Článek

Šokující foto! Krvavá lázeň na Stodolní: To tu už nikoho nepřekvapí, shodují se místní

 
Ostravská Stodolní je proslulou ulicí zábavy. Jenže zábava si žádá hodně alkoholu a kolikrát to ve slavné ostravské ulici vypadá jako po vikingské bitvě. Například nyní o víkendu, kdy na cestující hromadné dopravy čekala krvavá spoušť přímo na zastávce.
12.06.2018 13:35 |

podobné články

Podobné články

Místo opilců a rvaček se má do Stodolní ulice vrátit kultura

 
Z ostravské legendární Stodolní ulice, která je plná hudebních klubů, kaváren, irských pubů, afrických klubíků, českých hospůdek či italských pizzerií, se bohužel zcela vytratil původní kulturní duch. Kdysi nebyl problém zajít na Stodolní ulici do hospůdky na literární večer, v klubu si poslechnout koncert nějaké začínající talentované kapely či zhlédnout divadelní představení. Ze Stodolní plné alternativní kultury se postupem času stalo jen komerční turistické centrum zábavy. Vzrostla zde i kriminalita a vandalismus.
24.04.2013 08:35 |

podobné články

NESKUTEČNÉ! Celých 60 procent podniků ve STODOLNÍ porušuje zákon!

 
Šokující fakta zveřejnila Česká obchodní inspekce (ČOI) po kontrole populární ostravské ulice Stodolní. Většina zdejších podniků neprošla kontrolou.
28.04.2011 16:10 |

podobné články

Drsné přijetí Ondříčkova filmu Dukla 61 v Ostravě: Na Stodolní nás zmlátili do krve!

 
O natáčení filmu Davida Ondříčka (48) o hornících Dukla 61 se v Ostravě rychle rozkřiklo. Režisér měl obavy, jak jeho film místní lidé přijmou. Mezi horníky totiž pěsti nejsou nic neobvyklého. A nemýlil se. Ve Stodolní dostali na "budku".
02.06.2018 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David Ondříček (156 článků)

Jane Fonda si udělala lázeň z ostatků svého psího mazlíka!

 
Třiasedmdesátiletá nestárnoucí hvězda Jane Fonda se svým pejskem Roxym rozloučila opravdu netradičním způsobem. Udělala si lázeň z jeho popelu.
21.09.2011 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Jane Fonda (113 článků)

Soutěžte s Blesk Křížovkami o 10 balíčků intenzivní hydratační péče Garnier!

 
Máte pocit vysušené pleti? Poskytněte jí lázeň svěžesti a hydratace po celých 24 hodin! Intenzivní hydratační krémy Essentials Intense od Garnier dodávají pleti energii a účinně ji pomáhají chránit před agresivními vlivy vnějšího okolí. Objevte nově také zázračné účinky výtažků z hroznů, které Vaši pleť zbaví toxinů! Máte pocit vysušené pleti? Poskytněte jí lázeň svěžesti a hydratace po celých 24 hodin! Intenzivní hydratačníkrémy Essentials Intense od Garnier dodávají pleti energii a účinně ji pomáhají chránit před agresivními vlivyvnějšího okolí. Objevte nově také zázračné účinky výtažků z hroznů, které Vaši pleť zbaví toxinů!
04.01.2012 00:15 |

podobné články

Prospěla by nám islandská lázeň, myslí si glosátor

 
Zjištění Evropského účetního dvora, že Česko falšuje velké procento auditů o tom, jak čerpá evropské dotace, je dalším pomyslným hřebíčkem do rakve společenské nespokojenosti. Prospěla by nám zřejmě islandská lázeň, glosuje situaci předseda Občané.cz Petr Havlík.
26.05.2012 14:50 |

podobné články

Tip na dárek pro babičku: Parafínová lázeň jí zbaví bolestí kloubů

 
Trápí vaše blízké bolest kloubů a svalů? Dopřejte jim úlevu! Problémů je zbaví parafínová lázeň. Léčebná metoda, kterou lidstvo využívá již odpradávna. Teď už však za ní nemusíte jezdit do lázní.
30.11.2013 10:20 |

podobné články

Tip na dárek pro babičku: Parafínová lázeň jí zbaví bolestí kloubů

 
Trápí vaše blízké bolest kloubů a svalů? Dopřejte jim úlevu! Problémů je zbaví parafínová lázeň. Léčebná metoda, kterou lidstvo využívá již odpradávna. Teď už však za ní nemusíte jezdit do lázní.
03.12.2013 11:40 |

podobné články

Hvězda z Ohnivýho kuřete to má za pár. Kristýna Leichtová sbírá byliny na poporodní lázeň

 
Herečka Kristýna Leichtová (32) je v devátém měsíci těhotenství. Zvědavost střídá strach, ale po boku svého partnera Vojtěcha je o dost klidnější. Chodí po lese, sbírá houby, byliny na poporodní lázeň a odpadky.
24.07.2018 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Kristýna Leichtová (186 článků)

Afghánistán: Krvavá lázeň na severu země. 15 obětí!

 
Sebevražedný atentátník zabil v úterý na severu Afghánistánu nejméně 15 civilistů včetně žen a dětí, uvedla BBC s odvoláním na místní úřady. Zaútočil v provincii Farjáb.
18.03.2014 07:30 |

podobné články

Topolánek oslavoval narozeniny ve Stodolní

 
Bývalý premiér Mirek Topolánek v pátek slavil 53. narozeniny. Jeden z mejdanů se uskutečnil také v ostravské Stodolní ulici. Nešlo ale o žádnou divočinu, zato však Topolánek dostal zajímavé dárky.
16.05.2009 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2184 článků)

Oslavy Silvestra na Stodolní: ulice jako válečná zóna

 
Nejmohutnější oslavy Silvestra se v Ostravě tradičně odehrály na proslulé Stodolní ulici v centru města. Nový rok zde uvítaly tisíce lidí.
01.01.2011 12:10 |

podobné články

Ostravský klub Templ končí a s ním i kultura ve Stodolní

 
Proslulý ostravský klub Templ, jeden z nejvýznamnějších podniků svého druhu, po pěti letech ukončí svůj provoz. Jde o poslední klub ve známé ostravské Stodolní ulici, který se snažil pravidelně pořádat koncerty a další kulturní akce. Po nedávném zániku legendární kopřivnické Nory jde o další velkou ránu pro klubovou kulturu na severu Moravy.
27.01.2011 17:20 |

podobné články

Na Stodolní v Ostravě zbili pardubické hokejové fanoušky

 
Hokejoví fanoušci se v sobotu v noci poprali v ostravské Stodolní ulici. Skupině příznivců Pardubic se další muži pokusili ukrást vlajku
20.03.2011 18:35 |

podobné články

Šéf extraligy Šulc ve Stodolní: Ať žije hokej!

 
Ředitel hokejové extraligy Stanislav Šulc dokáže i relaxovat. Předvedl to v ostravské Stodolní ulici, kde si ho »blejskli« fanoušci Pardubic.
22.03.2011 12:05 |

podobné články

Sjezd ČSSD delegáty nudil: Rozprchli se pařit na Stodolní!

 
Na závěrečné tiskové konferenci se rozohnil místopředseda ČSSD Lubomír Zaorálek. Dle jeho názorů nemalá část spolustraníků ukončila sjezd již v pátek na Stodolní ulici a na sobotní jednání a hlasování se vykašlala.
16.03.2013 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2428 článků)

Nagyová v Ostravě: Její cela je skoro na Stodolní!

 
Pravou ruku Petra Nečase Janu Nagyovou převezli elitní policisté v civilním voze z Prahy do centra Ostravy. Vrchní ředitelka bude spát jen 100 metrů od bájné Stodolní ulice. Místo hotelu jí čeká pryčka v cele na Obvodním oddělení policie Ostrava - Střed.
14.06.2013 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Petr Nečas (9280 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

VyVolená máma Romana: Pláče pro rodinu, ale ve Stodolní prý prohání zajíčky!

 
VyVolená Romana (32) ve vile prolévá hektolitry slz nad chybějící rodinou, ale na Stodolní se prý bezostyšně sápe po mladém mase! Jaká je skutečná tvář ženy, která podle svých slov svého manžela dosud podvedla jen líbáním? Nejsme jen svědky dobře sehraného divadla?
05.09.2013 05:10 |

podobné články

Michal Hrůza po rvačce ve Stodolní bojuje o život! Těžké poškození mozku

 
Zpěvák Michal Hrůza (43) se v noci dostal do potyčky v ostravské Stodolní ulici a skončil v nemocnici. Podle našich informací byl opilý a v baru provokoval. Během rvačky dostal ránu, upadl na zem a zůstal bezvládně ležet. Utrpěl těžké poškození mozku, je v bezvědomí a další prognóza je nejistá. Dopoledne podstoupil operaci a zůstává v umělém spánku. Jeho manažerka před několika minutami potvrdila, že jeho stav je nesmírně vážný.
17.07.2014 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (252 článků)