Článek

Snachu (38) britského lorda zadrželi v Belize: Zastřelila místního policistu?!

 
Manželka syna britského lorda Michaela Ashcrofta Jasmine Hartinová je v pořádném průšvihu. V Belize totiž našli v moři bezvládné tělo místního policisty a zároveň jejího strážce Henryho Jemmotta. Hartinová s ním v den jeho smrti měla trávit čas a podle dostupných údajů se na jejím oblečení našly stopy krve…
31.05.2021 20:35 |

podobné články

Podobné články

Sexy snacha bohatého lorda zastřelila policistu (†42)! Obvinili ji ze zabití během masáže

 
Jasmine Hartinová, snacha miliardáře lorda Ashcrofta, byla obviněna ze zabití policisty v Belize. Strážník byl zároveň jejím ochráncem. Po společném bujarém popíjení v baru mu měla krasavice poskytnout masáž. Když jí policista svěřil zbraň, měla ho Hartinová zabít.
02.06.2021 20:25 |

podobné články

Slovenského mafiána Mella zprostil soud v Belize obvinění

 
Slováka Karola Mella, který ve své vlasti čelí obvinění z vražd, soud v Belize zprostil obvinění z porušení místních imigračních zákonů. Mello se už předtím dostal v Belize na svobodu. Informovala o tom slovenská média. Zatím není jasné, jaký vliv bude mít toto soudní rozhodnutí na úsilí slovenské justice o vyhoštění Mella na Slovensko.
21.08.2012 16:45 |

podobné články

Krásná snacha miliardáře měla zastřelit policistu (†42) v dovolenkovém ráji: „Byl to přehmat!“ hájí se

 
Jasmine Hartinová (38), snacha miliardáře Lorda Ashcrofta, měla zastřelit policistu. Při návštěvě Belize, kde spolu s manželem vede Hartinová síť hotelů, zabila střelou do hlavy Henryho Jemmotta. Hartinová tvrdila, že netušila, že je zbraň nabitá, a policistu zastřelit nechtěla.
08.06.2021 17:20 |

podobné články

Blonďatý andílek v karibském pekle: Miliardářova snacha (38) po zabití policisty sedí v obávaném vězení

 
Jasmine Hartinová, snacha miliardáře lorda Ashcrofta, čeká na verdikt soudu ve státní věznici v Belize. Tam je za údajnou vraždu z nedbalosti místního policisty Henryho Jemmotta. Věznice, kde bude blondýna trávit čas, bude pro ni ale těžkou zkouškou. Nechvalně proslulá centrální věznice se řadí mezi ty nejhorší na světě.
09.06.2021 16:20 |

podobné články

Bouře Alex je nad Belize a míří do Mexického zálivu

 
Tropická bouře Alex udeřila v sobotu večer na Belize ve střední Americe.
26.06.2010 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Alex Alex (558 článků)

Nejmódnější hotel Evropy najdete v Praze. Nejlepší na světě je v Belize

 
Nejlepším hotelem světa za rok 2012 je The Phoenix Resort z ostrova Ambergris Caye v Belize. Vystřídal tak pražský hotel U Zlaté studně, který byl první loni. Česko letos získalo titul nejmódnějšího hotelu v Evropě; tím se stal pražský The ICON Hotel & Lounge.
31.01.2012 11:45 |

podobné články

Slovenského vraha, který před časem popíjel pivo i v Praze, chytli v Belize

 
Nejhledanější Slovák a vrah Karol Mello je v poutech, chytla ho policie ve středomamerickém Belize. Ačkoliv ho hledal Interpol nechal se před časem v Praze klidně vyfotit u piva s přáteli.
13.07.2012 12:15 |

podobné články

Nejhledanější Slovák v rukou policie: Mafiána Mella dopadli v Belize

 
Úřady středoamerického státu Belize zatkli nejhledanějšího Slováka Karola Mella, který je ve vlasti obviněn z několika vražd. Informovala o tom dnes slovenská média, informaci potvrdil policejní prezident. Údajný šéf jedné ze skupin slovenského podsvětí se na útěku podle dřívějších informací zdržoval i v Praze.
13.07.2012 12:25 |

podobné články

Češi označí trasy na Filipínách, dovezou saxofony do Belize i kola do Gambie

 
Saxofony a trombon do Belize, jízdní kola do Gambie nebo studenti znalí turistického značení tras na Filipíny. Tyto a další akce bude letos financovat Česká republika v rámci malých lokálních projektů v rozvojových zemích. Celkem na ně v roce 2017 půjde 13,5 milionu korun.
21.02.2017 06:10 |

podobné články

Nejdrsnější věznice světa: S vírou v Boha v Belize

 
Belize je malý stát na východním pobřeží Střední Ameriky. Zemi formálně vládne královna Alžběta II., skutečná moc je v rukou parlamentu a vlády v čele s premiérem. V obyvatelstvu převládají mesticové – míšenci Indiánů a Španělů.
08.05.2021 12:05 |

podobné články

Důchodce, který zastřelil snachu, neuspěl se stížností k ÚS

 
Ústavní soud (ÚS) odmítl stížnost Jiřího Škorpila z Postřelmova na Šumpersku, jenž podle pravomocného rozsudku zastřelil svou snachu. Soudy mu za to uložily trest 12,5 roku vězení. Motivem byly údajně majetkové neshody.
23.08.2010 09:40 |

podobné články

Znásilnil tchán (66) snachu (39)? Udala ho až po týdnu!

 
Až 12 let vězení hrozí u plzeňského soudu Tomáši S. (66). Znásilnil totiž údajně svoji snachu Sylvii S. (39). Oba popisují sexuální akt stejně, liší se jen v tom, co bylo dobrovolné.
20.08.2013 22:55 |

podobné články

Je to jen služka, hanil údajně nastávající snachu španělský král

 
Bývalý španělský král Juan Carlos I. považoval svou snachu Letizii Ortizovou za hrozbu monarchie. Když mu korunní princ představil rozvedenou novinářku neurozeného původu jako svou nastávající, mluvil o ní jako o služce.
24.10.2015 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Carlos Carlos (196 článků)

Recenze: Záhadný zločin u kostela potrápí středověkého lékaře

 
Když ve středověkém venkovském městě najdou u kostela mrtvého nočního strážného, všichni si myslí, že ho zabil krvelačný vlk. Jen Hugh de Singleton, lékař a bailiff panství místního lorda, tím není tak úplně přesvědčen. A rozjíždí pátrání po vlkovi a později po dvounohém vrahovi strážného.
12.03.2016 15:45 |

podobné články

Matka (†41) zastřelila svá dvojčátka (†6), pak se sama zabila

 
Krásná a mladičká dvojčátka Makalya a Addison Henningovy (obě †6) byla nalezena v tratolišti krve jejich zděšeným a uplakaným dědečkem Dennisem. Ten je našel v jejich domově nedaleko Chicaga s prostřelenou hlavou i jejich matku a svou snachu Celisu (†41). Vše nasvědčuje tomu, že jde o jasný případ dvojnásobné vraždy a sebevraždy.
30.08.2017 20:10 |

podobné články

TRAGICKÝ OMYL: Střílela na losa, zastřelila běžkaře!

 
Členka místního mysliveckého spolku ve Švédsku střílela na losa a nešťastnou náhodou zastřelila běžkaře. Informuje o tom v neděli server deníku Expressen.
05.12.2010 16:30 |

podobné články

Paroubek: V ČSSD jeden hot a druhý čehý!

 
Kdysi mě upozornil můj osobní přítel, první polistopadový předseda ČSSD, prof. Jiří Horák, na vyjádření slavného britského premiéra 19. století lorda Palmerstona, který řekl svým nejbližším spolupracovníkům. že je dobré, aby politické strany byly v důležitých otázkách politicky jednotné. Na tom je mnoho pravdy. Palmerston to vyjádřil zhruba takto: „Je mi jedno, zda celní sazby na dovoz obilí budou takové nebo jiné, ale pokud se na nich dohodneme, tak už to musíme držet.“ Již v 19. století tedy bylo známo, že volič nemiluje rozhádané strany.
12.03.2016 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Horák (32 článků) , Jiří Paroubek (4085 článků)

Pražská policie se o víkendu zaměřila na holešovické Výstaviště a jeho okolí

 
Policisté z Obvodního ředitelství Praha I, konkrétně z místního oddělení Výstaviště, místního oddělení Letná a místního oddělení Holešovice společně s Dopravním inspektorátem a 5. oddělením Služby kriminální policie a vyšetřování, měli díky probíhajícímu 5. ročníku akce Cannafest 2014 na holešovickém Výstavišti hodně napilno. Během třídenní policejní akce policisté důkladně zkontrolovali celkem 422 osob a 66 vozidel.
09.11.2014 20:10 |

podobné články

Policisté v Oklahomě zadrželi zlodějku aut, o chvíli později ujela v jejich voze

 
Chvilku nepozornosti policistů v americké Oklahomě využila šestatřicetiletá Angie Frostová, kterou strážníci ve městě Tulsa zadrželi za řízení kradeného vozu. Žena se v policejním autě vyvlekla z pout, zamkla dveře, přeskočila k volantu a před zraky policistů ujela, píše server CBS Los Angeles.
25.10.2018 20:20 |

podobné články