Článek

Smetana a Haj jako nejodvážnější pár na Andělech. Emma ukázala božské tělo, Jordan potetovanou hruď a nový sestřih

 
Partneři Emma Smetana (36) a Jordan Haj (35) dorazili na udílení cen Anděl již tradičně bok po boku. A nebyli by to oni, aby svými outfity alespoň trochu nepřekvapili. Zatímco Emma zvolila blankytně modré průsvitné šaty s hlubokým výstřihem, které se zapínaly na knoflíčky, Jordan sáhl po košili s rozhalenkou, čímž dal na odiv svá tetování na hrudi. Přes ramena si navíc přetáhl černobílou palestinu, jak zachytili fotografové webu eXtra.cz.
30.03.2024 21:20 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)
Podobné články

LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj

 
Moderátorka Emma Smetana a muzikant a herec izraelského původu Jordan Haj tvoří pár již čtyři roky. Nyní jsou navíc i kolegy. Smetana je tváří Nočních televizních novin, Haj seriálu Gympl. V Lásce pod lupou přiznali, že je spojují vášně. Na stejné otázky odpovídal každý zvlášť. Další články k tématu: Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže
26.03.2013 00:35 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)

Sláva? Známí by mi dali pěstí, kdyby viděli změny, říká Emma Smetana

 
Moderátorka Emma Smetana se za rok stihla na Nově vypracovat na respektovanou redaktorku i moderátorku, jež jako jedna z mála dostala možnost moderovat hlavní zpravodajskou relaci. Náhlou popularitu prý zvládá. A kdyby ne, má v okolí přátele, kteří by jí to dali najevo i pěstmi. Další články k tématu: MÓDNÍ MASÁŽ: Kalhoty až k pupíku, maskuje malý vzrůst Emma Smetana LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže
18.08.2013 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)

VARY POD LUPOU: Tančící Hřebejk a krádež, vzpomínají Smetana a Haj

 
Moderátorka Emma Smetana a muzikant a herec Jordan Haj nedají na filmový festival ve Varech dopustit. Jezdí sem pravidelně. Haj ve Varech navíc žil. Ve speciálu Revue iDNES.cz Vary pod lupou vzpomínají na tanec Jana Hřebejka, odtah auta i krádež. Další články k tématu: MÓDNÍ MASÁŽ: Kalhoty až k pupíku, maskuje malý vzrůst Emma Smetana LÁSKA POD LUPOU: Spojují nás vášně, říkají Emma Smetana a Jordan Haj Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám
08.07.2013 00:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (545 článků) , Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)

Emma Smetana: Přítel pravidelně komentuje, jak vypadám

 
Moderátorka Nočních televizních novin Emma Smetana je s přítelem Jordanem Hájem už víc než pět let. On sám je herec a zpěvák a jak Emma Smetana přiznala, její práce ve zprávách ho příliš nezajímá. Pravidelně ji ale sleduje, aby zhodnotil, jak na obrazovce vypadá. Další články k tématu: Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže Zpravodajství Novy posílí herečka, zpěvačka a politoložka Emma Smetana
01.01.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (705 článků)

Jordan Haj k situaci v Izraeli: O své rodiče se moc nebojí. A slova o třetím miminku

 
Emma Smetana a Jordan Haj si vyrazili společně na představení panenek Monster High, kam vzali i své nádherné dcery. Na akci s nimi redakce eXtra.cz udělala rozhovor, a protože zpěvák Jordan Haj má izraelské kořeny, tak se mluvilo hlavně na téma Izrael vs. Palestina. Zpěvák má v Izraeli svou rodinu, velké obavy o ně ale nemá, protože žijí v neohrožené části. Zároveň přiznal, kdyby bylo třeba, jestli by šel bojovat. Sympatický Jordan Haj v tom má jasno. 
06.11.2023 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků) , Monster Monster (11 článků)

Smetana a Haj odhalili nejdražší kousky ze svých šatníků. Za boty utrácí víc Jordan než Emma

 
Jordan Haj a Emma Smetana patří mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu. Manželé letos oslaví své půlkulaté výročí 15 let od začátku vztahu. Za tu dobu přivedli na svět dvě děti, ale také rozjeli společnou uměleckou kariéru. Brzy plánují svůj dosud největší koncert života, jak prozradili v rozhovoru pro eXtra.cz. A jak oni samotní to mají s módou? "Do oblečení máme tendenci nainvestovat z mého pohledu až nehorázný částky," říká Emma. Její nejdražší kousek vyšel na pěticifernou sumu a pozadu nezůstal ani Jordan. 
27.05.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)

Emma Smetana: Má fotka na titulce je pozitivní vzkaz obyčejným ženám

 
Emma Smetana se nechala fotit pro titulní stranu lifestylového časopisu. Podle ní je to dobrá zpráva pro obyčejné ženy. Je ale zřejmě jedna z mála, kdo vizáž, jako má ona, považuje za průměr. Další články k tématu: Jako vůl se necítím, vzkazuje Čechům moderátorka Emma Smetana Nová tvář Novy Emma Smetana ukázala půvab, který pět let okouzluje jednoho muže Zpravodajství Novy posílí herečka, zpěvačka a politoložka Emma Smetana
21.02.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Emma Smetana (705 článků)

Emma Smetana (35) a Jordan Haj (34): Tatínek se dojemně staral o mladší dcerku

 
Okouzlující pár ve složení Emma Smetana (35) a Jordan Haj (34) se účastnil prvomájové akce. Dlouholetí partneři dorazili i s dvouletou Ariel Avou, o kterou se hezky staral hlavně Jordan – fotografové zachytili, jak jejich malou krmí v podřepu z talíře. Vedle rodičovské role dvojice nezklamala ani po stránce outfitů, jak si všimla redakce eXtra.cz na místě.
07.05.2023 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)

Emma Smetana a Jordan Haj v nesnázích. Za den neprodali jediný lístek a zoufale prosí fanoušky

 
Muzikantka Emma Smetana a hudebník Jordan Haj se těší na svůj dosud největší společný koncert. Ovšem zájem fanoušků není tak velký, jak si hudební duo představovalo. Jak sdílela Emma na svém Instagramu, ve středu se neprodal jediný lístek a ona se tak uchýlila k zoufalému kroku. Prosí, aby si lidé koupili lístek. 
03.08.2023 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)

Emma Smetana má partnera závisláka!

 
Před půl rokem porodila moderátorka Emma Smetana dceru Lennon Marlene Haj Smetana. Její partner Jordan Haj (28) hned poté, co mu Emma řekla, že je těhotná přestal kouřit cigarety. Bohužel ale zůstal u jiné závislosti…
08.07.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)

Lennon Marlene Haj Smetana přišla na svět v osudový den: Jaké tajemství skrývá její narození?

 
Emma Smetana (28) se v pátek 16. 12. 2016 stala maminkou. Fotkou s krásnou dcerkou se už pochlubil hrdý tatínek Jordan Haj (27). Pár se ji rozhodl pojmenovat Lennon Marlene Haj Smetana a malá holčička se podle všeho těší zdraví. Jaké osudové tajemství ale skrývá datum jejího narození?
16.12.2016 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)

Emma Smetana je těhotná, prozradil to její přítel Jordan Haj

 
Herečka, moderátorka a zpěvačka Emma Smetana (28) bude maminkou. Fotku z ultrazvuku na sociální síti zveřejnil její přítel Jordan Haj (27). K snímku přidal srdíčko.
27.05.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)

Po flirtu usmíření s tou nejsladší tečkou: Emma Smetana a Jordan Haj čekají druhé dítě

 
Zpěvačka a moderátorka Emma Smetana (32) na sociálních sítích oznámila radostnou novinu. Jordan Haj (32) se stane podruhé otcem. Nedávno to přitom vypadalo, že se do jejich vesmíru nabouraly negativní vlny v podobě Josefa Trojana (19), ale vše je evidentně zažehnáno. Malá Lennon se tak může začít těšit na bratříčka nebo sestřičku.
15.11.2020 15:51 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků) , Josef Trojan (55 článků)

Těhotná Emma Smetana přijímá gratulace, ale Jordan Haj mlčí! Co za tím je?

 
Tři měsíce po „nočním dostaveníčku“ s mladým hercem Josefem Trojanem (19) se Emma Smetana (32) pochlubila, že je podruhé těhotná. Zatímco moderátorčin profil zahltily gratulace od známých kolegyň, její partner Jordan Haj (32) mlčí!
16.11.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků) , Josef Trojan (55 článků)

Neměl jsem sluch. Ke zpívání mě dohnala Emma Smetana, říká Jordan Haj

 
Česko-izraelský hudebník a herec Jordan Haj přiznal, že se zpěvu věnuje díky své partnerce. Zatímco Emma Smetana podle něj vždy uměla zpívat, on se k tomu musel dopracovat. V primácké Show Jana Krause prozradil také, že za své křestní jméno vděčí svému dědečkovi z české strany.
22.07.2016 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1223 článků)

Emma Smetana a Jordan Haj svedou boj o Eurovizi: Konkurovat jim bude dcera Dominika Haška

 
O účast na Eurovizi v Turíně svede boj sedm písní českých interpretů. Nominace v pondělí představila Česká televize. O přízeň fanoušků i odborné poroty se utkají Annabelle, Elis Mraz, Emma Smetana x Jordan Haj, Giudi, Skywalker, The Valentines a We are Domi, kde je zpěvačkou Dominika Hašková. Jejich soutěžní skladby budou již v pondělí zveřejněny na digitálních streamovacích platformách a v úterý budou publikovány i live verze jednotlivých písní.
06.12.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Hašek (570 článků) , Dominika Hašková (64 článků) , Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)

Emma Smetana a Jordan Haj: Covid dávky, Bali a teď koupili byt za 17 milionů

 
Část veřejnosti pobouřilo, že bývalá moderátorka DVTV Emma Smetana (34) a její partner Jordan Haj (33) v době covidu obdrželi mimořádnou dávku pro umělce, přestože se na rozdíl od jiných aspoň nějaké práci mohli věnovat. Pak si navíc na dva měsíce odjeli vystupovat na Bali. Během pandemie dvojice navíc investovala do bytu za sedmnáct milionů korun.
21.02.2022 17:15 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)

Emma Smetana a Jordan Haj ve Varech provokují. Svlékli se pro Esquire

 
Emma Smetana (35) a Jordan Haj (34) mají na karlovarském filmovém festivalu napilno. Kromě moderování a vystupování si ovšem udělali čas i na focení pro magazín Esquire. Dvojice, která ráda provokuje, se nechala vyfotit nahá.
06.07.2023 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)

Emma Smetana a Jordan Haj slaví výročí: Osudová láska, pochvaluje si zpěvačka a pochlubila se dojemnými fotkami

 
Emma Smetana a Jordan Haj patří mezi nejstabilnější páry českého showbyznysu. Poznali se v devatenácti letech, přičemž tehdy ani jeden nejspíše nečekal, že potkal svou životní lásku. Čas plynul a o víkendu partneři oslavili výročí 15 let! "Přesně patnáct let jsem zamilovaná do osudové lásky," vyznala se nádherná zpěvačka na Instagramu, kde zveřejnila archivní snímky. 
07.08.2023 18:25 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Haj (208 článků) , Emma Smetana (705 článků)