Článek

Snadná práce pro policii. Zloděj nechal na místě činu seznam svých dalších cílů

 
Řada zločinců ulehčí policii práci svou nedůsledností. Americké policii v Tennessee však zloděj ulehčil mužům zákona život svým organizovaným přístupem ke zločinu. V domě, který vykradl, zanechal zápisník se seznamem všech dalších objektů, které má v plánu vykrást.
15.02.2020 08:50 |

podobné články

Podobné články

Zloděj nechal na místě činu svůj mobilní telefon, policisté ho rychle dopadli

 
Zbrklý zloděj si na sebe během loupeže uvnitř domu v americké metropoli Washington upletl bič a policistům krásně usnadnil práci, když na místě činu zapomněl svůj mobilní telefon. Cody Wilkins byl totiž při akci vyrušen, rychle proto vyskočil z okna a vydal se na útěk. Na svůj mobil v té chvíli jistě vůbec nepomyslel, přesto se právě ten stal zásadním usvědčujícím důkazem.
07.02.2011 18:40 |

podobné články

Čokoládová supermodelka Iman: Modeling je tak snadná práce

 
Ačkoli se řada modelek snaží tvářit, že má nejtěžší práci na světě, většina lidí o tom pochybuje. Už nemusí. Může si být jista tím, že modeling rozhodně není žádná dřina. Tvrdí to také šedesátiletá somálská kráska Iman, která se modelingem živí už přes čtyřicet roků. Podle ní je to práce snadná.
30.07.2015 11:00 |

podobné články

Policie ČR: Start NCOZ a koordinace ochrany měkkých cílů

 
Ve čtvrtek se uskutečnila tisková konference ke koordinaci systémové ochrany měkkých cílů a k zahájení činnosti Národní centrály proti organizovanému zločinu. Ochrana měkkých cílů a hranic je důležitým aspektem boje s terorismem.
06.08.2016 16:05 |

podobné články

Sehnalová (ČSSD): Hlavní ambicí Cílů udržitelného rozvoje je ukončit chudobu

 
Evropský parlament přijal zprávu o úsilí EU v oblasti udržitelnosti a zavázal se k naplňování sedmnácti cílů udržitelného rozvoje OSN. Zpráva se věnuje širokému spektru témat, která jsou ve vzájemně propojených cílech obsažena - boji proti chudobě, opatřením na zlepšování životního prostředí a proti změně klimatu či dostupnosti vzdělání. Hlavní zásadou Cílů udržitelného rozvoje je přitom „nikoho neopomenout“.
07.07.2017 15:30 |

podobné články

Zloděj si zapomněl na místě činu doklady

 
Dvacetiletého muže podezřelého z vloupání do rodinného domu zadrželi plzeňští policisté. Údajný zloděj, kterého při krádeži vyrušila obyvatelka domu, si totiž na místě činu zapomněl baťoh s občanským průkazem.
13.06.2009 14:30 |

podobné články

To je ale trouba! Zloděj zapomněl na místě činu občanku!

 
Obrovskou smůlu měl zloděj, který se v Neratovicích vloupal do garáže. Nejen, že si nic neodnesl, navíc ale na místě činu vytratil svou občanku.
13.01.2014 14:00 |

podobné články

Vánoce za dveřmi a konto prázdné? Ježíška zachrání snadná půjčka

 
Vánoce se blíží a je na čase pořídit dárky pro své blízké. A nejen to, taky stromeček, kapra a spoustu dalších svátečních nezbytností, bez nichž by to nebylo ono. Jenže co dělat, když máte jednu kapsu prázdnou a druhou vysypanou? Řešení je jednoduché, pomůže snadná půjčka.
21.11.2011 00:45 |

podobné články

Kdo je na „listině smrti“ Kim Čong-una? Tohle je seznam cílů jeho atomových bomb

 
Byl odtajněn seznam hlavních cílů KLDR pro případ útoku. Nachází se na něm více než 15 položek, jsou mezi nimi například hlavní města Japonska, Jižní Korey a Spojených států, dále také velká americká města a jejich základny v Pacifiku. Černou listinu se podařilo získat jednomu z evropských think tanků a informovala o ní většina mezinárodních médií.
25.11.2017 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Kim Kim (1542 článků)

Zloděj zoufale volal na pomoc policii, majitelka domu ho načapala ve sprše

 
Jako scénka z bláznivé komedie muselo vypadat pondělní vloupání čtyřiadvacetiletého Timothy Chapeka do domu v americkém Portlandu. Zloděj se nejspíš domníval, že majitelé si dají s návratem domů na čas, a proto se ještě rozhodl dát si u nich sprchu. Jenže to se mladík šeredně zmýlil, kolem sedmé hodiny večerní dorazila majitelka a načapala jej ve své sprše. Zloděj se mezitím již zoufale snažil dovolat policii, kterou prosil o pomoc.
19.03.2011 11:50 |

podobné články

Oldřich Rambousek: Stát se politikem a být jím? Pro někoho snadná věc

 
Stát se politikem a být jím? Pro někoho snadná věc. Pro mě však ne - preferuji cestu býti státníkem.
08.06.2017 13:40 |

podobné články

SOUDNÍ ZNALEC: Vražda elektřinou není pro laika vůbec snadná, hodit fén do vany nestačí!

 
Zabil Petr Kramný manželku a dceru elektrickým proudem? Rozhodne vyšetřování a soud, ale TN.cz už předem oslovilo soudního znalce, aby se k této hypotéze vyjádřil. Ukázalo se, že taková vražda není vůbec snadná!
11.03.2014 12:35 |

podobné články

Objevte světlovod a prosluňte svůj dům

 
Dostatek našemu zdraví prospěšného přirozeného denního světla ve všech prostorách domu a úspora elektrické energie – to jsou důvody pro pořízení světlovodu. Bonusem je snadná instalace. Světlovody jsou progresivním řešením, které přivede denní světlo do obytných prostorů běžně závislých na umělém světle, jako bývají koupelny, chodby, šatny či předsíně. Společnost VELUX uvedla v loňském roce na český trh novou generaci populárních světlovodů, jejichž montáž je rychlá, snadná a bezpečná.
11.05.2016 12:15 |

podobné články

Zloděj usnul při vykrádání auta, majitel ho našel a zavolal policii

 
Jako zloděj smolař by se dal označit 32-letý muž z Brna, který se živil vykrádáním aut. Jednak po sobě zanechával příliš okaté stopy a při poslední krádeži dokonce usnul na místě činu. A to se mu stalo osudným.
20.06.2010 19:10 |

podobné články

Zloděj dělal, že je mu špatně: Za 4 minuty vykradl auto

 
Zlodějská drzost a vychytralost nezná mezí. Příkladem je i způsob, jakým zloděj vykradl auto čtenáři Petru Kozákovi z Prahy. Stalo se tak totiž přímo před jeho domem, ve dne a na rušné ulici, po které denně projdou desítky lidí. Proč si činu nikdo nevšiml? Zloděj totiž předstíral, že mu je špatně a že se o auto pouze opírá… Šikovně se přitom během pár vteřin dostal přímo do zamčeného vozu!
31.07.2011 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kozák (5 článků) , Petr Kozák (5 článků)

KRADE SE VŠECHNO! Zloděj odcizil bundy za PŮL MILIONU!

 
Škodu za půl milionu korun za sebou nechal zloděj, který ve čtvrtek vykradl kamion na dálniční benzínce u Humpolce. Jak v pátek řekla agentuře Mediafax mluvčí pelhřimovské policie Hana Kotková, zloděj ukradl především bundy.
21.10.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Hana Kotková (23 článků)

Zloděj na pile ve Vídni ukradl nářadí za sto tisíc

 
Více než stotisícovou škodu za sebou nechal zloděj, který v úterý vykradl pilu ve Vídni na Žďársku. Jak sdělila žďárská policejní mluvčí Jana Martincová, zloděj šel hlavně po nářadí.
14.12.2011 11:15 |

podobné články

Nejhloupější zloděj v Česku: Zapomněl si na místě činu občanku!

 
Na titul nejhloupější zloděj Česka útočí muž, který loni v prosinci v Neratovicích vyloupil garáž. Mimo jiné odcizil například skelnou vatu. Netušil ale, že během akce na místě vytrousil svůj občanský průkaz.
13.01.2014 14:55 |

podobné články

V Radotíně kradl zloděj dvakrát na stejném místě: Policie po něm pátrá, poznáte ho?

 
Policisté z Radotína prošetřují dva případy krádeže, kterých se měl dopustit jeden a ten samý zloděj. V jednom případě ukradl sportovní bundu v ceně 15 tisíc korun. Napodruhé se o odcizení dalšího vybavení pokusil, avšak nepovedlo se mu to a navíc na místě nechal i své zavadlo. Policisté po muži pátrají.
17.01.2018 11:35 |

podobné články

Zloděj se vrátil na místo činu pro espézetku, policie už na něj čekala

 
Vlastní hloupost dostala do vězení zloděje, který se svými komplici vyloupil na začátku září obchod Applu v kalifornské Temecule. Nejenže použil k loupeži svůj vlastní vůz, ale dokonce se nechal zadržet druhý den na místě činu, když se vydal hledat ztracenou registrační značku.
17.09.2012 14:00 |

podobné články