Článek

Šok po návratu z nákupu: V celém domě byla krev! Vlčák potrhal zloděje

 
Ochránce, jak se patří! Když se do svého domu v Richmondu ve státě Virginii vrátil Tristan Murrin se svou maminkou, nestačili se oba divit. Celý dům byl pokryt krvavými cákanci a skvrnami. Nic v něm přitom ale nechybělo. Odvážný německý vlčák Oden totiž majetek svých páníčků ochránil před zlodějem, kterého potrhal a zahnal na útěk.
15.08.2017 15:15 |

podobné články

Podobné články

Vlčák ve Spytihněvi potrhal chlapci (9) obličej a krk

 
Vlčák ve Spytihněvi napadl devítiletého chlapce. Pokousal ho do levé části obličeje a do krku.
22.07.2012 16:35 |

podobné články

Strážník Martin má na lumpy čuch: Při nákupu chytil zloděje, řetízkářky lapil v pyžamu

 
Na zloděje a násilníky má snad šestý smysl. Strážník Martin Svoboda (42) je postrachem ničemů v Brně. Nedá jim pokoj ani ve svém volném čase. Před pár dny tak například dopadl zloděje v obchodním domě.
08.09.2018 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Svoboda (54 článků)

Vlčák pokousal tříleté dítě

 
V Třešti na Jihlavsku dnes (ve čtvrtek) pokousal vlčák tříletého chlapce. Případ vyšetřuje policie.
10.09.2009 19:45 |

podobné články

Neobvyklá milostná aféra: Agresivní vlčák, kterého chtěli utratit, se změnil v beránka poté, co se zamiloval do husy!

 
Vymetl už "spoustu útulků":http://www.extra.cz/tema/psi-utulek a všude se ho báli kvůli extrémně zlé povaze. Jedenáctiletý vlčák nakonec skončil v tom posledním, kde bylo o jeho osudu rozhodnuto poté, co pokousal ošetřovatele. Ne jednoho.
02.12.2013 07:15 |

podobné články

Vlčák vážně zranil několik týdnů staré miminko: Hlavu mu skousl jako míček

 
Velká tragédie se odehrála na Klatovsku. Československý vlčák tu vlezl teprve třítýdenní holčičce do postýlky a skousl  jí hlavu. Děvčátko je v nemocnici ve vážném stavu – lékaři mají podezření na poškození mozku.
13.02.2015 09:30 |

podobné články

Patří psi k dětem? Na Klatovsku skočil vlčák do postýlky a prokousl miminku hlavu!

 
V Malé obci na Klatovsku zaútočil vlčák na několikaměsíční holčičku, která ležela v postýlce. Způsobil jí vážná zranění, lékaři mají podezření na poškození mozku.
13.02.2015 13:01 |

podobné články

Matka miminka, které pokousal vlčák: Dceru si spletl se štěnětem! Chtěl ji přenést

 
Třítýdenní miminko vzal do svých ostrých zubů československý vlčák. Dítě chtěl asi přenést, zřejmě si myslel, že je to štěně. Jenže holčičku poranil tak, že skončila s krvácením do mozku v nemocnici.
14.02.2015 05:10 |

podobné články

Sexy Tara s vtípkem!

 
V čekárně u zvěrolékaře sedí ratlík, vlčák a doga. Vlčák se ptá ratlíka:“Proč seš tady?“
17.12.2015 05:20 |

podobné články

Vanesku (10) napadl toulavý vlčák: Zakousl se jí do krku!

 
Děsivý zážitek při venčení psa. Nejhorší okamžiky svého života prožila Vaneska (10) z Velkého Ďura, kterou pokousal toulavý vlčák. Život děvčátka zachránila duchapřítomnost souseda Michala, který šel v době útoku naštěstí kolem. Na pomoc přispěchal i děda Honza.
16.01.2018 11:30 |

podobné články

Tak to je řežba. Senátor se v den voleb málem potrhal smíchy

 
Nobelovu cenu za mír pro rok 2012 získala Evropská unie. Senátor Petr Pakosta se v reakci na informaci málem potrhal smíchy. Senátor ODS Jaroslav Kubera také řekl své a rovněž to stálo za to.
12.10.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (685 článků) , Petr Pakosta (31 článků)

Tak to je řežba. Senátor se v den voleb málem potrhal smíchy

 
Nobelovu cenu za mír pro rok 2012 získala Evropská unie. Senátor Petr Pakosta se v reakci na informaci málem potrhal smíchy. Senátor ODS Jaroslav Kubera také řekl své a rovněž to stálo za to.
12.10.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Kubera (685 článků) , Petr Pakosta (31 článků)

Rotvajler potrhal pudla a jeho pána

 
Rotvajler napadl v Brně-Komárově pudla i jeho pána (64), který ho měl na vodítku. Volně pobíhající pes bez náhubku potrhal oba u řeky v Hněvkovského ulici, kde Brňané s oblibou venčí své mazlíčky.
21.03.2018 09:10 |

podobné články

Medvěd na Vsetínsku potrhal ovce a poškodil úly. Připravoval se na zimu

 
Medvěd v noci na dnešek potrhal pět ovcí a poškodil včelín ve vsetínské části Horní Jasenka. Zlomil tam také třešeň, škoda je celkem 23 000 korun, řekla dnes policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Je pravděpodobné, že jde o medvěda, kterého lidé v polovině září viděli na Vsetínsku a na Zlínsku, k lidským obydlím ho před zimou láká bohatá úroda ovoce. Na výskyt medvěda a roztrhané ovce dnes upozornili na svém facebookovém profilu vsetínští městští strážníci.
30.09.2018 14:40 |

podobné články

Claudia Schiffer má doma zabijáka: Její pes zakousl březí ovci a potrhal dvě další!

 
Německá supermodelka Claudia Schiffer (48) má pořádný problém! Její psi jsou nejspíš krvelačné bestie a na svědomí mají už několik útoků na cizí zvířata. Při tom posledním její německý ovčák Oscar zakousl březí ovci a k tomu ještě potrhal další dvě. Farmáře přišel tento psí nešvar na nejméně 90 000 Kč.
03.12.2018 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Claudia Schiffer (107 článků)

S projektem „Daruj krev s Českým rozhlasem“ přišlo darovat krev již téměř tisíc lidí

 
Projektu „Daruj krev s Českým rozhlasem“ se zúčastnilo 2900 registrovaných zájemců, což je téměř pětinásobně více než v loňském roce. K dnešnímu dni pak téměř tisíc lidí již krev darovalo. Letošní kampaň byla zaměřena především na prvodárce. Měla je podpořit a pomoci jim překonat jejich obavy.
01.07.2015 17:51 |

podobné články

Všude byla krev! Děsivé snímky z centra pro migranty, kde uprchlík ubodal krásnou Švédku

 
Krev, krev a zase jenom krev. Při pohledu na tyto snímky se člověku dělá špatně. Zachycují však brutalitu, se kterou ubodal etiopský migrant Youssaf Khaliif Nuur krásnou a oblíbenou švédskou pečovatelku o děti uprchlíků. Alexandra Mezher (22) neměla šancí přežít. Migrant přitom tvrdil, že mu je 15 let, ale ve skutečnosti mu je minimálně 21.
12.06.2016 06:20 |

podobné články

Češi ve srovnání s Evropou málo darují krev

 
Téměř dvě pětiny Evropanů již někdy darovaly krev. Nejvíce dárců je v Rakousku, kde krev darují až dvě třetiny lidí ve věku nad 15 let. Vyplynulo to z nedávného celoevropského průzkumu Euro-statu. S velkým odstupem za Rakouskem následují Francie, Kypr a Řecko. I v těchto zemích však tvoří dárci přes polovinu populace. Česká republika je až na 22. místě, když alespoň jednou krev darovalo jen 30 procent jejích obyvatel starších patnácti let.
29.07.2012 09:45 |

podobné články

FN Brno: Pupečníková krev – poklad, nebo biologický odpad?

 
Stále častěji se mluví o využívání pupečníkové krve a kmenových buněk v ní obsažených pro moderní regenerativní medicínu. Pupečníková krev je krev právě narozeného dítěte, která zůstává v placentě a v pupečníku po přestřižení pupeční šňůry. Pupečníková krev a pupečníková tkáň (to je část pupeční šňůry dítěte. Tkáň pupečníku je hmota, která obklopuje cévy pupečníku) jsou bohatým zdrojem kmenových buněk. A právě to je zdrojem dalšího vývoje regenerativní medicíny. Gynekologicko-porodnická klinika LF MU a FN Brno spolupracuje v této záležitosti velmi úzce s Národním centrem tkání a buněk.
12.07.2017 11:35 |

podobné články

PRŮLOMOVÝ VERDIKT: Zabití zloděje je vždycky VRAŽDA!

 
Vraždu zloděje nebo pokus o jeho vraždu nelze překvalifikovat na trestný čin zabití. Verdikt, který má sjednotit rozhodování české justice, vydal v úterý Nejvyšší soud v Brně v souvislosti s případem Karla Bašty, jenž v Ivančicích u Brna vystřelil na zloděje, jež mu kradli v kovošrotu.
08.03.2011 14:35 |

podobné články