Článek

Snažím se naučit mít jizvy po popálení ráda, říká Týnuš Třešničková

 
Byl to okamžik. Vteřina, v níž ji ožehly plameny. Vlasy, krk, ruce, obličej... Ten krásný obličej, který ji živí. Jedna z nejznámějších českých influencerek Kristýna Třešňáková, známá pod jménem Týnuš Třešničková, kterou na sociálních sítích sleduje téměř půl milionu lidí, o tom poprvé vypráví.
09.07.2020 00:05 |

podobné články

Podobné články

Týnuš Třešničková navzdory jizvám od ohně hrdě ukazuje tvář: Postavu má ovšem super

 
Influencerka a jedna z nejsledovanějších youtuberek v Česku Týnuš Třešničková (24) se po nehodě v restauraci, ve které jí plameny sežehly část těla, zotavuje velmi rychle. Zpočátku Týnuš jizvy na veřejnosti skrývala a příliš se neodhalovala. Během rekonvalescence si ale prošla několika fázemi, až se naučila mít své jizvy ráda. Část léta se rozhodla strávit na dovolené v Řecku, kde u bazénu předvedla perfektní postavu.
22.08.2020 12:15 |

podobné články

Týnuš Třešničková ukázala popáleniny bez retuše: Jizvy na těle i duši nese s noblesou

 
Influencerka a youtuberka Týnuš Třešničková (24) je velkou hrdinkou a pro mnohé mladé lidi vzorem. Od tragické události, při které byla mladičká Týnuš popálena, sice uběhlo dost času, ale sympatická youtuberka se s následky vyrovnává dodnes. Často o svých pocitech mluví s fanoušky na sociálních sítích a nedávno byla jedním ze slavných hostů na otevření nové parfumerie, kde ukázala jizvy bez retuše.
09.03.2020 15:56 |

podobné články

Jak se naučit mít ráda sama sebe?

 
Velká spousta žen zapomíná mít ráda sama sebe. A to je velká škoda, protože na každém z nás je něco krásného, něco výjimečného a zkrátka něco, za co se můžeme mít rádi. Bohužel společnost na nás klade poměrně velké nároky. Neustále nám předhazuje určitý kult dokonalého vzhledu, za který považuje vyretušované hvězdy na titulních stranách časopisů. Přitom krása člověka je hodně individuální pojem, nemáme pravdu? A právě díky fotkám, na kterých pracují špičkový odborníci, nebo celebrity, jež na pohled působí dokonale, ale za jejich vzhledem stojí profesionální pomoc vizážistů a kadeřníku, nutí ženy dívat se samy na sebe kritickým okem nebo se snad dokonce nemít v lásce. Chcete mít ráda sama sebe? Mít ráda sama sebe by přitom měla být povinnost. Ať už je vám dvacet, pětatřicet nebo třeba padesát let, měli byste se naučit, jak přijmout sebe sama, jak na sobě vidět jen to nejlepší a jak se naučit mít ráda sama sebe. A to i přes skutečnost, že možná nezapadáte do měřítek společnosti, která to vidí jinak. Naučte se být k sobě laskavé Základem všeho, jakýmsi stavebním kamenem celého kouzla, jak se naučit mít ráda sama sebe, je být k sobě laskavé. Buďte laskavé ke svému tělu a nenuťte se do extrémních změn nebo proměn jen proto, abyste se přiblížili k některému z ideálů krásy. Je jich kolem nás spousta a není se tak čemu divit, že podvědomě toužíme být krásné jako naše české modelky, nebo stejně tak půvabné, jako americké herečky, jež na červených kobercích doslova září. Zkrášlování prospívá i na duši Chcete vědět, jak se naučíte mít rády samy sebe? Je to jednoduché: musíte se samy sobě líbit. Když se na sebe podíváte do zrcadla, měli byste být pyšné na to, co v jeho odrazu vidíte. A mít rád sám sebe znamená občas se i rozmazlovat,... Čtěte více Příspěvek Jak se naučit mít ráda sama sebe? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.11.2017 20:40 |

podobné články

Týnuš Třešničková svůj boj s osudem nevzdává: Popálený dekolt a krk už neskrývá

 
Úspěšná youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (25) si prošla doslova peklem, ze kterého se postupem času dostala a je z ní silnější a pokornější žena než předtím. Sympatická Týnuš se dlouhou dobu léčila v istanbulské nemocnici, kde o ni bylo královsky postaráno. Zahojit jizvy na těle je ale mnohem jednodušší než ty na duši. Týnuš ukázala realitu, kterou napáchaly plameny na jejím těle téměř po dvou letech a sklidila na sociálních sítích obrovskou poklonu.
18.11.2020 21:11 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková promluvila: Kterou část těla plameny nejvíce poškodily?

 
Youtuberka a instagramová hvězda Týnuš Třešničková (23) se po tragické nehodě v Istanbulu, kde byla popálena při kuchařské show ve vyhlášené restauraci Nusr-Et, stále zotavuje v místní nemocnici. A ještě tam nějakou dobu zůstane! Jak bude po popálení vypadat? A zůstanou jí jizvy? Co o popáleninách říká?
22.10.2018 20:50 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková se ukázala v plavkách! Jak vypadají její jizvy?

 
Když slunce svitne, jde se automaticky do plavek, rouška nerouška. Influencerka Týnuš Třešničková využila krásného slunečného dne a navzdory četným jizvám po popálení, jež jí zbyly po tragédii v turecké restauraci, odhalila své krásné tělo.
21.05.2020 09:25 |

podobné články

Týnuš Třešničková přestala schovávat jizvy ve tváři: Vzkazům fanoušků se nestačila divit

 
Šminky a Týnuš Třešničková (23) až dosud patřily neodmyslitelně k sobě. Jenomže youtuberka, která se stále smiřuje s loňskou ránou osudu, se už pod vrstvou make-upu nechtěla schovávat. Odhalila jizvy ve tváři a potom zůstala s ústy dokořán. Tohle vážně nečekala!
14.11.2019 20:00 |

podobné články

Týnuš Třešničková v plavkách ukázala fanouškům jizvy po popáleninách

 
Youtuberka a influencerka Kristýna Třešňáková (24), známá na sociálních sítích pod jménem Týnuš Třešničková, ukázala fanouškům poprvé od své nehody v Turecku, při které utrpěla předloni popáleniny obličeje a rukou, své jizvy na těle.
31.07.2020 13:40 |

podobné články

Týnuš Třešničková odhaluje zblízka jizvy od popálenin! A sklízí chválu

 
Youtuberka Kristýna Třešňáková (24), známější pod svým nickem Týnuš Třešničková, své jizvy už neřeší. Mladá kráska, která o část svého půvabu přišla při ohnivé show v Turecku, se klidně ukáže svým followerům na sociální síti bez vrstvy líčidel…
24.08.2020 05:25 |

podobné články

Týnuš Třešničková na dovolené v Řecku: Ukázala jizvy i úchvatnou postavu

 
Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková se vrátila z dovolené v Řecku a bylo vidět, že si ji náramně užívala. Procházky po ulicích, dokonalý výhled a promenáda v plavkách - přesně tak vypadal poslední týden její Instagram. Nebála se ukázat jizvy ani úchvatnou postavu. Teď už je zpátky doma.
02.09.2020 09:25 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková odhodila zábrany: Zapózovala jen v plavkách a ukázala jizvy

 
Youtuberka Týnuš Třešničková (25) se rozhodla odjet a užít si sluníčko u moře v Chorvatsku. Na sociální sítě nezapomíná přidávat odvážné snímky jen v plavkách, na nichž jsou ještě vidět jizvy po děsivém incidentu z roku 2018, kdy byla silně popálená. 
07.07.2021 18:45 |

podobné články

Popálená Týnuš Třešničková si připomíná 2 roky od nehody v Turecku: Je za ni vděčná

 
Uplynuly již dva roky od nešťastné nehody, kdy si Týnuš Třešničková z dovolené v Turecku odnesla četné popáleniny na 35 procentech těla. Ač by se většina lidí za své popáleniny styděla, Týnuš je pravý opak a své jizvy se ukazovat rozhodně nebojí a hrdě opět vystavuje svou božskou figuru i v plavkách.
02.10.2020 16:55 |

podobné články

Týnuš Třešničková ukázala nového přítele: Zámožný podnikatel byl odsouzen za pašování drog

 
Jsou to již dva roky, co známá youtuberka Týnuš Třešničková (25) utrpěla vážné popáleniny na těle, dlouhou dobu se léčila na istanbulské klinice a z pekelného zážitku si odnesla jizvy na horní části těla. Krásná Týnuš ale fanouškům dokazuje, že jí zážitek udělal silnější osobou a dokonce je opět zamilovaná. Schází se s podnikatelem Ladislavem Biseniusem, který dostal v minulosti dle iDnes za pašování drog deset let ve vězení.
02.01.2021 15:36 |

podobné články

Týnuš ukázala stehna i nadhled: Lidem, kteří komentují její váhu, poslala vzkaz

 
Youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková má za sebou jedno z nejtěžších období svého života. Popáleniny jí zanechaly jizvy na těle i na duši. S obojím se ale statečně pere, s čímž jí také pomáhají fanoušci, kteří jsou Týnuš velkou oporou. Najdou se ale i tací, kteří mají potřebu komentovat Týnušin vzhled v negativním slova smyslu. Proto se Týnuš rozhodla vlézt na váhu a svým nadhledem všem vytřela zrak.
06.02.2020 16:21 |

podobné články

Týnuš Třešničková má nového ctitele: Já jen nosím kytky, tvrdí podnikatel s pugétem

 
Oblíbená youtuberka a influencerka Týnuš Třešničková (24) má podle všeho nového ctitele. Není se čemu divit, protože Týnuš je nádherná žena, která jako každá jiná touží po lásce. Za sebou má nevydařený vztah a náročnou životní etapu, ze které vzešla silnější a odhodlanější. Tajemný podnikatel Martin, který nedávno Týnuš doručil pugét růži, se však nechal slyšet, že růže pouze předal. Jak to tedy je?
08.06.2020 15:10 |

podobné články

Nové VIDEO zachytilo brutální popálení Týnuš Třešničkové ve slavném baru: Kdo první začal hasit?

 
Při ohnivé show ve vyhlášené istanbulské restauraci Nusret byli ve čtvrtek večer popáleni dva Češi - youtuberka Týnuš Třešničková a její přítel, podnikatel Viktor Hajíček. Na YouTube se objevilo další video z večera, kdy se show změnila v ohnivé peklo.
03.10.2018 05:05 |

podobné články

Náročná léčba Týnuš Třešničkové: Takhle to vypadá v restauraci rok od popálení

 
Přestože od osudné nehody uplynul už rok, Týnuš Třešničková (23) stále nemá definitivně vyhráno. Jak sama prozradila, bude trvat další měsíce, než se jizvy ve tváři zahladí. Do toho se soudí s istanbulskou restaurací, ve které skončila chybou personálu v plamenech. Podnik je přitom dál denně narvaný k prasknutí, prý také po neštěstí zahlazoval stopy!
02.12.2019 07:05 |

podobné články

Odvážná Týnuš Třešničková poprvé od popálení: Odkryla svou tvář!

 
Už to budou pomalu čtyři měsíce, co byla youtuberka Týnuš Třešničková (23) ve špatnou dobu na špatném místě. Seděla na baru, kde vybuchla tekutina v drinku a jí to popálilo horní polovinu těla. Dodnes leží v istanbulské nemocnici, ale už měla odvahu vůbec poprvé ukázat svou tvář! I když jen v odraze.
17.01.2019 14:05 |

podobné články

Jak žije popálená Týnuš Třešničková? Sterilní luxus, soukromý park a boží výhled!

 
Youtuberka Týnuš Třešničková (24), která se stále potýká s následky popálení v turecké restauraci, si jinak žije jako královna! Takhle vypadá její hnízdečko v pražských Holešovicích s perfektním výhledem na Vltavu.
22.04.2020 06:20 |

podobné články