Článek

Smutné výročí pro pražské hasiče! Na kolegu Honzu (†45) nezapomínají ani tři roky po tragédii ve Zvoli

 
Osudným se mu stal 15. únor 2017. Pražský hasič Jan Odermatt před třemi lety podlehl v kladenské nemocnici vážným zraněním. Ta utrpěl při zásahu u mohutného požáru lakovny ve středočeské Zvoli. Čas doteď nezacelil ránu, kterou Honzovým nejbližším a kolegům jeho náhlý a nečekaný odchod způsobil. Pražští hasiči tak vpředvečer smutného výročí památku zesnulého Honzy připomněli.
15.02.2020 07:20 |

podobné články

Podobné články

Brutální vražda u Bitozevsi: Honzu (†19) nejdřív umlátili basebalkou a pak ho rozsekali mačetou

 
Brutálně a podle všeho zcela zbytečně umučili devatenáctiletého Honzu údajně dva mladí kickboxeři. Jeho tělo našli u Bitozevsi letos v lednu. Nyní dvěma obviněným vrahům hrozí až výjimečný trest. Honzu měli totiž zabít obzvláště trýznivým způsobem za pomocí basebalky a mačety...
13.10.2018 20:15 |

podobné články

Trest pro nevěrného moderátora Honzu Musila: Dva roky bez sexu!

 
Honzu Musila (45) zná celá republika. Vždyť moderoval nejsledovanější pořady své doby - Áčko na Nově nebo Saunu na Primě, v které mimo jiné přiznal svou homosexuální orientaci. Nyní se Honza, který se před lety potýkal s rakovinou, usadil jako moderátor brněnské redakce České televize. A i když se usmívá, přiznává, že dva roky neměl chlapa. „Musí si mě někdo najít, jsem ve věku, kdy sám nechci už nikoho hledat,“ říká.
04.05.2012 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Honza Musil (186 článků)

50 let od okupace: Na Holubovou mířili zbraní! Výročí připomínají i další celebrity

 
Celá země si připomíná smutné historické výročí – 50 let od chvíle, kdy do naší země vtrhly ruské tanky a začala okupace. Na událost nezapomínají ani mnohé známé osobnosti. Jak významný milník prožívají například Eva Holubová (59) či Václav Neužil (38)?
21.08.2018 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Eva Holubová (250 článků)

Záhada okolo smrti hasiče Honzy (†45): Vyšetřování nezjistilo, co se ve Zvoli stalo

 
Uběhly tři měsíce od doby, co zemřel profesionální hasič Jan Odermatt (†45) při požáru lakovny ve Zvoli. Jeho smrt provázela řada spekulací. Mluvilo se o tom, že se během hasebních prací propadl stropem, nebo že mu dobře nefungovala dýchací technika. To ale vyvrátily už dvě vyšetřovací komise. Je tedy možné, že nikdy nezjistí, co se na místě přesně stalo.
29.05.2017 17:00 |

podobné články

Hysterie okolo zranění Michaela Schumachera aneb jak to vypadá, když veřejnost už zase přehání

 
Je velmi smutné, že "Michael Schumacher":http://www.extra.cz/tema/michael-schumacher (45) leží v Grenoblu v kómatu poté, co spadl na lyžích. Je to smutné, protože je to ještě mladý člověk, má děti, dokázal v motosportu velké věci a je vzorem pro svoje nástupce, a je to smutné hlavně proto, že "přežil mnoho havárií, aby jeho život snad skončil během banálního lyžování":http://www.extra.cz/prezil-ve-formuli-nekolik-divokych-nehod-aby-ho-dostala-jizda-na-lyzich-michael-schumacher-oslavi-sve-45-narozeniny-v-komatu. Tak to je smutné.
04.01.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (487 článků)

Tohle je »chytrý oblek« pro hasiče!

 
Speciální »chytrý oblek« pro hasiče vymysleli na Západočeské univerzitě v Plzni. Podle svých tvůrců je tím nejlepším, co bylo pro hasiče dosud vyvinuto.
24.12.2016 12:15 |

podobné články

Nový oblek pro hasiče: Ochrání je, posvítí jim a v nouzi přivolá i pomoc

 
Vývoj odlehčeného chytrého zásahového obleku smartPRO2 pro hasiče ukončili vědci Západočeské univerzity (ZČU) v Plzni. Nyní ho budou testovat a příští rok by měl být uvedený na trh. Oblek je na světě zatím to nejlepší, co bylo pro hasiče dosud vyvinuto.
18.12.2017 18:00 |

podobné články

Hadrava (ANO): Nadační fond Bezpečná Praha přispěl rodině hasiče, který zemřel

 
Rodina pražského hasiče, který zemřel na následky zranění při zásahu u požáru ve Zvoli 14. února 2017, obdržela finanční příspěvek od Nadačního fondu Bezpečná Praha. Ten schválila její správní rada v čele s jejím předsedou, radním hlavního města Prahy pro bezpečnost Liborem Hadravou.
04.05.2017 17:25 |

podobné články

Policisté stále pohřešují kolegu: Neviděli jste ho?

 
Policisté již téměř tři týdny pohřešují svého kolegu Honzu Kolisku, který bez omluvy nedorazil na svou noční službu. Podle známých byl v poslední době zamlklý a choval se výrazně hůř než obyčejně.
05.03.2015 10:00 |

podobné články

Sirény uctí mrtvého hasiče!

 
Zemřel na zranění, které utrpěl minulé pondělí při likvidaci požáru lakovny ve Zvoli u Prahy. Na pražského hasiče Jana O. (†45) se zřítila část střechy.
21.02.2017 18:25 |

podobné články

Výbuch plynu zranil v Plzni mimo jiné dva hasiče a policistu

 
V úterý 14. října 2014 v 4:43 hodin si Policie ČR vyžádala hasiče do Jateční ulice v Plzni na pomoc při otevření bytu. K události vyslalo operační středisko hasiče ze stanice Plzeň Střed.
14.10.2014 15:10 |

podobné články

Josef Liška: Nezapomeňme na oběti nejhrůznějšího zločinu německých nacistů

 
Tak například o umístění velkoprodukčního vepřína v Letech u Písku, kde stával internační tábor pro cikány (tehdy to ještě nebyli Romové) se píše a hovoří často. O tom, jak si své vytrpěli, když byli donuceni pracovat, nezapomínají páni redaktoři z televize rozhlasu i novin vždy v příhodné době podat zprávu. Nikdo z nich si ale v těchto dnech nevzpomněl na tragické, smutné výročí 13. července 1943. Tehdy, rok po Lidicích a Ležákách s podobnou bestiální brutalitou němečtí okupanti vyvraždili a vypálili obec Český Malín ve Volyňské oblasti na Ukrajině.
14.07.2017 21:40 |

podobné články

Honzu (†18) stály život letní pneumatiky: Zrovna jel do servisu pro zimní, hájí ho kamarádi

 
Brutální nehoda u Havířova z minulého týdne stála život teprve osmnáctiletého Honzu M. Na zledovatělou silnici vyjel na letních pneumatikách, a to se mu patrně stálo osudným – nečekaně vjel do protisměru přímo pod kola kamionu. Jeho kamarádi se ho na sociálních sítích zastávají, že jel zrovna do servisu pro zimní gumy.
18.12.2018 11:50 |

podobné články

VyVolení: Nerdík Ládík s imaginárním kamarádem vyzval fešáka Honzu

 
Povídá si s imaginárním kamarádem a vypadá to, že mu ve Vile už tak trochu hráblo. Na druhou stranu však zůstává poněkud neznámou. Nesmělý panic s nízkým sebevědomím Láďa vyzval ve VyVolených do zítřejšího duelu krasavce Honzu alias Elmexe. A pokud uspěje, bude to pro něj velký návrat do hry.
18.10.2013 05:45 |

podobné články

Honzu (†19) umlátili a rozsekali mačetou: Přísný trest pro Tomáše a Adama!

 
Vysoké tresty si od soudu odnesli dva mladíci, kteří loni podle policie velmi brutálně zavraždili 19letého Honzu. Nejspíš kvůli dluhům ho nejdříve umlátili baseballovou pálkou a posléze rozsekali mačetou. Kickboxeři Tomáš a Adam si za to v pátek vysloužili 23 a 22 let ve vězení. Podle státního zástupce bude jejich resocializace obtížná. Rozsudek ale ještě není pravomocný.
11.01.2019 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Adam (78 článků)

Štěpánka Duchková poprvé ukázala dvojčata Adama a Honzu

 
Moderátorka Štěpánka Duchková se exkluzivně s čtenáři iDNES.cz podělila o svou dvojitou radost: dvojčata Adama a Honzu. Sice jsou ještě v nemocnici, rodičům ale dělají velkou radost.
05.05.2009 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Štěpánka Duchková (157 článků) , Jan Adam (78 článků)

Ředitel Novy Dvořák - Urazil Honzu Musila!

 
PRAHA – Generální ředitel televize Nova Petr Dvořák (45) urazil svou novou moderátorskou hvězdu Honzu Musila (41)! Během představení pořadu »Dům snů« totiž řekl, že ten, kdo v Česku nepostavil dům, je »lúzr«. A zrovna Musil zatím žádný nepostavil.
19.05.2009 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Honza Musil (186 článků) , Petr Dvořák (597 článků) , Petr Dvořák (592 článků)

Hledá se táta a máma: Soutěžící Dita "podvedla" Honzu!

 
Hledá se táta a máma, nová řada reality show televize Prima, nabírá na obrátkách. Ve čtvrtek večer se odvysílal teprve druhý díl a už v něm došlo k sexu. Jedna ze soutěžících Dita Jakoubková si na pokoj vzala cizího muže! A přitom usiluje o Honzu!
01.04.2010 15:45 |

podobné články

Kateřina vykopne Honzu: Jsi trapnej, vypadni!

 
V reality show Hledá se táta a máma dojde na hodně ostrá slova a propukne velká hádka. Protékající záchod a následná oprava probudí v mámě Kateřině Strnadové (30) tak nesnášenlivé pocity, že tátu Honzu Žítka (41) vykopne z bytu.
03.06.2010 10:05 |

podobné články