Článek

Sněmovna rozhodla, že bude mít pět místopředsedů. Okamura kritizoval nárůst placených funkcí

 
Sněmovna dnes na návrh nového předsedy Radka Vondráčka (ANO) rozhodla, že bude mít pět místopředsedů. ODS neuspěla s požadavkem, aby místopředsedové byli čtyři jako v minulém volebním období. Druhý jednací den ustavující schůze tím skončil. Volba místopředsedů se uskuteční v pátek.
22.11.2017 18:10 |

podobné články

Podobné články

O pět míst řadových místopředsedů ČSSD se utká osm zájemců

 
O pět míst řadových místopředsedů se utká na sjezdu ČSSD osm kandidátů. Kromě Lenky Teska Arnoštové, která dopoledne oznámila, že kandidaturu stahuje, a stranického hospodáře Martina Starce obhajují funkce všichni zbývající členové současného vedení. O funkci má zájem i neúspěšný kandidát na prvního místopředsedu Jeroným Tejc, kterého do svého týmu šéf ČSSD Bohuslav Sobotka nechce.
10.03.2017 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (662 článků) , Bohuslav Sobotka (9493 článků) , Martin Sobotka (235 článků)

KSČM snížila počet místopředsedů strany ze šesti na čtyři

 
KSČM snížila počet místopředsedů strany ze šesti na čtyři. Ústřední výbor KSČM dnes odvolal místopředsedu pro řízení stranické práce Leo Luzara a místopředsedu pro regionální, komunální politiku a občanský sektor Josefa Skálu.
26.06.2010 19:10 |

podobné články

Okamura: Kdyby Češi byli na sebe hrdí, možná by zatočili i s politiky

 
Česko-japonský podnikatel Tomio Okamura vážně přemýšlí nad vstupem do politiky. Zatím zvažuje kandidaturu do Senátu. Podnikatel v Show Jana Krause prozradil, že jako prezident státu by se zastal tykadlového řidiče Smetany, jehož pokreslení předvolebních plakátů dovedlo až do vězení. Další články k tématu: Zeman ani Okamura by se podle průzkumu na Hrad neprobojovali Okamura zvažuje kandidaturu do Senátu. Teprve pak by zkusil Hrad Tomio Okamura: S přítelkyní jsme si první dva měsíce jen psali Okamura má svou slivovici. Dá jí etiketu i jméno, ale na prodej nebude
11.05.2012 14:10 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1023 článků) , Tomio Okamura (2086 článků)

Šikovná senátorka má hned pět funkcí. A ztrácí přehled o svých obchodech

 
Senátorka Dagmar Zvěřinová z ČSSD chce stále zůstávat v kontaktu se svým původním oborem. Tato profesní věrnost jí však v minulém roce vynesla více než sto tisíc korun. Kromě toho stíhala ještě funkci starostky. Majetkové přiznání, které ze zákona musela podat, odhalilo v jejím případě hned pět placených funkcí.
04.07.2012 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Zvěřinová (4 články)

Nejvíce nominací na prvního místopředsedu ANO má Faltýnek

 
Nejvíce nominací na prvního místopředsedu ANO získal na krajských sněmech hnutí předseda poslaneckého klubu Jaroslav Faltýnek. Na pozici prvního zástupce jej podporuje i Andrej Babiš, který s takřka stoprocentní jistotou funkci předsedy vládního hnutí na přelomu února a března obhájí. Zajímavější bude souboj o křesla čtyř řadových místopředsedů, na které kandiduje minimálně dvakrát tolik zájemců. Informuje o tom ČTK.
31.01.2015 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13534 článků)

Okamura na Hrad? Zapomeňte! Bude televizní komentátor!

 
A je to tady! Všeznal a všeuměl Tomio Okamura (39) míří na televizní obrazovky! V jarním schématu TV Barrandov by měl usednout do zpravodajské relace Dobrý večer, Česko! A jeho kolegyní bude Martina Kociánová (40). „Jde o desetiminutový pořad a Okamura bude komentovat politické, vědecké či ekonomické aktuality,“ sdělil Šípu PLUS zdroj z televize s tím, že Okamura končí ve funkci mluvčího Asociace Českých cestovních kanceláří a agentur.
24.01.2012 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Martina Kociánová (49 článků) , Tomio Okamura (2086 článků)

Babišovy noviny hlásí: Stropnický nebude kandidovat na prvního místopředsedu ANO

 
Ministr obrany Martin Stropnický se nebude ucházet o funkci prvního místopředsedy vládního hnutí ANO. Kandidovat na řadového místopředsedu chce v případě, že bude mít dostatečnou podporu. Napsala to dnešní MF Dnes. Na krajských sněmech dostal nejvíce nominací na pozici druhého muže hnutí předseda poslaneckého klubu Jaroslav Faltýnek. Na pozici prvního zástupce jej podporuje i Andrej Babiš, který s takřka stoprocentní jistotou funkci předsedy ANO na přelomu února a března obhájí.
14.02.2015 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13534 článků) , Martin Stropnický (1692 článků)

VIDEO: Dává mi svoje srdce, říká o 19 let mladší přítelkyni Okamura

 
Čtyřicetiletý Tomio Okamura si vztah s o devatenáct let mladší Monikou Talašovou nemůže vynachválit. Denně ho prý okouzluje nejen svou krásou, ale i činy. Před kamerou iDNES.cz jí vyznal lásku, slíbil věrnost a odměnil vášnivým polibkem. "Drží mě pevně pod krkem," uvedl Okamura. Další články k tématu: Okamura bude bojovat za odvolatelnost politiků, Hrad chce zkusit znovu Okamura při volbách netruchlil, užil si košt slivovice i koncert
28.02.2013 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2086 článků)

ČSSD povede Sněmovnu, ANO má volnou cestu k postu ministra financí

 
Sociální demokracie předloží kandidáta na předsedu Sněmovny. Hnutí ANO bude mít ministra financí a místopředsedu Sněmovny. Strany se na tom dohodly na dnešním jednání. Šéf sociální demokracie Bohuslav Sobotka by za vhodného kandidáta na předsedu dolní komory považoval místopředsedu poslaneckého klubu ČSSD a bývalého místopředsedu Sněmovny Jana Hamáčka.
23.11.2013 15:17 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9493 článků) , Jan Hamáček (911 článků)

ČSSD povede Sněmovnu, hnutí ANO bude mít ministra financí

 
Hnutí ANO bude mít klíčovou funkci ministra financí, sociální demokracie by měla vést Poslaneckou sněmovny. Strany se na tom dohodly na dnešním jednání v Průhonicích u Prahy. Zatímco ANO jméno budoucího ministra nezveřejnilo, šéf sociální demokracie Bohuslav Sobotka by za vhodného kandidáta na předsedu dolní komory považoval jejího bývalého místopředsedu Jana Hamáčka. Sněmovna bude mít čtyři místopředsedy, jeden z těchto postů připadne ANO. 
23.11.2013 15:27 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9493 článků) , Jan Hamáček (911 článků)

Okamura zmínil tajnou dohodu ve sněmovně. Gazdík mu rychle zavřel pusu

 
Sociální demokraté a komunisté dštili v kampani oheň a síru na TOP 09, jejího první místopředsedu Miroslava Kalouska vykreslovali jako největšího zločince, ale nyní jsou připraveni podpořit kandidáta TOP 09 na místopředsedu sněmovny Petra Gazdíka. To prohlásil na adresu poslanců dvou levicových stran předseda hnutí Úsvit přímé demokracie Tomio Okamura.
01.12.2013 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6481 článků) , Tomio Okamura (2086 článků) , Petr Gazdík (888 článků) , Petr Gazdík (877 článků)

Okamura odkryl tajnou dohodu ve sněmovně. Gazdík mu rychle zavřel pusu

 
Sociální demokraté a komunisté dštili v kampani oheň a síru na TOP 09, jejího první místopředsedu Miroslava Kalouska vykreslovali jako největšího zločince, ale nyní jsou připraveni podpořit kandidáta TOP 09 na místopředsedu sněmovny Petra Gazdíka. To prohlásil na adresu poslanců dvou levicových stran předseda hnutí Úsvit přímé demokracie Tomio Okamura.
01.12.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6481 článků) , Tomio Okamura (2086 článků) , Petr Gazdík (888 článků) , Petr Gazdík (877 článků)

Okamura s kolegy nepodpoří Petra Fialu na místopředsedu Sněmovny

 
SPD dnes nebude hlasovat pro předsedu ODS Petra Fialu při volbě místopředsedy Sněmovny. Novinářům to před jednáním Sněmovny řekl předseda hnutí Tomio Okamura. SPD vadí, že občanští demokraté minulý týden na oplátku nepodpořili Okamuru na místopředsedu Sněmovny, napsala ČTK.
28.11.2017 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1350 článků) , Tomio Okamura (2086 článků)

Tomio Okamura o cestě na Pražský hrad: Ještě nejsem zralý

 
Tomio Okamura dostává denně od lidí výzvy k tomu, aby vstoupil do politiky. Mnozí píší konkrétněji: Okamura na Hrad. Samotný Okamura zatím nabídky, a to i od politických stran odmítá. Ovšem otázkou je, jak dlouho. Spekuluje se o tom, že by se mohl stát senátorem za jeden moravský region, vzhledem k jeho popisu představy budoucího prezidenta a přáním veřejnosti, by však stála za úvahu zřejmě i spekulace o tom, zda se Okamura dokonce neutká v budoucnu o křeslo hlavy státu. Hloupost?
20.08.2011 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2086 článků)

Tomio Okamura o novinářské žumpě. Jenom lžou, překrucují a sprostě nadávají. A Sobotka je podrazák, dodělal si všechny kšefty a teď se předvádí s demisí

 
ROZHOVOR „Vzhledem k tomu slovníku, co používá, se asi jedná o jednoho z mnoha lidí z novinářské žumpy,“ říká poslanec Tomio Okamura na adresu bulvárního novináře Pavla Novotného, kterého podle vlastních slov ani nezná. Novotný se do poslance „pustil“ v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Uvedl například, že Okamura je levej až na půdu nebo že je merketér a lhář. Okamura se v rozhovoru vyjádřil i k úternímu rozhodnutí Bohuslava Sobotky. „Demise vlády je podle mého názoru součást volební kampaně,“ míní Tomio Okamura.
05.05.2017 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (526 článků) , Tomio Okamura (2086 článků) , Bohuslav Sobotka (9493 článků)

Tejc bude kandidovat na místopředsedu ČSSD, potvrdila konference

 
Poslanec Jeroným Tejc bude příští rok v březnu kandidovat na celostátním sjezdu ČSSD na prvního místopředsedu. Konference delegátů ČSSD Brno-město dnes podpořila týden starou nominaci Městského výkonného výboru ČSSD v Brně. Funkci předsedy strany by měl podle brněnského výkonného výboru obhajovat Bohuslav Sobotka. Premiér už dříve prohlásil, že ve funkci prvního místopředsedy podpoří i do dalšího období Milana Chovance a že v Tejce nemá důvěru.
28.11.2016 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Jeroným Tejc (662 článků) , Bohuslav Sobotka (9493 článků)

Poslanci budou opět volit místopředsedu sněmovny

 
Poslanci dnes budou opět volit místopředsedu sněmovny. O poslední volené křeslo by se měli znovu utkat Petr Gazdík (TOP 09 a Starostové) a předseda hnutí Úsvit Tomio Okamura. Sněmovna také ustaví komise a měla by se věnovat mezinárodním smlouvám.
12.12.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2086 článků) , Petr Gazdík (888 článků) , Petr Gazdík (877 článků)

Okamura vyslal hrozivá slova ke Kalouskovi. Reakce byla rychlá a úderná

 
Člen klubu TOP 09 a Starostů Petr Gazdík se dnes stal místopředsedou sněmovny. V tajné volbě byl jediným kandidátem. Předseda hnutí Úsvit Tomio Okamura totiž na poslední chvíli odstoupil, ve své řeči však tvrdě kritizoval místopředsedu TOP 09 Miroslava Kalouska. Ten pak v reakci pro ParlamentníListy.cz označil Okamurova slova za hysterické výlevy politika, který neunesl porážku.
12.12.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6481 článků) , Tomio Okamura (2086 článků) , Petr Gazdík (888 článků) , Petr Gazdík (877 článků)

Radek John kritizoval odměny. A pak na jeho úřadě létaly statisíce víc než kdy jindy

 
Ještě jako předseda Věcí veřejných Radek John velmi hlasitě kritizoval přemrštěné odměny státních úředníků. Deníku Právo se však podařilo zjistit, že po nástupu do funkce ministra vnitra převzal návyky, které předtím kritizoval. V porovnání se svými nástupci ve funkci ministra Janem Kubicem a Martinem Pecinou byl totiž John zdaleka nejštědřejší. Jednotlivcům dával bezmála půlmilionové odměny.
09.11.2013 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků) , Martin Pecina (409 článků) , Jan Kubice (680 článků)