Článek

Šok! Drsné výhrůžky Voříškovi (53) a spol.: Zmizte z obrazovky!

 
Vyhrožování, policie a soud! Tím si prošel prošel Karel Voříšek (53). Nejen on jako hvězda Primy se stal terčem muže, který moderátorům hrozil fyzickým napadením.
12.03.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Voříšek (384 článků)
Podobné články

Po Voříškovi došlo i na Fialovou: Hrozí jí vyhazov!

 
Po Karlu Voříškovi dojde nejspíš i na jeho kolegyni z televizních novin Markétu Fialovou. Zatímco jeho z obrazovky dostala pochybná minulost, moderátorka by měla doplatit na to, že si pustila pusu na špacír.
07.02.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Fialová (226 článků)

Fialová o vysílání bez Voříška: Je to výrazná změna k horšímu!

 
Markéta Fialová (40) se rozpovídala o svém moderátorském kolegovi Karlu Voříškovi (49). Ten před dvěma měsíci zmizel z »novácké« televizní obrazovky kvůli obvinění ze spolupráce s StB.
25.01.2013 11:14 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Fialová (226 článků)

Karel Voříšek na Nově definitivně končí, snaží se očistit své jméno

 
Duo Voříšek - Fialová se už na obrazovce televize Nova neobjeví. Moderátor se s televizí dohodl na ukončení spolupráce. Důvodem je jeho obvinění ze spolupráce s StB, kvůli kterému se teď soudí. Další články k tématu: Voříšek měl krycí jméno Renda. Podle spisů StB udal několik spolužáků Nova stahuje Voříška z obrazovky kvůli zprávám o jeho spolupráci s StB V práci mi Karel chybí, říká Fialová o Voříškovi, který podává žalobu Nova vrací Fialovou do hlavních zpráv, bude je moderovat sama
01.03.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Voříšek (384 článků) , Karel Fiala (98 článků) , Karel Fiala (62 článků)

Velký návrat na obrazovky: Po Karlu Voříškovi sáhla konkurence, bude opět moderovat hlavní zprávy

 
Oblíbený moderátor Karel Voříšek  (49) , léta spojovaný s televizí Nova, s níž před necelými dvěma měsíci definitivně rozvázal pracovní poměr, se nejspíš znovu objeví na obrazovkách. Dohoda mezi televizí a Voříškem jako moderátorem hlavní zpravodajské relace je totiž na spadnutí. Do svých řad jej ale nemá přijmout zpátky Nova, nýbrž konkurenční Prima.
25.04.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Voříšek (384 článků)

Šípková se vyléčila z depresí a vrací se na obrazovky!

 
Po Karlovi Voříškovi, který posílí moderátorský tým zprávařů na Primě, přišla personální změna i do TV Barrandov. Jiřího Chuma nahradí slavná cvičitelka aerobiku Olga Šípková. Ta by se měla ale raději šetřit, ještě stále bere antidepresiva proti depresím, kterými trpěla, a další stres by mohl její psychice přitížit.
03.05.2013 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Olga Šípková (67 článků) , Jiří Chum (29 článků) , Karel Voříšek (384 článků)

Klára Doležalová o odchodu z televize: Už nikdy nepřijdu!

 
Po dlouhé pauze se moderátorka Klára Doležalová (39) vrátila na televizní obrazovky. Úspěšně sekunduje v Hlavních zprávách Karlu Voříškovi (49). Proč ale kariéru vůbec přerušila?
05.06.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (137 článků)

(Ne)šťastná supermáma paterčat: Dary střídají drsné výhrůžky!

 
VIDEO: Alexandra Kiňová (23) je asi nejznámější máma v Česku. Na začátku června porodila první česká paterčata. Od té doby je v centru pozornosti. Od firmy ze severních Čech dostala 10 tisíc plen. Dary, a projevy lásky však střídá strach a nechutné rasistické výhrůžky.
12.07.2013 05:10 |

podobné články

Spor o doménu Václava Havla: Drsné výhrůžky pomohly Dagmar Havlové k vítězství!

 
Bývalá první dáma Dagmar Havlová (60) vedla dlouhodobý spor s manažerem Romanem Rounem (42). Ten ale ustoupil a domény Václava Havla se vzdal. Vyděsily ho totiž výhrůžky nejen na jeho adresu!
24.10.2013 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4938 článků) , Dagmar Havlová (1162 článků)

VAROVÁNÍ pro Američany: ZMIZTE z Egypta!

 
Velvyslanectví Spojených států v Egyptě doporučilo všem Američanům, aby zemi co nejdříve opustili.
30.01.2011 11:55 |

podobné články

VIDEO: Pavouci, zmizte! Fotbalista vymetl šibenici

 
Na ostrovech padl překrásný gól v pohárovém utkání Capitol One Cupu mezi Nottinghamem a Wiganem. Trefil se hostující Maynor Figueroa, který nedal gólmanovi šanci, míč poslal střelou z dálky přímo do šibenice a z rohu branky vyhnal všechny pavouky.
30.08.2012 08:20 |

podobné články

Jste v Německu, zmizte, řekl uprchlíkům. Řidič je ale vysadil v mlze na D1

 
Řidiče na dálnici D1 u Prahy vyděsila v pondělí v noci trojice osob, která se pohybovala v odstavném pruhu. Byli to běženci, kteří mířili do západní Evropy. Řidič kamionu je ale vysadil už v Česku.
23.10.2012 20:40 |

podobné články

Zmizte odsud. Bulvár navštívil rodiče Marka Dalíka

 
Deník Blesk si vzal tentokrát na mušku policií stíhaného lobbistu Marka Dalíka, v jehož kauze se objevily nové důkazy. Zatímco on sám si prý žije v luxusu, který nelze přehlédnout, a užívá si své „pochybné miliony“, jeho rodiče žijí skromně.
12.03.2013 07:20 |

podobné články

Na Slovensku vyzývají k revoluci proti tyranii. Video koluje internetem

 
UVNITŘ VIDEO Už toho bylo dost, prosím, vezměte si vše, co jste nakradli, a zmizte. Takto Slováci v záznamu rozhlasového vysílání vyzývají občany k revoluci a jejich vládnoucí elitu k odchodu ze země. I v České republice už záznam našel své adresáty, kteří jej sdílejí na sociální síti Facebook a ptají se, zda se k výzvě přidají i Češi.
13.10.2013 19:55 |

podobné články

Začínáme revoluci proti tyranii, zní Slovenskem. Internetem koluje video

 
UVNITŘ VIDEO Už toho bylo dost, prosím, vezměte si vše, co jste nakradli, a zmizte. Takto Slováci v záznamu rozhlasového vysílání vyzývají občany k revoluci a jejich vládnoucí elitu k odchodu ze země. I v České republice už záznam našel své adresáty, kteří jej sdílejí na sociální síti Facebook a ptají se, zda se k výzvě přidají i Češi.
13.10.2013 20:15 |

podobné články

Zastavte tyranii, vyžeňte darmošlapy. Zkoumáme novou a hlasitou výzvu k revoluci

 
JINÝMA OČIMA; UVNITŘ VIDEO Vyzýváme k revoluci proti tyranii. Už toho bylo dost, prosím, vezměte si vše, co jste nakradli, a zmizte. Video, které však obsahuje pouze zvukový záznam pod obrázkem slovenské a české státní vlajky, koluje internetem. Na serveru YouTube zaujalo již více než sedm desítek tisíc lidí.
17.10.2013 11:15 |

podobné články

Zmizte z radnice, manažerský impotente, vyzvala ODS Hudečka

 
Dnes byla zastavena stavba pražského tunelového komplexu Blanka. Podle pražského primátora Hudečka z TOP 09 totiž nebyly smlouvy, na jejichž základě byl tunel stavěn, platné. Generální dodavatel stavby, stavební společnost Metrostav, tak následně stavbu zastavil a uzavřel. O následných krocích má rozhodnout smírčí soud při Hospodářské komoře.
08.12.2013 17:50 |

podobné články

Zmizte, démoni! Děsivé záběry z vymítání posedlé Laury

 
Křičí bolestí, zmítá se v silných křečích a nemůže se ovládat. Mladá žena z Argentiny, Laura (22), byla posedlá zlými duchy. Musela podstoupit exorcismus, který byl natočen na video. Z těchto záběrů běhá mráz po zádech...
25.03.2015 05:25 |

podobné články

Jdeme si ten dům převzít, zmizte. Na žižkovské "Klinice" dnes asi bude veselo

 
Správa železniční dopravní cesty (SŽDC) chce podle informací ČTK dnes dopoledne oficiálně převzít budovu v Jeseniově ulici na pražském Žižkově, kterou nelegálně obývají aktivisté z Kliniky.
14.10.2016 06:30 |

podobné články

Babiš a Krnáčová „zaklekli“ na šéfa Uberu: Dodržujte zákony, nebo zmizte

 
Premiér v demisi Andrej Babiš a primátorka Adriana Krnáčová (oba ANO) zaslali dopis šéfovi společnosti Uber Daru Khosrowshahimu. V něm vyzývají, aby firma dodržovala české zákony a své služby provozovala podle nich. Pokud to neudělá, má z Česka odejít, pohrozili Babiš s Krnáčovou. Vyplývá to z dopisu, který premiér s primátorkou odeslali a který má ČTK k dispozici.
26.02.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (14043 článků) , Adriana Krnáčová (706 článků)