Článek

Slovenský zpěvák po náhlé smrti manželky (†47) v nemocnici! Po srdci má další problémy

 
Slovenský herec Otto Weiter (65), jemuž v červenci tragicky zesnula milovaná manželka Andrea (†47), je hospitalizován v nemocnici. Weiter léta bojuje se srdečním onemocněním a podle blízkých ho trápí další zdravotní problémy.
14.09.2020 13:10 |

podobné články

Podobné články

Temná slova z Chebu: „Svinstvo zas*aný. Už je to nezastavitelný, mrtvých jsou stovky“

 
„Martin, 43 let, zemřel náhle. Stanislav, 41 let, zemřel náhle. Miroslav, 57 let, zemřel náhle. Ivana, 62 let, zemřela náhle. David, 39 let, zemřel náhle.“ Sobotní MF Dnes těmito větami uvedla text o řádění koronaviru v Chebu. Městem kráčí smrt.
20.02.2021 08:20 |

podobné články

Osobnosti: David David (661 článků) , David David (492 článků)

Slovenský zpěvák měsíc po náhlé smrti manželky (†47): Už má za ni náhradu!

 
V polovině července slovenský zpěvák Otto Weiter (65) nečekaně ovdověl, když ve spánku zemřela jeho žena Andrea. S tou ho kromě svazku manželského spojovala i práce, a tak musel řešit, kdo v ní jeho zesnulou ženu nahradí.
22.08.2020 19:20 |

podobné články

Krásná herečka (†49) z Hřebejkova filmu náhle zemřela! Oplakává ji i Kodetová

 
Po náhlé smrti pohádkové Marie Růžičky alias Daniely Krhutové (†47) přichází další podobná rána - ze soboty na neděli vyhasl život herečky Ulrike Kotajné (†49), která se divákům zapsala do srdcí především jako sexy Vendy v komedii Pějme píseň dohola!
10.11.2020 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Krhutová (18 článků)

Krampol záhy po smrti manželky Hany (†59): Cesta do banky a pak za Grossovou!

 
Podle vlastních slov Jiřímu Krampolovi (82) zatím stále nedochází, co se vlastně stalo. Před plným dopadem emocí z náhlé smrti manželky Hanky (†59) ho drží řada praktických nezbytností, jako třeba zařizování pohřbu. Naštěstí má přátele, co mu pomůžou. Útočiště herec našel hned v úterý dopoledne u Šárky Grossové (50)!
05.08.2020 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (887 článků)

Třebíčský hokej pláče: Trenér Radek Novák (†47) zemřel náhle na ulici, zůstali po něm dva synové

 
Velká tragédie postihla třebíčský hokej i jeho rodinu. V úterý zemřel náhle hokejový trenér a bývalý hráč Radek Novák (†47). Oblíbený kouč zemřel náhle, když se vracel s kamarády z nohejbalu. Sportovec tělem i duší po sobě zanechal manželku a dva syny. Příčinou smrti je pravděpodobně embolie.
20.05.2020 17:50 |

podobné články

Eva Horáková náhle skonala v 50 letech: Příčina smrti baletní hvězdy a držitelky Thálie je tajná

 
Svět baletu zasáhla zdrcující zpráva. V pondělí náhle zemřela sólistka baletu Laterny magiky a vedoucí baletu Opery Národního divadla Eva Horáková (†50). Baletní hvězda odešla v pouhých padesáti letech. O její smrtí informovala facebooková stránka Národní divadlo opera. Příčina smrti zatím nebyla odtajněna.
05.08.2020 21:55 |

podobné články

Karel Gott už se zotavuje, v IKEM byl operován kvůli náhlé příhodě břišní

 
Zpěvák Karel Gott byl v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM) operován kvůli náhlé příhodě břišní. Média původně spekulovala, že zpěvák podstoupil operaci srdce. Gottův stav je nyní stabilizovaný, zotavuje se a rehabilituje. Gott byl v IKEM přijat v neděli odpoledne. Jeho manželka Ivana na Facebooku uvedla, že mu bylo delší dobu nevolno. Po vyloučení kardiálních příčin musel zpěvák v úterý podstoupit operaci břicha. "Pan Gott žádá o respektování soukromí. Své příznivce a kolegy Karel Gott moc zdraví a děkuje za všechna povzbuzující přání k brzkému uzdravení," uvedla jeho mluvčí Aneta Stolzová.
29.10.2015 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6218 článků)

Slovenský zpěvák po smrti manželky (†47) v ohrožení: Byl jsem pět minut mrtvý!

 
V červenci zemřela slovenskému zpěvákovi Ottu Weiterovi (65) milovaná manželka Andrea (†47). Z její tragické a nepředvídatelné smrti se dodnes nevzpamatoval a měsíc a půl ležel v nemocnici. Po propuštění popsal děsivý zážitek – byl na pět minut mrtvý.
27.10.2020 16:05 |

podobné články

Jiří Krampol truchlí: Jeho manželka Hana Krampolová náhle zemřela ve věku 59 let

 
V pondělí večer ve věku 59 let náhle zemřela Hana Krampolová. Informaci o smrti manželky Jiřího Krampola (82) potvrdil hercův spolupracovník a fotograf Miloš Schmiedberger. Hana skonala ve svém bytě poblíž Staroměstského náměstí manželovi v náruči.
04.08.2020 01:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Krampol (887 článků)

Hrozivá smrt manželky (†47) slovenského zpěváka: Osudový pád! Byl u toho

 
Slovenský zpěvák Otto Weiter (65) prožívá jedno z nejhorších životních období. Stále se nemůže vzpamatovat ze smrti své manželky Andrey (†47), která odešla ve spánku za záhadných okolností. Podle informací slovenského Času má však podíl na tragédii nešťastný pád.
20.07.2020 10:15 |

podobné články

Slovenský zpěvák (65) byl 4,5 minuty klinicky mrtvý! Popsal, koho viděl na „druhém břehu“

 
Po více než měsíčním pobytu v nemocnici se slovenský zpěvák Otto Weiter (65) rozpovídal o tom, proč se tam v první řadě vůbec ocitl. Kromě toho popsal i neuvěřitelný zážitek z tzv. klinické smrti: Setkal se „na onom světě“ se svou zesnulou manželkou Andreou (†47)!
05.11.2020 18:20 |

podobné články

Medik radí - 7. díl - Prohlídka mrtvoly na místě činu

 
A je to tu. Očekávaný další díl "Medik radí". Dnešní díl se bude zabývat tématem, pro laiky docela morbidním, nýbrž pro mě převelice zajímavým - a to ohledaní mrtvoly a potvrzení smrti. Ja to tedy je? Jak lékař pozná, že člověk je mrtvý? Co vše musí dále provést? Dozvíte se níže:) Když je lékař přivolán na místo činu, musí nejprve zjistit, zda je člověk živý, nebo zda je již skutečně mrtev. Pokud dotyčný žije, musí lékař hned udělat vše pro jeho záchranu. Ale i v tomto případě je nutné, aby si lékař dobře všiml polohy zraněného a též polohy předmětů, které by mohly se smrtí souviset. Pokud má lékař podezření, že již smrt nastala, musí toto skutečně prověřit. Důkaz smrti je v některých případech obtížný. Jednoznačný důkaz může pochopitelně podat encefalograf (EEG), který však nebývá vždy k dispozici. Co se týče elektrokardiografu (EKG), měření je nutné opakovat několikrát po sobě a výsledky nemusí být vždy jednoznačné.V každém případě je nutné zjistit, zda ustal tep a vyzkoušet reakci zornic (ta ovšem také nemusí být jednoznačnou známkou smrti). Proto se také používá tzv. Tonelliho příznak . Ten spočívá v tom, že pokud se stiskne oko dvěma prsty, je zornice oválná, pokud třemi je trojhranná. Tento příznak se objevuje již několik okamžiků po smrti a trvá asi 2 hodiny. Nevýhodou ovšem je, že tato deformace se neprojevuje u utopenců nebo v případě očního zákalu. Zrovna tak u oběšených ještě dlouho po smrti nedochází k deformaci zornic. Poměrně jednoduchou zkoušku k potvrzení smrti navrhl Balthazar. Jeho metoda spočívá v tom, že éter vstříknutý pod kůži se vstřebá, pokud je v těle ještě jiskra života. Pokud je člověk mrtev, po vytažení jehly vytryskne éter zpět. Pro provedení této zkoušky plně stačí 1–2 ml éteru, který lze pro lepší názornost obarvit eosinem. Pokud již lékař dospěl k závěru, že dotyčný je skutečně mrtvý, zjistí: a) Jaká je teplota těla – povětšinou se měří v rektu teploměrem. b) Zda jsou vyvinuty posmrtné skvrny (jak jsou umístěny a jakou mají barvu). c) Zda je již vyvinuta posmrtná ztuhlost. d) Zda jsou viditelné známky nějakého poranění. e) Zda se již neprojevují známky hniloby. -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
04.08.2009 09:40 |

podobné články

Muž ničil majetek v Českých Budějovicích: Pak náhle zemřel!

 
Policie vyšetřuje náhlé úmrtí muže v Českých Budějovicích. Policisté nejdřív dostali po 18. hodině oznámení, že muž ničí majetek v Lidické ulici. Jako první na místě zasahovali strážníci, když muž náhle zkolaboval.
09.04.2020 08:10 |

podobné články

Není divu, že mu říkají "slovenský Tomáš Klus". Zpěvák také řešil bezpráví a vznikl tento song

 
Proč mu v Česku přezdívají slovenský Tomáš Klus? Odpověď je na snadná. Slovenský zpěvák Juraj Hnilica se totiž vyjadřuje k aktuálnímu dění okolo nás stejně odhodlaně jako jeho český protějšek.
05.10.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Klus (1038 článků)

Ivanka Devátá byla měsíc v nemocnici, po mrtvici ve spánku náhle ochrnula

 
Herečku, spisovatelku a moderátorku Ivanku Devátou (84) v posledních dnech trápí zdravotní potíže. Pro Blesk se rozpovídala o tom, jak náhle v noci ochrnula a měsíc ležela v nemocnici. Její starší syn navíc dostal infarkt.
30.11.2014 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Mickey Rourke (70 článků)

Uklízečka by na Ficovy hodinky vydělávala 4,5 roku, učitel 2,5 roku, spočítal slovensky deník

 
Slovenský Denník N spočítal, kolik let by museli normální lidé v běžných profesích vydělávat, aby si mohli dopřát stejné luxusní hodinky jako premiér Robert Fico. Ty jeho stály 20 000 eur, takže i slovenský předseda vlády by si na ně ze svého regulérního platu spořil přes osm měsíců. Velkorysý dar nicméně dostal od své manželky Svetlany, vysokoškolské pedagožky a právničky. Uklízečka by si na hodinky vydělávala plných 4,5 roku, učitel na základní škole 2,5 roku, ekonom skoro dva roky, vypočítává Denník N.
03.02.2016 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (948 článků)

Známý slovenský zpěvák (65) v slzách: Náhlá smrt manželky (†47)! Příčina není jasná

 
Známého slovenského zpěváka Ottu Weitera (65) postihla ohromná tragédie. Jeho manželka, zpěvačka Andrea Fischerová (†47), se kterou byl šťastně sezdaný už osmým rokem, náhle a bez varování zemřela. Její nečekaný odchod si nikdo nedokáže vysvětlit.
17.07.2020 20:10 |

podobné články

Před 19 lety zemřela královna lidských srdcí, princezna Diana: 7 nejasností v případu její smrti

 
Je tomu přesně 19 let od doby, kdy nás za tragických okolností opustila královna lidských srdcí, princezna Diana (†36). Poslední prázdninový den roku 1997 její auto havarovalo v tunelu v Paříži a navzdory všem pokusům o záchranu Diana vážným zraněním podlehla. Nepřežil ani její tehdejší přítel Dodi Al-Fayed (†42), který s ní v autě cestoval. Příčinou nehody byla podle vyšetřovatelů zběsilá jízda řidiče Henriho Paula (†41), který navíc před jízdou pil. Dodnes ale existují nejasnosti, které jsou živnou půdou konspiračních teoretiků, kteří tvrdí, že nešlo o nehodu, ale o atentát. Podívejte se s námi na sedm největších záhad v případu Dianiny smrti.
31.08.2016 05:45 |

podobné články

Zemřel herec a zpěvák David Cassidy (†67): Idola dívčích srdcí zabilo selhání orgánů!

 
David Cassidy, který kdysi platil za idola všech dívčích srdcí, v úterý ve věku 67 let zemřel. Zabilo ho selhání orgánů. Americký zpěvák a herec zažíval vrchol kariéry v 70. letech, pak se jeho hvězda začala řítit strmě dolů.
22.11.2017 18:55 |

podobné články

Osobnosti: David Cassidy (8 článků) , David Cassidy (8 článků)