českém rozhlasu, si vždy potrpěl na svůj vzhled. Stačilo však, aby pár dní nesáhl na holicí strojek, a z pečlivě upraveného fešáka byl Rumcajs.
16.07.2015 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Chum (29 článků)

Bárta: Z Radka Johna si nikdo dělat legraci nebude

 
Poslanec a mecenáš VV Vít Bárta poté, co se vzdal ambicí na nejvyšší stranický post, vyzval véčkaře k podpoře současného šéfa Radka Johna v jeho tažení proti korupci, aby prý bylo jasné, že to VV myslí vážně. „Z Věcí veřejných a Radka Johna si nikdo dělat legraci nebude,“ prohlásil autoritativně Bárta na tiskové konferenci.
11.05.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Štěpánek (ANO): Asistenční karta Radka Johna aneb Návrat v zajetém stylu VV

 
V minulých dnech se v celostátních médiích objevily informace o pokusu o návrat Radka Johna do světa velké politiky. Tentokrát se rozhodl kandidovat do Evropského parlamentu. V případě svého zvolení nabídl prvním sto tisícům svých příznivců originální dárek - Asistenční kartu Radka Johna. Tato karta poskytuje motoristům pomoc v nouzi. Zajisté záslužný čin. Každý motorista se jednoho dne do nouze dostane a pomoc bude potřebovat. Žádná novinka.
26.04.2014 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Radek Štěpánek (852 článků)

Jako Rumcajs. Foto zarostlého Petra Nečase obletělo celou zemi. Toto k němu padlo

 
Úterní mimořádná schůze Poslanecké sněmovny, na níž poslanci přijali usnesení, kterým sněmovnu rozpustili, přinesla minimálně jedno překvapení. Proměna bývalého premiéra ODS Petra Nečase natolik zaujala české deníky, že se jí většina z nich věnuje, nebo se o ní alespoň zmiňuje, ve středečním vydání.
21.08.2013 06:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9271 článků)

Jak sešel čas s Viktorem Dykem: Manžel Jirešové vypadá jako Rumcajs!

 
Ve svých čtyřiačtyřiceti letech vypadá zpěvák Viktor Dyk jako šedesátník. Manžel herečky Ivany Jirešová (36) za poslední roky dost sešel a zestárnul. Ještě před třemi měsíci to byl upravený fešák. Co se to s nim proboha stalo?
19.09.2013 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Dyk (125 článků) , Ivana Jirešová (355 článků) , Viktor Dyk (125 článků)

Kristýna Kočí: Utratím i deset tisíc denně!

 
Pětadvacetiletá Kristýna Kočí je vedle Radka Johna nejznámější mediální tváří Věcí veřejných. Někdo o ní spekuluje jako o nastrčené loutce, výkonné jednotce Radka Johna, nebo robotovi, jenž do bezvědomí opakuje naučené fráze bez jakéhokoli konkrétního obsahu. Jiný tvrdí, že tahle sebevědomá blondýna moc dobře ví, co chce a někam to dotáhne. Jaká vlastně je Kristýna jako žena ?
19.06.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Kristýna Kočí (699 článků)

Zajímavý jsem už jen jako přívěšek Johna, smutní Klíma

 
Josef Klíma, někdejší kolega budoucího ministra vnitra Radka Johna, si postěžoval, že většina lidí už se neptá na jeho práci, ale spíše na Johna. A takové dotazy pocházejí prý i z řad lobbistů, napsal pro LN.
10.07.2010 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Josef Klíma (203 článků)

Bárta konečně šéfem VV? Vyzvu Radka Johna!

 
Skončí hra na lídra ve Věcech veřejných? Vít Bárta Blesku potvrdil, že se o víkendu rozhodl: „Rozhodl jsem se přijmout výzvu na to, abych kandidoval na předsedu Věcí veřejných. Nabízím jako svoji základní strategii to, že budu umět říkat ne.“ Na květnovém sjezdu strany vyzve dosavadního předsedu Radka Johna. Ve volbách přitom véčka uspěla hlavně díky jeho známé tváři.
27.03.2011 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Voliči VV: Vláda jsou kmotři. Hvížďala: Typický kmotr je Vít Bárta

 
Odstoupení Radka Johna z postu vicepremiéra pro boj s korupcí vyvolalo u jeho příznivců rozporuplné reakce. Jedni tomu rozumí, jako „ráznému a chlapskému gestu", druzí tvrdí, že „Radek John utekl z boje". Mediální odborník Karel Hvížďala nabízí ještě jiný důvod: „Z mého osobního pocitu mi připadá, že Radka Johna ta politika zkrátka přestala bavit."
12.05.2011 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Vít Bárta (2829 článků)

Mynář (SPOZ): Neuvěřitelná drzost Radka Johna

 
Stejně jako desetitisíce českých občanů, jsem i já včera sledoval vystoupení předsedy Věcí veřejných Radka Johna v Otázkách Václava Moravce. ...
16.05.2011 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Noc plná něžností šéfa VV Radka Johna: Vínečko, líbačka, ruka šmátralka!

 
Po boku poslance a šéfa Věcí veřejných Radka Johna (57) se dlouho neobjevila žádná dáma, ačkoliv je známý jako vášnivý milovník vína a žen. Deníku Aha! se ho ale v noci na středu podařilo nachytat na nočním dostaveníčku s neznámou hnědovláskou. S tou se nakonec loučil vášnivými polibky, objímáním a žhavými dotyky!
01.12.2011 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Noc plná něžností Radka Johna: Vínečko, líbačka, ruka šmátralka!

 
Po boku poslance a šéfa Věcí veřejných Radka Johna (57) se dlouho neobjevila žádná dáma, ačkoliv je známý jako vášnivý milovník vína a žen. Deníku Aha! se ho ale v noci na středu podařilo nachytat na nočním dostaveníčku s neznámou hnědovláskou. S tou se nakonec loučil vášnivými polibky, objímáním a žhavými dotyky!
01.12.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Důvod zloby Radka Johna. Podívejte se, co na něho prozradil bývalý šéf BIS

 
Jak se dalo čekat, kniha bývalého šéfa civilní zpravodajské služby BIS Jiřího Růžka několik lidí, o kterých se v jednotlivých kapitolách zmínil, naštvala hned v prvních dnech poté, co přišla na pult. Začínají se tak objevovat i jejich první reakce. Jako příklad lze uvést například Radka Johna, o kterém se v knize Růžek zmínil v kapitole věnované médiím.
28.03.2014 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Nečas se mračí na Johna. Kvůli konci vysokého policisty

 
Premiér Petr Nečas nesdílí názor ministra vnitra Radka Johna, který už dříve naznačoval, že protikorupční šéf Vrba má slabé výsledky. Naopak. Nečas se v rozhovoru pro HN Vrby zastával a kritikou mířil na Johna.
25.02.2011 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Petr Nečas (9271 článků)

Paggio: Premiér musí Johna nechat pracovat a nemluvit mu do toho

 
Poslanec VV Viktor Paggio má za to, že jeho strana při řešení vládní krize ustoupila hodně. Odmítá, že by nový úřad vicepremiéra Radka Johna byl trafika, a od premiéra očekává, že nechá Johna pracovat. Mladý poslanec se v rozhovoru pro deník Právo vrátil i ke své minulosti, kdy byl podmínečně odsouzen za rvačku.
27.04.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Viktor Paggio (87 článků)

Státní zastupitelství definitivně odložilo oznámení na Johna

 
Státní zastupitelství definitivně odložilo trestní oznámení na předsedu strany Věci veřejné a poslance Radka Johna kvůli slibu o vracení poslaneckých náhrad. O odložení rozhodl státní zástupce již v červenci, nyní byla odmítnuta i stížnosti proti tomuto rozhodnutí. ČTK o tom dnes informoval ředitel neziskové organizace Acta non verba Vojtěch Razima, který na Johna oznámení podal.
29.09.2011 11:55 |

podobné články

Věci veřejné chystají převrat, chtějí odříznout Bártu i Johna

 
Věci veřejné chystají vnitrostranický převrat. Zrodil se totiž plán, jak z vedení strany odříznout jejího zakladatele Víta Bártu a s ním i Radka Johna. K tomuto kroku je potřeba souhlas osmi regionů nebo většiny v grémiu. Místo Johna by do čela strany měla usednout Karolína Peake, která se již delší dobu netají svou nespokojeností s tím, jak působí nejmenší vládní strana navenek.
12.04.2012 22:30 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Vít Bárta (2829 článků) , Karolína Peake (1612 článků)

Dravý boj ve sněmovně o Johna: Soudruzi, to nejde, hřímal Zaorálek

 
Vyloučit, nebo nevyloučit předsedu VV Radka Johna z vedení bezpečnostního výboru? Jak se ukázalo, to je tedy hodně velký problém! Poslanci dnes krátce před polednem totiž o možném vyloučení Johna z výboru začali jednat. A padaly přitom velmi silné výrazy... John nakonec ve výboru skutečně skončil.
09.11.2012 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Do Johna si chce kopnout každý, je to jednoduché, píše Česká pozice

 
Komentátor Přemysl Houda navazuje na serveru Česká pozice na Romana Jocha a píše o angažmá předsedy Věcí veřejných Radka Johna ve vydavatelství Empressa Media. Problémů má podle něj Johnův mnoho, ale hlavní podle něj je, že jde právě o Johna, který se zesměšnil.
11.11.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)