Článek

Smrt sestřičky (†48) z nemocnice: Kvůli koronaviru?

 
Bojovala o život nejtěžšího pacienta s koronavirem v Česku, zřejmě se od něj nakazila a zemřela! Náhlé úmrtí zdravotní sestry Věry (†48) z pražské Thomayerovy nemocnice vyšetřuje policie. Pracuje s jedinou vyšetřovací verzí.
31.03.2020 05:05 |

podobné články

Podobné články

Hvězda legendárního filmu Sestřičky se objevila ve Varech! Postava ujde, ale jinak se hodně změnila

 
Je to skoro 30 let, co vznikl legendární film Karla Kachyni Sestřičky. Po boku Jiřiny Jiráskové se v roli začínající zdravotní sestřičky objevila Alena Mihulová (50). Ta nyní přijela do Karlových Varů představit nový film. Na kolonádě byste si jí ale určitě nevšimli, nikdo by ji nepoznal.
07.07.2015 12:11 |

podobné články

Osobnosti: Alena Mihulová (114 článků) , Jiřina Jirásková (439 článků)

V seriálu Sestřičky si zahraje i Gabriela Koukalová, která nedávno předvedla v bikinách figuru jako lusk

 
V novém seriálu Sestřičky Modrý kód, jehož první díl uvidí diváci televize Prima už tuto sobotu ve 20:15, si zahraje i biatlonistka Gabriela Koukalová (30). Pro českou biatlonovou královnu je to první větší herecká zkušenost. Role v seriálu ji navíc přivedla do míst, na která už chtěla zapomenout. Životní příběh Gabriely Koukalové byl současně předlohou pro vytvoření jedné z výrazných postav seriálu Sestřičky.
27.08.2020 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (444 článků)

Gondíková, Zach, Laurinová a další chtějí vybrat peníze pro sestřičky: Věří si na 10 milionů!

 
Herci ze seriálu Sestřičky si na urgentní příjem v nemocnici Rubava pouze hrají, ale je jim jasné, že opravdové zdravotní sestry zažívají na covidových odděleních těžké časy. Se svou domovskou televizí se tak zapojili do iniciativy Sestřičky sestřičkám, která by měla finančně podpořit zdravotní sestry z nejvíce vytížených nemocnic.
26.11.2020 08:40 |

podobné články

Seriálové Sestřičky bourají hitparády: Za necelý týden má klip 380 000 zhlédnutí!

 
Nejprve napekly 50 kilo cukroví pro motolské sestřičky, potom nazdobily vánoční stromky pro domovy seniorů. A teď seriálové Sestřičky bodují s vánoční písní Díky Vám, kterou nazpívaly jako poděkování zdravotníkům za obětavou péči v době covidu. Jejich klip se stal hitem internetu. Za necelý týden měl na YouTube bezmála půl milionu zhlédnutí!
15.12.2020 05:10 |

podobné články

Blond hvězda Sestřiček v seriálu končí! Michaela Dittrichová to má za pár...

 
Už to má za pár, přesto ještě do poslední chvíle natáčí seriál Sestřičky. Krásná herečka Michaela Dittrichová (29 - za svobodna Sejnová) čeká druhé dítě. Aby jej mohla už za pár dní přivítat na světě, musela se rozloučit s rolí zdravotní sestřičky Libušky v primáckém seriálu Sestřičky. Pro pořad SHOWTIME prozradila pohlaví i jméno miminka…
09.03.2021 20:25 |

podobné články

Výsledky pitvy sestřičky Věry z Thomayerovy nemocnice: Policisté zjistili, jak zemřela

 
Záhadná smrt zdravotní sestřičky Věry z pražské Thomayerovy nemocnice otřásla celým Českem. V největším šoku jsou její kolegové, mezi nimiž se spekulovalo i o totálním kolapsu ze stresu a psychického vypětí. Policisté už mají v rukou výsledky pitvy!
01.04.2020 12:46 |

podobné články

Na severu Moravy uzavírají nemocnice kvůli koronaviru! Kontrolují počet roušek

 
Zdravotnická zařízení v Moravskoslezském kraji zakázala kvůli hrozbě šíření koronaviru preventivně návštěvy. Opatření zavedly Karvinská hornická nemocnice, Nemocnice s poliklinikou v Karviné-Ráji, Nemocnice s poliklinikou Havířov, Nemocnice Třinec či Nemocnice ve Frýdku-Místku.
02.03.2020 13:35 |

podobné články

Jiří Štěpnička (73) alias primář Bojan si jde pro smrt! Drsný konec v seriálu Sestřičky

 
Už na podzim se rozhodl ze seriálu vystoupit. Jiří Štěpnička (73) nechtěl Sestřičky natáčet v době, kdy v ateliérech řádil covid. Osud jeho postavy, primáře Bojana, se uzavře ve středu večer. A to definitivně! Scenáristé ho poslali na smrt.
17.03.2021 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Štěpnička (57 článků) , Bojan Bojan (6 článků)

Hvězdě seriálu Sestřičky se zhoršil průběh koronaviru! Promluvila o vážných potížích

 
Hvězda seriálu Sestřičky Míša Tomešová  (29) se už podruhé pere s covidem. J ak jsme vás již informovali , tak měli s manželem Romanem Tomešem  (33) pozitivní test prvně v říjnu, nyní si ovšem procházejí těžším průběhem nemoci. Michaela si koronavirus přinesla z nemocnice, kde byla na operaci slepého střeva.
15.03.2021 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Roman Tomeš (146 článků) , Michaela Tomešová (181 článků)

„Kde je lék pro tátu?“ naříká syn taxikáře. Muž nakazil sestřičky z Thomayerovy nemocnice

 
Čtyři sestřičky v pražské Thomayerově nemocnici jsou nakažené koronavirem. U páté se čeká na výsledky. Dvě z nakažených přišly do kontaktu s taxikářem, kterého nemocnice původně přijala s diagnózou zápalu plic. Až v průběhu hospitalizace byl pozitivně testován na koronavirus. Momentálně je hospitalizovaný ve Všeobecné fakultní nemocnici a čeká na lék Remdesivir. Ten už zde přitom podle jeho syna měl dávno být, jenomže není.
21.03.2020 16:05 |

podobné články

Akutní převoz do nemocnice! Hvězda seriálu Sestřičky Tomešová musela na operační sál

 
Muzikálová zpěvačka a hvězda seriálu Sestřičky Michaela Tomešová  (29) je hospitalizovaná. Čeká ji operace akutního zánětu slepého střeva. Místo ateliérové nemocnice, kde měla natáčet, bude víkend trávit v té reálné.
27.02.2021 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (181 článků)

Lidé lynčují kvůli koronaviru sestřičku z frýdecko-místecké nemocnice: Ředitel to bere jako útok na sebe

 
Nadávky, osočování a kritika se snáší na hlavu sestřičky z nemocnice ve Frýdku-Místku. Měla prý do nemocnice přivléct koronavirus z ciziny. Kvůli nemocné ženě musel špitál zavřít kompletně celé gynekologicko-porodní oddělení na 14 dní. Sestry se nyní zastal ředitel.
16.03.2020 14:20 |

podobné články

Dvě nemocnice v Praze dostaly lék na koronavirus remdesivir pro deset pacientů: Na příděl čeká Motol

 
Pražské Nemocnice na Bulovce a Všeobecná fakultní nemocnice dostaly lék remdesivir, každá pro deset pacientů. Podle ředitelky Státního ústavu pro kontrolu léčiv Ireny Storové čeká na dodávku ve čtvrtek nebo o víkendu také Fakultní nemocnice v Motole a Fakultní nemocnice svaté Anny v Brně. Do nemocnic, které mají pacienty s covidem-19, se rozváží i japonský lék favipiravir. Dostala ho pražská Thomayerova nemocnice, nemocnice v Opavě a požádáno má i Bulovka, Fakultní nemocnice v Ostravě a Hradci Králové.
30.04.2020 11:05 |

podobné články

Sestřičky popsaly koronavirovou šichtu: Pot stéká pod brýle, těžko se dýchá! Pacienta musí otáčet šest lidí

 
Již několik týdnů čelí sestřičky a lékaři z infekčního oddělení, ale také z oddělení ARO či JIP v Nemocnici Na Bulovce pandemii covid-19. Pro Blesk.cz se svěřili, jaký to je pocit nosit brnění proti koronaviru. Musí přečkat horko, nedostatek kyslíku, dehydrataci, bolest hlavy...a ještě ke všemu začínají jarní pařáky.
17.04.2020 05:45 |

podobné články

Kvasničková o děsivé smrti sestřičky: Drželi ji vzhůru nohama a ...

 
Herečka, která překonala alkoholismus a závislost na drogách, zavzpomínala na smrt své malé sestřičky. Viděla, jak ji marně oživují a aby toho nebylo málo, dokonce ji zakázali se s ní naposledy rozloučit...
23.11.2017 12:05 |

podobné články

Kvasničková o děsivé smrti sestřičky: Drželi ji vzhůru nohama a třásli s ní...

 
Herečka, která překonala alkoholismus a závislost na drogách, zavzpomínala na smrt své malé sestřičky. Viděla, jak ji marně oživují a aby toho nebylo málo, dokonce ji zakázali se s ní naposledy rozloučit...
23.11.2017 12:25 |

podobné články

Monika Kvasničková o děsivé smrti milované sestřičky: Drželi ji vzhůru nohama a třásli s ní ...

 
Herečka, která překonala alkoholismus a závislost na drogách, zavzpomínala na smrt své malé sestřičky. Viděla, jak ji marně oživují a aby toho nebylo málo, dokonce ji zakázali se s ní naposledy rozloučit...
23.11.2017 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Kvasničková (25 článků)

Hospic? Tam prý jen drží umírajícího za ruku. Odborníci popsali, jak vypadá smrt

 
Hospicová domácí péče a péče sester z domácí zdravotní péče by se v samotném výsledku neměla příliš lišit. Obě skupiny se snaží, aby dovedly umírajícího ke klidné a důstojné smrti v domácím prostředí. Vzájemně al enespolupracují. Sestřičky z domácí péče jsou podle paliativců méně erudované, nejsou připravené na to, aby se staraly o lidi v poslední fázi života. Sestřičky zase tvrdí, že zaměstnanci hospiců jen sedí u umírajícího a drží ho za ruku. Obě strany ale pro Blesk Zprávy popsaly zákonitosti umírání i další možnosti, jak se důstojně postarat o nejbližší příbuzné.
17.04.2018 05:25 |

podobné články

Záhadná smrt sestřičky Věry (†47) z Thomayerky: Policie už má výsledky pitvy!

 
Smutná zpráva o smrti zdravotní sestry Věry z Říčan u Prahy, která pracovala v Thomayerově nemocnici a od nakaženého taxikáře dostala COVID-19, zasáhla v neděli celé Česko. Podle nadřízené zesnulé sestřičky k jejímu skonu mohl přispět stres. Policisté případ od začátku šetřili jako náhlé úmrtí, teď konečně mají výsledky pitvy.
01.04.2020 10:10 |

podobné články