Článek

Sobotka: Stále chceme odchod Nečase a kabinetu a nové volby

 
Šéf ČSSD Bohuslav Sobotka prý zatím nejednal s prezidentem Milošem Zemanem o tom, kdo by případně měl být nový premiér. Socialisté ale prý setrvávají na tom, aby premiér Petr Nečas a jeho kabinet odešel a nové volby se konaly podle Ústavy ČR. Sobotka to řekl novinářům po schůzce se Zemanem na Pražském Hradě.
14.06.2013 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků) , Petr Nečas (9277 článků) , Miloš Zeman (21287 článků)
Podobné články

ANO 2011: Programová východiska aneb ANO České republice

 
Žijeme a pracujeme v České republice. Chceme, aby zde žily i naše děti. Chceme pro ně lepší budoucnost. Chceme lepší podmínky pro české firmy a živnostníky, kteří zde platí daně. Chceme lepší životní standard pro ty, kteří chtějí pracovat a mají odvahu stát na vlastních nohou, ať už žijí ve městech či na vesnicích. Chceme prosperující stát, který zajistí lepší podmínky mladým rodinám, sociálně slabým, dlouhodobě nemocným i důstojný život seniorů. Proto jdeme do politiky.
07.09.2013 15:45 |

podobné články

Starosta Vařeka: Chceme…

 
Chceme, aby v našem městě byly čisté ulice, chceme vyspravené chodníky, chceme více parkovacích míst, chceme se dívat na sečené a udržované zelené plochy...
08.07.2015 16:01 |

podobné články

Chceme Nečasovu demisi a předčasné volby, volá ČSSD

 
Sociální demokracie v souvislosti se zatýkáním politiků a státních úředníků včetně šéfky kabinetu předsedy vlády žádá okamžitou demisi premiéra Petra Nečase a odchod celé vlády. Následovat by měla dohoda o rozpuštění Sněmovny a uspořádání předčasných voleb v co nejkratším termínu. Řekl to ve čtvrtek večer předseda strany Bohuslav Sobotka.
13.06.2013 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků) , Petr Nečas (9277 článků)

Bohuslav Sobotka: Rodina se radovala, že budu víc doma

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka přijal i v tak bouřlivé době pozvání do Show Jana Krause. I při probírání nepříjemného tématu dokázal vyloudit na své tváři úsměv. Prozradil, že skandál s pučem sleduje i celá jeho rodina a původně z toho měli celkem radost. Další články k tématu: Sobotka nechce Haška ani další pučisty proti němu ve vedení ČSSD Vážná chyba, odsoudil Sobotka kolegy za lži o schůzce u Zemana Sobotka, Hašek, Tejc: tři přátelé z Brna v nelítostném boji o moc Sobotka dopisem burcuje členy ČSSD, jeho osud určí příští neděle Sobotka odmítá puč Haška s Tejcem a mluví o metodách z roku 1948 Vedení ČSSD vyzvalo předsedu k rezignaci. Neodejdu, vzkázal Sobotka
28.05.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: 50 Cent (43 článků) , Jan Kraus (1025 článků) , Bohuslav Sobotka (9510 článků)

Předčasné volby chceme spojit s krajskými, říká Sobotka

 
Hostem pořadu Pressklub na Frekvenci 1 byl dnes předseda ČSSD Bohuslav Sobotka. Samozřejmě kritizoval vládu – hlavně kvůli majetkovému vyrovnání s církvemi. Pokud by vláda padla na jaře, Sobotka by si na podzim přál nové volby.
25.02.2012 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků)

V této společnosti je strach. Žijeme ve století deprese. Vraťme se k hodnotám, na kterých vyrostli naši prarodiče, vyzval v ČT Max Kašparů

 
„Svoboda povýšila na svévoli jednotlivce, pýcha se změnila na zdravé sebevědomí a bohužel materiální zabezpečení skončilo konzumismem. Vůbec celá naše společnost dospěla k tomu, že něco chceme, co vůbec nepotřebujeme. My chceme něco, co potřebujeme, a pak také chceme něco, co jen chceme mít. A potom musíme platit půjčku i s úroky,“ uvedl ke stavu české společnosti psychiatr, pedagog a kněz Jaroslav Maxmilián Kašparů v pořadu Události, komentáře České televize.
31.12.2015 07:30 |

podobné články

Sobotka chce hlasovat proti kabinetu Nečase. Nevěří mu

 
Opoziční poslanci vládě Petra Nečase nevěří. Při prvním klíčovém hlasování budou hlasovat proti důvěře kabinetu, i když nemají šanci koalici přehlasovat.
03.07.2010 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9277 článků)

Vůně – kdy a jakou zvolit?

 
Vůně není jen jedna a vybrat si mezi pestrým množstvím tu pravou rozhodně není jen tak. Naše konkrétní volby ovlivňuje celá řada faktorů, od vnitřního pocitu či intuice, až po roční období, použité ingredience nebo danou příležitost. Zvláště pro ženy představuje vhodná vůně neodmyslitelnou součást jejich vizáže. Říkejte si klidně, co chcete, ale námi zvolená vůně o nás hodně vypovídá. Je to rovněž jedna z věcí, které na nás upozorní naše okolí a kterou si lidé kolem nás zapamatují. Možná máte parfém, který je vaším favoritem. Jste si ale jistí, že se hodí pro každou příležitost? Nebylo by lepší mít po ruce i jiné možnosti, kterými byste mohli podtrhnout svou osobnost? Jaká je ta správná vůně pro… …schůzku ve dvou? Na romantické schůzce logicky chceme udělat dojem a zapsat se tím nejlepším způsobem. Jakou vůni tedy zvolit pro večer, kdy se vydáte vstříc nové lásce? Všemi deseti můžeme doporučit parfémy obsahující jasmín, růži nebo pomerančový květ. To je jistota, kterou nemůžete nic zkazit. Jemné podtóny nepůsobí vlezle. Naopak neradíme vsázet na parfémy s gardénií, která je až moc výrazná, což by mohlo být spíše na škodu. …speciální akce? Speciálními akcemi máme na mysli například svatbu, firemní večírek, ples, divadlo či zkrátka cokoli jiného, kam se nedostaneme každý den. Pro tyto chvíle radíme vsadit na silnější vůně, které se skvěle hodí pro večery strávené ve společnosti. Ne nadarmo se i oblečení nebo líčení dělí na denní a večerní, kdy právě večer chceme vyniknout a chceme být vidět. Proto zvolte takovou vůni, kterou byste si přes den nevzali, ale pro večer bude více než ideální volbou. …pracovní pohovory a schůzky? Pokud se chystáte na důležitý pracovní pohovor, který může rozhodnout o vaší budoucnosti, pak svou vůni volte opravdu obezřetně. Vaším cílem je kladně zapůsobit na člověka, který s vámi pohovor povede. V... Čtěte více Příspěvek Vůně – kdy a jakou zvolit? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.11.2016 06:00 |

podobné články

B. Sobotka: Důležitější než John jsou Drábkovy změny v penzích

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka míní, že novou vládní krizí se vláda de facto odklonila od důležitých věcí, které jsou však pro obyvatele státu důležité, rozhodně mnohem důležitější, než odchod či neodchod některého z ministrů kabinetu Petra Nečase. „To“ důležitější je podle Sobotky například dnes schválená malá důchodová reforma. Poslanci normu schválili ve třetím čtení a nyní jde do Senátu.
11.05.2011 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků) , Petr Nečas (9277 článků)

Šéf ČSSD Sobotka spí klidně. Vyšetřování v kauze OKD se nebojí

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka kritizuje vládu za to, že se ji stále nedaří zastavit zadlužování státu a říká, že dříve či později bude muset sáhnout k ústřednímu bodu programu ČSSD, tedy k progresivnímu zdanění. Nit suchou na kabinetu Petra Nečase neponechá ani v otázce vyšetřování kauzy MUS. Sám přitom může být jedním z těch, které policie vyšetřuje v jiné kauze, a to OKD. Spaní má však Sobotka klidné. K nekalostem prý nedošlo.
08.01.2012 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků) , Petr Nečas (9277 článků)

Věk pro odchod do důchodu zmrazíme na 67 letech, řekl šéf ČSSD Sobotka

 
Pokud ČSSD vyhraje volby, bude chtít prosadit odchod do důchodu pro všechny ženy a muže v 67 letech, obnovit původní valorizaci penzí a zvýšit minimální mzdu na 12 tisíc. Naopak se snižováním DPH strana nepočítá. Právu to řekl šéf soc. dem. Bohuslav Sobotka. Celý rozhovor čtěte v sobotním Právu.
23.03.2013 03:10 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků)

Odchod ministrů i jejich náhradníky chce premiér oznámit současně

 
Premiér Bohuslav Sobotka bude hodnotit práci ve vládě se všemi členy kabinetu, nejen s ministry za ČSSD, jak avizoval dříve. U resortů sociální demokracie nastanou změny, které chce předseda vlády a strany Sobotka oznámit napřed prezidentovi současně se jmény náhradníků. Novinářům to řekl po dnešním jednání s prezidentem Milošem Zemanem v Lánech. Sobotka by si uměl představit změny i u ministerstev vedených ANO a KDU-ČSL, připomněl ale koaliční smlouvu, podle níž takový krok závisí i na předsedech koaličních stran.
08.11.2016 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků) , Miloš Zeman (21287 článků)

Iniciativa podala trestní oznámení na Nečase kvůli podpisu amnestie

 
Iniciativa Vraťte nám stát! podala trestní oznámení na bývalého premiéra Petra Nečase a další lidi kvůli novoroční amnestii prezidenta Václava Klause. Podnětem byly nové informace ze zveřejněného odposlechu hovoru Nečase a někdejší šéfky jeho kabinetu Jany Nagyové (nyní Nečasové). Ty naznačují, že si expremiér uvědomoval škodlivost amnestie a svůj podpis pod dokumentem vyměnil za zisk politické výhody. Myslí si to členové iniciativy Petr Havlík, Hana Marvanová a Jaroslav Kuchař.
13.12.2013 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9191 článků) , Jana Nagyová (1549 článků) , Petr Nečas (9277 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Iniciativa Vraťte nám stát! podala trestní oznámení na Nečase kvůli amnestii

 
Iniciativa Vraťte nám stát! podala trestní oznámení na bývalého premiéra Petra Nečase a další lidi kvůli novoroční amnestii prezidenta Václava Klause. Podnětem byly nové informace ze zveřejněného odposlechu hovoru Nečase a někdejší šéfky jeho kabinetu Jany Nagyové (nyní Nečasové). "Informace naznačují, že expremiér si byl plně vědom škodlivého znění amnestie a svůj podpis pod ní připojil výměnou za zisk vlastní politické výhody," sdělili dnes v prohlášení členové iniciativy Petr Havlík, Hana Marvanová a Jaroslav Kuchař. 
13.12.2013 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9191 článků) , Jana Nagyová (1549 článků) , Petr Nečas (9277 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Amnestie znovu v hledáčku policie. Iniciativa podala trestní oznámení na Nečase

 
Iniciativa Vraťte nám stát! podala trestní oznámení na bývalého premiéra Petra Nečase a další lidi kvůli novoroční amnestii prezidenta Václava Klause. Podnětem byly nové informace ze zveřejněného odposlechu hovoru Nečase a někdejší šéfky jeho kabinetu Jany Nagyové (nyní Nečasové).
13.12.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9191 článků) , Jana Nagyová (1549 článků) , Petr Nečas (9277 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Šéf kabinetu má hledat nášlapné miny. Za královské odměny

 
Donedávna ne příliš zmiňované pozici ředitele kabinetu ministra se dostalo první velké publicity díky horentní odměně pro podřízenou nynějšího premiéra Nečase ještě z jeho dob na ministerstvu práce. Štafetu od ní nyní převzali sérií skandálů šéfové kabinetu ministra školství Dobeše.
24.02.2011 19:10 |

podobné články

Rusnk už si prý vybral šéfa kabinetu. Má jím být advokát Karel Štogl

 
Šéfem kabinetu premiéra Jiřího Rusnoka se podle deníku Insider stane advokát Karel Štogl. Povede tak úřad, v jehož čele za vlády Petra Nečase (ODS) stála Jana Nagyová. Právě její kauzy nezákonného sledování a údajné politické korupce byly příčinou pádu Nečasova kabinetu.
08.07.2013 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Petr Nečas (9277 článků) , Jiří Rusnok (1852 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

Rusnok už si prý vybral šéfa kabinetu. Má jím být advokát Karel Štogl

 
Šéfem kabinetu premiéra Jiřího Rusnoka se podle deníku Insider stane advokát Karel Štogl. Povede tak úřad, v jehož čele za vlády Petra Nečase (ODS) stála Jana Nagyová. Právě její kauzy nezákonného sledování a údajné politické korupce byly příčinou pádu Nečasova kabinetu.
08.07.2013 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1549 článků) , Petr Nečas (9277 článků) , Jiří Rusnok (1852 článků) , Jana Nagyová (1542 článků)

S programem Rusnokovy vlády Sobotka problém nemá, horší je to s legitimitou

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka se v pondělí sešel s premiérem Jiřím Rusnokem kvůli možné podpoře úřednického kabinetu. Sobotka po jednání uvedl, že nenašel v záměrech vlády žádné rozpory s programem své strany, nicméně dodal, že výhrady ke vzniku kabinetu i některým ministrům trvají. ČSSD chce počkat na konkrétní podobu programového prohlášení.
29.07.2013 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků) , Jiří Rusnok (1852 článků)