Článek

Smrt chlapce (3) jako varování: Děti s neštovicemi hlídejte!

 
Zdrcená Jasmine Shortlandová varuje ostatní rodiče. Když totiž její malý synek onemocněl neštovicemi, netušila, jakou tragédii zažije.
04.10.2017 12:20 |

podobné články

Podobné články

Svobodová bojuje s neštovicemi, její manžel už je neinfekční

 
Vendula Auš Svobodová má pořádnou smůlu. V dospělém věku se potýká s planými neštovicemi, nemocí, která obvykle trápí děti. Paradoxně je domů přinesl její manžel Patrik. Na rozdíl od Venduly a jejího syna Jakuba už je v pořádku a mohl vyrazit do společnosti.
18.06.2010 00:04 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (807 článků) , Jakub Svoboda (178 článků)

Pink bojuje s planými neštovicemi své malé dcerky

 
Zpěvačka Pink  (34) má poslední dny po ruce stále připraven tekutý pudr. Musí jím natírat svědivé pupínky na těle své dvouleté dcery Willow. Zpěvačka si postěžovala, že doma zrovna bojují s planými neštovicemi. Její potomek však chorobu zvládá lépe než ona sama.
23.10.2013 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků)

Profesor Holý (†76): Dával šanci žít! Svět od něj dostal dárek i v den jeho smrti

 
Světově uznávaný a přitom neuvěřitelně skromný, pracovitý, ochotný a vstřícný vědec. Smrt Antonína Holého (†76) citelně zasáhla nejen jeho kolegy. Holého objevy však daly naději milionům lidí po celém světě. jeho léky totiž pomáhají lidem s AIDS, pravými neštovicemi nebo hepatitidou typu B. Odešel shodou okolností v den, kdy se v Americe zadal prodávat jeden z jeho převratných léků.
18.07.2012 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Antonín Holý (21 článků)

Do Česka vtrhly extrémní bouřky, zesílili varování meteorologové

 
Meteorologové v neděli odpoledne zesílili varování před silnými bouřkami, které vydali v sobotu. Varování před bouřemi s extrémním stupněm nebezpečí platí až do nedělního večera pro Středočeský, Plzeňský, Jihočeský kraj a Vysočinu. Pro celou republiku současně platí až do pondělního rána standardní varování před bouřkami s nebezpečnými doprovodnými jevy.
02.08.2009 16:00 |

podobné články

Vendula Svobodová má plané neštovice

 
Prezidentka nadace Kapka naděje Vendula Svobodová onemocněla planými neštovicemi. Nemoc, která převážně postihuje děti v předškolním věku, "chytila" od svého manžela Patrika Auše. A nejen ona. Neštovice má i její syn Jakub.
15.06.2010 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Vendula Svobodová (807 článků) , Jakub Svoboda (178 článků)

Sociálka o mučení chlapce v Brně věděla, přesto nezasáhla

 
Týrání malého chlapce z Brna vlastními rodiči, kteří ho mučili i připínáčky, nemuselo trvat tak dlouho, kdyby úřady na varování veřejnosti včas a odpovědně reagovaly. Sousedé totiž hlásili týrání chlapce už před dvěma lety, ale sociální pracovníci nereagovali, píše v úterý deník Právo.
01.02.2011 10:50 |

podobné články

Erbová se bojí o plod: Dcera má neštovice

 
Dcera modelky Vlaďky Erbové (31) Viktorka (6) se potýká s neštovicemi. Partnerka fotbalisty Tomáše Řepky (37), se kterým čeká miminko, se tak bojí, aby se nemoc nepřenesla na plod.
22.11.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Vlaďka Erbová (938 článků)

Rockerka Pink bojuje s planými neštovicemi

 
Zpěvačka Pink má poslední dny po ruce stále připraven tekutý pudr a tampon. Musí jím natírat svědivé pupínky na těle své dvouleté dcery Willow.
24.10.2013 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Pink (320 článků)

Prima ZOOM: Gestapo, zbraně a „pochoutky“ – smrtící mix

 
Pojďte se s námi prostřednictvím obrazovky zakousnout do pokrmů, které byste jinak nevzali ani do ruky. Proč vůbec někdo jí jedovaté věci, a jak vlastně chutnají odpudivé potvory? Udiví vás, jakými bizarními, hodně neobvyklými a občas těžko uvěřitelnými prototypy se dá bojovat – deka pokrytá neštovicemi, hadí bomba nebo jedovatý med. Politická policie s neomezenou mocí, strašlivou reputací a neuvěřitelnou brutalitou – ukážeme její vznik, vzestup a nakonec i pád. Prima ZOOM vás vším bezpečně provede.
12.06.2014 12:41 |

podobné články

Musel nastoupit na pomoc i taťka Kocáb: Abbasová má tolik práce, že nestíhá pečovat o syna s neštovicemi

 
S Lejlou Abbasovou  (36) jsme se sice potkali na večírku její výživové poradkyně, ale protože jsme se bavili o hubnutí nedávno, získali jsme pocit, že už všechna kila, která potřebovala, dostala dolů. "Ještě mám trochu rezervu, takové kilo dvě by to chtělo, ale je to rozhodně lepší, než to bylo před půl rokem a hlavně po Vánocích," přiznala moderátorka, že o svátcích opravdu hodně hřešila a teď to odčiňuje.
04.03.2016 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Lejla Abbasová (438 článků)

Antrax, cholera nebo neštovice? KLDR zřejmě vyvíjí biologickou zbraň, bojí se Harward

 
Západní mocnosti podezřívají Severní Koreu, že vyvíjí biologické zbraně, potvrzuje to i výzkum skupiny odborníku z Harwardu. Podle nich Severokorejci pravděpodobně pracují s 13 látkami, mimo jiné s antraxem, virem cholera a neštovicemi, informoval o tom deník Telegraph.
24.10.2017 22:05 |

podobné články

Matka zveřejnila dech beroucí fotky své dcery. Tohle jsou nejhorší neštovice, které svět viděl!

 
Evie-Beth Taylor bylo pouze pět, když navštívila lékaře s neštovicemi. Ti jí nejdříve řekli, že se může jednat o vzácnou genetickou nemoc. Infekce byla tak silná, že malá holčička křičela bolestí při každém doteku.
17.08.2018 22:30 |

podobné články

Rodiče drželi dnem i nocí sedmiletého chlapce v kleci před domem. Hrozí jim až 20 let vězení

 
Matka a nevlastní otec z amerického Wyomingu drželi sedmiletého chlapce v kleci u svého domu. Chlapce osvobodili až přivolaní policisté. Televize Fox News odvysílala reportáž, v níž partner chlapcovy matky řekl, že sice neměl chlapce rád, ale chtěl mu tak zajistit bezpečí. Oběma věznitelům hrozí až dvacet let vězení.
06.08.2014 20:15 |

podobné články

Dvouletého chlapce zmasakrovalo prase: Jeho mrtvolku pak sežralo!

 
Teprve dvouletého chlapce zabila domestikovaná prasnice, když jí dítě vlezlo do chléva. Podle místních měla nedávno mladé, které se pravděpodobně snažila chránit. Chlapce ovšem prasnice začala i požírat – v jejím žaludku se našel kus lebky a vlasy chlapce!
15.11.2014 12:15 |

podobné články

Internetové vydírání dětí. Mohou za to CHOULOSTIVÉ fotky

 
Rodiče, hlídejte pečlivě, co vaše dítě dělá na internetu. Policisté varují před novým druhem počítačové kriminality. Míří právě na děti.
19.10.2010 21:25 |

podobné články

Jak ochránit děti na Facebooku? Hlídejte, co o sobě zveřejňují...

 
Děti si na sociálních sítích nedávají pozor, jaké informace o sobě zveřejňují. Ve svém výzkumu EU Kids Online to uvádí London School of Economics, která pro EU tento výzkum vypracovala. Píše o tom server ihned.cz
20.04.2011 10:50 |

podobné články

Vedro je zpět. Pozor na kofein i alkohol, dětem hlídejte pitný režim

 
Do Česka se na začátku týdne vrátila vlna veder s tropickými teplotami nad 30 °C. Lidé by také měli zvýšit konzumaci neslazených nealkoholických nápojů bez kofeinu. Naopak není vhodné pít ledově vychlazené nápoje, radí meteorologové. Před sluncem je potřeba chránit hlavně malé děti, kterým hrozí akutní nedostatek tekutin více než dospělým. Děti si o pití mnohdy samy neřeknou, takže rodiče musí pečlivě sledovat pitný režim. Kolik by toho mělo vaše dítě vypít, aby nebylo dehydrováno?
08.08.2017 11:30 |

podobné články

Polka zachránila židovského chlapce před nacisty: Po 68 letech se znovu potkali

 
Michaelovi byly čtyři roky, když mu nacisté popravili rodiče. Malého židovského chlapce čekala téměř jistá smrt, kdyby se ho neujala polská katolická rodina Jakubowských. Rodina raději nasadila vlastní život, než aby malého chlapce nechala napospas osudu. Po 68 letech se Michael setkal se svou zachránkyní a bylo to opravdu dojemné.
05.12.2015 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Michael (1232 článků)

Z jeskyně vytáhli všechny chlapce i trenéra. Smrt hrozí i 17 dní po záchraně

 
Thajští záchranáři zahájili v úterý třetí a poslední operaci s cílem vyvést čtyři zbývající chlapce a jejich trenéra ze zatopené jeskyně na severu země. Podařilo se. Část zachráněných však již nyní bojuje s plicní infekcí a nízkou tělesnou teplotou. A nemají vyhráno. Ještě 17 dní po záchraně může jejich životy ohrozit tzv. jeskynní nemoc - histoplazmóza, chlapce nyní čeká karanténa. Dění v Thajsku opět sledovali online.
10.07.2018 07:45 |

podobné články