Článek

Smrt ve středu s Witowskou a Matyldou. Politolog od Klause chtěl rozebrat debatu, ale není co. Kdyby aspoň přišel Ivan a nějaký exot...

 
Moderátorka připomínající zkoušející u tabule či šaškárna s umělou inteligencí Matyldou. A do toho politici, kteří dostali minimum prostoru a přesto bylo vidět, že někteří mají zvláštní zacházení. Petr Macinka, politolog z Institutu Václava Klause, hodnotí dvouhodinovou ubíjející nudu na ČT24, která měla být grandiozním vrcholem předvolební kampaně. V narážce na knihu Petra Hájka hodnotí středeční večer jako "smrt ve středu".
07.10.2021 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10589 článků) , Petr Václav (968 článků) , Ivan Ivan (2181 článků)
Podobné články

Smrt s Witowskou a Matyldou. Politolog od Klause chtěl rozebrat debatu, ale není co. Kdyby aspoň přišel Ivan a nějaký exot...

 
Moderátorka připomínající zkoušející u tabule či šaškárna s umělou inteligencí Matyldou. A do toho politici, kteří dostali minimum prostoru a přesto bylo vidět, že někteří mají zvláštní zacházení. Petr Macinka, politolog z Institutu Václava Klause, hodnotí dvouhodinovou ubíjející nudu na ČT24, která měla být grandiozním vrcholem předvolební kampaně.
07.10.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10589 článků) , Petr Václav (968 článků) , Ivan Ivan (2181 článků)

Babiš do toho šlape, opozice se jenom brání. Poučení od slavného německého kancléře. V září to bude ještě mnohem tvrdší, tuší politolog Kubáček

 
Jako Gerhard Schröder, když obhajoval mandát kancléře! Známý politolog Jan Kubáček analyzuje předvolební taktiku premiéra. ANO začíná posilovat a stabilizuje voliče. Opozice se jen brání. Andrej Babiš vede ofenzivní kampaň, a ještě přitvrdí. Nic podobného, jako se dělo ve Spojených státech, ale politolog neočekává. „Nemyslím si, že by hrozilo nějaké dobývání Poslanecké sněmovny, obsazování Parlamentu. Tato kultura u nás není,“ podotýká s tím, že žádné barikády po volbách nečeká. Reálně hrozí pat a dlouhé dohadování o sestavení kabinetu. „Vůbec by mě nepřekvapilo, kdyby byl nakonec premiérem někdo jiný než Andrej Babiš, Ivan Bartoš nebo Petr Fiala. Může to být někdo, kdo v dané konstelaci situace bude vadit nejméně, působí kompromisně a dokáže vytvořit pestřejší koalici,“ říká politolog.
02.07.2021 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků) , Petr Fiala (2179 článků) , Jan Fiala (146 článků) , Jan Fiala (146 článků) , Ivan Ivan (2181 článků) , Jan Nic (23 článků)

Fiala naštval Witowskou: Chcete říct, že já tomu nerozumím? Leze to z vás jak z chlupaté deky

 
Ve středu by se měla rozběhnout další povolební vyjednávání. Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes prohlásil, že prezident v neděli naznačil, že jej pověří sestavením vlády. Zda by jej přijal, však neřekl. „Těším se na to, až budu moci s prezidentem Zemanem jednat o tom, jak rozhodli voliči ve volbách,“ trval si na svém vítězství v pořadu Interview ČT24 předseda ODS a kandidát SPOLU na premiéra Petr Fiala, který moderátorku Witowskou vytáčel svým tajnůstkařením.
12.10.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků) , Petr Fiala (2179 článků)

Exot jsem jenom v Česku, říká českoasijká tvář MTV Hana Zajíčková

 
Pětadvacetiletá Hana Zajíčková je jednou z hlavních tváří československé MTV. Komu se její obličej nevybaví, těžko by hádal, že je na půl Asiatka. "Exot jsem možná tady, ale třeba v Amsterdamu ani ne," říká Hana Zajíčková v rozhovoru pro iDNES.cz.
19.03.2012 10:00 |

podobné články

Módní guru Blesk.cz Františka: Nejsem sluha slavných

 
Františka Čížková je módní kritička Blesku, kde také píše pro jeho online verzi komentáře o tom, co se událo. Ti, co její články čtou, se dělí na příznivce a zavilé odpůrce. Nic mezi tím. Pro mnohé působí jako exot a ona říká: "Nemyslím si, že bych byla exot, jsem svá, což je pro mnoho lidí totéž. Má to své výhody, jen to někdy musíte ustát."
07.04.2011 10:55 |

podobné články

Zac Efron: Jsem exot, proto nemůžu žádnou sbalit

 
Herec Zac Efron je možná pro miliony žen po celém světě dokonalým krasavcem s ideální svalnatou postavou a něžně modrýma očima. Jenže hvězda filmu Pobřežní hlídka si stěžuje, že je mu to na nic, když pak nemůže sbalit žádnou vhodnou partii. Ženy před ním utíkají, když zjistí, že je vlastně exot a magor. Má totiž podivné koníčky.
12.07.2016 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Zac Efron (167 článků)

Student se pokusil rozebrat bombu. Zemřel.

 
V Dagestánu přišel o život student, který se pokoušel rozebrat bombu
20.03.2010 15:15 |

podobné články

Notoval si s Witowskou. Konec Václava Moravce. U Xavera tahali z archivu

 
V dalším díle Podtrženo, sečteno řešil Xaver Veselý s Petrem Holcem „volební puč“ Ústavního soudu. Holec tvrdil, že to může dojít k tomu, že přijdou volby, ale nebude podle čeho volit. A poukázal na to, jak si Pavel Rychetský v rozhovoru rozuměl se Světlanou Witowskou. Na ČT Holec narazil i při spekulacích o konci ministra Blatného z úst Václava Moravce. „Pak bysme si mohli zaspekulovat, že se někde šíří informace, že končí Václav Moravec,“ navrhl. A česká média podle něho na něco zapomněla.
08.02.2021 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (364 článků) , Václav Moravec (666 článků) , Pavel Rychetský (165 článků) , Petr Václav (968 článků) , Petr Pavel (814 článků)

Alex Mynářová brání své kamarádství s Witowskou: Světlana je nejlepší!

 
Novou kometu České televize Světlanu Witowskou (45) a manželku hradního kancléře Alexandru »Alex« Mynářovou (34) pojí hluboké přátelství. Spekulovalo se proto, zda prezident Miloš Zeman (73) neměl díky tomu v televizním duelu, který Witowská moderovala, výhodu. A na obranu kamarádky přispěchala Alex!
08.02.2018 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (364 článků) , Miloš Zeman (26368 článků) , Alex Alex (573 článků)

Rušno kolem Moravce: Xaver navrhl střídání s Witowskou, Babišova poslankyně pořad zrušit

 
Elitní politický moderátor Václav Moravec se svými otázkami zatápí každou neděli svým hostům, nový člen Rady ČT Luboš Xaver Veselý však míní, že by se v moderování Otázek měli střídat moderátoři. Jako divákovi by se mu to prý líbilo a v Otázkách by si dokázal představit třeba Světlanu Witowskou. Vzbudil tím další diskuse kolem Moravce, do kterého nedávno šila poslankyně ANO Barbora Kořanová – ta se dokonce vyslovila pro úplné zrušení jeho pořadu. Moravec je dle ní za zenitem, na což moderátor reagoval na síti.
09.06.2020 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Světlana Witowská (364 článků) , Václav Moravec (666 článků) , Luboš Veselý (605 článků)

„Vy se umíte pochválit tak jako Andrej Babiš,“ primátor Hřib bavil v ČT Witowskou. A překvapil ohledně spolupráce s ODS

 
Historickou vilu stavitele Viktora Beneše na pražských Hřebenkách z roku 1912, která má být zbourána, se rada hlavního města pokusí zachránit. Proti demoličnímu výměru stavebního úřadu podá odvolání. Navíc se shodla, že společně s městskou částí požádá o prohlášení budovy za kulturní památku. O tom, zda bude tento případ pro město dostatečným varováním, promluvil v pořadu Interview ČT24 pražský primátor Zdeněk Hřib (Piráti). Stranou nezůstaly ani blížící se říjnové volby. Hřib prozradil, že by si prý dokázal představit vládu Pirátů s ODS. Moderátorku Světlanu Witowskou během diskuse několikrát rozesmál, zejména pak když se „chválil stejně tak, jak to dělá Babiš“.
27.07.2021 22:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23563 článků) , Světlana Witowská (364 článků) , Zdeněk Viktora (4 články)

Trump v sukni se chystá rozebrat Evropu na součástky

 
Češi nazývali Rakousko-Uhersko „žalářem národů“. Kandidátka na francouzskou prezidentku Marine Le Penová říká totéž o Evropské unii. Podaří se jí ale skutečně rozebrat EU na součástky - tedy na jednotlivé národní státy?
26.03.2017 19:20 |

podobné články

Jelen v Plzni zaběhl do vodárenského areálu: Museli kvůli němu rozebrat část plotu

 
Statný jelen sika vběhl do areálu vodárenského objektu na Sylvánu v Plzni. Zmatené zvíře ve snaze dostat se zpět do volné přírody naráželo do plotu i vrat. Kvůli jeho vysvobození museli zvířecí záchranáři rozebrat část plotu.
01.10.2018 15:55 |

podobné články

Ivan Mládek předvedl spořádaný život, na křest vzal ženu, syna i vnučky

 
Muzikant Ivan Mládek, který letos slaví životní jubileum, pojal křest bilančního trojalba jako rodinnou sešlost. Dorazil v doprovodu manželky Evy, syna Štěpána i vnuček. Ukázal tak, že rodinný život vede spořádaně. Další články k tématu: Ivan Mládek oslaví sedmdesátiny. Vydá 3CD a dostane platinovou desku Ivan Mládek vystoupil v Rusku, Jožina, který se dotkl Putina, omluvil VIDEO: Ivan Mládek dobyl Polsko, Michal Hrůza má políčeno na Indii Ivan Mládek: Prezident Klaus v mé kapele hrát nechce
02.02.2012 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Mládek (173 článků) , Michal Hrůza (271 článků)

Zuřivou debatu u Jílkové ovládli "šmejdi". Zmanipulovali prý i ministra

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Mediální analytik Jiří Bystřický pro ParlamentníListy.cz okomentoval čtvrteční debatu v pořadu Máte slovo. Ve studiu České televize se živě mluvilo o nekalých praktikách na předváděcích akcích pro důchodce, ovšem debatu prý ovládli právě tito "šmejdi". Debatu drželi pevně v rukou a jejich manipulacím nedokázal čelit nikdo z oponentů.
17.05.2013 12:35 |

podobné články

Politolog Doležal: Klaus chce zjednodušit demokracii. Jako Slávek Popelka

 
Zjednodušovat svobodu jako Klaus znamená ji zničit, píše pro MF Dnes v komentáři politolog Bohumil Doležal. Těmito slovy politolog rozvíjí polemiku s nedávným článkem Václava Klause, který vyšel též na stránkách MF Dnes. Text Václava Klause Hra s ohněm pokládá Doležal za zásadní a zdůrazňuje, že by neměl být "rozhodně" přehlédnut.
03.04.2012 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10589 článků)

Politolog kritizuje Klause: Ukázal lidem, že se cítí nadřazený

 
POLITOLOGOVÉ Australská anabáze prezidenta republiky Václava Klause rozvířila opět politickou debatu. Prezident se při vstupu do parlamentu, kde měl absolvovat interview, nechtěl podrobit bezpečnostní kontrole a odmítl projít rámem detekujícím kovy. Australský server ABC1 se pak do Klause zostra obul a při zveřejnění události dokonce v perexu uvedl, že právě Klausovi nebylo umožněno odnést si suvenýr podobně jako v Chile.
27.07.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10589 článků)

Sexy vtípek s Matyldou!

 
Osmdesátiletý farmář ovdověl, tak si pořídil na inzerát jednadvacetiletou manželku a radil se se svým přítelem, co s ní.
24.10.2016 05:05 |

podobné články

„Poškozují Václav Klaus a Miloš Zeman zájmy Česka?“ zeptal se Moravec. A rozjel debatu

 
Do Žižkovské věže k Václavu Moravcovi v neděli v poledne dorazili předsedové poslaneckých klubů Jakub Michálek z Pirátů, Zbyněk Stanjura z ODS a šéf komunistů Vojtěch Filip. Moderátor otevřel debatu novým průzkumem, který komunistům předpovídá totální katastrofu. Radovat by se neměla ani TOP 09, která by se nedostala do Sněmovny. Poté rozjel debatu, ve které došlo i na otázku počínání Václava Klause a Miloše Zemana.
30.09.2018 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10589 článků) , Vojtěch Filip (1547 článků) , Miloš Zeman (26368 článků) , Zbyněk Stanjura (309 článků) , Zbyněk Michálek (32 článků) , Václav Moravec (666 článků) , Václav Vojtěch (144 článků) , Vojtěch Moravec (17 článků)