Článek

Sobotka (ČSSD): Premiér Petr Nečas by měl řešit kmotrovské struktury ODS v regionech

 
Předseda ODS Petr Nečas dnes kritizoval působení ČSSD ve vedení krajů.
28.05.2012 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9348 článků)
Podobné články

Sobotka věří, že ODS s Fialou v čele bude rozumnou opozicí

 
Premiér a šéf ČSSD Bohuslav Sobotka věří, že nový předseda ODS Petr Fiala přispěje ve Sněmovně k rozumné komunikaci mezi vládou a opozicí. Zakladatel ODS, její dlouholetý předseda a někdejší český prezident Václav Klaus novému předsedovi strany přeje, aby se mu v čele strany dařilo. Rovněž bývalý premiér a Fialův předchůdce v čele ODS Petr Nečas mu pogratuloval ke zvolení i silné podpoře. "Přeji mu úspěch při vedení ODS," uvedl na dotaz Nečas v sms zprávě. 
18.01.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Petr Fiala (1723 článků) , Bohuslav Sobotka (9551 článků) , Petr Nečas (9348 článků) , Václav Fiala (83 článků)

Změna na pražské radnici je cenná. Pročistí se kmotrovské peleše, píše Uhl

 
Podle levicového komentátora Petra Uhla je rozkol na pražské radnici v něčem i pozitivní. Alespoň se začalo mluvit veřejně o „peleši kmotrovské“ a jde se v takových kauzách i do detailů. Zároveň v tom vidí jakousi očistu ČSSD.
27.11.2011 18:40 |

podobné články

Hejtman Chovanec: Kmotrovské značky by se měly dražit

 
NA HRANĚ S XAVEREM Plzeňský hejtman a stínový ministr dopravy tvrdí, že právní úprava pro tzv. osobu blízkou byla ušita horkou jehlou, že by se „kmotrovské“ poznávací značky na auta měly dražit, nemá rád „krátkodobé“ ministry a připravuje několik interpelací na ministra dopravy.
25.07.2011 19:00 |

podobné články

Bohuslav Sobotka: Rodina se radovala, že budu víc doma

 
Předseda ČSSD Bohuslav Sobotka přijal i v tak bouřlivé době pozvání do Show Jana Krause. I při probírání nepříjemného tématu dokázal vyloudit na své tváři úsměv. Prozradil, že skandál s pučem sleduje i celá jeho rodina a původně z toho měli celkem radost. Další články k tématu: Sobotka nechce Haška ani další pučisty proti němu ve vedení ČSSD Vážná chyba, odsoudil Sobotka kolegy za lži o schůzce u Zemana Sobotka, Hašek, Tejc: tři přátelé z Brna v nelítostném boji o moc Sobotka dopisem burcuje členy ČSSD, jeho osud určí příští neděle Sobotka odmítá puč Haška s Tejcem a mluví o metodách z roku 1948 Vedení ČSSD vyzvalo předsedu k rezignaci. Neodejdu, vzkázal Sobotka
28.05.2010 16:30 |

podobné články

Osobnosti: 50 Cent (43 článků) , Jan Kraus (1116 článků) , Bohuslav Sobotka (9551 článků)

TOP 09 obvinila ODS z kmotrovství. Reakce přišla záhy

 
TOP 09 a Starostové představili na tiskové konferenci své kandidáty na hejtmany do letošních podzimních krajských voleb. TOP 09 si rýpla do ODS s tím, že na krajích, kde je v koalici ČSSD bují klientelistické a kmotrovské struktury.
11.05.2012 07:00 |

podobné články

Předsedkyně ERÚ Alena Vitásková ukončila činnost Tarifní komise projektu Nové tarifní struktury

 
Předsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková dne 19. května 2016 ukončila činnost Tarifní komise projektu Nové tarifní struktury (NTS). Předsedkyně ERÚ poděkovala členům Tarifní komise za odvedenou práci. Další práce na úpravě Nové tarifní struktury bude pokračovat převážně v rámci ERÚ a následně bude konzultována s odborníky i širokou veřejností.
25.05.2016 16:30 |

podobné články

Předsedkyně ERÚ Alena Vitásková ukončila činnost Tarifní komise projektu Nové tarifní struktury

 
Předsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková dne 19. května 2016 ukončila činnost Tarifní komise projektu Nové tarifní struktury (NTS). Předsedkyně ERÚ poděkovala členům Tarifní komise za odvedenou práci. Další práce na úpravě Nové tarifní struktury bude pokračovat převážně v rámci ERÚ a následně bude konzultována s odborníky i širokou veřejností.
29.05.2016 11:20 |

podobné články

Nekvalifikovaní cizinci, to je jenom mediální mýtus. „Režim Ukrajina“, nelegální struktury, mafiánské struktury. Mluvčí Hospodářské komory vysvětluje, jak to je

 
ROZHOVOR „Není to ztracená generace a pracovat chtějí, jen jinak,“ hájí Miroslav Diro z Hospodářské komory mladé lidi. Proč některé firmy úpí, že jim teď chybí síly, když máme „ghetta“ plná těch bez práce? Radši si půjčí dělníka od konkurence. Pod palbou otázek zmiňuje mluvčí podnikatelů i mafiánské struktury, vybírání desátků, predátorské techniky nebo proč mlaďasům škodí, že komunisté zrušili mistrovské zkoušky. Vyvrací kupu mýtů, třeba o nevzdělaných pracantech z ciziny. Berou Ukrajinci výdělek našincům?
22.05.2020 11:05 |

podobné články

Petr Nečas: Kmotrovské espézetky svědčí o nízkém IQ

 
Kdyby mu před čtyřmi měsíci věštkyně vyčetla z koule, že se brzy stane premiérem a šéfem nejsilnější pravicové strany, asi by si zaťukal na hlavu. Jenže teď už Petr Nečas (45) předsedou ODS je, a nejspíš se stane i premiérem.
26.06.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9348 článků)

Nedělní klání u Moravce: Premiér Nečas versus stínový premiér Sobotka

 
V nedělních otázkách Václava Moravce proti sobě zasednou premiér Petr Nečas (ODS) a jeho stínový protějšek z nejsilnější opoziční strana Bohuslav Sobotka (ČSSD). Jaká situace panuje ve dvou nejsilnějších politických stranách země po skončení přímé volby prezidenta? ČSSD řeší otázku, jak se postavit k budoucímu prezidentovi Zemanovi. ODS musí najít recept, jak vybřednout z těžkých volebních porážek.
17.02.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9551 článků) , Petr Nečas (9348 článků)

Nečas nemůže mlčet k výrokům Kalouska o kauze CASA, hřímá Sobotka

 
Premiér Petr Nečas (ODS) a ministři vnitra Jan Kubice a spravedlnosti Jiří Pospíšil (ODS) by se podle opoziční ČSSD měli urychleně vyjádřit k nedávným výrokům ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09). Pokud bude Nečas mlčet, vystaví se podezření, že s Kalouskovými výroky sympatizuje a ani jemu není aktivita policie v případu po chuti, napsal dnes médiím předseda ČSSD Bohuslav Sobotka.
25.06.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (2100 článků) , Bohuslav Sobotka (9551 článků) , Jiří Pospíšil (2100 článků) , Petr Nečas (9348 článků) , Miroslav Kalousek (7226 článků) , Jan Kubice (680 článků)

Prezidentské primárky ODS vyhrál Přemysl Sobotka

 
AKTUALIZOVÁNO. Prezidentským kandidátem ODS bude senátor Přemysl Sobotka, ve vnitrostranických primárkách porazil europoslance Evžena Tošenovského. Sobotka získal od spolustraníků 61 procent (3771) hlasů, Tošenovský 39 procent (2432) hlasů. Novinářům to dnes řekl předseda ODS Petr Nečas. Hlasování v regionech se účastnila přibližně čtvrtina z asi 27.000 členů ODS.
28.06.2012 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Přemysl Sobotka (481 článků) , Petr Nečas (9348 článků) , Evžen Tošenovský (123 článků)

Nečas před delegáty kongresu ODS: Přiznávám své chyby

 
Předseda ODS a premiér Petr Nečas v úvodu kongresu strany přiznal chyby, které v čele ODS udělal. Nese prý odpovědnost za volební porážku strany v krajských a senátních volbách. Problémem ODS podle něj je, že její značka je poškozena, stala se symbolem korupce a vlády peněz. ODS s touto nálepkou musí bojovat. Nečas to řekl delegátům volebního kongresu ODS ve svém úvodním projevu.
03.11.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9348 článků)

Bzura (TOP 09): V koalici novodobých kmotrů nebudeme

 
Zásadně nesouhlasíme s tím, že se na radnici v Ústí nad Labem vrací kmotrovské praktiky. Hnutí ANO dostalo k moci stejné struktury, které tunelovaly městský rozpočet a zavedly neprůhledné hospodaření. TOP 09 zůstává v Ústí jedinou skutečnou opozicí.
06.07.2015 12:51 |

podobné články

Kauza "Hledá se Nečas": Tipsport rozjel sázky. Lidé si mohou vsázet na Nečasův pád

 
Lidé si mohou vsadit na to, že premiér Petr Nečas (ODS) v důsledku nočního zásahu policie v úřadu vlády skončí ve funkci. Vsadit lze i na konání předčasných voleb nebo ukončení činnosti vládní ODS. ČTK o tom informovala sázková kancelář Tipsport. Předseda vlády Nečas se zatím k událostem nevyjádřil a není k zastižení. Internet se baví montážemi, kde by se premiér mohl nacházet. Nečas bude mít odpoledne tiskovou konferenci ve Strakově akademii. 
13.06.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9348 článků)

Premiér Nečas nevidí důvod k jednání s Klausem, řekl MfD

 
Premiér a předseda ODS Petr Nečas nevidí důvod, proč by měl jednat s bývalým šéfem strany a exprezidentem republiky Václavem Klausem. V jeho kritice vlády není návrh řešení, řekl Nečas v rozhovoru pro dnešní Mladou frontu Dnes (MfD). O svém vztahu k ODS rozhoduje především sám Klaus, podotkl premiér a informace o možné Klausově kandidatuře na poslance Evropského parlamentu označil za spekulace.
01.06.2013 06:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Petr Nečas (9348 článků)

Nečas musí odejít, říká k sKartám Sobotka. Jinak se prý stane alibistou roku

 
Premiér Petr Nečas oznámil, že je nakloněn definitivnímu ukončení celého projektu sociálních karet. Levicová opozice to vítá, ale šéf ČSSD Bohuslav Sobotka připomíná, že předseda vlády držel údajně nesmyslné reformy exministra Jaromíra Drábka při životě až příliš dlouho a pokud sám uznal jejich pomýlenost, měl by odstoupit. Komunisté naznačují, že se Nečas podbízí voličům před volbami.
28.03.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9551 článků) , Petr Nečas (9348 článků) , Jaromír Drábek (1078 článků)

Nečas oznámil rezignaci na funkci premiéra i šéfa ODS

 
Premiér Petr Nečas (ODS) po večerním jednání grémia ODS oznámil, že k pondělku rezignuje na svou funkci v souvislosti s kauzou jeho blízké spolupracovnice Jany Nagyové. Chce, aby koalice pokračovala s premiérem nominovaným za ODS. Podle Nečase se bude jméno nového premiéra teprve hledat. O budoucnosti budou ještě dnes jednat koaliční špičky. Nečas skončí i jako předseda ODS. Svým spolustraníkům to oznámí na pondělním jednání širšího vedení strany. 
16.06.2013 23:20 |

podobné články

Osobnosti: Jana Nagyová (1573 článků) , Petr Nečas (9348 článků) , Jana Nagyová (1566 článků)

Fiala: Klaus mladší je osobnost, Udženija pomůže, kmotři jsou minulost

 
Šéf ODS Petr Fiala ve 2. části rozhovoru pro Blesk.cz zhodnotil nedávný stranický kongres, na kterém se rozhodlo, že ve vedení ODS usednou nově i dvě ženy. Fiala je za to rád. Nastínil, co od toho očekává, promluvil o ambicích ODS, zkritizoval Sobotkovu vládu, zdůraznil, že se ODS již odtrhla od kmotrovské minulosti, čehož on sám je zárukou. A promluvil také o návratu Václava Klause mladšího či spolupráci s policejním exprezidentem Martinem Červíčkem.
23.01.2016 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10084 článků) , Petr Fiala (1723 článků) , Martin Červíček (363 článků)