Článek

Šok! Autorem fotky postřílených lidí z čekárny ostravské nemocnice je policista

 
Policie už ví, kdo pořídil otřesný snímek mrtvých těl, které po sobě nechal 10. prosince Ctirad Vitásek (†42) v čekárně traumatologie ve FN Ostrava. Byl to jeden ze zasahujících policistů! Bezprostředně po střelbě, při které zahynulo sedm lidí, se na sociálních sítích objevil snímek zkrvavených těl. Fotografie byla autentická. Blesk ani další média ji z piety k poškozeným neotiskla.
30.01.2020 12:40 |

podobné články

Podobné články

Stres z Vánoc i odhodlání k léčbě: Nový rok plní čekárny psychiatrií

 
Příchod nového roku znamená pro psychiatrické nemocnice čekárny narvané k prasknutí. Někteří lidé nevydrží stres spojený s Vánoci, jiní vyhledají pomoc psychiatra v důsledku bilancování na konci roku a novoročních předsevzetí. V tuto dobu „blázní“ i lidé, kteří ve skutečnosti žádnou duševní nemocí netrpí, tvrdí odborníci. Informoval o tom deník Právo.
04.01.2017 12:15 |

podobné články

Šest mrtvých po masakru v Ostravě: Jak jsou na tom s bezpečností pražské nemocnice? Vlastní zásahovka i SOS tlačítka

 
Se zbraní vešel do čekárny a začal střílet. Z úterního hororu v ostravské nemocnici, při němž zemřelo šest lidí, se Česko jen těžko vzpamatovává. A stejně jako po březnové střelbě ve vinohradské nemocnici, při níž jeden z pacientů zastřelil člověka a dalšího zranil, vyvstává otázka: jsou nemocnice dostatečně zabezpečené? Jak jsou na tom pražské nemocnice?
11.12.2019 17:35 |

podobné články

Jsme národ hypochondrů? Po zrušení poplatků jsou čekárny lékařů plné!

 
Měsíc od zrušení třicetikorunového poplatku u lékaře jsou čekárny českých doktorů úplně plné! Lidé se u doktora leckdy objeví i dvakrát do týdne! Znamená to, že jsme snad národ skrblivých hypochodondrů?
06.02.2015 13:05 |

podobné články

Zrušené poplatky opět zaplnily čekárny lékařů. Pojišťovny platí navíc miliardy

 
Zatímco lidé od letošního ledna šetří na poplatcích za návštěvu lékaře, recept i pobyt v nemocnici, pojišťovny jen na kompenzacích vyplatí miliardy. Konec poplatků navíc zaplnil čekárny, praktičtí lékaři odhadují růst počtu pacientů o pětinu.
08.11.2015 12:00 |

podobné články

Šťástka (ODS): Tramcafé na brněnském Obilním trhu by mohlo ještě dostat šanci

 
Radnice Brno-střed oficiálně zastavila rekonstrukci čekárny u parku Obilní trh. Ta probíhala od podzimu minulého roku a nyní, dle sdělení vedení radnice, je díky porušení stavební kázně přerušena. Radnice také připomněla skutečnost, že v minulosti bylo uvažováno o využití této chátrající čekárny na tzv. Tramcafé, tedy čekárnu s kavárnou. Tento návrh kanceláře RAW architektů Rusína a Wahly byl součástí projektu „Městské zásahy“ a jeho realizace byla také diskutována s památkáři a orgány hygieny.
28.02.2016 18:05 |

podobné články

Bál se injekce? Chlapeček (5) utekl v Plzni mámě z čekárny u lékaře

 
Pořádně vyděsil svoji mámu chlapeček (5), který jí v nestřežené chvilce utekl z čekárny u lékaře v jedné z plzeňských nemocnic. Dítěte bez doprovodu si všimnul řidič trolejbusu a zavolal městskou policii. Strážníci malého cestovatele předali policistům a ti pak vyděšené mámě. Chlapci se na jeho krátkém výletu nic nestalo.
06.03.2018 13:50 |

podobné články

Chlapec zdrhl mámě z čekárny u doktora

 
Chvíle hrůzy zažila v Plzni matka chlapce (5) , který jí utekl z čekárny u lékaře. Všiml si ho řidič trolejbusu a kluk brzy skončil zpět v péči matky a ošetření u doktora neunikl.
07.03.2018 09:00 |

podobné články

Policista zastřelil šest svých kolegů! Potom odjel služebním autem

 
Na jihu válkou zmítaném Afghánistánu ve čtvrtek objevili šestici postřílených policistů. Pravděpodobně je pozabíjel jejich kolega, který je nyní nezvěstný. Informoval o tom zpravodajský server BBC News.
14.06.2013 06:20 |

podobné články

Vrah z ostravské nemocnice je mrtvý: Před dopadením se střelil do hlavy

 
Ve Fakultní nemocnici v Ostravě došlo ke strašlivé tragédii. Do čekárny vpadl útočník se zbraní a zamířil na několik lidí. Podle posledních informací zemřelo 6 osob a střelec se rozhodl spáchat sebevraždu. Před zásahem policie se střelil do hlavy.
10.12.2019 10:50 |

podobné články

Přítelkyně střelce Vitáska (†42) promluvila: Měsíce před vražděním se náhle změnil

 
Ctirad Vitásek (†42) loni 10. prosince s pistolí vešel do zaplněné čekárny traumatologické ambulance ostravské fakultní nemocnice a zastřelil sedm lidí. Jeho motiv policisté stále zjišťují. Podle jedné z vyšetřovacích verzí byl Vitásek psychicky nemocný. Tuto variantu nyní podpořila vrahova přítelkyně, která se mu podle svých slov před tragédií pokoušela sehnat psychiatrickou pomoc.
20.02.2020 11:20 |

podobné články

Ve Fergusonu si lidé připomněli smrt černocha. V Texasu policista zastřelil dalšího

 
Stovky lidí prošly ulicemi amerického Fergusonu, aby si připomněly první výročí smrti černošského mladíka Michaela Browna, kterého zastřelil bělošský policista. Vzpomínková akce se obešla bez násilností. Mezitím policista v Texasu zastřelil dalšího neozbrojeného černošského mladíka, který byl podezřelý z toho, že projel autem výlohu. Policista prý nedávno absolvoval policejní akademii a byl ještě ve výcviku. 
09.08.2015 10:35 |

podobné články

Ostravský masový vrah Vitásek „hrál o čas“: Útěk zmařil klíčový svědek!

 
V úterý ráno vešel vrah Ctirad Vitásek (†42) do čekárny ostravské fakultní nemocnice a začal střílet. Zanechal za sebou 6 mrtvých a 3 zraněné. Pak se dal na útěk. Po ozbrojeném a nebezpečném útočníkovi pátraly tři hodiny stovky policistů a dva policejní vrtulníky. O jeho dopadení ale nakonec rozhodl jediný telefonát!
12.12.2019 12:15 |

podobné články

Policista infikovaný novičokem promluvil: „Můj život už nikdy nebude stejný“

 
Policista Nick Bailey (38), který zasahoval na místě, kde otrávený exšpion Sergej Skripal (66) a jeho dcera Julija (33) upadli do bezvědomí, byl propuštěn z nemocnice. Skripalovi byli otráveni nervovým toxinem novičok. Bailey se po nějaké době začal cítit špatně a sám se přepravil do nemocnice, kde bylo potvrzeno, že se infikoval stejnou látkou jako Skripalovi. Teprve včera byl policista propuštěn. „Můj život nikdy nebude stejný,“ komentoval svoji zkušenost pro deník Daily Mail.
23.03.2018 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Nick Bailey (1 článek) , Nick Bailey (1 článek)

Zpěváka Hrůzu převezli z ostravské nemocnice do Čech

 
Zpěvák Michal Hrůza byl v pondělí z ostravské městské nemocnice převezen do zdravotnického zařízení v Čechách. Bez bližších podrobností to uvedla mluvčí nemocnice Magda Otáhalová. Hrůza byl hospitalizován poté, co ho před třemi týdny napadla dvojice mladíků ve Stodolní ulici.
11.08.2014 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Michal Hrůza (258 článků)

Tragédie v ostravské nemocnici: Vrah si vybíral čekárny podle lidí?!

 
Vraždící monstrum Ctirad Vitásek byl pro své sousedy v Zábřehu dřív za sympaťáka. Naopak štamgasti v hospodě naproti jeho domu o něm tvrdí: Přetvařoval se!
12.12.2019 05:15 |

podobné články

Přežila lidický masakr a dnes se odvrací od Nečase: Za co jste se omlouval...

 
EXKLUZIVNĚ Premiéra Nečase, který má vinou své servility vůči sudetským Němcům z ostudy kabát nejen mezi historiky, pamětníky a svědky německých zvěrstev během 2. světové války, tahle zpráva rozhodně nepotěší. Na politika, který je zavázán svým slibem i platem chránit bytostné zájmy českého státu a jeho obyvatel, si plivlo i lidické dítě, které Němci odvlekli od postřílených rodičů v roce 1942 do Německa.
25.02.2013 19:30 |

podobné články

Mezinárodní organizace kritizují Miloše Zemana za pozvání uzbeckého prezidenta do Prahy

 
Třicet světových i českých nevládních organizací zabývajících se lidskými právy kritizuje plánovanou návštěvu prezidenta Uzbekistánu Islama Karimova. Stav lidských práv se podle nich v Uzbekistánu, kde Karimov vládne už 25 let, neustále zhoršuje. Dochází zde například k mučení politických vězňů, děti i dospělí jsou nuceni k otrocké práci jako je česáni bavlny za malou nebo žádnou mzdu a vláda dosud neumožnila nezávislé prošetření masakru stovek demonstrantů postřílených státní bezpečností ve městě Andižan roku 2005.
11.02.2014 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23480 článků)

Útok na obchoďák v Mnichově, až patnáct postřílených. Vše pro vás sledujeme

 
V jednom z nákupních center bavorské metropole – v Mnichově – došlo ke střelbě. Informuje o tom britská BBC. V pohotovosti je kvůli tomu i Policie České republiky. Občany o tom informoval ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD). Ministr zahraničí Lubomír Zaorálek konstatoval, že žijeme ve velmi nebezpečném světě. V Mnichově jsou v ulicích všichni dostupní policisté a po útočníkovi či útočnících pátrají.
22.07.2016 20:10 |

podobné články

Vojtěch vyhodil svého předdhůdce Němečka. Skončil v čele ostravské fakultní nemocnice

 
Ministr zdravotnictví v demisi Adam Vojtěch (za ANO) odvolal ředitele Fakultní nemocnice v Ostravě Svatopluka Němečka. Důvodem bylo podle něj manažerské selhání vedoucí k destabilizaci nemocnice, umělé navyšování hospodářského výsledku a střet zájmů, protože Němeček, bývalý ministr zdravotnictví za ČSSD, působil také ve vedení nemocnice v Bohumíně. Ministerstvo o tom dnes informovalo v tiskové zprávě. Vyjádření Němečka ČTK shání. Vojtěch před dvěma týdny odvolal i ředitelku pražské Nemocnice Na Bulovce Andreu Vrbovskou.
09.02.2018 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Adam (298 článků) , Adam Vojtěch (237 článků)