Článek

Slovenská prezidentka na pohřbu Žbirky (†69): Tajemství černých šatů Čaputové!

 
Přestože zpěvák Miroslav Žbirka (†69), jemuž nikdo neřekl jinak nežli Meky, pohřeb se státními poctami na rozdíl od Karla Gotta (†80) neměl, mezi pozvanými ale nechyběla jak smetánka, tak i významní političtí činitelé. A dorazila pochopitelně i slovenská prezidentka Zuzana Čaputová (48).
20.11.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6523 článků) , Miroslav Žbirka (53 článků)
Podobné články

Poslanec urazil dceru Čaputové. Politické dno, reagovala prezidentka

 
Poslanec slovenského parlamentu Tomáš Taraba se na sociální síti navážel do sedmnáctileté dcery prezidentky Zuzany Čaputové. Čaputová útok označila za politické dno. Pod příspěvkem se začaly objevovat urážky na osobu Zuzany Čaputové i její dcery.
19.10.2021 19:30 |

podobné články

Tvrdý útok na prezidentku Čaputovou kvůli účasti na pohřbu Žbirky (†69)

 
Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová (48) si od některých politiků slízla ostrou kritiku za to, že v pátek na pohřeb Mekyho Žbirky (†69) dorazila i s přítelem Jurajem Rizmanem (46). Má prý okamžitě vrátit peníze za náklady placené ze státního rozpočtu. To je ale podle Rizmana nesmysl: za prezidentku prý platil on!
22.11.2021 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Čaputova (48 článků)

3 tajemství krásy, která musíte znát

 
Vidíme-li nádhernou ženu, která na nás působí dojmem, že je absolutně spokojená a nic jí nechybí, lámeme si hlavu nad tím, jaká jsou její tajemství krásy. Odjakživa se držíme představy, že krásné ženy taková tajemství mají, protože kdyby ne, vypadaly by asi tak nějak, jako my – obyčejné smrtelnice, jež mají dle svého názoru do dokonalého vzhledu hodně daleko… Možná i vy chcete znát ona tajemství krásy, díky kterým byste si mohla zvýšit sebevědomí, cítit se lépe ve vlastním těle, líbit se sama sobě a zároveň i lidem ve vašem okolí. Každá z nás chce být krásná a je jedno, zda zrovna vynáší pytel plný odpadků, nakupuje v obchodním centru, chystá se na pracovní pohovor nebo sedí doma na pohovce u oblíbeného seriálu. Pojďme si prozradit tajemství krásy Jak to sakra dělá? Je tak krásná, přímo dokonalá! Vypadá spokojeně, určitě musí mít nějaký fígl! Pokud i vám podobné fráze proběhnou hlavou ve chvíli, kdy spatříte krásnou ženu, pak jste tu správně. Teď společně s námi můžete odhalit tajemství, která stojí za dokonalým vzhledem žen, jež vídáme na ulici, v televizi nebo v módních časopisech. Jste připravené? Jdeme na to! Tajemství č. 1: Arašídy vám zajistí krásné a lesklé vlasy! Mít krásné vlasy, plné lesku, života a zdraví – no řekněme si, milé dámy, která z nás po tom netouží. Ne všem byla dána do vínku bohatá hříva, která i bez kdovíjaké péče vypadá dobře, má objem a nechybí jí lesk. Jestliže ani k vám nebyla příroda štědrá, ba přímo naopak, doporučujeme vám vsadit na arašídy. Ty jsou známé pro vysoký obsah vitamínů B a vlákniny, které vám zajistí bujné vlasy hýřící zdravím a krásou. Tajemství č. 2: Pevný zadeček díky špenátu? Zkuste to! Ačkoli se traduje, že se za pěkným a pevným ženským zadečkem otočí jen muži, není to vůbec... Čtěte více Příspěvek 3 tajemství krásy, která musíte znát pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.03.2017 03:15 |

podobné články

Pohřeb otce Čaputové: Rodinné tajemství dojalo zdrcenou prezidentku

 
Rodinné tajenství odhalil pohřeb otce Zuzany Čaputové. Málokdo tušil, že se Štefan Strapák (†79) hlásí k rytířům vína. Jedné z jeho větví na Slovensku dokonce podle webu pluska.sk předsedal. Rytíři proto nechyběli ani na jeho poslední cestě. Dojemnému rozloučení přihlížela zdrcená slovenská prezidentka, která společně se svým bratrem byla v těžké chvíli oporou mamince Kataríně.
20.09.2021 13:05 |

podobné články

Strach o Čaputovou: Slovenská prezidentka ruší program a nastoupila do karantény

 
Slovenská prezidentka Zuzana Čaputová zůstane do pátku preventivně v domácí karanténě, protože jeden z pracovníků její kanceláře přišel do kontaktu s člověkem pozitivně testovaným na koronavirus. ČTK o tom ve středu informoval mluvčí prezidentky Martin Strižinec. Podle informací Blesk Zpráv proběhne v náhradním termínu setkání Čaputové s šéfem českého Senátu Milošem Vystrčilem (ODS), který je ve středu na návštěvě Slovenska - své první zahraniční cestě v úřadu.
24.06.2020 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Čaputova (48 článků)

Prezident Zeman kondoloval prezidentce Čaputové kvůli nehodě na jihu Slovenska

 
Český prezident Miloš Zeman poslal kondolenční dopis slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové kvůli dnešní srážce nákladního auta a autobusu na jihu Slovenska. Jde o nejtragičtější dopravní nehodu na Slovensku za poslední roky. Nepřežilo ji 12 lidí, dalších 17 je zraněných. Soustrast slovenskému národu vyjádřil na sociálních sítích také premiér Andrej Babiš (ANO).
13.11.2019 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23853 článků) , Miloš Zeman (26706 článků)

Prezident Zeman kondoloval prezidentce Čaputové kvůli nehodě na jihu Slovenska

 
Český prezident Miloš Zeman poslal kondolenční dopis slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové kvůli dnešní srážce nákladního auta a autobusu na jihu Slovenska. Jde o nejtragičtější dopravní nehodu na Slovensku za poslední roky. Nepřežilo ji 12 lidí, dalších 17 je zraněných. Soustrast slovenskému národu vyjádřil na sociálních sítích také premiér Andrej Babiš (ANO).
14.11.2019 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23853 článků) , Miloš Zeman (26706 článků)

Významný host na Žbirkově (†69) pohřbu: Zúčastní se i prezidentka Čaputová!

 
Posledního rozloučení se zpěvákem a skladatelem Miroslavem Žbirkou (†69) se v Praze v pátek zúčastní slovenská prezidentka Zuzana Čaputová (48). V tiskové zprávě to dnes oznámila Kancelář prezidenta Slovenské republiky. Populární hudebník zemřel ve věku 69 let 10. listopadu. Slovenská prezidentka se tak do ČR vrátí v tomto týdnu podruhé.
18.11.2021 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Žbirka (53 článků)

Čaputové po boji s těžkou nemocí zemřel tatínek (†79). Popsala, jak zadržovala slzy

 
Po boji s dlouhou chorobou dnes zemřel otec slovenské prezidentky Štefan Strapák, bylo mu 79 let. Mluvčí Zuzany Čaputové poprosil veřejnost o zachování soukromí pozůstalých. Prezidentka kvůli události pozměnila svůj program na příští dny a prozradila, že dnešek pro ni byl těžký. Informoval o tom server topky.sk.
15.09.2021 15:20 |

podobné články

Jméno Čvančarová. Trapný skandál Čaputové? Začíná to být vážné

 
Slovensko v posledních dvou dnech žije kauzou „Emma“. Emmě je sedmnáct, je dcerou prezidentky Zuzany Čaputové a na počátku týdne se předvedla jako modelka. Tím se rozpoutal řetězec událostí, ve kterých prezidentka, a po ní i policie, vysílá varování opozičním poslancům a jiní se začínají zajímat o smlouvy prezidentské kanceláře na garderobu.
21.10.2021 10:35 |

podobné články

Slovenské ministerstvo po smrti Žbirky (†69): Státní pohřeb nebude?!

 
Po náhlém skonu legendárního muzikanta Miroslava Žbirky (†69), který těšil svými písničkami několik generací svých posluchačů, se předpokládalo, že se coby ikonická postava československé hudební scény dočká pohřbu se státními poctami. Vypadá to ale, že se nic takového nechystá!
16.11.2021 05:15 |

podobné články

Smutek zasáhl Pražský Hrad: Zeman kondoloval Čaputové kvůli autobusu smrti

 
Prezident Miloš Zeman zaslal kondolenční dopis slovenské prezidentce Zuzaně Čaputové. Stalo se tak kvůli středeční srážce nákladního auta a autobusu na jihu Slovenska. Jde o nejtragičtější dopravní nehodu na Slovensku za poslední roky. Nepřežilo ji 12 lidí, dalších 17 je zraněných.
14.11.2019 06:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26706 článků)

Rozchod s expřítelem Čaputové! Nvotová prozradila, zda v tom byl někdo třetí

 
Slovenská zpěvačka Dorota Nvotová (37) a bývalý přítel slovenské prezidentky Zuzany Čaputové (47) Peter Konečný (41) se rozešli. Jejich vztah, který se provalil v polovině června, tak skončil po třech měsících.
24.09.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Dorota Nvotová (65 článků) , Peter Peter (171 článků)

Tajemství rozpadu prvního manželství Mekyho Žbirky (†69): Kariéra na úkor rodiny! Odcizil se s dcerou

 
Skon zpěváka Miroslava Žbirky (†69) sice zasáhl početnou základnu jeho fanoušků, nejbolestivější je však jeho odchod pro jeho nejbližší. Oplakávat ho bude jak manželka Kateřina (55), tak i bývalá žena Helga. Rozpad prvního manželství a především to, že neměl čas na prvorozenou dceru, si zpěvák i po letech vyčítal…
11.11.2021 11:50 |

podobné články

David (19) zavraždil otce – tyrana: Díky Čaputové je na svobodě!

 
Dávid Báko (19) dál nedokázal snášet psychické a fyzické týrání ze strany otce, vzepřel se mu a zabil ho. Loni v prosinci byl za vraždu odsouzen na dva roky vězení, ovšem do případu zasáhla slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. Dávid je díky ní zatím na svobodě a čeká na další krok hlavy státu. Prezidentka mu může udělit milost, jeho trest zmírnit, nebo žádost o milost zamítnout. Dávid nyní poskytl otevřený rozhovor slovenskému Denníku N.
02.02.2020 13:15 |

podobné články

Osobnosti: David David (1080 článků) , David David (810 článků)

Tajemství modelů Zuzany Čaputové: Není modrá jako modrá! Stejný návrhář jako u Čvančarové

 
Karlovarský festival u nás už sice skončil, teď se ovšem pro změnu zásadní společenské události odehrávají u našich sousedů. Na oficiální návštěvu Slovenska totiž dorazil papež František (84) a prezidentka Zuzana Čaputová (48) ho přivítala v krásném modelu. A kdo jej navrhl? Možná vás to překvapí…
13.09.2021 17:40 |

podobné články

Diskotéka u Čaputové: Na chatě prezidentky se „pařilo“ do noci. Policie incident tutlala

 
V chatě, kterou spoluvlastní slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, bylo ve středu večer veselo. Nespokojený soused upozornil policii i televizi Joj, že se z budovy i po desáté hodině ozývá hluk od skupinky asi patnácti lidí. Na Slovensku přitom vyzývají k omezení hromadných akcí, v zemi totiž kvůli koronaviru trvá nouzový stav. To zřejmě moc nezajímalo klienty, které v chatě ubytovala prezidentčina dcera Lea, jež chatu pronajímá. Slovenská televizní stanice se však pozastavuje nad tím, že policie nejprve nechtěla přiznat, že na místě zasahovala.
11.10.2020 17:35 |

podobné články

Potvrzeno: David, Vojtek, Rolins a Rytmus budou hledat nejkrásnější Hlas

 
Televize Nova a slovenská Markíza budou na jaře hledat nejkrásnější Hlas Česko Slovenska. Po spekulacích, kdo se zhostí rolí koučů, je definitivně rozhodnuto. Zpěvákům se zlatem v hrdle budou pomáhat Michal David, Josef Vojtek, Dara Rolins a rapper Rytmus. Další články k tématu: Michal David bude jedním z koučů pěvecké soutěže Hlas Česko Slovenska Do poroty Hlasu Česko Slovenska může zasednout Dyk, Žbirka i Vondráčková Revue iDNES.cz udělilo divoké karty do soutěže Hlas Česko Slovenska Nejkrásnější hlasy si střihly hvězdné duety s Duffy, Adele i Levinem Mexiko nadchla nevidomá zpěvačka, uspěla v soutěži o nejkrásnější hlas Poslechněte si nejkrásnější hlasy ze zahraničí, u nás to můžete být vy Hledáme nejkrásnější hlas Česka a Slovenska, posílejte své nahrávky Nova a Markíza hledají nejkrásnější hlas Česka a Slovenska Pády a vzestupy roku: Rolins zažila obojí, Pomeje oproti Bartošové slavil Televize vsadily na osvědčené duo, Hlas budou moderovat Mareš a Tina RECENZE: Rytmusovy schody nevedou do nebe, ale do slepé ulice
28.12.2011 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2729 článků) , Michal David (1597 článků) , Josef Vojtek (653 článků)

Čaputová pohřbila otce. Truchlící prezidentka podpírala s bratrem zdrcenou maminku

 
Nejtěžší období ve svém životě prožívá oblíbená slovenská prezidentka Zuzana Čaputová. V sobotu odpoledne pohřbila svého tatínka. Ten zemřel ve středu, v době, kdy hlava státu vyprovázela papeže Františka na cestě zpět ze Slovenska do Vatikánu. Na hřbitově v Pezinku byla Čaputová společně s bratrem Danielem oporou zdrcené mamince. Fotografie z pohřbu zveřejnil slovenský web pluska.sk.
19.09.2021 05:15 |

podobné články