Článek

Sněmovna zeje prázdnotou, poslancům se na jednání už nechce

 
Nejen obstrukce, vzájemné osočování, ale také stále častější absence. Sněmovna je v posledních týdnech poloprázdná. Šéfové parlamentních frakcí oslovení Právem popírají, že by morálka poslanců před volbami upadala.
05.03.2010 03:45 |

podobné články

Podobné články

Poslanecký luxus zeje prázdnotou

 
Luxusní hotel s tenisovým kurtem, krytým bazénem a saunou, vše uprostřed krásné přírody a ubytování za 43 korun na den... To je asi sen nejedné české rodiny, pro poslance však jen "nuda, za kterou my, daňoví poplatníci, vyhazujeme zbytečně přes 3 miliony ročně! Rekreační středisko pro poslance Lipnice nad Sázavou totiž zeje prázdnotou.
20.07.2009 06:45 |

podobné články

Kimův plán selhal, lyžařské středisko v KLDR zeje prázdnotou

 
Rozsáhlý sportovní komplex měl do země nalákat více zahraničních turistů. Po roce od otevření zeje prázdnotou.
29.10.2014 08:00 |

podobné články

Havlův Hrádeček zeje prázdnotou: Dagmar tam nejezdí, ale prodat ho nemůže! Proč?

 
Hrádeček byl místem, kde se v minulosti scházeli disidenti a které zesnulý prezident Václav Havel (†75) miloval. A kde také zemřel. Dnes tohle slavné místo s neopakovatelnou atmosférou zeje prázdnotou…
11.02.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5107 článků)

Turistický ráj Čechů zeje prázdnotou: Z egyptského Šarm aš-Šajchu je město duchů!

 
Turistický ráj Čechů zeje prázdnotou! Doby, kdy byl egyptský Šarm aš-Šajch jednou z nejvyhledávanějších turistických destinací, odvál čas jako písek na Sahaře. Kvůli obavám z teroristů se z něj stalo město duchů.
07.04.2016 05:40 |

podobné články

Jeden z největších magnetů na turisty zeje prázdnotou. Letos si moc nevydělá

 
Istanbul snad ani nejde nemilovat. Město tradičně přitahuje davy turistů v sezóně, i mimo ní. Mnozí lidé se tam pravidelně vrací. Letos je však tomu jinak a turecká perla zeje prázdnotou.
09.07.2016 20:00 |

podobné články

Sněmovna zela prázdnotou: Poslanci začněte pracovat!

 
Berou luxusní plat, ale do práce nechodí! Poslanci měli za toto volební období maximálně osm schůzí za měsíc. Místo toho, aby alespoň těch pár dní vydrželi sedět v poslaneckých lavicích, zeje Sněmovna obvykle prázdnotou. Naposled tomu tak bylo ve čtvrtek při interpelacích. Zatímco běžní zaměstnanci dostanou za nepřítomnost v práci i vyhazov, u zákonodárců to nikdo neřeší. Jediné co by snad pomohlo, by byly pokuty!
08.05.2011 09:25 |

podobné články

Obrovský komplex vypadající jako Pentagon zeje prázdnotou

 
Města duchů, statisíce bytů, v nichž nikdo nežije. I to je Čína. V Šanghaji mezi objekty, které zejí prázdnotou, vyniká obří budova Pentagonal Mart. Mělo to být ohromné, živé nákupní centrum, ale většina komplexu je prázdná.
19.01.2016 21:25 |

podobné články

Tajemství chátrajícího bytu Jiráskové: Proč zůstal prázdný?

 
V bytové krizi se tomu ani nechce věřit. Obecní byt po Jiřině Jiráskové (†81) na pražských Vinohradechj zeje už dva roky prázdnotou. A chátrá. Nikdo se do něj nechce nastěhovat.
05.01.2015 05:21 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (426 článků)

Tajemství chátrajícího bytu Jiráskové: Proč zůstal prázdný?

 
V bytové krizi se tomu ani nechce věřit. Obecní byt po Jiřině Jiráskové (†81) na pražských Vinohradechj zeje už dva roky prázdnotou. A chátrá. Nikdo se do něj nechce nastěhovat.
05.01.2015 11:56 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (426 článků)

Co dělat, když dítě nechce sportovat?

 
Do ničeho se mu nechce, nic ho nebaví, do všeho abyste ho doslova násilím tlačili nebo se dokonce doprošovali. Jakákoli pohybová aktivita je pro něho skoro sprosté slovo, dobrovolně se k ničemu nemá a nejradši by celé dny strávil u počítače nebo televize. Máte po přečtení předchozích řádků pocit, že mluvíme právě o vašem dítěti? Divili byste se kolik rodičů hledá odpověď na otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat? Zatímco některé děti ke sportování tíhnou samy od sebe, jiné aby k tomu člověk doslova dokopal. Jestliže se ani vaše ratolest ke sportování zrovna dvakrát nemá, pak jste tady správně! Co dělat, když dítě nechce sportovat Určitě vám nemusíme klást na srdce, že pohyb je důležitý pro každého z nás, bez ohledu na to, zda se jedná o dítě nebo dospělého. Hýbat se prostě musíme. Jenže co dělat, když dítě nechce sportovat a je schopné vyvádět hysterické scény, které každého rodiče přivádí k šílenství? Na to se teď společně podíváme v následujících řádcích. Má cenu dítě nutit? Možná jste si už několikrát říkali, že když se vašemu dítěti nechce dobrovolně, jednoduše ho k tomu přinutíte. Prostě využijete své moci v pozici rodiče a dítku to dáte rozkazem. Ještě než se ale k takovému kroku skutečně uchýlíte, dovolíme si vás upozornit, že tato cesta opravdu nikam nevede. Je totiž s největší pravděpodobností možné, že ve svém dítěti vytvoříte ještě větší blok. A to už se potom nehnete nikam. Koukej, vždyť je to zábava! Jestliže vaše dítě neprojevuje o sportování zájem, možná si ještě nevšimlo, jaká zábava to ve skutečnosti může být. Vaším úkolem tedy je dítěti ukázat, že fyzická aktivita není pouze dřina, ale i čas strávený s kamarády, nejrůznější soustředění nebo soutěže. Vyber si sám Možná teď jako spousta dalších rodičů řešíte otázku, co dělat, když dítě nechce sportovat, ale... Čtěte více Příspěvek Co dělat, když dítě nechce sportovat? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.06.2017 19:05 |

podobné články

Dva roky od smrti Jiráskové: Na bytě visí stále její jméno a dědictví chátrá!

 
Už dva roky zeje pražský byt po Jiřině Jiráskové (†81) prázdnotou. Věci, které po ní zbyly, už vyklidila její pečovatelka Jana Svítivá, a tak je byt připravený pro nové nájemníky. Jenže nikdo do bytu po slavné herečce nechce.
05.01.2015 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (426 článků)

3,5 roku po smrti Hapky (†70): DĚDICTVÍ, KTERÉ NIKDO NECHCE

 
Nádherný kamenný dům na okořském náměstí stále zeje prázdnotou. Marně hledá už tři roky kupce. Zatímco druhý, menší dům Petra Hapky (†70) je už dávno prodaný, místo, kde skladatel naposledy vydechl, netáhne.
22.04.2018 12:15 |

podobné články

Luxusní loď obávaného diktátora nikdo nechce: Ze Saddámovy jachty bude hotel!

 
Postel s hedvábnými závěsy, koupelna vykládaná zlatem, 17 pokojů pro hosty a vlastní holičství. Luxusní 82metrová jachta, která kdysi říkala »pane« obávanému iráckému diktátorovi Saddámovi Husajnovi (†69), zeje prázdnotou. Vláda ji chtěla prodat za stovky milionů, nikdo se o ni ale nepřihlásil. Nejspíš z ní tak bude hotel...
24.05.2018 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Saddám Husajn (98 článků)

Madonna vyžene bezdomovce z Chodova

 
Na pražském Chodově již 13. srpna vystoupí zpěvačka Madonna (50)! Přesto, že přírodní amfiteátr zatím zeje prázdnotou. Prázdný plac a žádné viditelné posuny obyvatele a fanoušky, kteří se chystají na vystoupení, právem děsí.
31.07.2009 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Madonna (950 článků)

Dárky na poslední chvíli: Ušetříte tisíce!

 
Stále nemáte všechny dárky a peněženka už zeje prázdnotou? Zjistili jsme pro vás, kde můžete nakoupit z pohodlí domova a přitom ušetřit až tisíce korun.
17.12.2009 16:10 |

podobné články

SLEDUJEME: Některá evropská letiště povolují lety. Česko ne

 
Vzdušný prostor nad Českou republikou zeje prázdnotou. Letadla nevzlétnout nejméně do pondělního dopoledne.
18.04.2010 09:30 |

podobné články

Premiér Fico poslal modelce 450 tisíc Kč na nehty!

 
Fond na nezbytné výdaje slovenského premiéra Roberta Fica (45) zeje prázdnotou, přestože teď po ničivých záplavách by do něj měl sáhnout.
08.06.2010 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (881 článků)

Na strážní věži stál jen panák, vězni bez problémů utekli

 
Uniknout z jisté argentinské věznice nemůže být problém ani pro méně zkušeného zločince. Pro otrlé kriminální živly Waltera Poza a Cesara Andrese to byla pak úplná hračka. Z patnácti strážních věží obývají živí dozorci jen dvě, zbytek zeje prázdnotou nebo ho provizorně zdobí figurína. Ani bezpečnostní kamery mnoho neodhalí. Přestaly fungovat už před mnoha týdny.
23.07.2010 15:00 |

podobné články

Outlet v Praze zeje prázdnotou. Skončil v exekuci

 
V Česku vyplouvá na povrch skandál týkající se financování výstavby největšího outletu v zemi Galeria Moda poblíž pražského letiště.
11.09.2010 21:15 |

podobné články