Článek

Šok v Pardubicích: Šel vysypat odpadky, v popelnici našel živé miminko

 
Od rána hledali policisté matku novorozence, který byl nalezen opuštěný v kontejneru v Pardubicích. Dítě bylo živé a našel ho člověk, který šel vysypat odpadky. Policie dopoledne nakonec ženu našla. 
08.01.2022 09:40 |

podobné články

Podobné články

HRŮZNÝ NÁLEZ! Bezdomovec hledal v popelnici odpadky, našel mrtvé děťátko

 
V Podbořanech na Lounsku našli dnes po ránu mrtvého novorozence. Ležel mezi odpadky v popelnici.
08.12.2013 13:00 |

podobné články

Daniel (32), který našel dítě v popelnici: Tělíčko bylo už promodralé

 
Strašným způsobem se zbavila novorozeného děťátka žena (32) z Lounska. Miminko, které se narodilo živé, zahodila jako odpadky do popelnice. Když ho našel Daniel Šmíd (34), bylo už mrtvé. Krkavčí matku policisté už zadrželi.
10.12.2013 07:20 |

podobné články

Popeláři ukradli vůz s odpadky. Chtěli je vysypat před sídlo Macronovy strany. Policie vytáhla pistole

 
Policie v Paříži v pátek zatkla dvojici popelářů, kteří svým kolegům ukradli vůz s odpadky a chtěli jeho náklad vyklopit před sídlem strany Republika v pohybu (LREM) prezidenta Emmanuela Macrona. Policejní odborový svaz počínání dvou zadržených mužů označil za „absolutně neuvážené“, vzhledem k sérii útoků spáchaných motorovými vozidly.
25.05.2018 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Emmanuel Macron (657 článků)

Strašlivé podezření: Rychtář prý chtěl vysypat z hrobu exmanželky ostatky jejích rodičů

 
Jestli je pravda, co se k nám doneslo, a my svým vždy mimořádně spolehlivým zdrojům z okolí Josefa Rychtáře  (56) věříme skoro víc než tomu, že děti nosí čáp a dárky Ježíšek, jde o do nebe volající případ ztráty soudnosti. Naše sojka práskačka v souvislosti s tím, že vdovec po Ivetě Bartošové  (✝48) přemýšlel, že ostatky zpěvačky uloží do hrobu exmanželky , připomněla jen pár měsíců starou událost. „Rychtář chtěl vysypat urny rodičů Dariny na smetiště!“ tvrdí.
16.05.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6954 článků) , Josef Rychtář (1390 článků)

Stařík vyrazil na rozbouřené moře, aby zachránil sousedovu popelnici

 
Jednaosmdesátiletý Velšan Bert Forkings se vypravil v nafukovacím člunu na moře, aby zachránil sousedovu popelnici. Jeho obětavý čin skončil velkou záchrannou akcí a na břeh se bezpečně nakonec podařilo dopravit nejen jeho ale i popelnici se smetím.
14.09.2010 11:30 |

podobné články

Poctivý bezdomovec: V popelnici našel 50 000 a vrátil je

 
Nemá, co do úst, ale padesát tisíc si Zdeněk Horvath z Litvínova nenechal. Našel je v úterý v popelnici, které prohledával na své trase blízko zámeckého parku, zda v nich není něco, co by se mohlo hodit a nahmatal naditou obálku s penězi.
12.08.2009 15:40 |

podobné články

Důchodce našel v popelnici urny s lidským popelem

 
Důchodce našel tři urny s lidským popelem v popelnici před domem, kde bydlí. Policisté teď hledají pozůstalého, který se tímto zavrženíhodným způsobem lidských ostatků zbavil.
21.05.2012 12:50 |

podobné články

V kontejneru plakalo miminko!

 
Živé novorozeně objevil v kontejneru včera v pět hodin ráno v Pardubicích muž, který šel vynést odpadky.
09.01.2022 05:05 |

podobné články

Chytili zrůdu! Žena (32) zahodila miminko do popelnice!

 
Miminko, jehož našel bezdomovec v popelnici na Lounsku, se narodilo živé. Kriminalisté v této souvislosti už zadrželi dvaatřicetiletou ženu, která je podezřelá z jeho vraždy.
09.12.2013 11:15 |

podobné články

Popelnice Evropy? A on vás někdo nutí ty odpadky jíst? Řeznický mistr Havlíček radí

 
Jsme opravdu popelnicí Evropy? Nutí nás někdo jíst odpadky, nebo si v tom tak trochu rochníme sami? Nabídka existuje a co nám brání vzít kvalitnější věc? Portmonka to povětšinou není… To si radši odpustíme kvalitu, abychom měli třeba „na Kanáry“. Živnostník, dlouholetý klatovský řezník Pavel Havlíček ukazuje cestu – kupujte u malých výrobců a prodejců a podpoříte domácí ekonomiku.
31.01.2022 18:05 |

podobné články

V popelnici v Praze 10 ležel mrtvý novorozenec

 
V popelnici v Praze 10 našel ráno kolemjdoucí mrtvého novorozence. Policisté čekají na výsledky pitvy, která objasní, zda dítě zemřelo po porodu, nebo už před ním. Zároveň pátrají po matce dítěte a vyzývají případné svědky, aby se přihlásili. ČTK to dnes řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk.
04.08.2014 10:10 |

podobné články

V popelnici v Praze našeli tělíčko den starého novorozence! Pomozte najít krkavčí matku

 
V popelnici v Praze 10 našel ráno kolemjdoucí mrtvého novorozence. Policisté čekají na výsledky pitvy, která objasní, zda dítě zemřelo po porodu, nebo už před ním. Zároveň pátrají po matce dítěte a vyzývají případné svědky, aby se přihlásili. ČTK to dnes řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk.
04.08.2014 10:25 |

podobné články

Děsivý nález na Lounsku: V popelnici leželo mrtvé novorozeně!

 
Hrůzný nález učinil v neděli ráno bezdomovec v ulici Kpt. Nálepky v Podbořanech na Lounsku. V popelnici mezi odpadem leželo mrtvé novorozeně! Podle policie se dítě narodilo živé a jeho matka jej zřejmě zavraždila!
08.12.2013 13:05 |

podobné články

Žena našla na prahu domu pytel na odpadky s hromadou peněz

 
Život v rodinném domku někdy skýtá více překvapení, než byste si mysleli. Majitelka domu v anglickém Yorku by mohla vyprávět. Když šla s odpadky, našla na prahu svého domu tašku s odpadky, která byla naplněna použitými bankovkami. Nález nahlásila okamžitě na policii. Muži zákona nespecifikovali sumu, avšak uvedli, že v tašce byly spíše tisíce než stovky liber (jedna libra je ekvivalentem asi 30 Kč).
24.08.2013 07:15 |

podobné články

Jak vesmírná stanice vyhazuje odpadky

 
Vynést koš je dole na zemi něco tak samozřejmého, že nad tím ani nepřemýšlíme. Někteří natolik, že je nenapadne odpadky třídit, nebo je dokonce lajdácky pohodí vedle popelnice. Ale jak se vynášejí odpadky ve 400 km výšce?
19.08.2014 15:45 |

podobné články

Žena vyhodila z auta odpadky, motorkářka je zvedla a okénkem jí je hodila zpět

 
Odpadky nepatří na zem, ale do koše. To chtěla s největší pravděpodobností sdělit motorkářka ženě, která na křižovatce v Pekingu vyhodila z auta kelímek a papírový sáček. Využila k tomu ale zajímavou metodu - odpadky zvedla a nezodpovědné ženě je hodila zpět do auta, píše deník Daily Mail.
22.09.2018 08:10 |

podobné články

Necháte u nás odpadky? Pošleme vám je domů, slibuje národní park

 
Jestliže po sobě na návštěvě thajského Národního parku Kchao Jaj nedaleko Bangkoku necháte na místě odpadky, můžete se s nimi opět shledat. Správa parku se totiž rozhodla všechny nalezené odpadky posílat zpátky turistům, aby jim tak připomněla, že v přírodě by po sobě měli uklízet, napsal server BBC News. Jména a osobní údaje znečišťovatelů se navíc ocitnou v registru policie.
21.09.2020 09:40 |

podobné články

Popeláři vysypali bezdomovce do šachty s odpadky. Padal 20 metrů

 
Velké štěstí měl v úterý bezdomovec, který nejspíše hledal mezi odpadky zbytky štědrovečerní večeře. Spolu s odpadky nic netušícího muže naložil popelářský vůz a odvezl do šachty ve spalovně odpadu, kam ho vysypal. Podle hasičů padal 20 metrů, celý incident díky včasnému zásahu hasičů ale přežil bez větší újmy.
29.12.2020 18:10 |

podobné články

Pobláznil celou Bystrc: Novému nájemníkovi Kajínkovi fandí i jeho panelák

 
Ještě v úterý sledovala většina z tří desítek partají panelového domu v Brně-Bystrci propuštění Jiřího Kajínka v televizi. Kdo zamířil o 24 hodin později z bytu na procházku, nákup či jen vysypat odpadky a zrovna měl štěstí, mohl ho v doprovodu jeho blonďaté přítelkyně Magdy (64) potkat na nedalekém parkovišti, ve výtahu či na chodbě.
27.05.2017 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Kajínek (850 článků)