Článek

Slovenský premiér Matovič se v Bruselu ztrapnil v živém přenosu

 
Nepříjemné chvilky zažil slovenský premiér Igor Matovič na klimatickém summitu v Bruselu, když v živém přenosu přerušil svůj proslov a požádal o možnost opakování. Když zjistil, že se to vysílá živě, chytil se za hlavu, proslov zopakoval ve zkrácené formě a odešel.
16.10.2020 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)
Podobné články

Po opsané diplomce má slovenský premiér Matovič na krku další skandál: Bydlí načerno

 
Slovenský premiér Igor Matovič žije se svojí rodinou v Trnavě v nezkolaudovaném domě, za což mu kvůli porušení stavebního zákona hrozí pokuta až 33 000 eur (přes 862 000 korun). Informoval o tom portál TVnoviny.sk. Premiér svoje pochybení přiznal už minulý týden. Matovič v minulých dnech čelil na Slovensku také pokusu o sesazení z funkce premiéra - to kvůli podezření, že opsal část své diplomové práce.
04.08.2020 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Premiér v diplomce opisoval. Matovič odstoupí? Čaputová je zklamaná a odsoudila podvádění

 
Obvinění z plagiátorství při psaní diplomové práce čelí na Slovensku po šéfovi parlamentu a ministrovi školství i nový premiér Igor Matovič. Ve své diplomové práci z roku 1998 opsal dvě knihy a odevzdal ji jako své dílo, napsal slovenský Denník N. Matovič, který se jako opoziční politik vymezoval vůči plagiátorství expředsedy parlamentu Andreje Danka, pochybení v reakci nepřímo přiznal. Na sociální síti napsal, že kvůli kauze odstoupí až poté, co splní všechny předvolební sliby. Slovenská opozice se však chce pokusit premiéra odvolat.
16.07.2020 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Na moderátora ČT se vrhly maskérky ve chvíli, kdy řešil exhumaci

 
Nečekané zpestření nabídly divákům České televize v úterý odpoledne maskérky, které se uprostřed zpráv rozhodly "vylepšit" moderátora Davida Borka. Skočily do záběru a v živém vysílání začaly pracovat. Další články k tématu: Srbské fandy fascinoval mikrofon ČT, v živém vstupu potrápili moderátorku VIDEO: Ty krávo, vole, uřekl se Panenka v živém přenosu VIDEO: Moderátora odrovnalo jméno německé lyžařky, plakal smíchy Reportér Hruška v živém vstupu: Holky můžete vyšu*at, nebo vyšupat
13.11.2012 20:55 |

podobné články

Osobnosti: David Hruška (10 článků)

Jak zbohatl „obyčejný“ milionář Matovič? Firmu převedl na manželku a probudil „spícího draka“

 
Igor Matovič se raduje. Jeho Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OLaNO) vyhráli volby na Slovensku. Porazili tak vládní Směr-SD Roberta Fica a volebního lídra Petera Pellegriniho. Podnikatel, milionář, politik a otec dvou dětí Matovič, který je na slovenské politické scéně již 10 let, ve svém projevu po volbách vzpomněl zavražděného novináře Jána Kuciaka, kterého zabili spolu s jeho snoubenkou Martinou Kušnírovou. Kdo je slovenský vítěz a patrě příští premiér?
29.02.2020 23:50 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (942 článků) , Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Matovič může sestavit vládu, rozhodla Čaputová. Vyjde z „hry o trůny“ jako premiér?

 
Předseda slovenského protikorupčního hnutí Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti (OLaNO) Igor Matovič ve středu dostal pověření od prezidentky Zuzany Čaputové k sestavení vlády po sobotních volbách, které OLaNO přesvědčivě vyhrálo. Matovič usiluje o koalici čtyř stran, která by měla ústavní většinu v parlamentu. Její vytvoření zatím ale vzhledem k programovým rozdílům není jisté.
04.03.2020 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Slovenský premiér Matovič: Hranice jsou volné!

 
Češi a Slováci mohou už od půlnoci volně přejíždět z jednoho státu do druhého. Oznámil to na své návštěvě Prahy slovenský premiér Igor Matovič (47) jako překvapivý dáreček.
04.06.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Slovenský premiér Matovič „děkoval“ předchůdci: Toho pána nesleduji. Udělal mnoho chyb, které jsme museli hasit

 
Slovenský premiér Igor Matovič (OlaNO) se ujímal vlády v době, kdy se rozjížděla pandemie a Slovensko čekala nejtěžší zkouška posledních dekád. V pořadu Interview na ČT24 prozradil, jak celou situaci prožíval. Kromě toho hovořil také o tom, co jej spojuje s Andrejem Babišem (ANO), a kromě jiného nezapomněl okomentovat výsledky polských prezidentských voleb.
13.07.2020 22:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19780 článků) , Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Reportér Hruška v živém vstupu: Holky můžete vyšu*at, nebo vyšupat

 
Kouzlo nechtěného se povedlo reportérovi Ladislavu Hruškovi v živém vstupu. V reportáži o omezeních metra během velikonočních svátků divákům dal na výběr. Můžou přijet do hlavního města vyšu*at, nebo vyšupat dívky. Další články k tématu: Přebrept v Televizních novinách: Ochotská nevědomky pohřbila Duku Televize Nova propustila reportéra za „chrochtání“ na blogu VIDEO: V přímém přenosu zpravodajství došlo k trapné záměně hosta Mám vás u prd..., vypustil z úst v přímém přenosu Pavol Habera Švédskou veřejnost zaujalo neoholené dámské podpaží v přímém přenosu
07.04.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (273 článků)

Trapas v televizi. Maskérky líčily moderátora během zprávy o exhumaci

 
O malé faux-pas se postaraly maskérky České televize. V úterý odpoledne během uvedení zprávy o rozebírání hrobky Jásira Arafata začaly v přímém přenosu přepudrovávat moderátora Davida Borka. Ten naštěstí celou věc ustál v klidu a začátek zprávy přečetl. Pak už následovala reportáž. Další články k tématu: Srbské fandy fascinoval mikrofon ČT, v živém vstupu potrápili moderátorku Moderátorku rozesmál autobus, který se převrátil v živém vstupu Reportér Hruška v živém vstupu: Holky můžete vyšu*at, nebo vyšupat
13.12.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (590 článků) , David Hruška (10 článků)

VIDEO Trapas slovenského premiéra v Bruselu. V přímém přenosu

 
Slovenský premiér Igor Matovič má z ostudy kabát. Ušil si ho v přímém přenosu.
16.10.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Slovenský poslanec Matovič z SaS popřel, že se třemi kolegy opouští poslanecký klub

 
Slovenský poslanec Matovič z SaS popřel informaci, že se třemi kolegy opouští poslanecký klub. Parlamentní většina tak koalici zůstává.
28.07.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Radičová (125 článků)

Hanba! Je to jinak. Vzteklý Matovič prozradil, co Pellegrini vyvedl Slovákům. Jde o roušky, které s velkou slávou dovezli do země

 
S koronavirovou infekcí bojuje celý svět a různé státy volí různé přístupy. Jak se s nemocí vypořádává Slovensko, které má navíc ztíženou situaci v tom, že ho zastihla v době střídání vlád? To ve čtvrtečních Událostech, komentářích prozradil budoucí slovenský premiér Igor Matovič (OLaNO).
20.03.2020 07:26 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Rychlejší uvolňování i u sousedů? Matovič chce dřív otevřít obchody a raduje se z důvěry

 
Slovenský premiér Igor Matovič zažívá další velký den. Jeho vláda dnes získala důvěru slovenských poslanců. Vedle toho uvedl, že Slovensko s ohledem na příznivý vývoj pandemie choroby covid-19 možná urychlí uvolňování karanténních opatření. Slováci momentálně hlásí 23 mrtvých a takřka 1400 nakažených.
30.04.2020 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Matovič prezentoval v Praze otevření hranic se Slovenskem jako darček

 
Do České republiky dorazil ve středu na svou první zahraniční cestu ve funkci slovenský premiér Igor Matovič. V Kramářově vile jej přivítal jeho český protějšek Andrej Babiš (ANO). Oba politici na úvod jednání oznámili, že od půlnoci se obnovuje volný pohyb osob mezi oběma státy.
03.06.2020 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19780 článků) , Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Češi a Slováci se úderem půlnoci mohou opět volně navštěvovat: Je to darček, řekl Matovič

 
Do České republiky dorazil slovenský premiér Igor Matovič, který Čechům přivezl dobrou zprávu. Úderem dnešní půlnoci se otevírají společné hranice mezi Českem a Slovenskem.
03.06.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Matovič a Babiš oznámili otevření hranic Česka a Slovenska. Premiéři si padli do noty

 
Od půlnoci na čtvrtek se plně obnoví volný pohyb osob mezi Českem a Slovenskem a vrátí se ke stavu v době před pandemií koronaviru. V Praze to oznámili premiéři obou zemí Andrej Babiš (ANO) a Igor Matovič na úvod první oficiální návštěvy šéfa slovenské vlády v Česku. Je to první Matovičova zahraniční cesta po březnovém nástupu do úřadu, kvůli epidemii koronaviru zatím cestování odkládal. Babiš si na uvítanou vzal kromě roušky i bílé rukavice, na příjezd svého protějšku čekal zhruba pět minut. Slovenský premiér se také s prezidentem Milošem Zemanem nebo s předsedy obou komor Parlamentu. V podvečer má ještě v plánu vyrazit na pražský vrch Petřín. Podle slovenského premiéra bylo setkání s Babišem velice neformální. Prozradil také, že se téměř nedostali k pracovním povinnostem.
03.06.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19780 článků) , Miloš Zeman (24439 článků) , Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Na Slovensko přes Polsko či Rakousko: Matovič přiznal, že Češi můžou zákaz obejít

 
Připravovaná omezení při cestování z České republiky na Slovensko budou moci lidé obejít, pokud do země pod Tatrami přijedou přes Polsko či Rakousko, připustil slovenský premiér Igor Matovič. Zároveň vyjádřil přesvědčení, že většina lidí bude pravidla dodržovat. Od pátku bude Česko kvůli šíření koronaviru na slovenském seznamu rizikových zemí. Cestující z ČR na Slovensko až na výjimky budou muset mít výsledek testu s negativním výsledkem na koronavirus, nebo budou muset na dva týdny do karantény.
16.09.2020 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Slovensko chce zpřísnit podmínky pro Čechy. „Jsou na tom výrazně hůř,“ varuje Matovič

 
Pro další zpřísnění podmínek cestování z Česka na Slovensko kvůli šíření koronaviru se dnes vyslovil slovenský premiér Igor Matovič. Je pro omezení výjimek, které po zářijovém zařazení Česka na seznam rizikových států umožňují některým skupinám cestujících přijet na Slovensko bez negativního výsledku testu na koronavirus a bez nutnosti nastoupit v zemi pod Tatrami do karantény. Slovensko i Česko zaznamenávají rekordní denní přírůstky potvrzených případů nákazy koronavirem.
08.10.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)

Skandál na Slovensku: S opsanými pracemi se roztrhl pytel, přiznal se i premiér Matovič

 
Podobně, jako se v Česku řešila opsaná práce bývalé ministryně spravedlnosti Taťány Malé, i na Slovensku řeší podobné problémy. Deník N přišel s tvrzením, že premiér Igor Matovič (47) opsal svou diplomovou práci z roku 1998. Po předsedovi parlamentu Borisi Kollárovi a ministru školství Branislavu Gröhlingovi tak jde o třetího politika z vládnoucí koalice, který v poslední době čelí podezření z plagiátorství.
16.07.2020 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Igor Igor (73 článků) , Igor Igor (126 článků)