Článek

Smrt Karin (†15) s koronavirem v nitranské nemocnici: Lékaři řekli, proč zemřela

 
Nejenom Slovensko šokovala smrt teprve patnáctileté Karin z Nitry, která měla pozitivní test na koronavirus. Všechny případ zděsil. Nyní jsou známé výsledky pitvy mladého děvčete. Co ji zabilo?
10.09.2020 20:25 |

podobné články

Podobné články

Teprve patnáctiletá Karin zemřela na koronavirus! Lékaři potvrdili smutnou pravdu

 
Smrt teprve patnáctileté Karin v nitranské nemocnici vylekala na začátku září celé Slovensko. Dívka byla totiž pozitivní na onemocnění covid-19. Všichni se proto ptali, zda byla nemoc skutečně příčinou její smrti.
02.10.2020 19:05 |

podobné články

Dívka (†15) zemřela v nitranské nemocnici: Byla pozitivní na koronavirus!

 
K velmi smutné a tragické události došlo v nitranské nemocnici. Zemřela tam teprve patnáctiletá dívka. Mladičká pacientka byla pozitivní na koronavirus, jehož pandemie zabíjí po celém světě. Přesnou příčinu smrti však určí až pitva.
09.09.2020 14:00 |

podobné články

Karin probudila silná bolest břicha: Lékaři jí řekli, že je těhotná a počtvrté rodí!

 
Američanka Karin Fortwanglerová se probudila s obrovskými bolestmi břicha. Když dorazila do nemocnice, lékaři jí oznámili, že rodí! O dvacet minut později Karin, která s manželem Adamem vychovává již tři děti, porodila zdravou holčičku!  O tom, že je těhotná, ovšem celou dobu neměla ani tušení!
20.04.2020 17:00 |

podobné články

Krajčova nová milenka opět ve společnosti: S expartnerem se stýká kvůli dceři, s hudebníkem dovádí v posteli

 
"Richard Krajčo":http://www.extra.cz/tema/richard-krajco (36), který nenávidí bulvár, protože ten o něm ví dost zatím nezveřejnitelných věcí, byl hodně naštvaný, když na něj prasklo, že se "rozvádí s Martinou Poulíčkovou":http://www.extra.cz/krajco-potvrdil-rozvod-uz-vime-co-se-v-jeho-rodine-stalo a že se během natáčení pohádky Křídla Vánoc dal dohromady s režisérkou "Karin Babinskou":http://www.extra.cz/tema/karin-babinska (39). Na filmu pracoval i kameraman "Martin Douba":http://www.extra.cz/tema/martin-douba, se kterým to Karin zase pekla do doby, než začala špásovat s Krajčem.
21.03.2014 16:05 |

podobné články

Koronavirus zabil patnáctiletou Karin: Mladé Slovence přitížila značná nadváha

 
Slovenský případ ukázal, že koronavirus není jen hrozbou pro seniory. Obětí covidu-19 se totiž stala i patnáctiletá dívka Karin. Ta podle slovenského ministerstva zdravotnictví zemřela 7. září v nemocnici v Nitře. Pitva ale až nyní prokázala, že za divčinu smrt může koronavirus.
02.10.2020 13:50 |

podobné články

Zemřela Karin Dor (†79): Ribana odešla za Vinnetouem!

 
Po více než 50 letech jsou Ribana a Vinnetou zase spolu... Ve věku 79 let zemřela německá herečka Karin Dor, která se u nás nejvíce proslavila rolí Ribany – velké lásky náčelníka Apačů. Jeho představitel Pierre Brice (†86) odešel do věčných lovišť předloni.
09.11.2017 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Brice (51 článků) , Karin Dor (14 článků)

Zemřela Karin Dor (†79): Ribanna odešla za Vinnetouem!

 
Po více než 50 letech jsou Ribanna a Vinnetou zase spolu... Ve věku 79 let zemřela německá herečka Karin Dor, která se u nás nejvíce proslavila rolí Ribanny – velké lásky náčelníka Apačů. Jeho představitel Pierre Brice (†86) odešel do věčných lovišť předloni.
09.11.2017 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Pierre Brice (51 článků) , Karin Dor (14 článků)

Karin (†24) zemřela jen dvě hodiny po začátku nového roku. Při autonehodě vyletěla z auta

 
Oslavy příchodu nového roku dopadly pro slovenskou vysokoškolačku Karin (†24) nejhůře, jak mohly. Necelé dvě hodiny po jeho začátku zemřela při první dopravní nehodě, která se stala na 57. kilometru dálnice u Hlohovce. Dívka při ní vylétla ze svého vozu a již jí nebylo pomoci.
02.01.2018 12:45 |

podobné články

Krásná Ribanna z Vinnetoua měla krutý osud: Karin Dor zemřela před třemi lety po pádu

 
Německá herečka Karin Dor v životě zažila ohromnou slávu i utrpení. Do povědomí diváků se nejvíce zapsala rolí indiánské dívky Ribanny ve filmu Vinnetou - Rudý gentleman. Herečka zemřela v roce 2017 ve svých 79 letech. Na začátku byl nešťastný pád.
26.07.2020 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Karin Dor (14 článků)

Iveta (†42) zemřela v nemocnici se zánětem slepého střeva: Rodina čeká na spravedlnost už 8 let

 
Před osmi lety tragicky zemřela Iveta ze Slovenska. Dvaačtyřicetiletá žena měla na děloze myom a navíc měla akutní zánět slepého střeva. V těle měla vážnou infekci, nicméně lékaři v nemocnici neudělali potřebná vyšetření a Iveta po třech dnech v nemocnici zemřela. Z její smrti byli obviněni tři lékaři a soud dva z nich shledal vinnými. Lékaři se však proti rozsudku odvolali.
01.10.2020 21:35 |

podobné články

Zemřela herečka Karin Dor (†79): Ribanu z Vinnetoua dohnaly následky loňského pádu

 
Německá herečka Karin Dor v 79 letech navždy odešla do filmového nebe. V životě zažila ohromnou slávu i utrpení. Do povědomí diváků se nejvíce zapsala rolí indiánské dívky Ribany ve filmu Vinnetou - Rudý gentleman.
08.11.2017 20:00 |

podobné články

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Noční motýl Hana Vítová (†73): Před 30 lety se upila po sebevraždě dcery!

 
30 let uplynulo od smrti jedné z prvorepublikových hvězd, krásné herečky s melancholickým výrazem Hany Vítové (†73). Byla to právě její vrozená melancholie, která tak působila v jednom z jejích filmů Noční motýl. Život se s ní nemazlil ani ve skutečnosti.     život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Jak to dopadlo: herečka se stáhla do ústraní, většinu času trávila na chatě u Berouna, živila se překlady a u toho až do smrti popíjela. Bez láhve vína se už prostě neobešla. 3. března 1987 ji našla na podlaze její bytu přítelkyně, když jí nesla nákup. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy život byl k Vítové neobyčejně krutý. Manžel ji opustil kvůli mladší ženě, se kterou navíc žil v jejich společném bytě. Její dcera Bedřiška spáchala sebevraždu. Našla ji zamčenou v koupelně, kde si podřezávala žíly. Zoufalá herečka se k dceři snažila dostat. Její prosby ale přerušilo prudké otevření dveří, dívka vyběhla z koupelny a přímo před zraky své matky skočila z okna. Zemřela po pár hodinách v nemocnici. Důvodem její sebevraždy byl údajně nenaplněný vztah k herci Miloši Kopeckému. Více na http://www.ahaonline.cz/clanek/zhave-drby/90390/krasna-hana-vitova-jeji-dcera-pred-ni-spachala-sebevrazdu.html?utm_source=ahaonline.cz&utm_medium=copy
03.03.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Hana Vítová (30 článků)

Veronika z Kroměřížska zemřela po porodu dvojčátek: „To se stává,“ řekli prý lékaři rodině

 
Mladá maminka zemřela jen několik hodin po porodu. Stihla si pochovat svá novorozená dvojčátka, nakojit je, a pak přišel zvrat! Upadla do kómatu a lékařům se ji už nepodařilo zachránit. „To se stává,“ řekli prý lékaři rodině. Obec Slavkov pod Hostýnem se rodině rozhodla finančně pomoci.
01.04.2020 05:30 |

podobné články

Slovenku srazilo na chodníku letadlo, přežila

 
Chodkyně skončila s podezřením na zlomené žebra v nitranské nemocnici.
19.09.2010 09:25 |

podobné články

Na Slovensku vypuklo očkování, profesorovi píchli injekci před kamerou. Zítra přijde Čaputová

 
O den dříve než my začali očkovat Slováci. Jako první byl v nitranské fakultní nemocnici očkován profesor Vladimír Krčméry, který se na začátku epidemie výrazně podílel na tvorbě protiopatření. Píše to server Aktuálně.cz.
26.12.2020 21:20 |

podobné články

Karin Lednická: Na Manželku 22 jsem narazila náhodou

 
Kniha Manželka 22 se u čtenářek těší velkému zájmu. Patří do edice pro ženy, které se v ostravském nakladatelství Domino věnuje Karin Lednická.
01.03.2013 10:55 |

podobné články

Potvrzeno: Richard Krajčo poprvé „oficiálně“ se svou novou milenkou Babinskou!

 
Úspěšný muzikant Richard Krajčo (36) už nemůže popírat vztah s režisérkou Karin Babinskou (39). Nový páreček se od sebe netrhl na premiéře filmu Křídla Vánoc, který Karin natočila. Společně přišli, nespustili ze sebe oči a nehli se od sebe na krok.
12.11.2013 10:56 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (359 článků) , Karin Babinská (66 článků)

Karin Babinská letí na Křídlech Vánoc

 
Minulý týden vstoupil do kin první letošní vánoční filmový příběh – Křídla vánoc scenáristky a režisérky Karin Babinské s Richardem Krajčem v hlavní roli. Jako v každém správném pohádkovém příběhu se v něm dějí zázraky, Vánocům se díky tomu možná vrátí jejich původní kouzlo – a také uslyšíme řadu mladých kapel a písničku Cesty zazpívá Tomáš Klus.
24.11.2013 11:02 |

podobné články

Osobnosti: Richard Krajčo (359 článků) , Tomáš Klus (1045 článků) , Karin Babinská (66 článků)