Článek

„Snad se s takovým IQ trefí na toaletě.“ Protiúder Pekarové za Orbána. Komentátor se neudržel

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Maďarský prezident Viktor Orbán si dojednal s ruským prezidentem Vladimírem Putinem dlouhodobý kontrakt na dodávku ruského plynu, a to za pětinovou cenu než platí jiné země EU. Bez ohledu na to se ozvala šéfka Sněmovny i TOP 09 Markéta Pekarová Adamová, která je hlasitou odpůrkyní Orbána. Už dříve třeba povzbuzovala maďarskou veřejnost, aby ve volbách odstavila Orbána od moci. Komentátor Tomáš Vyoral se bez servítků postavil proti takové rétorice.
04.02.2022 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vyoral (175 článků) , Viktor Viktor (50 článků)
Podobné články

Vlasy vstávaly. Počítání Židů? Pekarové útok na Orbána má trapné dohry

 
Vyhnat Orbána i za cenu nástupu otevřených antisemitů k moci? Takovou otázku po nedávném prohlášení šéfky české Sněmovny Markéty Pekarové Adamové kladou mnozí. Počty Židů v maďarské vládě, hajlování na svatbě, „Judapešť“ místo Budapešti. Nejen za tím stojí představitelé maďarské opozice, které proti Orbánovi podpořila Pekarová Adamová. Při jejích slovech prý některým českým diplomatům vstávaly vlasy hrůzou. „Příště by se mohla řídit jednoduchých pravidlem: mlčeti zlato,“ dozvěděli jsme se.
18.01.2022 04:50 |

podobné články

Těžký protiúder Honzejkovi. Vyoral se neudržel: Kdyby korespondenční hlasování odstavilo jeho koně, kvičel by jak Halík politý svěcenou vodou!

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Komentátor Tomáš Vyoral v pravidelné rubrice opět bez servítků hodnotí aktuální témata. Například prezidentské volby v USA, kde jsou výsledky rozporovány kvůli korespondenčnímu hlasování. Podle administrativy současného prezidenta Donalda Trumpa prý tuto formu hlasování provázely podvody. I přesto ale některé české opoziční strany chtějí hlasování poštou zavést i u nás. Komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk označil ty, kteří se korespondenčního hlasování obávají, mimo jiné za nahnědlíky. A to Vyorala zvedlo ze židle.
13.11.2020 18:16 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (5855 článků) , Tomáš Vyoral (175 článků)

Tohle řekl o Pekarové? „Blázen, lhář...“ Komentátor udeřil do nejvyšších míst vlády

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Komentátor je překvapený, že vytvořit „ministerstvo pravdy“ v USA trvalo tak dlouho. Naopak není vůbec překvapený, že lidskoprávní organizace vydírají velké společnosti, aby za ně vydírali Twitter. Pokud Petr Fiala o předsedkyni Sněmovny Pekarové prohlásil, že je mimořádně schopná, je „buď absolutní blázen, lhář, nebo možná od každého trochu“. A pár slov ztratil také k vývoji situace ohledně covidu.
06.05.2022 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3719 článků)

Herec Sullivan Stapleton se vážně zranil v Thajsku. Natáčení seriálu Protiúder muselo být o půl roku odloženo

 
Produkce závěrečné čtvrté série seriálu Protiúder musela o šest měsíců odložit natáčení poté, co se vážně zranila jedna z hlavních postav Sullivan Stapleton (36). Konkrétní informace o jeho zdravotním stavu štáb drží v tajnosti, ví se pouze to, že ke zranění došlo mimo natáčení a Stapleton bude muset procházet poměrně dlouhou rekonvalescencí.
01.03.2014 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Sullivan Stapleton (2 články)

Skandální! Do Pekarové šil zostra Havlíček po slovech o předání Česka v co nejhorším stavu

 
Poslanecký klub hnutí ANO bude chtít ve Sněmovně vysvětlení slov předsedkyně dolní komory a TOP 09 Markéty Pekarové Adamové, která nedávno webu Seznam Zprávy řekla, že je záměrem vlády Andreje Babiše (ANO) předat zemi v co nejhorším stavu z hlediska covidu. Na tiskové konferenci to řekl vicepremiér Karel Havlíček (ANO). Po Pekarové Adamové chce výrok doložit, případně se podle něj má omluvit.
23.11.2021 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24462 článků)

Utrpení Pekarové. Jen co Orbán vyhrál. To jsou věci

 
Popáté bude Maďarsku vládnout předseda Fidészu Viktor Orbán. Ve volbách porazil spojenou opozici a udržel ústavní většinu. „Vyhráli jsme s převahou – s takovou převahou, že byste ji viděli i z měsíce a určitě z Bruselu,“ poznamenal premiér. Z Česka už přicházejí gratulace a také výsměch předsedkyni Sněmovny Pekarové Adamové, která doufala, že Maďaři Orbána vyženou. Od příznivců EU pak zní, že by se měla ukončit V4. Sama Pekarová v pondělí ráno uvedla, že budoucnost ČR je ve spojenectví s těmi, kteří vědí, jaká rizika představuje Rusko.
04.04.2022 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Viktor Viktor (50 článků)

Nelegální imigranti a hrozba terorismu. Maďaři posílili ochranu premiéra Orbána

 
Maďarsko posílilo ochranu premiéra Viktora Orbána a jeho rodiny kvůli zvýšené hrozbě, která souvisí s migrační krizí. „Zvýšená ochrana Orbána a lidí z jeho okolí, včetně jeho rodiny, je nutná, protože bezpečnostní služby odhalily teroristické hrozby související s nelegálními migranty,“ napsal maďarský list Magyar Idök.
28.10.2015 12:15 |

podobné články

Pozor na Sorose, podporujte Orbána. Jinak ohrožujete sami sebe, zaznělo z Izraele

 
Tajemník izraelské vládní strany Likud Eli Hazan napsal pár řádek k drtivému vítězství Viktora Orbána v maďarských volbách. Kdo to myslí dobře s evropskou civilizací stojící na anticko-židovsko-křesťanských kořenech, měl by podle Hazana Orbána podporovat. Tajemník to považuje dokonce za historický imperativ této civilizace. Čtenáře navíc upozornil, že by si měli dát pozor na amerického miliardáře George Sorose.
09.04.2018 14:15 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (265 článků)

ČT nepozvala Orbána, cenzurují ho, tvrdí šéf SPD. Další Okamurova nepravda, zní z televize

 
Lídr SPD Tomio Okamura se opět rozohnil nad veřejnoprávními médii. Tentokrát na svém facebookovém profilu označil za skandální, že „Česká televize nepozvala do svého vysílání k rozhovoru maďarského premiéra Viktora Orbána“. Údajně proto, že má ostře kritický názor na EU. To ovšem ČT vyvrátila s tím, že o rozhovor žádá Orbána už pět let, jak uvedl vedoucí redaktor zahraničního zpravodajství Michal Kubal. Ten na Twitteru dodal, že Okamura opakovaně o televizi píše nepravdy.
02.12.2018 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2851 článků) , Viktor Kubal (1 článek)

„Poslouchej, Viktore.“ Zelenskyj se obul do Orbána. Památník v Budapešti zaplavily boty připomínající Mariupol

 
Na maďarského premiéra Viktora Orbána cílil ukrajinský prezident Volodomyr Zelenskyj ve svém čtvrtečním projevu. Orbán se totiž staví do pozice neutrála a odmítá povolit průjezd vojsk NATO přes své území, stejně tak nechce, aby se přes Maďarsko vezly dodávky zbraní na Ukrajinu. Podle Zelenského není nač čekat a apeloval na Orbána, aby se šel podívat na nábřeží v Budapešti, kde stojí pomník obětem masových vražd. Právě k nim totiž dochází mimo jiné v Mariupolu a Orbán by si to podle Zelenského měl uvědomit. Maďaři začali k památníku nosit další boty, které připomínají utrpení Ukrajinců.
25.03.2022 12:15 |

podobné články

Přísně utajované video: Z těchto záběrů královnu trefí šlak! Meghan Markle jako žhavá rajdička!

 
Tady se někdo ještě hodně zapotí. Přesně za dva dny se má konat velkolepá veselka Meghan Markle (36) a prince Harryho (33). To poslední, na co jsou všichni zvědaví, je nějaký peprný skandál. Jako by nestačilo, co za ostudu dělá většina příbuzenstva ze strany Meghan. Teď na samotnou budoucí nevěstu vykouklo pořádně žhavé video. Z toho královnu nejspíše trefí šlak!
17.05.2018 20:01 |

podobné články

Osobnosti: Meghan Markle (803 článků)

Co Fiala neví a neuslyší rád. Petr Holec vidí vážný požár

 
„Vládní většina ve Sněmovně a v Senátu překrývá fakt, že těsná většina voličů jde za opozicí. Mimochodem to už pochopili i Piráti, kteří teď každé domácnosti navrhují plošnou pomoc 400–800 korun,“ připomíná komentátor Petr Holec nejen v souvislosti s výrokem předsedkyně Sněmovny Markéty Pekarové Adamové, že vláda tu není od toho, aby se starala o lidi. Pekarové prý „nemůže být jedno třeba to, že teď máme o 40 procent víc exekucí než vloni na podzim nebo že vysoké ceny energií ekonomicky ohrožují už téměř třetinu našich domácností“. A kandidáti na prezidenta? Mluví se i o Vítu Rakušanovi.
29.03.2022 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (3719 článků)

Smrt SPOLU. Co zbylo Pekarové. Holec našel více

 
KONTEXT PETRA HOLCE „Časem se nepopularita strany TOP 09 a její šéfky může stát problémem i pro ODS. Ta prostě dospěje do momentu, kdy si uvědomí, že TOP 09 sebrala už dost voličů a do budoucna ji její nepopularita může ohrožovat,“ uvedl komentátor Petr Holec a zašel ještě dál: Blamáží Pekarové je prý to, že dříve nadávala Polsku a Maďarsku, nicméně tyto země jsou teď ty, které nám energeticky zachraňují kůži. Vláda dle Holce utrpěla další úder vyjádřením zástupce průmyslu.
07.06.2022 07:55 |

podobné články

Babiš rozsekl téma obědů pro děti. Jde v tom i o Viktora Orbána. Syrští sirotci? Jasné slovo

 
Andrej Babiš sepsal další obsáhlé pojednání určené občanům. Sám říká, že touto cestou skládá účty voličům. Dalo by se však také říci, že týden co týden vyzdvihuje, co se mu povedlo, a snaží se poukázat na všechno, za co by si snad mohl zasloužit pochvalu. Nejinak je tomu i druhou prosincovou neděli. Babiš při ní znovu zmínil maďarského premiéra Viktora Orbána, syrské uprchlíky a školní obědy pro děti zdarma.
09.12.2018 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24462 článků)

Komentátor se neudržel: Němcová, Fischer, chvilkaři... Jen slovní průjem. Nevěřím jim, že by stáli na straně obyčejných lidí Běloruska!

 
PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA „Levní hrdinové na bezpečném místě.“ Tak komentátor Tomáš Vyoral označuje české politiky, kteří se vydali na Staroměstské náměstí demonstrovat za svobodné Bělorusko. „Nevšiml jsem si, že by se ozvala v případě Katalánska či Francie, kde řezali demonstranty snad ještě brutálněji než v Bělorusku,“ říká pak na adresu Miroslavy Němcové (ODS), která byla výraznou tváří celé akce. Vyoral se věnuje také vládnímu rouškovému veletoči, plánovanému nákupu covidové vakcíny, nebo slovům Jakuba Železného.
21.08.2020 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Němcová (1684 článků) , Tomáš Vyoral (175 článků) , Jakub Železný (172 článků)

Mrtvolu našli až po třech letech na toaletě

 
Osmapadesátiletá Francouzka zemřela na toaletě přirozenou smrtí. Tělo našel až exekutor, který byl vymáhat nezaplacené nájemné.
31.08.2009 08:40 |

podobné články

Zastřelil se na toaletě v brněnském baru

 
Na toaletě v baru v brněnské Přístavní ulici se zastřelil osmadvacetiletý muž.
20.05.2010 12:20 |

podobné články

Neviditelné kalhotky: Kam s nimi na toaletě?

 
Pod článkem o kalhotkovém hitu z USA, neviditelných C-String, se rozhořela diskuze. Někteří se kalhotek zuby nehty zastávali, jiným byly k smíchu. Ti praktičtí ale řešili problém, co s kalhotkami dělat na toaletě. Dámy, držely byste je celou dobu v rukou?
07.07.2010 18:50 |

podobné články

Žena porodila na toaletě letadla. Novorozence pak hodila do koše

 
Žena na palubě letounu směřujícího ze Saúdské Arábie na Filipíny porodila během letu na toaletě, novorozence pak hodila do odpadkového koše. Živé dítě našli po přistání uklízeči letadla, informuje v neděli Daily Mail.
12.09.2010 16:10 |

podobné články