Článek

Smrti unikl o vlásek a pět vteřin: Neuvěřitelné video nehody kamionu a osobáku

 
Doslova o vlásek unikl drsné dopravní nehodě řidič osobního auta, které projíždělo ve čtvrtek v jihočeských Bělčicích na Strakonicku. Ačkoliv informace o dopravní nehodě už se objevily dříve od hasičů, až podle videozáznamu ze sociálních sítí je vidět, jak neskutečné štěstí měl řidič osobáku, který místem projížděl jen několik vteřin před nehodou. 
25.02.2023 19:50 |

podobné články

Podobné články

Michal David (53) unikl smrti, stále hrozí amputace: To je rok na h*vno, čertí se!

 
Od včerejška se slavný zpěvák opět přestěhoval do nemocnice! V tuto chvíli musí dostávat infuze, protože jen o vlásek unikl tomu nejhoršímu. Trpí trombózou - zacpáním cévy krevní sraženinou. Nedávno podobně o vlásek unikl smrti i český hokejový brankář Tomáš Vokoun (37), o kterého se naštěstí též postarali lékaři včas. Nedošlo proto k plicní embólii, která má často ten nejčernější konec. Michal David bohužel ještě vyhráno nemá...
06.12.2013 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Vokoun (195 článků) , Michal David (1632 článků)

Britský hasič jen o vlásek unikl smrti, málem na něj spadl kus domu

 
Na britského hasiče se málem zřítila čelní část opuštěného domu. Nově zveřejněné video zachycuje, jak jen o vlásek unikl smrti či zranění.
09.06.2011 15:10 |

podobné články

Hasič jen o vlásek unikl smrti, málem na něj spadl kus domu

 
Na britského hasiče se málem zřítila čelní část opuštěného domu. Nově zveřejněné video zachycuje, jak jen o vlásek unikl smrti či zranění.
09.06.2011 19:35 |

podobné články

Gerard Butler se topil při natáčení! O vlásek unikl smrti!

 
Za odvahu málem zaplatil životem! Skotský herec Gerard Butler (42) musel být hospitalizován poté, co jen o vlásek unikl smrti během natáčení kaskadérského surfařského kousku.
05.01.2012 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Butler (90 článků)

Motorkáře málem rozdrtil kamión, smrti unikl jen o vlásek

 
Dramatickou chvíli zažil minulou sobotu motorkář, který jen o vlásek unikl smrti. Na křižovatce ho totiž málem smetl rychle jedoucí kamión. Motorkář se však díky své pohotové reakci na poslední chvíli zachránil.
22.08.2015 10:36 |

podobné články

„Zabiju ho!“ Kamioňáka na německé dálnici vybržďoval řidič osobáku

 
S vybržďováním se na dálnici setkal určitě nejeden řidič kamionu. Spousta šoférů osobních aut si tak může krátit dlouhé a nudné chvíle na nekončící dálnici. Někdy tyto případy skončí nehodou, jindy jen nadávkami. Se stejným případem se setkal i český „profesionální“ řidič kamionu na německé dálnici. Vybržďování si natočil na video, na kterém je vidět, jak se snaží řidiče osobáku potrestat i se svým kolegou z jiného kamionu…
07.11.2019 12:25 |

podobné články

Děsivé video: Horolezci jen o vlásek unikli smrti, málem je „sejmul“ letící balvan

 
Horolezec Shayan Anwer se svým týmem zdolával pákistánskou horu Spantik, když zuřící bouře uvolnila tunu kamenů, které se začaly řítit přímo na ně. V tu chvíli unikl Anwer jen o vlásek smrti, jeden z uvolněných balvanů ho totiž minul o pouhé centimetry. Celý incident zachytili muži na video.
01.12.2018 12:45 |

podobné články

George Michael unikl o vlásek hrobníkovi z lopaty

 
Britský hudebník George Michael vydá v polovině března nové album. Ponese název Symphonica a na trh jej uvede společnost Virgin EMI/Universal Music Group od 17. března. Bude to šesté sólové album padesátiletého zpěváka, jenž před dvěma roky o vlásek unikl hrobníkovi z lopaty.
23.01.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (265 článků)

Slovenský kněz v srdci ISIS: O vlásek unikl bombardování

 
Slovenský biskup odvážně vyrazil do srdce Islámského státu. Jozef Haľko spolu s krajany strávil několik dní v Iráku, kam přijel odevzdat finanční pomoc na humanitární projekty a podpořit dobrovolníky, kteří se starají o místní. Přitom jen o vlásek unikl nebezpečí!
09.05.2017 16:50 |

podobné články

Chlapec při potápění pohlédl do tváře žraloka: Čelistem predátora unikl o vlásek

 
Teprve osmnáctiletý Lachlan Pye z Austrálie se potápěl u pobřeží Severního Queenslandu. Chlapec, který má s potápěním a rybařením pod vodou velké zkušenosti, ovšem na tento zážitek jen tak nezapomene. Střetl se totiž s nebezpečným žralokem bělavým, jinak zvaným býčím, jehož ostrým zubům unikl jen o vlásek.
03.06.2020 09:30 |

podobné články

TO MUSÍTE VIDĚT! Unikl SMRTI při srážce s vlakem!

 
Řidič v Buenos Aires, měl neuvěřitelné štěstí. Když se svým autem přejížděl železniční přejezd unikl jen o vlásek smrti.
21.09.2011 11:05 |

podobné články

Pár kempoval u rybníka, smrti unikl o vlásek! Jsou ve špitále, z karavanu zbyla kola

 
Smrti unikli jen o vlásek. Ve chvíli, kdy na Lužice udeřilo tornádo, kempoval Jan s přítelkyní u rybníku Lužák. Byl čtvrtek, deset minut před sedmou večer. „Cítili jsme, že se něco děje. Zvedl se vítr, tak jsem přeparkoval karavan dál od stromu. Ještě jsem si říkal, že máme 2,5tunovou dodávku, že se nic nestane,“ líčil vteřiny mezi životem a smrtí Jan v rozhovoru zachyceném slovenskou televizí Markíza.
28.06.2021 10:20 |

podobné články

Bývalý šampion v boxu Camacho jen o vlásek unikl smrti, střelili ho do tváře

 
Bývalý mistr světa v boxu Hector „Macho“ Camacho (50) byl vážně postřelen a jen zázrakem unikl smrti. Do nemocnice v San Juanu ho přivezli v kritickém stavu a hrozí mu ochrnutí.
21.11.2012 12:50 |

podobné články

V Praze se utrhla betonová římsa: Muž unikl smrti o vlásek

 
V pražské Dlouhé ulici u klubu Roxy se zřítila v úterý po poledni betonová římsa. Muže, který zrovna procházel pod opravovaným domem, zasáhla cihla do zátylku, jen tak tak unikl smrti.
09.07.2013 14:10 |

podobné články

Hitler měl před 75 lety zemřít. Smrti unikl o vlásek

 
Právě dnes je tomu 75. let od události, která mohla ovlivnit celou historii a patrně zachránit miliony životů. Nacistický vůdce Adolf Hitler jen těsně unikl smrti.
08.11.2014 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (807 článků)

Herec Tom Cruise unikl o vlásek smrti: V hledáčku ho měl sériový vrah homosexuálů!

 
Zprávy z Hollywoodu: Herec Tom Cruise (52) může děkovat Bohu, že je naživu, jen o chlup totiž unikl jisté smrti. Slavnou hollywoodskou star si totiž vyhlédl sériový vrah, který zabíjel homosexuály. O plánované vraždě herce se Hollywood dozvěděl před pár hodinami, když unikly informace ze spisu odsouzeného vraha.
11.12.2014 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (1034 článků)

Násilník strčil policistu do silnice. Ten jenom o vlásek unikl smrti!

 
Skotský policista Kevin Steele těsně unikl smrti nebo alespoň velmi vážným zraněním. Násilník James McVey se jej snažil strčit doprostřed frekventované čtyřproudové vozovky v zoufalém pokusu policistům uniknout.
12.10.2018 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Kevin James (10 článků) , Kevin James (10 článků) , Kevin James (6 článků)

Exkluzivní rozhovor s Arturem Štaidlem: Být o deset centimetrů blíž, umřel bych

 
Syn zpěvačky Ivety Bartošové a hudebníka Ladislava Štaidla, Artur Štaidl, má za sebou nejhorší zážitek svého života. Řidič, který měl Artura s jeho maminkou přivézt z italského azylu zpátky do Prahy, totiž ve středu z nepochopitelných důvodů naboural do před ním jedoucího kamionu. A reportérům Super.cz se podařilo získat exkluzivní zpověď malého Artura, který během nehody jen o vlásek unikl vlastní smrti.
05.08.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6979 článků) , Ladislav Štaidl (497 článků)

Tragická nehoda na Blanensku: Šofér (+68) osobáku zemřel po srážce s kamionem

 
U smrtelné dopravní nehody nedaleko Závisti na Blanensku zasahovali v pondělí záchranáři. Na silnici se kolem deváté hodiny čelně srazili dva šoféři v osobáku a v kamionu značky MAN. Osmašedesátiletý senior v hyundaii zemřel po převozu do brněnské Fakultní nemocnice.
22.01.2018 13:30 |

podobné články