Článek

Slovenský expremiér o kauze »Queen« Plačkové: Prodávala kokain politikům! Proto není ve vazbě

 
Kauza kolem zadržení královny slovenského instagramu Zuzany „Queen“ Plačkové (30) a jejího manžela Reného Strausze (32) zasáhla i do politiky. Bývalý slovenský premiér Robert Fico (SMER - SD, 57) totiž přišel s odvážným obviněním. Manželé jsou prý stíháni na svobodě, protože prodávali drogy členům vlády.
07.10.2021 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (956 článků) , Zuzana Plačková (136 článků)
Podobné články

Skandál Plačkové nabývá nových rozměrů: Podle Fica prodávala drogy vládě

 
Skandál slovenské influencerky Zuzany „Queen“ Plačkové (30) a jejího manžela Reného Strausze (32) nabývá nových rozměrů. Zatímco mnohé překvapilo, že je pár stíhaný na svobodě, někdejší slovenský premiér Robert Fico se tomu vůbec nediví. Podle něj totiž Plačková a Strausz prodávali drogy vládním politikům, kteří teď nad hříšníky drží údajně ochranou ruku!
07.10.2021 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Robert Fico (956 článků) , Zuzana Plačková (136 článků)

Pokračování kauzy Zuzany Plačkové: Nejvyšší soud uvedl, jak se k případu staví

 
Kauza slovenské influencerky Zuzany Plačkové (30) stále pokračuje. Nejvyšší soud se podle informací Tvnoviny.sk nebude zaobírat vazebním stíháním Plačkové ani jejího manžela Reného Strausze. Na sociálních sítích René uvedl, že se z celé situace poučil a už se k tomu nechce vracet.
05.10.2021 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Plačková (136 článků)

První slova Queen Plačkové po propuštění z vězení: Věříme ve spravedlnost!

 
Poměrně nečekaně přišla zpráva o zatčení Zuzany Plačkové a jejího manžela kvůli podezření z prodeje drog. Následně byla dvojice propuštěna z vazby, ovšem čeká je soud. Všichni netrpělivě čekají, kdy se pár k celé kauze vyjádří. A královna instagramu už konečně prozradila, kdy se její fanoušci dočkají. Co řekla a jak teď tráví čas?
04.10.2021 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Plačková (136 článků)

Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience míří poprvé do České republiky

 
V pražské Tipsport aréně v Holešovicích se 8. dubna příštího roku uskuteční koncert nazvaný Queen Symphonic: A Rock Band & Orchestra Experience. Spojení symfonického orchestru a živé rockové skupiny představí písně britské skupiny Queen. Na podobě představení se podílel i kytarista Queen Brian May. Vstupenky jsou již v prodeji.
15.12.2019 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Brian May (39 článků) , Brian May (11 článků) , Rock Rock (85 článků)

Kolem Zuzany Plačkové to houstne: Lidé spojovaní s vraždou Andrey i s Kočnerem

 
Kauza kolem slovenské influencerky Zuzany Plačkové (30) nabírá stále temnější směr. V pondělí ráno si pro ni i jejího partnera přišli policisté a podle slovenských médií je obvinili z drogové trestné činnosti a ze členství ve zločinecké skupině. Zadržených lidí je však kolem patnácti a je mezi nimi i muž, který byl v minulosti spojován s vraždou Slovenky Andrey Vlčekové. Influencerku Plačkovou navíc zastupuje advokát, který je spjat s nechvalně proslulým podnikatelem Kočnerem, jak informoval slovenský portál Topky.
28.09.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Plačková (136 článků) , Zuzana Vlčeková (1 článek)

Lékárnice znovu před soudem: Prodávala léčiva bez licence

 
Už dříve odsouzená lékárnice Greta Z. (51) ze Žatce, která mimo jiné prodávala léky narkomanům, stanula dnes opět před soudem. I když byla vyloučena z lékárnické komory a přišla o registraci, prodávala léky dál. Čelí teď proto obžalobě za nedovolené podnikání, neoprávněné nakládání s drogami a podvod. Podle obžaloby způsobila škodu přes 2,6 milionu korun.
03.10.2012 19:10 |

podobné články

Šílené napadení kamarádky královny plastik Plačkové: Útočník se ji pokusil oslepit!

 
Úterý bylo pro jednu z kamarádek Zuzany Plačkové (29) dnem, na který hned tak nezapomene. Majitelka butiku s oblečením Jeanette Pivovarči se za bílého dne stala obětí brutálního útoku neznámého muže.
04.06.2020 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Plačková (136 článků)

Matka zatčené královny Instagramu Plačkové: Už jsou mimo Slovensko! A posměváčky označila za špíny

 
Pár hodin po zadržení slovenské influencerky Zuzany Plačkové (30) a jejího manžela Reného se ke všemu na sociální síti vyjádřila její matka Veronika Plačková. Je jasné, že svou dceru obhajuje, ale jedno tvrzení moc věrohodně nezní.
28.09.2021 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Plačková (136 článků)

Školačka (12) prodávala ve škole vibrátory, tvrdí ředitelka. Dívku na tři dny vyloučila

 
Americkou školačku Frances Halbeck (12) z Wisconsinu obvinila ředitelka místní školy z toho, že přímo ve škole prodávala vibrátory. Za to ji vyloučila na tři dny. Dívka však podle všeho prodávala vodní hady, což jsou dětské hračky.
22.03.2017 18:20 |

podobné články

Jasmina Alagič spolupracuje se zatčenou Plačkovou: Šok a slova o zklamání!

 
Drogový skandál kolem samozvané „Queen“ hýbe celým Slovenskem. Neexistuje snad nikdo, kdo by o této kauze bývalé playmate a vlivné influencerky Zuzany Plačkové (31) neslyšel. Jak se k ní vyjádřila moderátorka Jasmina Alagič (32), která se před nedávnem s touto dámou spojila v podnikání?
30.09.2021 11:35 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Plačková (136 článků) , Jasmina Jasmina (294 článků)

Queen se rozpadli podruhé, Paul Rodgers končí

 
Zpěvák Paul Rodgers podle BBC oznámil, že jeho spolupráce se zbývajícími členy skupiny Queen skončila. Rodgers se s Brianem Mayem a Rogerem Taylorem spojili v roce 2004. Pokusil se nahradit kultovní postavu Queen, zpěváka Freddieho Mercuryho, ale kritiky na jejich desku byly vlažné.
14.05.2009 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (291 článků) , Brian May (39 článků) , Roger Taylor (10 článků) , Paul Rodgers (3 články) , Roger Taylor (10 článků)

Queen a Beatles stanou proti sobě ve světě počítačových her

 
Dvě nejslavnější britské skupiny historie, Queen a Beatles, letos na podzim nevědomky změří síly ve virtuálním světě počítačových her. Na trh totiž přijdou téměř současně dva hity sezóny - The Beatles: Rock Band a Guitar Hero 5, mimo jiné s hudbou Queen.
29.05.2009 16:25 |

podobné články

Queen odešli po téměř 40 letech od EMI k Universalu

 
Britská společnost EMI se v poslední době potýká s velkými finančními problémy. Jedním z vedlejších projevů může být i odchod obrovské rockové legendy Queen z jejího katalogu. Queen lze přirovnat k "domácímu stříbru" EMI.
19.05.2010 12:05 |

podobné články

Mercuryho sestra se v Praze zúčastní vzpomínky na skupinu Queen

 
Fanoušci zpěváka Freddie Mercuryho a rockové skupiny Queen si dnes připomínají dvacáté výročí úmrtí tohoto zpěváka a zároveň i čtyřicáté výročí založení legendární skupiny. Večera nazvaného Vzpomínka na Queen, který se uskuteční v pražském klubu Mlejn, se zúčastní i sestra zpěváka Kashmira Cooková. Hudební část večera obstará revivalová skupina Queenie, známá z televizního pořadu Československo má talent.
19.11.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (291 článků)

Muzikál podle Queen dorazí do ČR v dubnu

 
Britský muzikál We Will Rock You s hudbou rockové legendy Queen (samotní Queen v něm nevystupují) dorazí v rámci mezinárodního turné i do pražské O2 Arény 26. až 28. dubna 2013.
10.09.2012 14:20 |

podobné články

Queen zveřejní píseň s hlasem Freddieho Mercuryho

 
Dobré zprávy poslal fanouškům skupiny Queen kytarista Brian May. Na svých internetových stránkách oznámil, že už brzy vyjde zatím nepublikovaná nahrávka kapely, na níž zpívá původní zpěvák Queen Freddie Mercury.
18.01.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (291 článků) , Brian May (39 článků)

To by Freddie Mercury čučel: Skupina Queen má vlastní vodku!

 
Hit Killer Queen slyšeli fanoušci skupiny Queen poprvé v roce 1974. Čtyřicet let poté se členové slavné rockové formace rozhodli uvést na trh stejnojmennou vodku. Vyrábí ji pálenice Stoli v Rize a je poctou zpěvákovi Freddiemu Mercurymu, jenž tomuto druhu alkoholu holdoval.
19.09.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (291 článků)

Kytarista Queen Brian May: Na Freddieho Mercuryho myslím pořád

 
Kytarista skupiny Queen Brian May začal se zpěvačkou Kerry Ellis spolupracovat poté, co ji viděl v muzikálu My Fair Lady. Produkoval její EP muzikálových písní, nahráli album Anthems a záznam vznikl i ze společného turné Born Free Tour. Nyní pracují na další desce a na začátku příštího roku budou koncertovat v Evropě. Českou republiku čekají čtyři koncerty. Dvojice v březnu vystoupí v Ostravě (3.), Zlíně (5.), Brně (6.) a Praze (8.). Brian May poskytl Právu rozhovor nejen o své nové spolupráci, ale také o kapele Queen a pohledu na současnou politickou situaci.
14.12.2015 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Freddie Mercury (291 článků) , Brian May (39 článků) , Kerry Ellis (3 články) , Lady May (1 článek)

Ruml a Hurvínek na jednom pódiu: Budou „rabovat“ melodie se swingovými Piráty

 
Legendární Queen si je vybrali k přepracování svých hitů do swingového stylu. Byli hlavními hvězdami VIP party ke 40 letům Queen v Montreux a pod hlavičkou Queen oficiálně vydali i album. Na aktuální CD jim autorsky přispěl Robbie Williams a ač jsou Češi, známí jsou spíše v zahraničí. Řeč je o kapele PIRATE SWING Band, jež se specializuje na swingové aranže rocku a popu. Všimla si jich i CNN. Na 28. 11. chystají svůj Galakoncert i v Praze a sekundovat jim budou speciální hosté Tonya Graves, Ondřej Ruml a… Hurvínek!
01.10.2016 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (567 článků) , Tonya Graves (128 článků) , Ondřej Ruml (202 článků)