Článek

Snacha Šafránkové promluvila! K čemu ji před smrtí tchyně donutila

 
Rodina pro ni byla vždy na prvním místě! I v nejtěžších chvílích dávala Libuše Šafránková (†68), od jejíž smrti uplynou v sobotu 4 měsíce, svým nejbližším povzbuzující rady do života. Legendární Popelka radila dokonce i bývalé manželce svého jediného syna Josefa Abrháma mladšího (44).
07.10.2021 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Abrhám (258 článků) , Libuše Šafránková (359 článků)
Podobné články

1. Díl – 4 tipy jak být skvělou tchýni své snaše

 
Tchýně umí být někdy pěkně protivná až nesnesitelná. Tento pojem je starý, jako lidstvo samo. Panuje tvrzení, že slovo tchýně vzniklo spojením dvou slov tchoř a svině. Všichni víme, že vtipů na tchýni existuje nepřeberné množství. Ne vždy musí být však tchýně zlá, pomlouvačná a jedovatá. My si dnes prozradíme 4 tipy, jak být skvělou tchýni stůj, co stůj. Pravdou je, že jsem se do tohoto bádání pustila proto, že i já sama mám syna ve věku, kdy ze mě každým dnem může být (spojení dvou slov) tchýně. Najděte ve všem plusy… Nyní zapomeňte na to, jak jste o své synáčky pečovaly vy. Je více než jasné, že nikdo jim nebude schopen nikdy dát více lásky než vy. To že jste nikdy neolizovala dudlík, že jste vychovala syna v době, kdy se poctivě žehlilo a vyvařovalo je nyní vedlejší. Prostě nová doba si žádá nové metody. To jak se vaše snacha bude starat o své potomky (vaše vnoučata) je čistě její věc. Nesnažte se jí do toho mudrovat a dělat chytrou. Nikdo o to vážně nestojí. Můžete si to říkat sama pro sebe, ale na své okolí se usmívejte. Čerpejte z toho výhody. Vlastní děti máte vychované a už si teoreticky můžete užívat s vnoučátky jen her, procházek a radovánek. Netoužila jste po tom celou dobu? Zdržte se poznámek… Všichni určitě vědí, že nikdo nevaří tak dobře, jako maminka. Kuchařka ošlehaná léty praxe. Nikdy se však nesnažte snachu poučovat, a už vůbec ne zasahovat do jejího kuchyňského prostoru. Možná, že vaše snacha neumí tak perfektní guláš, ale pokud se vás sama nezeptá na radu, své recepty jí nevnucujte. Vzpomeňte si, jak i vy jste před léty musela tvrdě bojovat o své místo v rodině. Když k nim půjdete na návštěvu, nikdy nekontrolujte, jak má uklízeno. Nejste žádná inspekce, ale babička a matka jejího muže.... Čtěte více Příspěvek 1. Díl – 4 tipy jak být skvělou tchýni své snaše pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
02.01.2016 10:35 |

podobné články

To budete koukat: Tchyně promluvila, jaká je Agáta snacha

 
Herečka Dana Batulková je jako tchyně Agáty Prachařové  (29) se svojí snachou neskutečně spokojená. "Nemám, co bych jí vytkla, a to po všech stránkách. Znám ji už pomalu od dětství, a tak vím, že mediální obraz je jedna věc, ale když toho člověka znáte, poznáte, že je to normální obyčejná holka, která je velice praktická a šikovná, prostě super," řekla nám Batulková.
05.12.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3037 článků) , Dana Batulková (316 článků)

Ke skvělému muži mám jako bonus úžasnou tchyni, říká snacha Rottrové

 
Zpěvačku Marii Rottrovou (73) obdivují nejen fanoušci, ale celá její rodina. „Doma jí všichni včetně mých synů říkáme Maruško,“ přiznala v rozhovoru pro iDNES.cz její snacha Tamara (41), která bere zpěvačku jako svůj velký vzor, jak se má správná tchyně chovat.
02.09.2015 00:21 |

podobné články

Osobnosti: Marie Rottrová (294 článků)

Co dělat, když je tchyně noční můrou? 3 kroky a budete vycházet na jedničku!

 
Tchyně a snacha, tak to je snad nekonečný boj. Málokdy si tyto dvě ženy sednou a stanou se parťačkami, většinou jde o boj na život a na smrt. Máme pro vás pár rad, které tento boj zmírní.
24.02.2016 20:15 |

podobné články

TOHLE JE SNACHA S BUDOUCÍM TCHÁNEM? Kuchařová vypadá jak starší sestra přítele své tchyně

 
Celá svatba Táni Kuchařové a Ondřeje B. Gregora se nesla v duchu hollywoodských filmů, protože nadělali větší tyátr než Angelina Jolie s Bradem Pittem. Když už se všichni přenesli přes to, že se chovají jak primadony, tak na sebe strhla pozornost modelčina tchyně Hana Gregorová, která si na svatbu svého jediného syna přivedla svého o polovinu mladšího kolouška. Tohle že má být Tánin budoucí tchán?
01.07.2016 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1916 článků) , Angelina Jolie (2267 článků) , Hana Gregorová (517 článků)

Drsná Výměna manželek: Ať ta lenivá Andrea vypadne z domu! Hroutí se tchyně, která musí vše platit!

 
Tahle Výměna manželek bude opravdu hodně ostrá. Na jedné straně se bude muset vypořádat devětatřicetiletá Andrea, která je líná jako veš, s tvrdým a pracovitým náhradním manželem. Na straně druhé poznáme maminku Paulínu, která skrz nešťastnou tchyni pozná, co je Andrea zač. Tchyně jí s pláčem v očích oznámí, že její snacha je neskutečně líná a odmítá si najít práci. Jak tohle dopadne?
01.03.2017 19:20 |

podobné články

Kvůli Šafránkové (†68) truchlí i Německo: Zemřela také naše Popelka, píší tamní média

 
Zpráva o úmrtí české herečky Libuše Šafránkové (†68) se dostala na titulní stránky portálů předních německých médií včetně deníků Bild, Die Welt, Der Tagesspiegel nebo televize RTL. O Šafránkové informují jako o hvězdě a kultovní herečce, kterou proslavila filmová role v pohádce Tři oříšky pro Popelku.
09.06.2021 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Šafránková (359 článků)

OBRAZEM: Unikátní fotky Libušky Šafránkové: Takhle dcera režiséra Moskalyka vzpomíná na natáčení Babičky

 
Odchod Libuše Šafránkové  (✝68) se hluboce dotkl milionů lidí. Kromě jiných také režisérky, scenáristky Pavlíny Moskalykové, dcery slavného režiséra a objevitele Libušky Šafránkové, Antonína Moskalyka.
02.07.2021 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Šafránková (359 článků) , Antonín Moskalyk (20 článků) , Pavlína Moskalyková (2 články)

Tchyně Štiková (43): Proč jde do šílené TV show? Ničí ji exekuce!

 
Křik, hádky, stres a psychické vyčerpání! To vše musela podstoupit Monika Štiková (43) v nové reality show Tchyně, která dnes startuje na TV Barrandov. Aby máma Ornelly (22) a tchyně Josefa Kokty (58) sehnala alespoň nějaké peníze na zaplacení 18 exekucí v hodnotě 3 000 000 korun, sáhla si na samé dno.
19.08.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (987 článků) , Ornella Štiková (1112 článků)

Co napráskala „tchyně“ Štiková na dceru? Tohle by mámy říkat rozhodně neměly!

 
V rodině Štikových není o ostrá slova nouze. Josef Kokta (58), manžel Ornelly (22) nedávno na adresu tchyně Moniky Štikové (43) utrousil vtip, že „tchyně a uzený jsou nejlepší studený“!
13.10.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (987 článků) , Ornella Štiková (1112 článků)

Dvojí bolest první Popelky Evy Hruškové: Na pohřbu Libuše Šafránkové promluvila o smrti maminky

 
Přestože sama prožívá bolestnou ztrátu, přišla se Eva Hrušková (68) rozloučit se svou kolegyní . Sotva stihla oplakat nečekaný odchod Libušky Šafránkové, zasáhla ji další rána. První česká Popelka ztratila milovanou maminku.
26.06.2021 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Šafránková (359 článků) , Eva Hrušková (86 článků)

Snacha Jana Šťastného z filmů pro dospělé si opět lehla před kameru. Podívejte se, jak se snažila!

 
Prostopášná snacha hvězdy Ordinace v růžové zahradě Jana Šťastného  (45) Michaela Šťastná se vrací do branže! Maminka půlroční holčičky ještě před porodem natočila zatím svůj poslední film Sladké týnky. A jak zdroje ze štábu prozrazují, svou práci po svatbě se synem herce brala tak vážně, že odrovnala i jednoho svého hereckého partnera. Podívejte se do fotogalerie, jak odvážná ve snímku byla!
28.11.2011 22:20 |

podobné články

O rodiče přišly podivně: Po smrti Libušky Šafránkové (†68) zůstala už jen sestra Miroslava

 
Celé Česko se nyní vzpamatovává ze smrti legendární herečky Libušky Šafránkové (†68). Filmová Popelka zemřela ve středu ráno 9. června a z rodiny Šafránkových tak žije už jen mladší sestra Miroslava. O oba rodiče sestry předčasně přišly. 
09.06.2021 21:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslava Šafránková (31 článků)

Trávníček (70) týden po smrti Šafránkové (†68): Končím se vším! Zavřu i divadlo...

 
To snad ne! Princ z Popelky Pavel Trávníček (70) se po smrti své kolegyně Libušky Šafránkové (†68) rozhodl ukončit hereckou kariéru. Podle svých slov o tom uvažoval dlouho, události posledních týdnů ho v tom utvrdily.
18.06.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Trávníček (433 článků)

Snacha Jana Šťastného z filmů pro dospělé se vrátila do branže. A je to síla!

 
Snacha herce Jana Šťastného  (46) , Michaela Šťastná, nemá po rozchodu s manželem, který neočekávaně opustil rodinu , příliš peněz nazbyt. A to je jeden z hlavních důvodů toho, proč se vrátila do branže, kterou opustila před porodem. Víme o tom vše!
22.08.2012 21:05 |

podobné články

Smutné tajemství Hany Hegerové: Snacha vypadla z okna!

 
Hanu Hegerovou (83) potkává jedna tragédie za druhou. Smrt jejího syna Matúše (†60) není jedinou smutnou událostí, se kterou se musela legendární zpěvačka vyrovnávat. Před revolucí, v 80. letech, vypadla z okna domu její snacha Marcela.
16.10.2015 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Hana Hegerová (260 článků)

Sestra Libuše Šafránkové Miroslava promluvila: Měla obrovskou vůli žít. Ani já nevím, co se stalo

 
Zpráva o skonu herečky Libuše Šafránkové  (✝68) zasáhla její přátele a fanoušky všech generací jako blesk z čistého nebe. Na náhlý odchod milované Popelky nebyla připravená ani její sestra, herečka Miroslava Šafránková.
11.06.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Libuše Šafránková (359 článků) , Miroslava Šafránková (31 článků)

SNACHA dala svou ledvinu tchyni

 
Byl by to krásný námět pro román do červené knihovny, ale opravdu se to stalo. Snacha dala ledvinu své tchyni! Nezalitovala ani jednou. Manželově mamince zachránila život a sama tvrdí, že i s jednou ledvinou se dá dobře žít.
28.04.2009 15:40 |

podobné články

Snacha Karla Svobody: Podezírají mě z týrání!

 
Snacha Karla Svobody (†68) a manželka jeho syna Petra (29) Lucia (30) je vychrtlá – kost a kůže. A podobně je prý na tom i její roční syn. Na premiéře muzikálu Baron Prášil musela vysvětlovat, proč je tak vyzáblá. Co se děje s jejím tělem? Dokonce přiznala, že ji dětská lékařka podezřívá z podvýživy synka Ferdinanda...
28.02.2010 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Svoboda (623 článků) , Petr Svoboda (623 článků) , Petr Svoboda (614 článků) , Petr Svoboda (623 článků)