Článek

Sněmovna pustila do finále zákon přezdívaný "striptýz". Expert ale mluví spíš o hodně děravém ementálu

 
Sněmovna dnes projednala ve druhém čtení dlouho odkládanou předlohu o zavedení centrálního registru smluv na internetu. Takzvaný nejkrásnější zákon o zveřejňování smluv se tak posunul do závěrečného čtení. Poslanci by mohli o podobě normy rozhodnout v září. Původní návrh se přitom ocitl ve Sněmovně už v roce 2011.
08.07.2015 15:31 |

podobné články

Podobné články

Proč jsou díry v ementálu?!

 
Kdyby díry v ementálu skutečně způsobovaly myši, asi by si tento sýr koupil málokdo. Pohádková fantazie je sice dětsky roztomilá, ale hygienicky naprosto nepřijatelná. Jenže, čistý původce tohoto jevu úplně není! Mezery typické pro tento a další druhy sýra jsou způsobeny mikroskopickými kousky slámy, které napadají do mléka před výrobou.
01.06.2015 23:05 |

podobné články

Nečas prý s Pospíšilem předvedl striptýz. Dost nevábný

 
Snad nikdo ve středu nemohl pochybovat o tom, že byl premiér Petr Nečas (ODS) při svém dopoledním projevu o odvolání ministra spravedlnosti Jiřího Pospíšila (ODS) neklidný. Šéf vlády se tak nemá čemu divit, že si z něj dělají lidé nemilosrdnou srandu, jestliže předvedl takovýto politický striptýz, píše Alexandr Mitrofanov v komentáři s názvem "Striptýz", který najdete celý ve čtvrtečním Právu.
28.06.2012 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1882 článků) , Jiří Pospíšil (1882 článků) , Petr Nečas (9280 článků)

Nesvéprávnost v občankách nebude. Komunisté nadávají na kolegy

 
Poslanecká sněmovna zamítla zákon, jimž chtěli komunisté změnit některé údaje v občanských průkazech. Jedná se především o údaje o nesvéprávnosti, které zákon o registrech, který sněmovna schválila před prázdninami, na občanských průkazech ruší. Sněmovna zákon zamítla, protože koalice ve sněmovně nepřijímá opoziční návrhy.
26.10.2011 19:40 |

podobné články

Místo kávy striptýz: Číšnice šly s kůží na trh

 
Zákazníci nechodili do kavárny Grab-N-Go v americkém Seattlu tolik kvůli kávě, jako spíš za číšnicemi. Tři pracovnice jsou obviněné z toho, že jim k nápoji udělaly ještě striptýz. Jedné bylo teprve šestnáct.
24.02.2013 09:05 |

podobné články

Itálii 'ovládají' důchodci a odbory. Brání vládě snížit nezaměstnanost mladých

 
Třetina mladých Italů by mohla pracovat, ale nemá kde. Kdo má štěstí, podařío se mu najít místo v zahraničí. Ti ostatní většinou zůstávají na krku svým stárnoucím rodičům. Vláda chce problém řešit, ale v děravém rozpočtu chybí peníze. Vzít by si je mohla od důchodců...
05.11.2017 09:30 |

podobné články

Švýcarské letiště rentgenovalo sýry, hledalo ztracenou pružinu

 
Ostraha letiště ve švýcarském Belpu nedaleko Bernu kontrolovala rentgenem netradiční zavazadla - sedm kol ementálu, jehož výrobci se někam ztratila pružina a on měl podezření, že skončila právě v jednom kuláči švýcarské pochoutky.
05.08.2009 22:35 |

podobné články

Stínový ministr školství hovořil o děravém kbelíku. Ministr prý vlastně nic nenavrhl

 
Stínový ministr školství Marcel Chládek čekal od ministra Fialy víc. Čekal důkladněji propracovaný plán na záchranu českého školství. Domnívá se totiž, že místo obecných frází je třeba jasně říci, jak zalepit díry, kterými vytékají peníze určené pro české školství. Je také třeba jasně říci, že financování škol podle počtu žáků je přežité. Slabinou Fialova plánu provedení dvakrát pěti kroků je i to, že se až příliš zaměřuje na vysoké školy.
06.02.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Marcel Chládek (609 článků)

Tohle způsobil Tom Cruise svým rozvodem? Jeho hýčkaná dcera Suri teď chodí v děravém oblečení

 
Sedmiletá Suri Cruise byla v minulosti díky slavným rodičům považována za nejlépe oblékané dítě celého světa. Hollywoodské manželství ovšem krachlo a dětská celebrita si musela odvyknout od luxusu, v němž vyrůstala.
04.04.2014 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (913 článků) , Suri Cruise (274 článků)

Kravaty celebrit očima Františky: Které jsou trendy a které mimo?

 
Domovem šampaňského je Francie, ementálu Švýcarsko a kolébkou kravaty Chorvatsko - i když se tenkrát v době třicetileté války jednalo o šátek, neboť tvar moderní vázanky přišel na svět až ve dvacátých letech. Každopádně platí, že tento doplněk pánské garderoby supluje šperk, puncuje eleganci a rozhodně se nesmí podcenit.
08.06.2014 07:05 |

podobné články

Na tohle by vás známý hollywoodský krasavec asi nesbalil: V nohavici příšerných fialových legín se mu vyjímala chlouba

 
Oblíbený herec Shia LaBeouf je znám tím, že si na módu příliš nepotrpí. Často je na veřejnosti vídán v děravém triku a neforemných vysokých botách.
10.09.2014 10:55 |

podobné články

Rodina uprchlíků se třemi dětmi: „Na moři jsme se dívali smrti do tváře“

 
Poušť, běh přes hranice, plavba na děravém člunu a jízda ve vlaku bez záchodů. Na cestě ze Sýrie za vidinou lepšího života si tím vším prošla pětičlenná rodina. Farid (43), Fatima (35) a jejich děti Mahdi (14), Karam (10) a Amira (7) cestovali spolu s dalšími lidmi ze své vesnice. V Německu na ně čekal už jejich nejstarší syn, který ze Sýrie odešel před dvěma měsíci.
03.12.2015 05:15 |

podobné články

Volby na konci světa, kam se jezdí po »ementálu«: 37 voličů politiky do Lhoty u Olešnice nezve

 
Jen 37 dospělých a 7 dětí žije v nejmenší jihomoravské vesničce Lhotě u Olešnice. Účast ve volbách se pravidelně pohybuje mezi 60 až 70 procenty. Nejinak tomu bude i letos.
20.10.2017 16:00 |

podobné články

Muzikál Ať žije rokenrol! Ukáže i striptýz esenbáků

 
Necelý týden zbývá do slavnostní premiéry muzikálu Ať žije rokenrol! a autor libreta Karel Šíp svůj výtvor doposud neviděl. O hodně ale přišel! „Diváci se mohou těšit i na striptýz esenbáků,“ lákala na generální zkoušce choreografka Jana Hanušová.
14.10.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (310 článků)

Dagmar Havlová se pakuje na Havlovi. Expert: Co je komu do toho?

 
Bulvární deník Aha se zaměřil na majetek Havlových. Napsal, že bývalý prezident Václav Havel přepisuje svůj majetek na manželku Dagmar. Jedná se především o nemovitosti za desítky milionů korun. Aha! dále uvedlo, že Havlová může v budoucnu něco z toho prodat a něco naopak pronajmout. Realitní expert ale ParlamentnímListům.cz řekl, že jméno Havlové při případném prodeji cenu nemovitosti nezvýší. Lidé se spíš dívají na cenu a lokalitu, než na to, že nemovitost je obalena známým jménem. Mediální expert Milan Kruml navíc překvapivě zdůraznil, že bulvár napsal něco, kde je zábavná hodnota článku nulová.
17.10.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4971 článků) , Dagmar Havlová (1162 článků)

Gandalfe, ty se nezdáš! Ian McKellen předvedl v 74 letech bizarní striptýz

 
Legendární britský herec Ian McKellen toho stačil během svého pestrého života ukázat opravdu hodně. Na striptýz si ovšem počkal až do zralého věku.
06.11.2013 11:00 |

podobné články

Muž přezdívaný "Jetman" přelétl na křídlech Grand Canyon

 
Švýcarský dobrodruh Yves Rossy, též přezdívaný Jetman, přeletěl přes západní část Grand Canyonu ve Spojených státech pouze s tryskovým křídlem na zádech. Tomuto jedinečnému letu však záhadně nepřihlížela žádná televize a oficiální zpráva byla vydána až tři dny poté.
11.05.2011 20:40 |

podobné články

SMRTELNÁ TRAGÉDIE! BÝK přezdívaný "Myš" PROBODL španělského opilce...

 
Během tradičního běhu s býky ve španělském městě Xativa jeden z nejdivočejších býků přezdívaný "Myš" nabral v sobotu v noci na rohy zhruba třicetiletého muže. Ten zraněním podlehl, informuje v neděli agentura AFP.
14.08.2011 23:40 |

podobné články

Muž, přezdívaný "monstrum z Havalli", byl popraven za znásilnění 17 dětí

 
Za únos a znásilnění 17 dětí mladších deseti let byl dnes v Kuvajtu popraven třiatřicetiletý Egypťan. Hadžadž Saadi, přezdívaný "monstrum z Havalli", byl odsouzen k pětinásobnému trestu smrti a popraven byl oběšením. Saadi měl přezdívku podle rezidenční čtvrti, v níž řádil. 
18.06.2013 15:40 |

podobné články

Zemřel muž přezdívaný Taťka Šmoula: Takhle vypadal, než zmodral!

 
Chtěl se zbavit zánětu kůže v obličeji a ze své léčby nakonec zmodral. Paul Karason (†62) přezdívaný Taťka Šmoula odešel z tohoto světa v pondělí, když v nemocnici podlehl infarktu a mrtvici.
26.09.2013 17:15 |

podobné články