Článek

Šokující konec Tomicové ZOO: Herci se musí učit nové scénáře, desítky lidí hasí zmatek

 
Nečekané zdravotní problémy herečky Pavly Tomicové (61) zapříčinily její prý jen dočasnou pauzu v seriálu ZOO, podle znalců zákulisí je ale spíš pravděpodobnější, že její roli veterinářky Anežky Krásné bude definitivní konec. A v produkčním týmu seriálu okamžitě nastal zmatek. Podle informací eXtra.cz se trable oblíbené Pavly dotýkají desítek lidí.
20.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků)
Podobné články

Náhlý konec Pavly Tomicové v ZOO: Udělala čáru přes rozpočet Evě Burešové

 
Nečekaný konec Pavly Tomicové (61) v seriálu ZOO (sama doufá, že snad půjde jen o dočasnou pauzu) vyvolal v produkci seriálu zmatek. Přišel totiž v tu nejméně vhodnou dobu. „Už teď se tam dělají obrovské změny kvůli Evě Burešové,“ dozvěděla se redakce eXtra.cz od důvěryhodných zdrojů ve štábu.
22.03.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků) , Eva Burešová (824 článků)

Exkluzivně: Šokující konec Pavly Tomicové v ZOO. Předcházela tomu absence bez omluvy

 
Má snad nějaké vážné potíže? Národem milovaná, hlučná, zemitá, ale zároveň i ryzí a „člověčí“ herečka Pavla Tomicová (61) byla mimořádnou oporou primáckého seriálu ZOO. Už nebude. Zničehonic v pořadu končí. Redakci eXtra.cz to potvrdilo hned několik na sobě nezávislých zdrojů a nakonec i sama umělkyně. Prameny kromě toho tvrdí, že toto rozhodnutí předznamenala nečekaná absence Tomicové na natáčení.
18.03.2024 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků)

Milenka Malého Kristýna Kociánová v obležení nenávisti: Že se nestydíš, ty špíno, píší jí lidé

 
Herečka Kristýna Kociánová (37) se stala terčem útoků ze strany naštvaných fanoušků Pavly Tomicové (60). Manžel Tomicové Ondřej Malý (56) totiž od své ženy po devatenácti letech manželství odešel, aby žil s mladší hereckou kolegyní, s níž navíc podle webu Aha! čeká dítě. Lidé na sociálních sítích jsou rozhořčeni těmito informacemi a převážně stojí na straně Tomicové.
24.08.2022 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků) , Kristýna Kociánová (52 článků) , Ondřej Malý (101 článků)

Hasí, hasí, ale „Harrachov“ dál hoří. Pekarová a Ukrajinky

 
Není to pravda, ukrajinské ženy se přestěhují, až v okolí Harrachova najdou ubytování, hasí reportáž TV Nova kancelář předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové. Na šéfku dolní komory Parlamentu se ale už vrhli i lidé na sociální síti Twitter, kam chodí spíše příznivci vlády. Hanba, zklamala jste nás, píšou. Důvodem je zejména vyjádření Martina Plíška, podřízeného Pekarové, který Nově řekl, že musí myslet i na rekreaci sněmovních zaměstnanců v českém lyžařském letovisku.
07.12.2022 10:30 |

podobné články

Zmatek ve vyplavené zoo: Medvěda na útěku zastřelili, tygři a lvi neutekli

 
Zmatek v zatopeném zoo v Německu dnes vyvolal falešný poplach o útěku medvěda a pěti kočkovitých šelem. Agentuře DPA to řekl starosta obce Arzfeld Andreas Kruppert. Ukázalo se, že utekl pouze medvěd, kterého nakonec zastřelili. Zmatek zavinila nepřehledná situace způsobená záplavami po bouřce.
01.06.2018 13:40 |

podobné články

Skandály kolem seriálu ZOO: Natáčení ohrozilo těhotenství Burešové i rozvod Tomicové

 
Těhotenství Evy Burešové alias Viky nebo provalení nevěry manžela Pavly Tomicové Ondřeje Malého - to vše provázelo seriál ZOO. Televize Prima slaví odvysílání 50. dílu oblíbeného seriálu. Od počátku s sebou ovšem nese pár skandálů.
22.09.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků) , Eva Burešová (824 článků) , Ondřej Malý (101 článků)

Zoo postaví nový pavilon goril, kvůli záplavám bude výš

 
Pražská zoo postaví nový pavilon goril, kvůli hrozícím záplavám bude stát v horní části zahrady. Novinářům to dnes řekl ředitel zoo Miroslav Bobek, který o tom jednal s pověřeným primátorem Tomášem Hudečkem (TOP 09). Stavba může vyjít na desítky milionů, zoo chce část peněz získat sbírkou. Celkové škody po povodni podle Bobka nejsou v zoo tak velké, jak se očekávalo. Prvotní odhady byly 160 milionů korun. Bobek nyní předpokládá, že nepřesáhnou 100 milionů korun. Příliš poničený není ani pavilon goril, zoo proto zvažuje, že své maskoty nebude stěhovat do zoo ve Dvoře Králové, ale nechá je v Praze.
07.06.2013 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků)

Aby škola "nebolela" aneb Jak se správně učit

 
Děti často nevědí, jak se správně učit ani jak psát domácí úkoly. Nemají v učení žádný systém. Není to jejich chyba, měli by je to naučit ve škole, ale nespoléhejte se jenom na učitele. Pokudrodič chce, aby jeho dítě nosilo domů dobré známky, musí se s ním učit, nebo mu vysvětlit, jak se učit efektivně. Stačí dodržovat několik pravidel.
02.09.2013 13:20 |

podobné články

Nejdříve herecké kolegyně, následně soupeřky v lásce: Kociánová přebrala Tomicové manžela

 
Přišlo to jako blesk z čistého nebe. Sympatická dvojice Pavla Tomicová (60) a Ondřej Malý (56) se po devatenácti letech rozvádí. Podle informací Aha! stojí za rozpadem vztahu poměr Malého s mladší herečkou Kristýnou Kociánovou (37), která je navíc v očekávání. Jedná se přitom o hereckou kolegyni  Tomicové, s níž si zahrála třeba v seriálu Zoo. Kde všude si spolu ještě zahrály?
23.08.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků) , Kristýna Kociánová (52 článků) , Ondřej Malý (101 článků)

Záhadné zmizení Pavly Tomicové: Nejsou o ní žádné zprávy a zbývá jen jiskřička naděje

 
Herečka Pavla Tomicová (61) se dostala do tak složité životní situace, že musela zrušit veškeré své pracovní aktivity a věnuje se léčbě blíže nespecifikovaných zdravotních neduhů. Kvůli tomu prakticky přišla i o roli v seriálu ZOO, kde hrála diváky oblíbenou veterinářku Anežku Krásnou. Podle informací eXtra.cz ale existuje jiskřička naděje na návrat na poslední chvíli. „V televizi už kvůli tomu probíhají přípravy,“ dozvěděli jsme se od našich důvěryhodných zdrojů. A to přitom na Primě nemají mít o Tomicové vůbec žádné zprávy.
18.04.2024 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků)

Radikální proměna: Po Pavle Tomicové zhubla i Vendulka z Ulice. Mám dole 17 kilo, hlásí

 
Po herečce Pavle Tomicové (60) prošla radikální proměnou i Anežka Rusevová (35), známá ze seriálu Ulice. Sympatická herečka ukázala na představení podzimního programového schématu TV Nova novou figuru. Obě dámy byly známy svými korpulentními tvary, těm je však konec.
12.08.2022 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků) , Anežka Rusevová (28 článků)

Tomicovou to nekončí. Burešová práskla, že ze Zoo zmizí další postava, a promluvila, co se stalo její kolegyni

 
Herečka Eva Burešová exceluje v seriálu Zoo už nějaký ten pátek. Nyní se tato oblíbená série dostala ke dvoustému dílu a herci to společně oslavili přímo v natáčecích ateliérech. K této příležitosti udělala redakce eXtra.cz s Evou rozhovor, ve kterém se herečka vyjádřila k odchodu své kolegyně Pavly Tomicové. Zároveň propálila i konec další osoby. 
28.03.2024 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků) , Eva Burešová (824 článků)

Děsivý útok na hvězdu StarDance: Tanečnímu partnerovi Tomicové podpálili auto!

 
Taneční partner Pavly Tomicové ze StarDance 2018 Marek Dědík musí řešit velkou nepříjemnost. Když šel ke svému novému BMW X5, čekal ho obrovský šok. Auto mu totiž někdo podpálil, na popel skončily i hračky, které koupil svému ročnímu synovi.
29.11.2018 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků)

Hrůzný útok na hvězdu StarDance: Tanečnímu partnerovi Tomicové podpálili auto!

 
Taneční partner Pavly Tomicové ze StarDance 2018 Marek Dědík musí řešit velkou nepříjemnost. Když šel ke svému novému BMW X5, čekal ho obrovský šok. Auto mu totiž někdo podpálil, na popel skončily i hračky, které koupil svému ročnímu synovi.
30.11.2018 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků)

Krásná rodinka: Tanečník Tomicové a Schneiderové ze StarDance se pochlubil vánočními fotkami rozkošných synů

 
Tanečník Marek Dědík  (37) nemá kvůli koronavirovým opatřením na růžích ustláno. Ve StarDance válel po boku Pavly Tomicové  (58) , Jitky Schneiderové  (47) či Olgy Šípkové, ale teď bohužel musí na podobná vystoupení načas zapomenout. Radost mu ale dělá jeho krásná rodinka.
24.12.2020 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (422 článků) , Pavla Tomicová (336 článků) , Olga Šípková (77 článků)

Tomicová a její okamžitý konec v ZOO: Herečka odešla na vlastní žádost, zradilo ji zdraví

 
Nečekaný pondělní konec národem oblíbené energické herečky Pavly Tomicové (61) v seriálu ZOO začíná dostávat jasné obrysy. Doposud nebylo jasné, co ji postihlo za problémy, že narychlo domluvila ukončení svého angažmá v seriálu. Ona sama i TV Prima věří, že jde jen o pauzu, televize navíc nyní poprvé ve vyjádření pro eXtra.cz naznačila, že příčinou je zdraví umělkyně.
19.03.2024 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků) , Ona Ona (289 článků)

Manžel Pavly Tomicové z Ulice: Surově týral mladičkou herečku!

 
Herec Ondřej Malý je druhý manžel »Simony z Ulice« Pavly Tomicové (51). Během kariéry vystřídal řadu rolí záporáků a v nejnovějším filmu Bez dotyku dokonce jako majitel bordelu týral křehkou Terezu Vítů (21).
25.02.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků) , Ondřej Malý (101 článků) , Tereza Vítů (27 článků)

Tanečník Tomicové Marek Dědík: Vypálili mu milionové fáro!

 
Nedávno si udělal radost a koupil si luxusního »bavoráka« – i proto, aby se mu do něj vešel kočárek syna Bertramka Josefa (1). Bourák za milion ale Marek Dědík (35) našel na ulici shořelý. Tanečníkovi Pavly Tomicové (56) ho nejspíš někdo zapálil.
01.12.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků)

Dědík šokoval: Řekl tvrdou pravdu o Tomicové a jejím těle

 
O tom, že mezi tanečníkem Markem Dědíkem (35) a herečkou Pavlou Tomicovou (56) panuje skutečně výjimečný vztah, rozhodně nelze pochybovat. Při záznamech z tréninků se vždy špičkují, skvěle se baví a smějí navzájem svým vtipům jako dobře sehraná dvojice. Dědík teď Tomicové na Instagramu vyznal lásku. Tedy skoro. Prozradil při tom, jak na tom Pavla byla s fyzičkou na začátku tréninku.
12.12.2018 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (336 článků) , Pavel Marek (372 článků) , Pavel Marek (388 článků)