Článek

Smůla na druhou: Gauner se vloupal do auta, patřilo strážníkovi! Pěkně si na zloděje posvítil

 
Tomuhle zloději se pořádně lepila smůla na paty - nebo spíše na ruce. Na pražském parkovišti si v neděli večer vyhlédl auto a bez skrupulí se do něj vloupal. Jeho nadšení ale netrvalo dlouho - hned vzápětí byl totiž dopaden přímo při činu! Zkuste hádat, komu vozidlo patřilo...
08.01.2020 16:00 |

podobné články

Podobné články

Zloděj měl vážně pech! Nevědomky se vloupal do auta policistovi, skončil v klepetech

 
Ze zaparkovaného auta na něj koukala slibná kořist. Zloděj na Proseku nelenil, do vozu se vloupal a drahou navigaci si bleskurychle sbalil do batohu. Jenže netušil, že se pořádně přepočítal. Auto totiž patřilo policistovi, který nezvaného hosta ve svém autě viděl z okna. Dlouho se tak gauner z lupu neradoval.
31.12.2019 12:20 |

podobné články

Muž, který se vloupal do domu, málem skočil strážníkovi do náruče

 
Hlídka Městské policie Ostrava byla 4. srpna krátce před patnáctou hodinou odpolední vyslána do Ostravy-Radvanic na základě ohlášení vloupání do domu. Po příjezdu na místo strážníky oslovila oznamovatelka události. Vysvětlovala, že ze zahrady svého domu viděla muže, který se vloupal do domu sousedů a tak zavolala městskou policii.
05.08.2014 09:40 |

podobné články

VIDEO: Gauner v Praze 8 rozebral několik aut a nakradl si součástky! Škoda čtvrt milionu

 
Škodu za čtvrt milionu má na svědomí gauner, který se v polovině prosince dostal do uzavřeného areálu v Praze 8 a tam se vloupal do několika aut. Rozebral jim přední část interiéru a součástky si odnesl. Hledají ho policisté.
27.01.2020 12:20 |

podobné články

Zdrogovaná žena ohryzala strážníkovi boty

 
Neobvyklý způsob obrany zažili pražští strážníci při kontrole zdrogované ženy. Při kontrole si lehla na zem, nadávala a jednomu strážníkovi několikrát kousala do špičky bot, řekl ve čtvrtek mluvčí strážníků Jan Čihák.
01.08.2013 12:35 |

podobné články

Agresivní cizinec se pokusil strážníkovi vytrhnout služební zbraň

 
Případ agresivního cizince, který se pokusil strážníkovi vytrhnout z pouzdra služební zbraň zaznamenala Městská policie Praha v pondělí krátce před pátou hodinou ráno. Muž skončil s pouty na rukou na služebně Policie ČR.
21.10.2014 01:40 |

podobné články

Za usmrcení psa uložil soud strážníkovi podmínku a zákaz činnosti

 
Za usmrcení psa bezdomovců při služebním zákroku uložil dnes pražský městský soud strážníkovi Jiřímu Štěpinovi podmíněný trest 1,5 roku s tříletou zkušební dobou a tříletý zákaz činnosti v bezpečnostních sborech či u městské policie. Verdikt, který muže i napodruhé uznal vinným ze zneužití pravomoci a z týrání zvířat, je pravomocný. Odvolací senát se musel k případu vrátit poté, co jeho původní odsuzující rozsudek zrušil Nejvyšší soud.
17.02.2015 16:40 |

podobné články

Šílený strach měla matka ze syna: Zfetovaný ji napadl, strážníkovi vrazil pěstí

 
Zoufalá matka volala 2. srpna v podvečer na tísňovou linku pražské městské policie. Strážníkovi na druhém konci linky sdělila, že se bojí jít domů. V bytě měla nakvartýrovaného zfetovaného syna (24), který ji den předtím napadl. Když ho hlídka chtěla z bytu vyvést, všemožně se bránil.
03.08.2017 20:35 |

podobné články

Přejela strážníkovi nohu!

 
Chtěla se vyhnout pokutě a ujet, pořitom strážníkovi přejela nohu. Mladá řidička vietnamské národnosti stála včera ráno s autem na zákazu zastavení v ulici K Milíčovu v Praze-Hájích.
09.10.2017 18:25 |

podobné články

Všímavý soused zachránil notebook: Nahlásil zloděje, který podezřele šmejdil kolem teréňáku

 
Doslova jepičí život měla adost zloděje (42), který se vloupal do zaparkovaného auta v Brně. Všiml si ho pozorný soused, který zalarmoval strážníky. Ti zasáhli tak rychle, že zločinec neměl šanci.
21.05.2020 09:25 |

podobné články

Zloděj se vloupal do auta Dagmar Havlové. Ukradl GPS

 
Neznámý pachatel se v úterý v noci vloupal do auta manželky bývalého prezidenta Václava Havla před jejich domem v Praze.
09.09.2009 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (5638 článků) , Dagmar Havlová (1275 článků)

Vloupal se do školky, dopadli ho na střeše

 
Zloděje, který se ve čtvrtek nad ránem vloupal do mateřské školky v pražské Zbraslavi, dostihli policisté na střeše.
14.10.2010 16:05 |

podobné články

Do Madonnina bytu se vloupal Polák!

 
Do londýnského bytu americké zpěvačky Madonny se o víkendu vloupal zloděj polské národnosti! Zpěvačka naštěstí zrovna v bytě nebyla. Policie už zloděje dopadla.
14.03.2011 21:00 |

podobné články

Vloupal se do 19 chat. Teď ho chytili

 
Kriminalisté z Hodonínska zatkli sériového zloděje, který se v rekreační oblasti na Lučině u Tvarožné Lhoty a jejím okolí postupně vloupal do 19 chat, dvou rodinných domů, restaurace a prodejny, kterou vykradl dokonce třikrát.
09.02.2012 17:45 |

podobné články

Ransdorf: Do mého bytu se čtyřikrát vloupal ten samý Arab. Policie s tím nikdy nic neudělala. Na odsun muslimů z Evropy je ale ještě čas

 
ROZHOVOR Europoslanec KSČM Miloslav Ransdorf má sám zkušenost, že se do jeho bruselského bytu vloupal čtyřikrát jeden a týž Arab. Třikrát sepisoval s policií protokol. Dodal i fotografie zloděje a sdělil jeho jméno. Nestalo se nic. Jeden asistent Evropského parlamentu z Bulharska byl bezdůvodně napaden v bruselském metru Araby a černochem, útočníci ho z výšky shodili na kolejiště a způsobili mu strašnou zdravotní újmu. Policie to tajila, prý aby nevyvolala nepokoje.
28.01.2015 08:02 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (587 článků)

Odvážná seniorka zabila nožem zloděje, který se vloupal do jejího domu

 
V ostravské části Nová Ves se do rodinného domu v noci ze středy na čtvrtek vloupal neznámý zloděj. Seniorka, kterou měl v plánu okrást, nezpanikařila a rozhodla se bránit nožem. Zloděj zraněním nakonec podlehl. Případ prošetřují moravskoslezští kriminalisté.
14.09.2017 13:55 |

podobné články

Jedl za cizí peníze: Gauner zaplatil nákup kradenou kartou, zkusil to ještě čtyřikrát! Hledá ho policie

 
Někdo se vloupal do auta a pořádně si namastil kapsy! Mezi kradenými věcmi byla i kreditní karta, se kterou pak zatím neznámý zločinec zaplatil svůj nákup. Způsobil škodu téměř patnáct tisíc korun. Gaunera teď hledají policisté. Neviděli jste ho?
06.03.2020 13:20 |

podobné články

Pavel Šafr si posvítil na Babišovy potraviny. Sepsal čtenářům, které jsou nekvalitní

 
V tuto chvíli jsou chemicko-potravinářské podniky Andreje Babiše (ANO) odloženy ve svěřenském fondu Andreje Babiše, ale server Forum24.cz Pavla Šafra si i tak posvítil na potraviny, které podniky premiéra v demisi vyrábějí. Hodnocení těchto produktů nedopadlo právě nejlépe. Babišovy podniky prý prodávají falšované potraviny.
02.04.2018 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (18436 článků)

Čeští oligarchové zpozorněli. Erik Best si posvítil na dění v ČNB

 
Americký novinář působící v Česku Erik Best, kterému letos udělil prezident Miloš Zeman státní vyznamenání především za kritické komentáře ke kauze společnosti OKD a vůči podnikateli Bakalovi, si nyní na serveru FSFinalword.cz znovu posvítil na vysoké množství devizových rezerv, které drží Česká národní banka. To podle něj totiž může snadno přilákat pozornost českých oligarchů. Jde o spiknutí v Rusnokově ČNB? Tady je jeho odpověď.
21.11.2018 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (23852 článků)

Komplic sériového vraha: Zmanipulovaná oběť? Ne, gauner!

 
Žádný zhypnotizovaný poskok bez vlastní vůle, ale chladnokrevný modrooký gauner! Takový je podle mínění soudních znalců spolupachatel vraha čtyř lidí Romana Postla (†39) David Černý (26). Čtyři vraždy z podzimu 2008 projednává Krajský soud v Ústí.
22.03.2010 21:55 |

podobné články

Osobnosti: David Černý (290 článků)