Článek

Smrt Babiše a Zemana: Paragraf pro Pavla Novotného? Takto

 
ROZHOVOR „Pavel Novotný je hloupý exhibicionista, který na žalobu čeká. Na veřejné slyšení by přišel v kraťasech a rozepnuté košili. Ale moudrý člověk se řídí heslem: orel mouchy nechytá,“ komentuje výrok řeporyjského starosty o smrti směrem k prezidentovi a premiérovi advokát Jaroslav Ortman. Na trestní stíhání však jeho prohlášení nevidí. Podle něj však Novotný už dávno se svým chováním a mařením předvolební snahy do ODS nepatří.
10.09.2020 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1081 článků)
Podobné články

Rytmus sprostě urazil dceru baviče Novotného! Zvažujeme žalobu, tvrdí rodina

 
Slovenský rapper Patrik „Rytmus“ Vrbovský (36) si kolikrát nevidí do pusy. Chtěl urazit bulvárního novináře Pavla Novotného (31), ale ve finále urazil celou rodinu, včetně známého baviče Petra Novotného (63). Petrovu manželku nazval „prasatem“ a dceru Soňu „feťačkou, která j**ala s ¾ Prahy bez gumy“. Rodina Novotného nyní zvažuje na Patrika žalobu.
01.02.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (385 článků) , Pavel Novotný (1081 článků)

Rytmus se lekl žaloby: Dceři baviče Novotného se za urážky omlouval uprostřed noci!

 
Válka mezi Rytmusem (36) a rodinou baviče Petra Novotného (63) je u konce! Drsného rappera hlodalo svědomí za sprosté urážky sestry a matky protekčního spratka Pavla Novotného (31) natolik, že sklopil uši a rodině Novotného se omluvil.
01.02.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Novotný (385 článků) , Pavel Novotný (1081 článků)

Hejtujete Pavla Novotného? A jste na to dost chytří? Víte, jaké má IQ? Schmarcz se rozparádil

 
Politický komentátor Martin Schmarcz reagoval na svém facebooku na nedávné drsné prohlášení starosty Řeporyj Pavla Novotného (ODS), podle kterého by smrt prezidenta Miloše Zemana a premiéra Andreje Babiše Česku prospěla. Schmarcz tvrdí, že jde o jednoznačnou politickou satiru, kterou hloupí nedovedou ocenit. Samotný Novotný má podle něj IQ vyšší než 150.
10.09.2020 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20975 článků) , Pavel Novotný (1081 článků) , Miloš Zeman (24962 článků)

Dcera Michaela Kocába se snažila hájit Pavla Novotného. „Spletla si jméno, chtěla napsat Jelcin“

 
Novinář Tomáš Poláček z magazínu Reportér okomentoval vystoupení řeporyjského starosty Pavla Novotného v Ruské státní televizi. Ačkoli má prý Novotného rád, nad jeho vystoupením prý nejásá. Na sociální síti vysvětlil proč. A ozvala se dcera Michaela Kocába Natálie Kocábová...
01.12.2019 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (724 článků) , Pavel Novotný (1081 článků) , Tomáš Novotný (77 článků) , Tomáš Novotný (77 článků) , Tomáš Novotný (73 článků)

Dcera Michaela Kocába se snažila hájit Pavla Novotného. „Spletla si jméno, chtěla napsat Jelcin“

 
Novinář Tomáš Poláček z magazínu Reportér okomentoval vystoupení řeporyjského starosty Pavla Novotného v Ruské státní televizi. Ačkoli má prý Novotného rád, nad jeho vystoupením prý nejásá. Na sociální síti vysvětlil proč. A ozvala se dcera Michaela Kocába Natálie Kocábová...
02.12.2019 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Michael Kocáb (724 článků) , Pavel Novotný (1081 článků) , Tomáš Novotný (77 článků) , Tomáš Novotný (77 článků) , Tomáš Novotný (73 článků)

Rok Pavla Novotného: Jak vytočil Rusy, kompletní přehled. A touha zavřít Semelovou, udělat Fialu premiérem a Kalouska poslat na Hrad

 
Přinášíme vám druhou část článku shrnujícího dění okolo řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS) v právě končícím roce. V druhé polovině roku 2019 vygradoval spor Novotného s Ondráčkem a dostal se též „na výsluní“ médií v Rusku po jeho záměru postavit pomník vlasovcům. Nechyběly ani další rozhovory. Připomenout si můžete, co Novotný prohlásil k výsledkům letošních voleb do Evropského parlamentu či jaký názor má na sochu maršála Koněva na Praze 6. Nechybí ani průběh výslechu, na který se musel dostavit v souvislosti se svými výroky na adresu komunistického poslance Zdeňka Ondráčka.
31.12.2019 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1081 článků)

Sranda ze Zemana. Zombie. Mirek Topolánek si liboval v akci Pavla Novotného

 
V posledním dílu Topol Show si expremiér vzal na paškál nejen Pavla Novotného. Topolánek si udělal srandu i z prezidenta Miloše Zemana. „Jistě, Novotňák je excentrik, exhibicionista a exdělník bulváru. Jeho předávání dopisu Putinovi z multikáry a trollení v ruské státní televizi v přímém přenosu může někomu připadat jako šaškárna, ale občas platí, že účel světí prostředky. U mě má za suplování chybějící zahraniční politiky palec nahoru,“ sdělil Topolánek.
06.12.2019 19:35 |

podobné články

Osobnosti: Mirek Topolánek (2320 článků) , Pavel Novotný (1081 článků) , Miloš Zeman (24962 článků) , Miroslav Novotný (64 článků) , Miroslav Novotný (41 článků)

Přát smrt Zemanovi? Paroubek se neudržel u výronu „seriozního pravičáka“ Pavla Novotného. A všiml si i toho, co vyvedli Kalousek s Topolánkem

 
Bývalý šéf sociální demokracie Jiří Paroubek ostře kritizuje expremiéra Mirka Topolánka, starostu Řeporyj Pavla Novotného (ODS) a předsedu poslanců TOP 09 Miroslava Kalouska. Ti, podle něj, předvedli „nechutné sprosté výlevy“ na účet prezidenta Miloše Zemana po jeho vystoupení v rádiu. „Tito výtečníci se považují za politiky seriózní pravice,“ doplnil Paroubek.
22.04.2020 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3988 článků) , Mirek Topolánek (2320 článků) , Pavel Novotný (1081 článků) , Miroslav Kalousek (7297 článků) , Miloš Zeman (24962 článků) , Jiří Novotný (221 článků) , Jiří Novotný (47 článků) , Miroslav Novotný (64 článků) , Jiří Novotný (221 článků) , Miroslav Novotný (41 článků)

Blokační paragraf na církevní půdu se obcházel pronájmem

 
Mezi otrlými řidiči je známé heslo, že plná čára není zeď. Podobně do loňského roku platilo, že blokační paragraf v zákoně o půdě už dvacet blokuje majetek pro definitivní vypořádání státu s církvemi jenom do té doby, než to církve dovolí. Od roku 1995 na Pozemkovém fondu probíhala zvláštní praxe, díky níž se mohly obce i soukromí investoři dohodnout s církvemi na budoucí směně pozemků, která jim umožnila stavět na zákonem blokovaných pozemcích.
07.08.2012 03:10 |

podobné články

Máte nárok na "Paragraf" na dítě, když zavřeli školu?

 
Na ošetřovné (známé také jako "paragraf") má při splnění stanovených podmínek nárok zaměstnanec, pokud nemůže vykonávat zaměstnání z důvodu ošetřování nemocného člena domácnosti. To však není vše.
30.11.2009 00:00 |

podobné články

Konečná strašila Nečase: Budeme muset na vás použít paragraf! To abyste sem přišel

 
Komunistka Kateřina Konečná se dnes pěkně rozzlobila na premiéra Petra Nečase. Předseda vlády se totiž omluvil i z odpoledních interpelací. „Asi budeme muset použít paragraf 36 Ústavy a přijmout usnesení, abyste milostivě sněmovnu ve čtvrtek navštívil. To, co předvádíte, je totiž vrcholem nevkusu,“ hřímala za sněmovním pultíkem Konečná. Nečas a ani jeho ministři totiž nebyli ve sněmovně již dopoledne, takže se projednala jen jedna interpelace a poté byla ve sněmovně pauza.
08.11.2012 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9351 článků) , Kateřina Konečná (289 článků)

Bolševický paragraf! odmítá Pirát tresty za šíření toxikomanie

 
Pirátský kandidát do Senátu Robert Vaverka je velkým bojovníkem za legalizaci marihuany. Šíření toxikomanie“ je podle jeho názoru „bolševický paragraf,“ který by se prý hodilo zrušit, protože ho údajně lze zneužít stejně snadno, jako kdysi komunisté zneužívali další zákony k perzekuci nevinných občanů. Homosexualita už desítky let trestná není a podle Vaverky má být legální i rekreační konzumace konopí.
21.09.2020 12:35 |

podobné články

Čech označil Novotného v ruské TV za blázna. Starosta: Plivu na něj, koště kolaborantské

 
Výstup starosty pražských Řeporyjí Pavla Novotného (ODS) v ruské televizi Rossija 1 zřejmě nedá tamnímu vedení spát. Ve snaze o jeho negaci si přizvali jako hosta spojence dezinformačních webů a někdejšího policejního prezidenta Stanislava Novotného. Ten označil řeporyjského starostu v přímém přenosu za blázna. Pavel Novotný pro Blesk Zprávy kontroval: „Je to ubožák, kolaborantské koště.“ Premiér Andrej Babiš (ANO) na adresu starosty pro Impuls prohlásil, že by mohl být šéfem ODS, aspoň by prý byla sranda.
07.12.2019 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20975 článků) , Pavel Novotný (1081 článků) , Pavel Čech (161 článků)

Rána Pavlu Novotnému. Expremiér: Kdyby to udělal za mého působení, byl by okamžitě politicky popraven!

 
Bývalý předseda vlády Jiří Paroubek sepsal komentář týkající se řeporyjského starosty Pavla Novotného (ODS). Popisuje v něm tolerantní reakci ODS na Novotného pravomocné odsouzení za jeho nebezpečné vyhrožování. Vedení ODS, podle Paroubka, chování komunálního politika „zřejmě vůbec nevadí“ a předseda ODS Petr Fiala se zřejmě s výroky Novotného ztotožňuje. „Novotný zřejmě říká věci, které intelektuál Fiala prostě říci veřejně nemůže, ale s nimiž se vnitřně ztotožňuje,“ tvrdí.
01.03.2020 07:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3988 článků) , Petr Fiala (1791 článků) , Pavel Novotný (1081 článků) , Jiří Novotný (221 článků) , Jiří Fiala (172 článků) , Jiří Novotný (47 článků) , Jiří Fiala (172 článků) , Jiří Novotný (221 článků)

„Tlustá zadnice Pavla Novotného!“ Sněmovna ve varu: Šlo o Babiše, ale Foldynovi ujely nervy

 
Poslanci dnes diskutují z podnětu části opozice o auditu Evropské komise k údajnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). Velmi zostra se však pustil poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna do šéfa ODS Petra Fialy a jeho strany. „Zavolejte si toho vašeho pana Novotného, co vystrkuje tu svoji tlustou zadnici na občany, a vy jste ta politická strana, za kterou bych se měl stydět,“ řekl Foldyna.
05.12.2019 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20975 článků) , Petr Fiala (1791 článků) , Pavel Novotný (1081 článků) , Jaroslav Foldyna (660 článků) , Jaroslav Fiala (76 článků)

„Tlustá zadnice Pavla Novotného!“ Sněmovna ve varu: Šlo o Babiše, ale Foldynovi ujely nervy

 
Poslanci dnes diskutují z podnětu části opozice o auditu Evropské komise k údajnému střetu zájmů premiéra Andreje Babiše (ANO). Velmi zostra se však pustil poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna do šéfa ODS Petra Fialy a jeho strany. „Zavolejte si toho vašeho pana Novotného, co vystrkuje tu svoji tlustou zadnici na občany, a vy jste ta politická strana, za kterou bych se měl stydět,“ řekl Foldyna.
05.12.2019 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20975 článků) , Petr Fiala (1791 článků) , Pavel Novotný (1081 článků) , Jaroslav Foldyna (660 článků) , Jaroslav Fiala (76 článků)

Spisovatel Kuras napsal o Pavlu Novotném, že je případ pro psychiatra. De*il, kret*n, ho*no žid. Nakopal bych tě do pr*ele, přišlo mu za to v noci

 
Spisovatel Benjamin Kuras se vyjádřil k vystupování starosty pražských Řeporyjí Pavla Novotného. Nedovede si prý představit, že by se člověk typu Pavla Novotného prosadil v politice nějakého jiného státu. Zdá se mu, že se Novotný bere příliš vážně a stává se z něj člověk vhodný pro psychiatrické zkoumání. Novotný tato slova neponechal bez reakce. A opět použil řadu peprných výrazů.
18.09.2020 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1081 článků)

Naprosté lidské hovado. Ale nechme se vyprovokovat, něco na to řekněme... Konvička si přečetl rozhovor s Pavlem Novotným a spustil

 
ROZHOVOR Výroky novináře Pavla Novotného pro ParlamentníListy.cz, které se týkaly mimo jiného uprchlíků a terorismu, okomentoval Martin Konvička. Mimo jiné prozradil, co by přál, jak on sám říká, zhoubcům evropské kultury, jako například kancléřce Angele Merkelové. A co řekl přímo ohledně novináře Pavla Novotného? „Tady není zajímavé to, co ten organismus jménem Novotný plká. Tady je zajímavý ten organismus jménem Novotný jako takový,“ říká Konvička.
03.08.2016 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2676 článků) , Pavel Novotný (1081 článků)

Erotický kalendář aneb Parodie na Pavla Novotného a podobné kalendáře!

 
Hanbatý kalendář zlobivého synka Pavla Novotného (28), který nafotil v letovisku na české riviéře u Máchova jezera, se už brzy po svém uvedení stal legendou. Proč by ho jinak následovaly další „fotoparády“, jako třeba ta následující?
16.07.2009 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (1081 článků)