Článek

Smutné přiznání narkomanky Katky: Jsem člověk, který zklamal své blízké

 
Život nejznámější narkomanky Česka se mění jako počasí. Jednou svítí slunce, podruhé přijde silná bouřka a mrazivo... Tak by se dal charakterizovat život Katky Bradáčové, kdysi krásné dívky, která uvízla v objetí drogového démona. Aktuálně redaktorovi eXtra.cz přiznala své nejniternější pocity. Především smutek z toho, že zklamala své nejbližší. Zejména svou dceru Terezku...
07.05.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Smutná (22 článků)
Podobné články

Bydlení feťačky Katky z dokumentu Třeštíkové: DĚS!

 
Život ve stanu není jediným problémem Katky (40), narkomanky ze slavného dokumentu Heleny Třeštíkové. Kvůli závislosti na drogách má zničená játra a dokonce nemůže vídat vlastní dceru.
03.10.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (140 článků)

VIDEO: Plán na záchranu narkomanky Katky existuje! Jakou pro ni Třeštíková připravila budoucnost?

 
Slzy radosti, objetí a přátelské emoce, které se vidí málokdy... Takové bylo setkání Katky Bradáčové (40) a režisérky Heleny Třeštíkové (69) v redakci eXtra.cz na streamu. Obě ženy netušily, že se setkají. Ani už moc nevěřily, že takový den nastane. Redakce eXtra.cz jim jejich tajné přání vyplnila. V jednom studiu, u jednoho stolu si rozhodně měly o čem povídat! A dokonce je tu plán, jak Katce pomoci.
21.09.2018 16:21 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (140 článků)

Vrah Katky (†24) útočil nožem na intimní partie: Cítil se ponížený, míní psycholožka

 
Zklamal jako muž a dostal kopačky. Vrah mladé Katky O. (†24), která zemřela při brutálním útoku v brněnském arboretu, se podle psycholožky mstil za ponížení, které mu podle něj jeho oběť způsobila. Právě proto nožem zaútočil na pohlavní orgány mladé ženy. S z vraždy obviněným Radúzem Š. (23) začal v pondělí soud.
15.11.2016 05:05 |

podobné články

Drogový dealer dostal v Liberci za smrt narkomanky 12 let vězení

 
Dvanáct let vězení dostal dnes u Krajského soudu v Liberci drogový dealer Ondrej Gyngo, který podle obžaloby zavinil smrt sedmnáctileté narkomanky.
09.03.2010 11:25 |

podobné články

Muž zavinil smrt narkomanky, dostal 10 let

 
Za způsobení smrti sedmnáctileté narkomanky a poskytování drog celkem čtyřiadvaceti lidem půjde Ondrej Gyngo na deset let do vězení. Rozhodl o tom v pondělí Vrchní soud v Praze.
21.06.2010 12:50 |

podobné články

Jaká přiznání vás dostala nejvíce? Tohle je těch TOP 5 nejoblíbenějších od kluků!

 
Přiznání kluků, přiznání holek, přiznání mysliveckého spolku v Kostižerech. Přiznání úplně kohokoliv se stalo na českém internetu naprostým fenoménem. Jenže která byla ta nejlepší? Pojďme se na ně s odstupem času podívat.
20.07.2015 16:16 |

podobné články

Hysterie okolo zranění Michaela Schumachera aneb jak to vypadá, když veřejnost už zase přehání

 
Je velmi smutné, že "Michael Schumacher":http://www.extra.cz/tema/michael-schumacher (45) leží v Grenoblu v kómatu poté, co spadl na lyžích. Je to smutné, protože je to ještě mladý člověk, má děti, dokázal v motosportu velké věci a je vzorem pro svoje nástupce, a je to smutné hlavně proto, že "přežil mnoho havárií, aby jeho život snad skončil během banálního lyžování":http://www.extra.cz/prezil-ve-formuli-nekolik-divokych-nehod-aby-ho-dostala-jizda-na-lyzich-michael-schumacher-oslavi-sve-45-narozeniny-v-komatu. Tak to je smutné.
04.01.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Schumacher (489 článků)

Bolest ze ztráty narkomanky Katky: Možná zemřela zimou, řekla její přítelkyně

 
Nejznámější narkomanka Česka Katka (42) tvořila před časem pár s přítelem Jirkou, s nímž přebývala v kanálu na pražské Invalidovně. Vloni si ale našla nového partnera jménem Ivo a společně začali žít na okraji Prahy. Katka, která bojuje se svou závislostí, se nakonec zcela vytratila. Opustila i některé své kamarády. "Bojím se, jestli vůbec přežila zimu," řekla eXtra.cz její kamarádka z pražské Palmovky.
10.03.2020 07:01 |

podobné články

VIDEO Z REDAKCE EXTRA.CZ: Takhle probíhalo setkání narkomanky Katky s Helenou Třeštíkovou minutu po minutě

 
Katka Bradáčová (40) a Helena Třeštíková (69) po několika letech odloučení, kdy ani jedna nevěděla o druhé, jaký aktuálně vede život, k sobě díky redakci eXtra.cz našly znovu cestu. Setkaly se na streamu, na který obě přijaly pozvání. Ani jedna do posledního momentu netušila, že se setkají... Nakonec se tak stalo a rozhodně si měly o čem povídat!
21.09.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (140 článků)

Rozchod a hádka kvůli Heleně Třeštíkové! Zbídačená Katka se zastala filmařky: VIDEO

 
Před třemi měsíci redakce eXtra.cz uskutečnila setkání nejslavnější narkomanky Česka Katky Bradáčové (40) a filmařky Heleny Třeštíkové (69). Obě spolu dlouhé roky pracovaly na slavném dokumentu, ale jejich cesty se o něco později rozdělily... Až v redakci eXtra.cz se obě ženy po dlouhém odloučení setkaly. Helena dala Katce slib, který před několika dny do puntíku splnila... Jenže vše má smutnou zápletku, u které eXtra.cz bylo s kamerou!
11.12.2018 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (140 článků)

Trápení v životě narkomanky Katky: Svěřila eXtra.cz, že musí řešit nový velký problém

 
Nejznámější narkomanka Česka Katka Bradáčová (41) v poslední době změnila svůj život. Odstěhovala se na okraj Prahy, našla si nového přítele a už to vypadalo, že bude konečně spokojená. Nebyl by to ale život člověka závislého na droze, kdyby mu osud nepřihrál momenty, které jsou pro něj skutečně velmi obtížné. Katka redaktorovi eXtra.cz přiznala, že přišla o člověka, který jí prodával drogu.
01.07.2019 12:13 |

podobné články

Aktuální snímek narkomanky Katky: Zimu přežila, cestuje pražskou MHD ve zbídačeném stavu

 
Nejznámější narkomanka Česka Katka (42) letošní zimu přežila. Její kamarádka z pražské Invalidovny měla obavy o její život. Vše je ale jinak a černý scénář se naštěstí nenaplnil. Katka se sice netěší z dobrého zdravotního stavu, ale soudě podle snímku, který redakce eXtra.cz získala od čtenářky, má stále co jíst...
12.03.2020 08:01 |

podobné články

Hrdinka dokumentu Heleny Třeštíkové: Žijeme v karanténě ve třech, říká narkomanka Katka

 
Život Katky Bradáčové (42) - nejznámější narkomanky Česka - je jako na houpačce. Dobrá období se střídají s horšími a naopak. Aktuálně je v dobré kondici. Může za to více než roční vztah s partnerem Ivem. Hrdinka z dokumentu Katka, který vznikl pod režisérskou taktovkou Heleny Třeštíkové (70), poskytla velký rozhovor pro eXtra, v němž odhalila nejen soukromí, ale i život ve vládou vyhlášeném nouzovém stavu. „Jsme v karanténě ve třech. Já, partner a pes,“ upřesnila Katka Bradáčová.
04.04.2020 07:01 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (140 článků)

Režisérka Třeštíková o feťačce ze svého dokumentu: Čekám, až mi Katka zavolá

 
Drogy, absťáky, odvykačka i narození dcery! Za 14 let toho dokumentaristka Helena Třeštíková (68) dokázala ze života narkomanky Katky (40) zachytit opravdu mnoho. Po všech vzestupech a pádech je ale nyní její hlavní "hrdinka" podle všeho na samotném dně. Co na to slavná režisérka říká?
07.08.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (140 článků)

Třeštíková o přátelství s narkomankou Katkou: Dala jí téměř 30 tisíc. Místo jídla si ale kupovala heroin!

 
Za dlouhých 14 let dokumentaristka Helena Třeštíková (68) zachytila na kameru ze života narkomanky Katky (40) momenty, které ukazují smutnou feťáckou realitu. Redakce eXtra.cz získala informace, že Třeštíková se životem zlomené ženě snažila pomoci i finančně. Přiznala, že se na ní Katka často obracela s žádostí o finanční pomoc. Celkem se dary vyšplhaly až k sumě okolo 30 tisíc korun.
08.08.2017 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (140 článků)

Katka z filmu Třeštíkové: Spadla na úplné dno!

 
Z narkomanky Katky je dnes žebračka! Fotograf Tomáš Třeštík, jehož známá máma coby režisérka roky natáčela její životní příběh, na ni náhodou natrefil v centru metropole.
04.12.2017 15:05 |

podobné články

VIDEO: Nečekané setkání narkomanky Katky s filmařkou Třeštíkovou! První slova plná emocí a slz

 
Roky se neviděly a nejspíš ani jedna z nich už nevěřila, že by se stalo něco, co by je znovu spojilo. Redakce eXtra.cz jim ale jejich přání umožnila splnit! Katka Bradáčová (40) a legendární režisérka Helena Třeštíková (69) se znovu setkaly. Přijaly pozvání na rozhovor do redakce eXtra.cz, přitom ani jedna z nich do poslední chvíle netušila, co se chystá. Jak jejich setkání dopadlo? Tolik silných emocí se nevidí každý den.
20.09.2018 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (140 článků)

Dojemné setkání narkomanky Katky s Třeštíkovou. Co si pověděly?

 
V roce 1996 začala česká dokumentaristka Helena Třeštíková točit časosběný dokument Katka. Hlavní hrdinkou byla narkomanka Katka Bradáčová, která propadla heroinu, ale usilovala o to, aby se závislosti zbavila. Film oslovil a pomohl mnoha lidem závislých na drogách. Za dvaadvacet let od první klapky natáčení filmu se ženy opět spolu setkaly ve studiu eXtra.cz.
21.09.2018 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (140 článků)

Heleno, pomoz mi! Zbídačená narkomanka Katka znovu prosí Třeštíkovou o pomoc

 
Slzy radosti, objetí a přátelské emoce, které se vidí málokdy... Tak vypadalo před čtyřmi týdny setkání narkomanky Katky (40) a filmařky Heleny Třeštíkové (69) v redakci eXtra.cz. Obě ženy si slíbily, že zůstanou v kontaktu a že slavná dokumentaristka by Katce mohla pomoct. Minimálně po stránce natáčení. Jenže stav nejznámější drogově závislé ženy v Česku se rapidně zhoršil. Teď se její slova o pomoci od Heleny opakují.
18.10.2018 02:06 |

podobné články

Osobnosti: Helena Třeštíková (140 článků)