Článek

Sodoma Gomora. Nedělní Náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze. A nejen tam

 
FOTOREPORTÁŽ V sobotu bylo v metropoli plno. V neděli to místy vypadalo, že tam z nebe někdo vysypal činžovní domy proslulého Jižního města. Hlavě na hlavě, zaplněné parky, trávníky, lavičky, z chodníků se stalo jedno velké parkoviště. Zkrátka všechno, kam pražilo slabé jarní slunce, bylo využito. A policie? ParlamentníListy.cz nespatřily jediného hlídkujícího příslušníka sboru s heslem chránit a pomáhat. Obdobně to bylo s rouškami a respirátory.
08.03.2021 04:55 |

podobné články

Podobné články

Strach v ČT? Sodoma, Gomora, zaznělo. Opět jde o Babiše

 
Dnes europoslanci v europarlamentu řešili údajný střet zájmů Andreje Babiše. A Pavel Šafr, šéfredaktor Fora24 se ptá, proč tuto debatu nevysílala Česká televize. „Autocenzura, pud sebezáchovy v ČT,“ míní poslanec Válek. Prý se s ohledem na to, kdo sedí v Radě ČT a co vládě prochází, ani nediví. „To už ani není Augiášův chlév, to je Sodoma a Gomora v kombinaci s dvorem císaře Nera,“ říká. Ale ukázalo se, že Šafr měl zablokovaného muže, který na otázku mohl odpovědět. A také odpověděl.
19.05.2021 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (22468 článků)

Na náměstí Jiřího z Poděbrad začalo Vinohradské vinobraní

 
Na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad dnes začalo tradiční Vinohradské vinobraní. Lidé mohou ochutnat lahodná vína a burčáky z více než dvou desítek vinařství, ale i piva ze dvou minipivovarů. Připraven je i kulturní program, na večerním koncertu vystoupila kapela Monkey Business. Kvůli deštivému počasí je návštěvnost nižší než loni, i tak ale na náměstí přišlo několik tisíc lidí. 
20.09.2013 21:20 |

podobné články

Náměstí Jiřího z Poděbrad rekonstrukcí nakonec neprojde: Proběhne pouze jeho údržba

 
Praha 3 zastaví přípravu komplexní rekonstrukce náměstí Jiřího z Poděbrad podle projektu z přelomu tisíciletí. Proti jeho realizaci, která se dlouho odkládala, se postavili opoziční zastupitelé městské části a část zastupitelů z koalice. Vedení radnice má podle usnesení do příštího jednání zastupitelstva předložit plán dílčích úprav náměstí. Podle zastupitelů je projekt zastaralý a příliš nákladný. Také by znamenal zabetonování zelených ploch.
20.03.2018 19:40 |

podobné články

Výstava o Anthropoidu putuje dál po Praze. Zakotvila na náměstí Jiřího z Poděbrad

 
Putovní výstava, která se věnuje výročí 75 let od operace Anthropoid, při níž došlo k atentátu na zastupujícího říšského protektora Reinharda Heydricha, přesídlila na náměstí Jiřího z Poděbrad. Expozice je dvojjazyčná a obsahuje třináct oboustranných barelů.
19.07.2017 19:50 |

podobné články

Ministerstvo pro místní rozvoj: Jasanský vystavuje na náměstí Jiřího z Poděbrad

 
Krásné velkoformátové fotografie na kterých jsou zachyceny úspěšné projekty podpořené z Integrovaného operačního programu jsou nyní k vidění na pražském náměstí Jiřího z Poděbrad. Putovní výstava uměleckého fotografa Lukáše Jasanského zde bude instalována až do konce září.
04.09.2015 11:51 |

podobné články

Ochutnávka českých specialit na náměstí Jiřího z Poděbrad: Na své si přijdou i pivaři

 
V sobotu proběhne před kostelem Nejsvětějšího Srdce Páně na náměstí Jiřího z Poděbrad druhý ročník akce s názvem Chuť a vůně Česka. Prodejci představí české nápoje a potraviny.
29.07.2017 09:15 |

podobné články

Další omezení v metru: DPP opraví eskalátory na „Karláku“ i na Jiřího z Poděbrad

 
Další omezení čekají Pražany v metru. Pražský dopravní podnik (DPP) plánuje v říjnu zahájit opravu eskalátorů ve stanici linky B Karlovo náměstí. V příštím roce pak opraví schody ve stanici B Anděl ve směru Na Knížecí. V závěru roku 2019 by mohla začít oprava také ve stanici metra A Jiřího z Poděbrad, informovala mluvčí DPP Aneta Řehková. Podnik letos otevřel zrekonstruované eskalátory na Andělu a v září plánuje znovu zprovoznit opravené schody do stanice metra B Náměstí Republiky.
08.07.2018 11:50 |

podobné články

Praha 3: Na Jiřího z Poděbrad proběhne akce ke Dni Země

 
Na přelomu měsíců dubna a května se v 19 pražských městských částech uskuteční další ročník informační odpadové kampaně pro veřejnost. Akce v rámci oslav Dne Země, který připadá každoročně na 22. dubna, proběhne v Praze 3 dne 14. dubna na náměstí Jiřího z Poděbrad .
07.04.2011 18:05 |

podobné články

Úchylové... Šokující slova vůči Petříčkovi: I z ČSSD

 
Konferenci na podporu LGBTI komunity zahájil ministr zahraničí z ČSSD Tomáš Petříček. V úvodním projevu pronesl: „Porušování lidských práv je něco, co odsuzujeme, včetně diskriminace, násilí a zatýkání na základě skutečné nebo vnímané sexuální orientace, genderové identity nebo vyjádření… Podporujeme koordinaci financování a národních politik a praxe v této oblasti.“ Reakce nejen politiků? „Sodoma Gomora, sexuální maniak, co jsme komu udělali?“ Co se děje v Praze?
24.10.2019 13:15 |

podobné články

Sodoma Gomora: Krampolová se chce o manžela dělit se známou herečkou!

 
„Jen ať si ho vezme!“ Tak reagovala manželka Jiřího Krampola (75) Hana (51) na to, že herečka Uršula Kluková (72) má zálusk na jejího mnažela. Kdyby prý herec nebyl ženatý, brala by ho všemi deseti.
16.02.2014 16:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (906 článků) , Uršula Kluková (63 článků)

Sodoma Gomora: Krampolová se chce o manžela dělit se známou herečkou!

 
„Jen ať si ho vezme!“ Tak reagovala manželka Jiřího Krampola (75) Hana (51) na to, že herečka Uršula Kluková (72) má zálusk na jejího mnažela. Kdyby prý herec nebyl ženatý, brala by ho všemi deseti.
18.02.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (906 článků) , Uršula Kluková (63 článků)

Orgie v tělocvičně: Učitelka (22) měla sex se třemi studenty, další si je natáčeli!

 
Hotová Sodoma Gomora se před pár dny odehrála v tělocvičně střední školy. Mladá učitelka si tam užívala ne s jedním, ale rovnou třemi studenty, přičemž celý akt je zaznamenán i na videu.
30.01.2013 21:10 |

podobné články

Sodoma Gomora v Big Brotheru: Dva pánové si vzájemně „kontrolovali“ penisy

 
Obecně se ví, že realityshow, kde zavřou několik lidí do vily, se časem tak trochu zvrhnou. Jinak tomu není ani v soutěži Big Brother Celebrity: Velká Británie versus USA. Tam se dost sblížili dva soutěžící. A o nějakém ostychu nemůže být ani řeč.
14.09.2015 23:10 |

podobné články

Domácí party se hodně vymkla: Máma zašpásovala s osmnáctiletým klukem a co mezitím dělala její mladičká dcera?

 
Rachel Lehnardt (36) je taková ta cool máma, co dceři povolila večírek ve vlastním baráčku. Jenomže místo toho, aby dělala dozor a puberťákům brala flašky z rukou, tak to dopadlo přesně naopak. Nejvíc to tam rozjela máma a v americkém státě Georgie vypukla hotová Sodoma Gomora!
05.07.2016 14:10 |

podobné články

Jiřího z Poděbrad, Invalidovna i Opatov: Tři stanice metra budou nově bezbariérové

 
Pražský dopravní podnik (DPP) připravuje bezbariérové zpřístupnění tří stanic metra. Nově bude bezbariérová stanice Jiřího z Poděbrad na lince A, na trase B to bude Invalidovna a na lince C Opatov. Náklady zatím nejsou známy. DPP teď buduje výtahy ve stanici metra B Karlovo náměstí, které budou zprovozněny v příštím roce.
27.11.2019 12:10 |

podobné články

Sodoma Gomora! Courtney Stodden ukázala kalhotky a sbalila na ně starého obšourníka. Tu bizár párty nechtějte vidět!

 
"Courtney Stodden (19)":http://www.extra.cz/5-duvodu-proc-byste-se-urcite-nechteli-vyspat-s-courtney-stodden se proslavila svým manželstvím s hercem Dougem Hutchisonem (53), kterého pojala za muže už ve svých 16 letech. Celý svět byl šokován nejen věkovým rozdílem mezi partnery, ale především tím, jak tato blondýnka pod vlivem plastických operací vedle svého manžela zestárla.
23.11.2013 16:07 |

podobné články

Osobnosti: Doug Hutchison (35 článků) , Courtney Stodden (141 článků)

Sodoma Gomora u Tutanchamona!

 
Egyptští archeologové jsou blízko odhalení dalšího z tajemství obestírajících faraona Tutanchamona. Začali odkrývat hrobku, v níž je dle všeho uložena jeho manželka Anchesenamon. Dokážou tím defintivně, že byla nejen jeho chotí, ale i polorodou sestrou a zároveň ženou vlastního otce a dokonce i děda?
11.02.2018 12:20 |

podobné články

Vanessa oslavila v pražském Foru Karlín 25 let existence

 
Turné k 25 letům Vanessy bylo krátce před svým startem zrušeno a v programu zůstal pouze koncert v Praze. Ke kapele se ve Foru Karlín přidal na kytaru John Fryer, producent posledního alba Antidotum, věhlasný britský zvukový inženýr a mimo jiné spolupracovník Nine Inch Nails, Depeche Mode, Swans či Die Krupps. Předskakovali rappeři Řezník a DeSade alias Sodoma Gomora a jejich speciální hosté.
12.02.2015 13:01 |

podobné články

Prší. Farmářský trh na Jiřím z Poděbrad nabízí růžové víno

 
Milovníkům vína - zejména toho růžového - je určen dnešní farmářský trh na náměstí Jiřího z Poděbrad v Praze, který nabídne produkty 15 sklepmistrů z Čech a Moravy. Nahlédnout na dno vinné sklenky nebo ochutnat sýry a další pochutiny hodící se k růžovému vínu zde návštěvníci můžou od 10:00 až do 21:00. Součástí festivalu Růžový máj bude i živá hudba v duchu jazzu a moravské cimbálovky.
12.05.2012 08:20 |

podobné články