Článek

Smrt občana Janoty: Děsivý příběh obyčejného člověka

 
Jaroslav Janota skočil před týdnem ze sedmého patra panelového domu v Napajedlech. Nepomohl ani zásah policejního specialisty, který ho přes hodinu přemlouval, aby to nedělal. Janota skočil z balkónu na ulici plnou lidí. Ukončil tak tragický příběh, který začal obyčejnou exekucí u obyčejného člověka...
01.03.2017 18:30 |

podobné články

Podobné články

Umělecký kousek z obyčejného umyvadla? S Gondíky si ho vyrobíte i vy

 
Mít originální interiér je sen téměř každého. Mozaiky jsou jednou z cest, jak si jednoduše a hravě vyzdobit interiér. Tento způsob není nic nového. Podle archeologů spatřily mozaiky světlo světa už 2 000 až 3 000 let před naším letopočtem. Jak se z obyčejného dřevěného stolku nebo obyčejného umyvadla může stát umělecký kousek, vám poradí v pořadu Gondíci s. r. o. designérka Ivana Bondareva Dubnová.
09.05.2015 06:40 |

podobné články

Špidla je připraven kandidovat za ČSSD, Paroubek se pustil do Janoty

 
Dosluhující eurokomisař Vladimír Špidla je podle předsedy ČSSD Jiřího Paroubka připraven kandidovat za sociální demokraty do podzimních voleb v Senátu. Šéf ČSSD Jiří Paroubek to oznámil na pondělní tiskové konferenci v Lidovém domě, kde se ostře pustil do ministra financí Eduarda Janoty a jeho druhému balíku hospodářských opatření, které označil za překvapivé a skandální.
25.01.2010 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3477 článků) , Vladimír Špidla (291 článků) , Eduard Janota (204 článků)

Lotyšsko odmítá obavy Janoty, že nesplatí ČR půjčku

 
Lotyšsko v pátek odmítlo výrok českého ministra financí Eduarda Janoty, který ve čtvrtek řekl, že má obavy, zda bude Riga schopna splatit zahraniční finanční pomoc v objemu 7,5 miliardy eur.
05.02.2010 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Eduard Janota (204 článků)

RECENZE: Zmapovaná země písničkáře Oldřicha Janoty

 
Komplet osmi CD archívních nahrávek Ultimate Nothing pomáhá zaplnit bílá místa na plánku umělecké cesty hudebníka a básníka Oldřicha Janoty. Obsahuje především snímky nevydané na oficiálních nosičích, z období jen sporadicky zachycených předchozími retrospektivními tituly.
11.03.2016 08:15 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Janota (4 články)

Přišel o život, ne o důstojnost. Místní advokátka promlouvá k případu Jaroslava Janoty, který se zabil kvůli exekutorům a soudu

 
Český politický aktivista, předseda Spolku Šalamoun John Bok zveřejnil na svém facebookovém profilu dopis od advokátky ze Zlína JUDr. Jany Rejžkové. Ta se rozčílila nad stavem české justice kvůli sebevraždě Jaroslava Janoty z Napajedel, jenž skočil z balkonu krátce před nástupem do výkonu trestu. Tvrdil totiž, že střelba na exekutory, za kterou měl nastoupit do vězení, nebyla úmyslná.
06.03.2017 07:25 |

podobné články

„Děsivý obraz ČSSD a bezcharakterní boj o moc!“ Smutný občan promlouvá

 
Šéfredaktor Lidových novin István Léko dostal dopis od občana, jehož pradědeček zažil sílu prvorepublikové sociální demokracie. Kdyby starý pán viděl, co s touto stranou udělal Bohuslav Sobotka a jeho kolegové, zřejmě by byl velmi smutný, protože ČSSD prý dnes voličům nabízí jen děsivý obraz bezcharakterního boje o moc.
09.06.2017 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků)

Čtěte: Děsivý příběh ženy, která si napíchala silikon do zadku a museli jí uřezat ruce i nohy!

 
Šestačtyřicetiletá Apryl Michelle Brown chtěla mít zadek jako Jennifer Lopez. Na černém trhu si koupila "závadné silikonové injekce":http://www.extra.cz/desivy-pribeh-korejska-modelka-se-zmenila-ve-strasidlo-pichala-si-do-obliceje-olej, které obsahovaly koupelnový silikon a teď nemá ani zadek a ještě přišla o obě ruce a nohy! Bývalá kadeřnice se rozhodla svěřit se svým příběhem a varovat tak další ženy od nebezpečí těchto nelegálních úprav.
26.05.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Lopez (732 článků)

Bruner (SPO): Do třetice všeho...

 
Vzít si dobrovolně život, to si už žádá zatraceně vážný důvod. Pokládám si otázku, zda tímto důvodem smí být působení státu na život občana tak, jak se to stalo v případě Jaroslava Janoty ve sporu s exekutory. Moje striktní odpověď je NE. Život je nenahraditelný a stát ho má občanovi chránit a ne ho ohrožovat.
02.03.2017 07:40 |

podobné články

TV tipy a chyby: Hudbu složil, slova napsal nebo Příběhy obyčejného šílenství

 
Pokud o víkendu zapnete televizi ve správnou chvíli, určitě se zasmějete. Komedie Hudbu složil, slova napsal nebo Příběhy obyčejného šílenství patří k nadprůměru a také film O rodičích a dětech, byť není klasickou komedií, nabízí spoustu trapných situací a třeskutých dialogů.
21.01.2011 12:55 |

podobné články

Winton by byl rád považován za obyčejného Čecha, tvrdí jeho dcera

 
Zachránci stovek československých židovských dětí siru Nicholasi Wintonovi není moc příjemné, že je označován za hrdinu, byl by rád považován za obyčejného Čecha. V Praze to dnes při představení českého překladu knihy o svém otci Není-li to nemožné... řekla jeho dcera Barbara Wintonová. Označení za hrdinu by si podle něj zasloužili jeho kolegové, kteří v Praze židovským dětem před vypuknutím druhé světové války pomáhali s vycestováním, zatímco on už byl v Británii.
27.11.2014 20:58 |

podobné články

Špatná zpráva: Česká pošta zdražuje! Za dopisy i balíky si připlatíte

 
Pozor, Česká pošta zdražuje! Poslání obyčejného balíku je nyní dražší o 22 korun, doporučené psaní či balíček o pět korun. Cena za poslání obyčejného dopisu naštěstí jako jediná zůstává stále stejná.
01.02.2015 16:20 |

podobné články

Udělejte si designový květináč, který vám bude závidět každá návštěva

 
Děsí vás fádní a nudný vzhled obyčejného květináče? Zkuste si s námi vytvořit z obyčejného obalu dílko, které vám bude závidět každá návštěva.
28.10.2017 06:15 |

podobné články

Žena trpí nemocí, při které jí různé části těla otékají do obrovských rozměrů! Pohled na její obličej je děsivý

 
Tak tohle je opravdu děsivý případ "onemocnění":http://www.extra.cz/tema/onemocneni. Žena jménem Izzy Richards (32) trpí extrémně vzácnou a smrtelnou chorobou s názvem angioedém, při které jí nabobtnávají různé části těla včetně obličeje a jazyka, tudíž jí hrozí bezprostřední "smrt udušením.":http://www.extra.cz/tema/smrt
15.05.2014 10:40 |

podobné články

Děsivý obraz války: Touto ukrajinskou vesnicí vedla fronta

 
Pracovník Člověka v tísni pro server iDnes.cz popsal děsivý obraz ukrajinské vesnice Nikišino, kudy ještě nedávno vedla fronta. Všechno je v troskách. Ve zdejší škole jsou díry po granátech velikosti jednotlivých tříd. Většina lidí odsud utekla, ale někteří neměli kam jít. Teď nemají střechu nad hlavou ani práci, ale o sociální dávky požádat nemohou. Museli by totiž jet na území ovládané kyjevskou vládou, kam je separatisté nepustí.
12.04.2015 10:11 |

podobné články

Zadlužený exministr Pilip: Vystěhují ho ze zámku?

 
Dluží miliony a bydlí ve vlastním luxusním zámku! Pro obyčejného občana zázrak, pro exministra Ivana Pilipa (46) realita.
05.09.2009 04:40 |

podobné články

Lže se tu prý hůř než za komunistů. Tak se z obyčejného občana stal pořadatel akcí proti fašismu

 
Zdeněk Kratochvíl nikdy nebyl žádný aktivista nebo demonstrant. Události kolem ukrajinské krize a způsob, jakým o Ukrajině a Rusku informují česká média, ho ale přiměly, aby se začal veřejně angažovat. Kratochvíl začal pořádat demonstrace proti fašismu na Ukrajině a na podporu Ruska. „Česká vláda i novináři mají na rukou krev. Je tu propaganda horší než za komunistů,“ říká Kratochvíl.
20.06.2014 21:35 |

podobné články

Koluje VIDEO: Bohuslav Sobotka potkal obyčejného občana...

 
Blíží se volby, a tak sociální sítě zaplňují nejrůznější videa z předvolebních kampaní. Koluje však také jeden ze starších záznamů, na němž předseda ČSSD Bohuslav Sobotka hovoří s rozčíleným občanem a snaží se mu vysvětlit, co vše pozitivního tato vláda zařídila.
01.06.2017 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9510 článků)

Fischer: Janotu si budu pamatovat jako usměvavého člověka

 
Expremiér Jan Fischer byl na služební cestě v Kazachstánu, když se dozvěděl o smrti svého dlouholetého přítele Eduarda Janoty. Zalitoval, že se měl s ministrem financí ze své úřednické vlády setkat před čtrnácti dny v Londýně, schůzku ale nakonec neuskutečnili.
20.05.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1746 článků) , Eduard Janota (204 článků)

Havel (ČSSD): Daně sira Eduarda Janoty

 
Tenhle blog jsem napsal na Aktuálně.cz v říjnu roku 2007. Měl úsměvně shrnout práci člověka, který byl tenkrát lidem ještě poměrně neznámý. Jeho hodina v čele českých financí měla teprve přijít. Přišla. Dnes ale zaplatil dlouholetý správce rozpočtu svůj poslední účet. Nechápu proč. Tahle pohledávka přece ještě nebyla splatná...
23.05.2011 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Eduard Janota (204 článků)