Článek

Šokující krok Rachel Karnížové. Hvězda Survivoru se zasnoubila se ženou, fanoušky rozdělila na dva tábory

 
Influencerka a účastnice reality show Survivor Rachel Karnížová na sociálních sítích šokovala fanoušky. Přidala totiž fotografii, na níž ukázala obří zásnubní prsten. O ruku ji měla požádat půvabná fitness trenérka Dominika Horáková. Podle části fanoušků se ale jedná o vtip.
20.05.2024 10:00 |

podobné články

Podobné články

Rachel se v Survivoru totálně sesypala: Po hysterickém pláči vzdala duel a opustila ostrov

 
Reality show Survivor je plná zvratů. Po psychickém zhroucení srdíčka z Love Islandu Rachel Karnížové se kmen Lovců shodl, že je čas poslat ji z ostrova domů. Rachel to ale nevadilo, a jak se zdá, závěrečný boj o setrvání na ostrově vzdala předem. 
13.03.2024 23:10 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (39 článků)

Zlomená Rachel se po fiasku v Survivoru dočkala zadostiučinění. Po návratu z ostrova se usmířila s vlastní rodinou

 
Drsná reality show Survivor dala influencerce Rachel Karnížové pořádně zabrat. Během hladovění v nepříznivých podmínkách došla k prozření, že se chce se svou rodinou po dlouhé době udobřit. Po návratu do civilizace influencerka svým předsevzetím dostála a se svou matkou vyrazí na dovolenou, jak prozradila pro web TV Nova. 
25.03.2024 13:45 |

podobné články

Nevěra v Survivoru? Rachel naznačila milostný románek. Jeden z dvojice je zadaný

 
Rachel Karnížová se přidala k Ornelle Koktové a také ona propálila milostné pletky soutěžících v Survivoru. Nyní by se měl románek odehrávat přímo na ostrově mezi dvěma soutěžícími. "Uvidím, zda to dají do televize, pokud to nedají, tak se k tomu nebudu vyjadřovat,“ řekla Rachel ve videu ve stories na Instagramu. O kom je řeč?
17.03.2024 15:05 |

podobné články

Žaneta ze Survivora se toho nebojí: Kráska šla dohola, rozdělila fanoušky na dva tábory

 
Žaneta Skružná změnila nejen svůj život, když se přihlásila do reality show Survivor, ale po návratu domů se rozhodla pro radikální změnu vzhledu. Svou novou image se pochlubila fanouškům na sociálních sítích a také do redakce eXtra, kam poslala exkluzivní fotky. Rozdělila tak sledující na dva tábory. Někteří jí novou vizáž pochvalují a někteří jsou z toho smutní.
06.04.2023 08:00 |

podobné články

Veronica Biasiol svým úspěchem v Miss rozdělila Čechy na dva tábory: Jedni ji adorují, druzí jí píší vzkazy plné nenávisti

 
Známá influencerka Veronica Biasiol si ze včerejšího slavnostního vyhlášení Miss Czech Republic odnesla cenu Miss Grand. Na Instagramu se pochlubila svým úspěchem, její výhra však rozdělila fanoušky na dva tábory. 
12.05.2024 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Veronica Veronica (70 článků)

Drsný hejt na Veroniku ze Survivoru: Fanoušci ji nemohou vystát a srovnávají ji s nenáviděnou Rachel

 
Veronika Sandholzová patří mezi účastníky třetí řady Survivoru, kteří rozdělují fanoušky na dva tábory. Zatímco jedna strana na sociálních sítích kvituje, že blondýnka nefňuká a snaží se vyhrávat souboje, druhá a poměrně výraznější část fanoušků se vysokoškolské studentce vysmívá za její přílišné sebevědomí, které podle jejich slov není vůbec namístě. Vítězka titulu Miss Sympatie 2021 si totiž prý naivně myslí, že je v kmenu považována za silnou hráčku. 
12.04.2024 10:15 |

podobné články

Drsná kritika Rachel a Claudea z Love Islandu. Venku spolu nevydrží, uteče jí za jinou, tvrdí vypadlíci

 
Vztah Clauda a Rachel je pro mnohé velkým otazníkem letošního Love Islandu. Tato “srdíčka” rozdělila diváky na dva tábory. Zatímco jedni jim fandí, druzí je nemohou vystát. Má jejich vztah šanci na to vydržet i v reálném životě? To a mnohé jiné práskli vypadlí účastníci Martin a Tereza v pořadu eXtra Host. 
10.10.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (39 článků)

Bývalka Marilyna Mansona, herečka Evan Rachel Wood, se provdala

 
Herečka Evan Rachel Wood se provdala. Bývalá partnerka rockera Marilyna Mansona si vzala za muže kolegu Jamieho Bella. Pětadvacetiletá Evan Rachel se s o rok starším hercem zasnoubila letos v lednu. Dvojice zvolila svatbu v komorním duchu.
01.11.2012 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Marilyn Manson (127 článků) , Jamie Bell (7 článků) , Evan Rachel Wood (14 článků) , Jamie Bell (7 článků)

Krainová na OnlyFans rozdělila fanoušky na dva tábory: Bez úrovně, nemáte to zapotřebí, myslí si někteří

 
Česká modelka a známá provokatérka Simona Krainová (50) opět vzbudila u fanoušků velké vášně. Založila si totiž účet na OnlyFans. O tomto rozhodnutí informovala na svém Instagramu s tím, že jí sociální síť zakazuje přidávat umělecké akty, proto je bude přidávat právě na OnlyFans, kde si za to navíc bude moci účtovat peníze. Fanoušky však v komentářích toto kontroverzní rozhodnutí rozdělilo na dva tábory. Zejména kritika je pak hodně hlasitá.
20.08.2023 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2349 článků)

Ondřej Novotný prozradil, jak se Survivorem zatřásly odchody Ornelly a Rachel. Morálka je v háji, hra se rozpadá

 
Rachel Karnížová měla v Survivoru svou negativitou vliv i na ostatní členy kmene. Ve svém podcastu na YESS TV to řekl moderátor reality show Ondřej Novotný. "Je strašně nepříjemné, když je někdo negativní. A ta Rachel, jak je expresivní a oni ji mají za někoho z televize, na koho se dívali... ať je, jaká je, tak je silná osobnost," řekl Novotný.
16.03.2024 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (281 článků)

Rachel ze Survivoru se dočkala spravedlnosti: Soud potrestal jejího expřítele, který ji zneužil a zbil do krve

 
Slovenská influencerka Rachel Karnížová (24) se dočkala spravedlnosti. Minulý rok přišla s vyjádřením, že ji její bývalý partner Tomáš Drahoš napadl. Ten to nejprve sám přiznal, ovšem později začal říkat, že si to Rachel vše vymyslela. Nyní influencerka na svých sociálních sítích napsala, že soud Drahoše, přezdívaného Tomy Kotty, shledal vinným a dostal rok odnětí svobody s dvouletou podmínkou.
07.06.2024 13:45 |

podobné články

Nohavicova fotka s Tomiem Okamurou rozdělila jeho fanoušky: Jedni ho hájí, druzí nenávidí

 
Oblíbený zpěvák Jaromír Nohavica se potkal v supermarketu s Tomiem Okamurou, který je znám svými radikálními názory vůči uprchlíkům, a rázem se z jedné nevinné fotky stala debata, která rozdělila zpěvákovy fanoušky na dva tábory.
25.07.2017 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Nohavica (244 článků)

GLOSA: Nejzbytečnější hráč Survivoru. Tlučhubu Jacka skoro porazila i odevzdaná Rachel

 
Má to být nejnáročnější hra na světě, do které se hlásí ti nejtvrdší z nejtvrdších. Letošní série je ale možná celosvětovou výjimkou. A nemyslíme nyní Ornellu Koktovou a Ráchel Karnížovou, které se rozhodly soutěž opustit dobrovolně, což bylo jasné od první vteřiny, kdy se odhalilo, že právě ony dostaly pozvánku do Survivoru. Paradoxně ale nebyly nejslabšími články celé show. Nejtragičtějším hráčem je Jack Hamid, který působí jako atrapa chlapa.
15.03.2024 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Jack Jack (139 článků) , Jack Jack (63 článků)

Ondřej Novotný tvrdě zkritizoval Rachel a vyměklé účastníky Survivoru. Nic nevydrží, je to generace sněhových vloček, rozčiluje se

 
Moderátor Ondřej Novotný je frustrovaný z toho, jak někteří účastníci pojímají hru v soutěži Survivor. Mnozí jsou málo odolní a brzy hru sami vzdávají, naposledy to byla Rachel Karnížová. "Používá se výraz snowflakes. To jsou ty nové generace, které nikdy nezažily těžké časy. Ať chceme, nebo ne, nám se nelíbí pohled do toho zrcadla," řekl Novotný ve svém podcastu na YESS TV s tím, že se to týká všech verzí Survivoru v různých státech.
17.03.2024 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Novotný (281 článků)

Rozjetá Rachel předvedla na party Survivoru žhavou show. Intimnosti před zraky všech. I Sebastian valil bulvy

 
Influencerka Rachel Karnížová nemohla chybět na divoké party Survivoru, která se uskutečnila v Duplexu. Účastnice třetí řady nejdrsnější reality show s sebou vzala svou novou partnerku, fitness trenérku Dominiku Horákovou. Redakce eXtra.cz dvojici zachytila nejen při objímání, ale také divoké líbačce. 
19.06.2024 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Sebastian Sebastian (137 článků)

Rachel ze Survivoru omylem odhalila svůj klín. Pod žhavé šaty s vysokým rozparkem si zapomněla vzít kalhotky

 
Influencerka Rachel Karnížová je pořádná dračice. Nejenže před časem předvedla svou žhavou postavu v reality show Love Island a posléze i v Survivoru, ale nyní se rozhodla provokovat ještě více. Všem přítomným na Playboy akci ukázala pikantní líbačku s přítelkyní Dominikou Horákovou, a v jeden nestřežený moment dokonce odhalila svůj klín. 
20.06.2024 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Rachel Love (39 článků)

GLOSA: Hysterická Ráchel či milionářka Ornella. Dvě slavné krásky, které Survivor protrpí

 
Necelé dva týdny zbývají do začátku třetí řady Survivoru a už dnes je zřejmé, že nás čeká nejzajímavější série. Tvůrcům show se totiž podařilo dát dohromady sestavu, která by fanoušky nejnáročnější reality show světa nenapadla ani ve snu. Kdo to bude mít na ostrově nejtěžší a proč to budou zrovna Ráchel z Love Islandu a Ornella Koktová?
16.02.2024 20:35 |

podobné články

Bílá po zrušení koncertů rozdělila fanoušky na dva nesmiřitelné tábory!

 
Vztek, zklamání, zloba, ale i pochopení a lítost. Takové pocity se mísily mezi desetitisíci fanoušků Lucie Bílá (50), která jen čtyři hodiny před začátkem zrušila své víkendové megakoncerty. Její posluchači se ihned rozdělili na dva tábory – jedni se na zpěvačku zlobí, druzí ji litují.
07.11.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2720 článků)

Už nikdy se na Přátele nebudete dívat stejně: Fanoušci upozornili, co dělá postava Rachel, než promluví

 
Patříte mezi skalní fanoušky Přátel a seriál u vás doma běží pořád dokola? Možná jste si tedy taky všimli zvyku Jennifer Aniston  (52) alias Rachel. Jeden z fanoušků na Tik Toku upozornil, co Rachel dělá skoro před každým monologem.
24.02.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Aniston (857 článků)