Článek

Smrt pumpařky Jany Š. (†58) v Miřejovicích: Vrazi zanechali stopu!

 
Byli maskovaní a poté, co za 40 sekund spáchali zločin, utekli do tmy. Přesto za sebou vrah čerpadlářky Jany Š. (†58) a jeho komplic zanechali v Miřejovicích u Veltrus důležitou stopu!
08.12.2018 05:20 |

podobné články

Podobné články

Vrazi pumpařky Jany (†58) udělali chybu?! Policie prověřuje žhavou stopu

 
Policisté vyšetřující loupežnou vraždu, k níž došlo minulý týden na čerpací stanici u Nelahozevsi, prověřují žhavou stopu. Nedaleko místa činu objevili kuklu, která mohla patřit jednomu z lupičů. Zároveň získali i jednu novou stopu! Podařilo se jim zjistit značku batohu, který měl na sobě jeden z lupičů. A prý jde o neobyčejný typ, který jen tak nikdo nemá!
11.12.2018 15:40 |

podobné články

Přešlap vrahů pumpařky Jany (†58): Díky této horké stopě skončí brzy za katrem?!

 
Kriminalisté pokročili ve vyšetřování bestiální vraždy pumpařky Jany Š. (†58). Tu na benzínce mezi Veltrusy a Nelahozevsí minulé pondělí přepadla dvojice pachatelů, z nichž jeden ji hned po vtrhnutí do prodejny zastřelil. Na přilehlém poli se našla kukla, která by mohla s případem souviset, a nyní policisté získali další zásadní stopu!
11.12.2018 17:00 |

podobné články

Vraždu pumpařky Jany (†58) plánovali z pozorovatelny: Utajovaný scénář, podle kterého pachatelé útočili

 
Tohle byla promyšlená akce! Vrazi pumpařky z Podhořan si v šeru tmy počkali na svoji příležitost a pak vyrazili chladnokrevně vraždit. Spravedlnosti stále unikají.
07.12.2018 17:05 |

podobné články

Vezl jsem vrahy pumpařky Jany! Vytáhli na mě pistoli, popsal mrazivé okamžiky taxikář

 
Českem otřásá hrůzný případ vraždy pumpařky Jany (­†58). Po pachatelích se sice slehla zem, ale když policie zveřejnila kamerové záznamy z přepadení čerpací stanice v Podhořanech u Veltrus, na světlo se začala rojit různá svědectví o jejich spatření. Jedno zvláštní přišlo i od taxikáře, který tvrdí, že podezřelé muže vezl. Podle jeho slov ho zaujala podivná chůze jednoho z nich. Navíc na něj při placení vytáhli pistoli!
11.12.2018 12:50 |

podobné články

Dojatá rodina zastřelené pumpařky Jany (†58): Chladnokrevný vrah semkl celou obec

 
Obec Vražkov vyhlásila veřejnou sbírku na pomoc rodině zavražděné pumpařky Jany. Ta byla chladnokrevně zastřelena při přepadení benzinky na začátku prosince. Reaguje tak na vlnu solidarity, kterou rodině vyjadřují i zcela cizí lidé.
12.12.2018 10:40 |

podobné články

Sbírka pro manžela zabité pumpařky (†58)

 
Čerpadlářku Janu Š. (†58) na pumpě v Miřejovicích přepadli a zavraždili dva zakuklenci před 11 dny. Starostka obce, odkud žena pocházela, pořádá spolu s přáteli veřejnou sbírku na pomoc pozůstalým.
13.12.2018 10:20 |

podobné články

Zvrat v pátrání po vrazích pumpařky Jany (†58): Policie má první stopu!

 
Jen 40 vteřin stačilo dvěma zakuklencům na to, aby chladnokrevně zastřelili čerpadlářku Janu Š. (†58). Důvodem bylo 10 tisíc z pokladny a cigarety! Vyšetřovatelé dál pokračují v honu na vrahy. A mají první stopu!
08.12.2018 05:05 |

podobné články

Přísně utajený pohřeb pumpařky Jany (†58): Bez pozvánky nevpustili ani kolegy!

 
Přísná opatření přijali příbuzní zavražděné Jany Š. (†58), kteří se s milovanou matkou a babičkou v úterý naposledy rozloučili. Smuteční obřad v Roudnici nad Labem proběhl jen v kruhu rodiny a nejbližších přátel. Pohřební služba dostala instrukce, aby do síně nebyl vpuštěn nikdo bez pozvánky. Na pohřeb se tak prý nedostali ani kolegové paní Jany.
12.12.2018 07:15 |

podobné články

Bilance bratří Mašínů: zastřelení, podřezaný a rozdělená společnost

 
Žádná slova lítosti. Naopak, na sklonku života i přiznání, že zabíjení bylo cílem. Nedávno zesnulý Ctirad Mašín i jeho žijící bratr Josef za sebou zanechali viditelnou stopu. Cestu, na kterou se vydali počátkem 50. let, lemuje pět zastřelených a podřezaný svázaný a omámený mladý strážmistr. Činy bratří českou společnost rozdělují. Hrdinové, nebo vrazi?
25.08.2011 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Josef Mašín (101 článků)

Vrazi pumpařky Jany (†58): Chodili jako zfetovaní! Dali si před útokem drogy?!

 
V pondělí po půl třetí ráno vtrhli dva maskovaní muži na benzínku u Veltrus na Mělnicku. Nejenom, že prodejnu vybílili, ale bezprostředně do vniknutí do obchůdku bez slitování popravili prodavačku Janu Š. (†58). Vyhasl tak život ženy, která pravděpodobně byla matkou a možná už i babičkou. Znechucení lidé na sociálních sítích začali spekuloval, že šlo o narkomany. Nasvědčuje tomu jejich chůze i fakt, že na místo i z něj přišli po svých.
04.12.2018 06:50 |

podobné články

Vyděšené kolegyně popravené pumpařky Jany Š. (†58): Vrazi obchází okolí?!

 
Ten skutek byl tak brutální, že šokoval celé Česko! Jen 40 vteřin stačilo dvěma zakuklencům, aby bez jakéhokoliv zaváhání zastřelili pumpařku Janu Š. (†58) u Miřejovic nedaleko Veltrus. Poté zmizeli v polích. Život ale běží dál. Na čerpadla v okolí neblahého místa nastupovaly do noční služby z pondělí na úterý další směny. Samozřejmě s větším strachem než obvykle. Protože na noční nikdo nikdy neví, co se přihodí...
06.12.2018 14:35 |

podobné články

Smrtící útok na pumpařku: Neodporujte, pachatel má stejný strach jako vy, říká psycholog

 
Situaci, kdy člověk čelí ozbrojeným lupičům, nechce zažít nikdo. O tom, jak se v takové chvíli zachovat, se pro Blesk vyjádřil psycholog Jiří Novák. Popsal také, co asi nyní zažívá rodina zavražděné pumpařky Jany Š. (†58), nebo jaký motiv mohli její vrazi mít.
11.12.2018 05:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Novák (101 článků)

Krutá smrt pumpařky Jany Š. (†58): Tudy přišli grázlové vraždit!

 
Ve tmě si počkali na příležitost, pak chladnokrevně vraždili! Zatímco pozůstalí se musejí vyrovnávat se smrtí čepadlářky Jany Š. (†58), dvojice grázlů stále uniká.
07.12.2018 12:05 |

podobné články

Nová naděje pro zmizelou Míšu: Policie má první stopu

 
Čtrnáct dní od zmizení Míši Muzikářové (12) z Ústí nad Labem má policie konečně první stopu! Německý policejní pes speciálně vycvičený na hledání pohřešovaných osob totiž zachytil její pach. Policisté nyní stopu vyhodnocují.
25.01.2017 18:25 |

podobné články

Ministerstvo životního prostředí sleduje svou uhlíkovou stopu a šíří povědomí o ochraně klimatu

 
Ministerstvo životního prostředí se jako garant ochrany klimatu zapojilo do programu SLEDUJEME / SNIŽUJEME CO2 a nechalo si jako čtvrtá veřejná instituce spočítat svoji uhlíkovou stopu [1] za rok 2016. Výpočet proběhl metodou GHG Protokolu, tedy světově nejpoužívanějším přístupem k vykazování emisí skleníkových plynů. Výsledkem výpočtu je certifikát, který pro svou uhlíkovou stopu MŽP obdrželo a dle nějž úřad loni vyprodukoval 1163 tun CO2ekv [2]. Účelem projektu je zviditelnit konkrétní vhodná opatření na snižování emisí skleníkových plynů a šířit tak povědomí veřejnosti o ochraně klimatu. Své emise CO2 ministerstvo postupně snížilo díky zateplení, výměně oken nebo instalací střešních solárních panelů atp. Provedená studie s výpočty pro další úspory doporučuje pokračovat ve využívání zelené energie, preferovat nízkouhlíkovou dopravu apod.
11.05.2017 13:40 |

podobné články

Lupiči přepadli další pumpu! Jen šest kilometrů od místa vraždy

 
Útočili už před měsícem? Pouhých šest kilometrů od místa, kde byla před osmi dny zavražděna čerpadlářka Jana Š. (†58), vyloupili maskovaní pachatelé i jinou benzínku. Postup byl úplně stejný jako v nedaleké Miřejovicích.
11.12.2018 05:05 |

podobné články

10 tisíc korun a 2 kartony cigaret: Tolik stála smrt pumpařky Jany (†58)!

 
Hned v pondělí kolem třetí hodiny ráno vtrhli na benzinovou pumpu u Veltrus na Mělnicku dva lupiči a zastřelili pumpařku Janu Š. (†58). Neměla nejmenší šanci přepadení přežít. Svým zraněním podlehla. Dva zakuklenci si pak přitom odnesli jen zhruba 10 tisíc korun a 2 kartony cigaret.
05.12.2018 07:40 |

podobné články

Smrt pumpařky Jany (†58): Jedno přepadení přežila! Poprava kvůli 10 tisícům?!

 
Pouhých 10 tisíc korun. Nejspíš jen kvůli takovým „drobným“ přišla o život čerpadlářka Jana (†58), jíž zastřelili v pondělí brzy ráno dva lupiči na benzince u Nelahozevsi. Kromě peněz si vzali ještě dva kartony cigaret. Policisté po pachatelích intenzivně pátrají, hrozí jim až výjimečný trest.
05.12.2018 07:10 |

podobné články

Vilímec (ODS): Dítě původního vlastníka podá žádost o odškodnění, ale nedožije se výplaty

 
Projev na 57. schůzi sněmovny 26. května 2017 k Návrhu poslanců Vladislava Vilímce, Jany Černochové, Radka Vondráčka, Jiřího Junka a Jany Hnykové na vydání zákona, kterým se mění zákon, kterým se zmírňují majetkové křivdy občanům České republiky za nemovitý majetek, který zanechali na území Podkarpatské Rusi v souvislosti s jejím smluvním postoupením Svazu sovětských socialistických republik:
26.05.2017 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Jana Černochová (446 článků) , Jiří Vondráček (92 článků) , Vladislav Vilímec (21 článků)