Článek

Snoubenka exmilence Bartošové (†48) Martucciho: Pravda o našem soukromí!

 
Italský hrabě Domenico Martucci (48), který nějaký čas randil se zesnulou zpěvačkou Ivetou Bartošovou (†48), se nedávno zasnoubil s mladou blondýnkou Nikolou Vrbovou. A jelikož exmilence Ivety provází pohnutá minulost, tak se Nikola rozhodla, že světu řekne, jak to je.
12.06.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků) , Domenico Martucci (370 článků)
Podobné články

Martucci nechal v Itálii Bartošovou vyšetřit, neměla prý cestovat

 
Zpěvák Domenico Martucci na svém Facebooku popsal, jak probíhal pobyt Ivety Bartošové v Itálii. Zatímco jí pomáhala Martucciho rodina, Macura prý chtěl prodat její fotky bulváru a Rychtář se násilím snažil dostat do zpěvákova italského sídla. Nakonec ji odvezl i přes doporučení lékařů, aby necestovala. Další články k tématu: Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence Bartošová už není v databázi hledaných osob, policie ji kontaktovala Rychtářova záchranná mise nevyšla, Bartošová zůstává s Macurou Macura už není mezi hledanými, kvůli Bartošové žádá pro policii školení Macura ukázal fotku Bartošové na pláži. Je šťastná, napsal Macura se opět ozval policii, Rychtář se dovolal Bartošové Policie vyhlásila pátrání po Bartošové. Je v pořádku, říká její „únosce“ Bartošová utekla od Rychtáře. Nový ochránce Macura ji odvezl do ciziny VIDEO: Iveta Bartošová se vrátila domů s Josefem Rychtářem
14.07.2013 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Hanychová vykopla exmilence Bartošové ze své akce!

 
Snad mu tohle ponížení dalo pořádnou lekci a příště už nepozván nikam nepoleze! Modelka Agáta Hanychová (26) bez milosti vyhodila exmilence Ivety Bartošové (45) italského hrabětě Domenica Martucciho z dražby svých fotografií.
22.02.2012 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2584 článků) , Iveta Bartošová (6725 článků)

Energická Martucciho matka opět v Česku: Dorazila z Itálie, aby svědčila proti Rychtářovi

 
O tom, že za tragickou smrt Ivety Bartošové  (✝48) může Josef Rychtář  (56) , je přesvědčena i matka jejího expřítele Domenica Martucciho  (37) , jenž v poslední době podniká kroky, které mají vdovce usvědčit z podílu na zpěvaččině smrti. Rychtář prý měl podle Martucciho Ivetě vyhrožovat, že jí zabije syna, když ho zpěvačka opustí .
28.05.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků) , Josef Rychtář (1342 článků)

Demonstrace na záchranu Bartošové se zvrtla: "Pusťte Ivetu k fernetu!" hlásají účastníci

 
Snaha exmilence Ivety Bartošové (47) Domenica Martucciho o záchranu zpěvačky prostřednictvím demonstrace, údajně svolané na Václavské náměstí, nabrala nečekaný směr. Přihlásily se sice už stovky lidí, ale místo podpory to vypadá, že se v centru Prahy plánují Bartošové vysmívat.
01.08.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Ivetinou jedinou záchranou je léčení, říká Josef Rychtář

 
Iveta Bartošová se podle bulváru měla do Česka vrátit s Josefem Rychtářem. Její poslední ochránce Zdeněk Macura, s nímž odjela do Itálie, se na tom prý s Rychtářem dohodl. Nakonec si to ale rozmyslel. Zpěvačka po návratu měla nastoupit protialkoholickou léčbu. iDNES.cz kvůli tomu oslovil bývalé spolupracovníky Bartošové a odborníka na závislosti. Další články k tématu: Macura ukázal fotku Bartošové na pláži. Je šťastná, napsal Macura už není mezi hledanými, kvůli Bartošové žádá pro policii školení Bartošová utekla od Rychtáře. Nový ochránce Macura ji odvezl do ciziny Macura se opět ozval policii, Rychtář se dovolal Bartošové Policie vyhlásila pátrání po Bartošové. Je v pořádku, říká její „únosce“ Rychtářova záchranná mise nevyšla, Bartošová zůstává s Macurou Bartošová skončila s Rychtářem. Odvedl ji od italského exmilence
19.06.2009 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (781 článků) , Iveta Bartošová (6725 článků) , Petr Novotný (331 článků) , Pavel Novotný (528 článků)

Bartošová pod palbou Martucciho: Sms zprávy plné lásky a výčitek!

 
Iveta Bartošová (45) opět trpí! Není v tom však nový milenec, spíše ji pronásleduje minulost! O co jde? Mezitím, co si užívá lásky s Josefem Rychtářem (53), dostává stále zprávy od exmilence Domenika Martucciho (34). Šíp jednu z několika získal a budete se divit! Italský hřebec se nemůže smířit s tím, že ho zpěvačka odkopla…
07.11.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

eXtra.cz získalo svědectví z místa předání Džambulky do Rychtářovy náruče: Čtěte, jak opilá Bartošová v domě Martucciho famílie vyváděla

 
Už dva dny se "Iveta Bartošová":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47) "zotavuje v náruči":http://www.extra.cz/dzambulka-je-volna-rychtar-konecne-vysvobodil-svou-princeznu-ze-zajeti-martucciho-familie-co-bude-dal "Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/tema/josef-rychtar, který s pomocí médií pátral v Itálii po ztracené zpěvačce. Když se ukázalo, že je zavřená v domě rodiny "Domenika Martucciho":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci, okamžitě se vydal na místo, aby zbídačenou pěnici odvezl domů.
14.07.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

To v televizi nebylo: Rychtář násilím vnikl do domu Martucciho, jeho matce prý zlomil ruku a rozplakal děti

 
Josef Rychtář  (55) si asi vzpomněl na pohádky o statečných rytířích a bez naprostého respektování zákonů se rozhodl v pátek „osvobodit“ padlou princeznu Ivetu Bartošovou  (47) z domu Domenica Martucciho  (37) i za cenu násilí. Podívejte se na video, které ukazuje, jak nastartovaný polonahý mstitel vniká do baráčku, v němž se exzpěvačce přitom dařilo náramně dobře , a zraní při tom matku Martucciho!
17.07.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Šokující důkazy Martucciho: Rychtář prý vydíral Ivetu zabitím Artura! Policie řeší detaily

 
"Domenico Martucci se stává noční můrou Josefa Rychtáře":http://www.extra.cz/martucci-se-opet-ostre-pustil-do-rychtare-bitka-s-plesounem-byla-nahrana-tady-je-jasny-dukaz. Nedávno jsme uveřejnili několik udávajících výzev Martucciho včetně "trestního oznámení, které řeší italská policie":http://www.extra.cz/po-rychtarovi-jdou-italove-vyda-ho-cesko-za-hranice-tam-chteji-i-jeho-novinarske-kumpany-tady-je-dukaz a které se týká doby, kdy si Rychtář přijel Ivetu vyzvednout do domu hraběte Martucciho. Rychtář prý tehdy vyhrožoval Ivetě, že pokud se k němu nevrátí, zabije jejího syna Artura.
24.05.2014 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Josef Rychtář (1342 článků)

Artur Štaidl konečně promluvil o Ivetě Bartošové: Máma neví, co chce

 
Kamarádka Ivety Bartošové (45), která se s pěnicí setkávala především v dobách, kdy Iveta trávila dovolenou u svého exmilence Domenica Martucciho  (35) , promluvila! "Připadala mi jako normální pohodová holka. Jenže poté, co se s ní Domenico rozešel, se začala chovat divně. I Artur se přikláněl na stranu Domenica," uvedla paní Soňa.
05.09.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Artur Štaidl otevřeně promluvil o Ivetě Bartošové: Máma neví, co chce

 
Kamarádka Ivety Bartošové  (45) , která se s pěnicí setkávala především v dobách, kdy Iveta trávila dovolenou u svého exmilence Domenica Martucciho  (35) , promluvila! "Připadala mi jako normální pohodová holka. Jenže poté, co se s ní Domenico rozešel, se začala chovat divně. I Artur se přikláněl na stranu Domenica," uvedla paní Soňa.
05.09.2011 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Syn Bartošové Artur dramaticky změnil názor na exmilence matky: Nenávidím Martucciho

 
Ještě před pár týdny si rozuměli jako nejlepší kamarádi, vtipkovali spolu a zdálo se, že je nic nemůže rozdělit. Po rozchodu Ivety Bartošové  (45) s Domenicem Martuccim  (35) ale syn zpěvačky Artur Štaidl  (14) rozhodl přiklonit na stranu své matky. Na svém profilu na Facebooku založil anketní otázku o italském šlechtici, a sám si vybral možnost "Nenávidím ho".
07.09.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Ochránce Bartošové Rychtář má malér. Za urážky ho ženou k soudu. Chtějí milión korun!

 
Jazyk ostrý jako břitva se Josefu Rychtářovi  (53) , ošetřovateli Ivety Bartošové  (45) , tentokrát nemusí vůbec vyplatit. Když nedávno nazval exmilence zpěvačky Domenika Martucciho  (35) debilem, netušil, že si to italský hřebec nenechá líbit. „Podávám na pana Rychtáře žalobu. Budu žádat milión korun. Snad ho to naučí slušnému chování,“ řekl Super.cz hrabě.
24.02.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Martucciho a Rychtáře spojil únos Bartošové: Podivné kšefty s Ivetou!

 
Slíbil pomoc, teď má podmínku! Když Josef Rychtář (55) požádal italského exmilence Ivety Bartošové (47) o pomoc s jejím hledáním, netušil, co ho čeká. Domenico Martucci (37) si totiž postavil hlavu a žádá Rychtáře, aby se mu omluvil za staré hříchy. Rivalové proto mezi sebou uzavřeli obchod!
10.07.2013 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Martucci na dálku provokuje vdovce po Ivetě Bartošové (†48): Paroduje Rychtáře! Fotí se s telefonem nalepeným na čele

 
Provokace na druhou! Tak by se nejlépe dala nejlépe popsat reakce italského exmilence Ivety Bartošové (†48) Domenica Martucciho (38) na fotku spícího vdovce Josefa Rychtáře (56) s telefonem na čele.
24.08.2014 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků) , Josef Rychtář (1342 článků)

Domenico potvrdil rozchod! Vztah Bartošové a Martucciho je v troskách

 
Láskyplný a bezbřehý vztah Ivety Bartošové (45) a jejího italského hřebce Domenika Martucciho (35) je v troskách. Historie se znovu opakuje, Iveta se zabarikádovala v domě v Uhříněvsi a poté jako smyslů zbavená jezdila po vesnici v paruce, dokud k ní nepřijel Martucci. Tomu se ale nedařilo ji uklidnit, z domu se ozýval křik a hádky. Řešili rozchod...
12.08.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků) , Domenico Martucci (370 článků)

Rozchod Bartošové a Martucciho byl fingovaný

 
Dnešní bulvár odhaluje největší spiknutí v dějinách. Vypadá to, že rozchod Domenika Martucciho a Ivety Bartošové byl fingovaný.
16.08.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků)

Z Martucciho spisu: Další děsivé důkazy o týrání Ivety Bartošové!

 
Vydírání smrtí syna! Ohrožení samotného života Ivety Bartošové (†48). To jsou obvinění, ze kterých mrazí! Podle italského hraběte Domenica Martucciho (37) odjela zpěvačka Iveta Bartošová (†48) loni v červenci z Itálie s Josefem Rychtářem (56) jen proto, že jí vyhrožoval!
25.05.2014 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků) , Josef Rychtář (1342 článků)

Z Martucciho spisu: Další děsivé důkazy o týrání Ivety Bartošové!

 
Vydírání smrtí syna! Ohrožení samotného života Ivety Bartošové (†48). To jsou obvinění, ze kterých mrazí! Podle italského hraběte Domenica Martucciho (37) odjela zpěvačka Iveta Bartošová (†48) loni v červenci z Itálie s Josefem Rychtářem (56) jen proto, že jí vyhrožoval!
25.05.2014 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6725 článků) , Josef Rychtář (1342 článků)