Článek

Sobotová v roli pokusného králíka! Spičkové české kadeřnici jsme dohodili hvězdnou modelku...

 
Dana Jirecová má na svém kontě pět vítězství v kadeřnické soutěži Color Zoom Challenge a své modely převádí také na zahraničních soutěžích. Loni v Las Vegas dokonce obsadila čtvrté místo mezi 2500 kadeřníky z celého světa. I když si podle svých slov jela pro vítězství, ani čtvrtým místem mezi světovou elitou nepohrdla. Rozhodli jsme se ji vyzkoušet a připravili pro ni modelku z řad českých celebrit – Adrienu Sobotovou, herečku a manželku baviče Luďka Soboty. Jak to dopadlo a co s Adrienou Dana prováděla?
05.09.2010 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Adriena Sobotová (11 článků)
Podobné články

Hargreaves tvrdí, že byl v Manchesteru United v roli 'pokusného králíka'

 
Anglický fotbalista Owen Hargreaves obvinil svůj bývalý klub Manchester United, když v pátečním rozhovoru pro The Sun prohlásil, že za jeho zranění mohou lékaři "Rudých ďáblů", kteří si z něj udělali pokusného králíka. Manažer United, Sir Alex Ferguson, taková nařčení odmítl.
23.09.2011 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Alex Ferguson (104 článků) , Alex Ferguson (105 článků) , Owen Hargreaves (5 článků)

Co by měla vědět vaše kadeřnice

 
Kadeřnice neodmyslitelně patří do života drtivé většiny žen. Zatímco některé ke své kadeřnici dochází pravidelně, jiné návštěvy střídají tak, jak jim zrovna vyjde čas. Tak či onak určitě i vy víte, že vlasy jsou naší vizitkou a je tedy o ně pečovat s láskou. Jenže ne vždy se vám kadeřnice trefí do noty. Do křesla sice usedáte s jasnou představou, co od paní s nůžkami a fénem za pasem očekáváte, ale výsledek je mnohdy úplně jiný. Místo toho, abyste ze salonu odcházeli s úsměvem od ucha k uchu, nemáte daleko k pláči. Jak je to možné?! Kadeřnice chtějí znát váš názor Už se vám někdy stalo, že jste přišli do kadeřnického studia s jasnou představou v hlavě, ale když jste z něho odcházeli, jen stěží jste ukrývali slzy, které se vám draly do očí? V tom případě bude někde chyba. Cílem každého kadeřníka je splnit zákazníkova přání a vyhovět jeho požadavkům, pokud je to vzhledem k jeho typu vlasů možné. Jestliže tedy máte zkušenosti s tím, že výsledek nebyl takový, jaký jste si ho v hlavě vysnili, pak bude kámen úrazu ve vaší komunikaci s kadeřnicí. Nemusíte celou dobu mlčet A teď ruku na srdce: také si sednete do křesla, necháte si kolem těla obtočit ochranný plášť, sdělíte kadeřnici vaše požadavky a po celou dobu pak jen zarytě mlčíte? V tom případě jsme právě odhalili první chybu, na které bude potřeba zapracovat. Spousta lidí si myslí, že do průběhu stříhání, barvení, prostříhávání a jiných kadeřnických úkonů nemohou mluvit nebo zasahovat, protože přeci ona kadeřnice ví nejlépe, co dělá. Jenže pak se nemůžete divit, když vám vlasy ustřihne o 5 centimetrů výše, než jste původně žádali, když jí nezastavíte a neřeknete jí, že byste sestřih chtěli o něco delší. Nebojte se tedy mluvit, radit se s kadeřnicí o postupu, případně jí... Čtěte více Příspěvek Co by měla vědět vaše kadeřnice pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
19.10.2017 21:00 |

podobné články

Psychicky nemocní zloději ukradli králíka. To, co s ním udělali, vám vyrazí dech!

 
Lidé jsou "schopni neuvěřitelných zvěrstev":http://www.extra.cz/neuverite-co-kruteho-udelala-tato-roztomila-cinanka-koteti-neni-vhodne-pro-deti-a-citlivky. Několik psychicky nemocných zlodějů ukradlo z rodinného domu králíka. Poté se vysvlékli, vlezli si do vany a tam králíka umučili.
02.07.2014 08:40 |

podobné články

Dlouho budeš krásná, ujistila Langmannovou lékárnice Doleželová

 
Modelka Jana Doleželová se má jako magistra v lékárně stále co učit. Tentokrát se rozhodla rozšířit si znalosti o testování pleti a jako pokusného králíka si pozvala svoji kamarádku, modelku Renatu Langmannovou.
13.08.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (287 článků) , Jana Doleželová (366 článků)

MŠMT: Žáci navštíví v novém školním roce víc muzeí a galerií

 
Více muzeí, galerií či památníků budou moci navštívit žáci, kteří se v příštím školním roce zapojí do pokusného ověřování na téma Vzdělávací programy paměťových institucí do škol. Koordinací pokusného ověřování bylo pověřeno Národní pedagogické muzeum a knihovna J. A. Komenského.
05.07.2017 17:05 |

podobné články

Adriena Sobotová: Přes kytky jsem doma já! Luděk pečuje o trávník

 
Manželka komika Luďka Soboty (68), herečka Adriena Sobotová, miluje květiny a ráda se o ně i stará. Ať už se jedná o ty vysazené přímo v záhonu, nebo třeba o letničky v truhlíku.
20.06.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Adriena Sobotová (11 článků) , Luděk Sobota (137 článků)

Adriana Sobotová slavila narozeniny: Manžel Luděk Sobota ale chyběl!

 
Všechno nejlepší k narozeninám! Manželka Luďka Soboty Adriana Sobotová (55) oslavila své narozeniny ve velkém stylu. Obklopená svými kamarádkami a rodinou. Ten nejdůležitější – manžel – však chyběl...
22.08.2016 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Luděk Sobota (137 článků)

Kateřina Brožová - Dělala Šetlíkovi pokusného králíka!

 
PRAHA – Konečně se dočkala! Herečka Kateřina Brožová (40) se stala objektem zájmu jednoho z nejprestižnějších českých fotografů Jadrana Šetlíka, který jí, stejně jako dalším hvězdám showbyznysu, vytvořil portrét.
12.05.2009 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (457 článků)

Hokus pokus: Co udělá s pletí měsíc bez odličování? Zestárnete o deset let. Tady je důkaz!

 
Poslední studie dokazují, že celá třetina žen chodí spát neodlíčená. A tak si britští kolegové našli pokusného králíka, aby zjistili, co udělá měsíc neodličování s pletí. Výsledek? Anna, která se podrobila testu, zestárla o deset let.
29.07.2013 20:10 |

podobné články

Max se rozmluvil v 7 letech: Rodina je odhodlána se soudit za jeho právo navštěvovat speciální školu

 
Chceme mít šťastné dítě, a ne z usměvavého kloučka uzlíček nervů. To říká rodina prvňáčka Maxe (7) z Prahy. Denně ho vozí 40 kilometrů do speciální školy. Nechtějí z něj prý mít pokusného králíka vynuceného slučování škol, které chystá ministerstvo školství.
08.03.2016 18:40 |

podobné články

Kapitán Amerika: Filmový maraton superhrdinů ve vašem obýváku

 
Jedna ze zásadních komiksových postav studia Marvel. Neohrožený hrdina, který jako Fénix povstal z popela a... vlastně to byl úplně obyčejný blbeček z předměstí, který ve rvačkách prohrával. Než ze sebe nechal udělat pokusného králíka a stal se tím, kým je dnes. Téměř sedm hodin jeho příběhů můžete prožít ze svého gauče.
22.05.2017 08:05 |

podobné články

Velikonoce: Zkuste levný báječný recept na králíka

 
Velikonoční svátky už pomalu klepou na dveře. Pokud ještě nemáte jasno, co na sváteční stůl, poradíme vám v kuchařském miniseriálu. A začneme velmi jednoduše, abychom neodradili méně zručné hospodyňky. Recept na tohoto králíka jsme připravili s pomocí šéfkuchaře Petra Škardy. Jednoduché, levné, jarní a báječné.
12.04.2011 10:30 |

podobné články

Jiří Mádl nesnáší zvířata. Králíka nutil k běhu taháním za varlata

 
Liga ochránců zvířat by se měla mít na pozoru! Jak totiž přiznal Jiří Mádl  (25) , hlavní hrdina nové české komedie Probudím se včera, na natáčení mučil králíka taháním za varlata. „Co jsem měl dělat? Podle scénáře měl přede mnou utíkat a on nechtěl,“ brání se Mádl.
03.03.2012 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Mádl (402 článků) , Jiří Králík (9 článků)

Eliška: Dědovi Králíkovi nakreslila králíka!

 
Neuvěřitelné pouto si vytvořila Eliška Bočanová (4) z Bohumína ke svému novému dědečkovi. Na Miroslava Králíka ze Zlína, který se pohybuje jen na vozíku, nezapomněla ani dnes, kdy dědeček slaví 79. narozeniny.
19.05.2009 05:10 |

podobné články

Miliardář Horáček: Po Varech běhal převlečený za králíka!

 
Úspěšný podnikatel a textař Michal Horáček, jehož majetek se odhaduje na několik miliard korun, potvrdil, že bohatí lidé mají někdy skutečně velmi bizarní záliby. Horáček totiž pobíhal po Varech převlečený za růžového králíka.
06.07.2009 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Horáček (767 článků)

Muž pašoval do USA kokain a tvrdil, že jde o vařeného králíka

 
Až 40 let vězení hrozí Američanovi, který se do USA pokusil propašovat zhruba tři kilogramy kokainu. Celníkům na letišti v New Yorku přitom tvrdil, že ony podlouhlé balíčky, co má v zavazadle, obsahují vařeného králíka, napsala dnes agentura Reuters.
05.01.2011 10:00 |

podobné články

Pečený králík

 
Mezi zdravé maso patří i králičí. Upečte si králíka a nebudete litovat. Toto maso lze kombinovat například s houbami, zeleninou apod. Záleží na chuti strávníků. Králíka upečete za hodinu a půl. Potřeby pro 2 osoby 700 gramů ...
09.01.2011 06:05 |

podobné články

Rok králíka slibuje politické otřesy a sexuální skandály

 
Rok králíka začne 3. února a skončí 22. ledna 2012.
31.01.2011 08:45 |

podobné články

Králíka nebudu, zaskočila Jeníková režiséra Adamce

 
VIDEO: Diváci kulinářského pořadu Prostřeno budou dnes večer svědky nechtěného trapasu. Jedna z protagonistek herečka Veronika Jeníková totiž odmítne jíst králíka, kterého pro své hosty na česku upekl režisér Jiří Adamec. A důvod? "Už půl roku máme doma ušatého mazlíčka," vysvětlila se smíchem Jeníková.
31.01.2011 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Adamec (212 článků) , Veronika Jeníková (63 článků) , Kamila Špráchalová (52 článků) , Pavel Soukup (132 článků) , Jiří Králík (9 článků)