Článek

Slovenská moderátorka Aneta Parišková se po intenzivní chemoterapii opět vrátila na obrazovky

 
Moderátorka slovenské televizní stanice JOJ Aneta Parišková má po měsících léčby rakoviny pro fanoušky velmi dobrou zprávu. Za sebou má intenzivní chemoterapii, jejíž vedlejší účinky se podařilo zvládnout. „Co bude dál, uvidíme... Zatím se budu snažit jen NORMÁLNĚ ŽÍT,“ napsala před pár dny na sociální síti.
15.09.2020 13:30 |

podobné články

Podobné články

S rakovinou bojující moderátorka Parišková: Kdy se dozví konečný verdikt?

 
Slovenská moderátorka Aneta Parišková (47), která se již několik dlouhých měsíců potýká s Non-Hodgkinovým lymfomem, je neskutečnou bojovnicí. Ani po všech chemoterapiích neztrácí svůj široký úsměv. Nedávno oznámila, že intenzivní léčbu má za sebou, a co bude dál, to se uvidí – počátkem října…
21.09.2020 06:00 |

podobné články

Statečná hvězda zpravodajství opět na onkologii: Rakovina je stále silnější!

 
Po čtvrté sérii chemoterapií se slovenská moderátorka Aneta Parišková (46) těšila, že už je s bojem u konce, ale ne. Opět nastoupila do Národního onkologického ústavu a podstupuje páté kolo chemoterapií.
30.07.2020 17:40 |

podobné články

Slovenská moderátorka (47) statečně bojuje s rakovinou: Poslední kapačka a konečně návrat domů!

 
Moderátorka slovenské televize Joj Aneta Parišková má za sebou už čtvrtou chemoterapii a těší se, až se uvidí se svou rodinou.
12.07.2020 11:20 |

podobné články

Blond moderátorka bojující s rakovinou oznámila konec! Co bude dál?

 
Měsíc a půl ležela slovenská moderátorka Aneta Parišková (47) v onkologickém ústavu. Prodělala celkem šest sérií chemoterapií, které by měly zákeřnou rakovinu porazit. Co teď? Chce normálně žít!
07.09.2020 11:50 |

podobné články

Proměna slovenské moderátorky po léčbě rakoviny: Zase moderuje! Pohublá, ale s úsměvem

 
Slovenská moderátorka Aneta Parišková (47) je neskutečnou bojovnicí. Od doby, co jí byl diagnostikován Non-Hodgkinův lymfom, si prošla celou řadou chemoterapií a kapaček, díky nimž se jí daří stále lépe a lépe. Nyní prozradila, co ji ještě v těchto nelehkých časech drží nad vodou: Je to překvapivě práce!
15.09.2020 11:10 |

podobné články

Slovenská moderátorka (47) bojuje se zákeřnou rakovinou: Na onkologii slavila narozeniny a dostala ten nejlepší dárek!

 
Slovenská moderátorka televize Joj Aneta Parišková statečně bojuje v nemocnici se zákeřnou rakovinou . V nemocnici oslavila i narozeniny. A teď se konečně dozvěděla dobrou zprávu.
28.05.2020 13:30 |

podobné články

S rakovinou bojující slovenská moderátorka: Rodinný výlet jako iluze normálního života!

 
Slovenská moderátorka Aneta Parišková (47) se před dvěma měsíci dozvěděla hrozivou diagnózu rakoviny a od té doby se s vážnou nemocí statečně pere. Nyní prozradila, co je jí v těchto těžkých časech tou největší vzpruhou a co jí dává pocit, že žije jako každá druhá žena a matka…
08.07.2020 18:45 |

podobné články

Slovenská moderátorka (46) bojuje s rakovinou: Zveřejnila snímek příznaku zákeřné nemoci

 
Moderátorka slovenské televize JOJ Aneta Parišková (46) statečně bojuje se zákeřnou rakovinou . Moderátorka má nehodgkinské lymfomy u srdce a plic a v nemocnici podstupuje chemoterapie.
11.05.2020 10:50 |

podobné články

S rakovinou bojující moderátorka se léčí transfuzemi: Dřív krev dávala, teď ji potřebuje!

 
Slovenská moderátorka Aneta Parišková (47), která se už čtvrtý měsíc statečně potýká s těžkou formou rakoviny a bojuje proti ní chemoterapiemi, se po dlouhé době svým fanouškům opět ozvala – a zveřejnila další smutnou zprávu. Její stav je stále velice vážný, musela dokonce podstoupit transfuzi krve…
03.09.2020 20:10 |

podobné články

Další slovenská moderátorka bojuje s rakovinou: Divákům poslala vzkaz přímo z nemocničního lůžka

 
Moderátorka slovenské televize Joj Aneta Parišková bojuje se zákeřnou rakovinou. Do poslední chvíle přitom nevěděla, že je nemocná.
08.05.2020 10:30 |

podobné články

Slovenská moderátorka (46) bojuje statečně s rakovinou: Oholila si hlavu a takhle teď vypadá

 
Moderátorka slovenské televize JOJ Aneta Parišková (46) se naplno vrhla do boje se zákeřnou rakovinou .
21.05.2020 11:35 |

podobné články

Blond moderátorka bojující s rakovinou: Slova o manželovi vhání slzy do očí!

 
Dělily je tisíce kilometrů, ale když se dozvěděl, že jeho milované manželce diagnostikovali nádor, okamžitě sedl do letadla, aby jí byl na blízku. Slovenská moderátorka Aneta Parišková (47) ještě nemá vyhráno, ale otevřeně přiznává, že bez svého muže by léčbu zvládala daleko hůř.
13.11.2020 14:55 |

podobné články

Biologické hodiny tikají, přiznává Aneta Langerová

 
Zpěvačka Aneta Langerová odstartovala druhou sezonu pojízdné kavárny Potmě a pozvala i svou neteř a synovce. S dětmi si odpoledne užila a přiznala, že by také jednou ráda byla maminkou. Další články k tématu: Aneta Langerová: Děti jsou pro lesby velké téma Přátelství je někdy víc než láska, říká Aneta Langerová Žebříčku nejvlivnějších gayů a lesbiček kraluje Langerová Aneta Langerová má první hlavní roli ve filmu. Zahraje si ruskou básnířku VIDEO: „Nové písničky už takhle neuslyšíte,“ říká Langerová před turné Jsem šťastná, promluvila poprvé o vztahu se ženou Langerová
15.05.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Aneta Langerová (536 článků)

Rakovina blond hvězdy zpravodajství: Nádory u srdce a na plicích! Jak zareagoval manžel?

 
Slovenská moderátorka zpravodajství TV Joj Aneta Parišková (46) den po zveřejnění, že na onkologii bojuje s rakovinou, objasnila i to, o jaký druh se jedná.
08.05.2020 06:30 |

podobné články

Blond hvězda zpravodajství zveřejnila děsivý příznak rakoviny! Táta jí zachránil život

 
Slovenská moderátorka zpravodajství TV Joj Aneta Parisková (46) se rozhodla o svém boji se zákeřnou rakovinou otevřeně mluvit. Dokonce zveřejnila první příznak zákeřné nemoci a nebýt jejího otce, možná by věci nenabraly takový spád.
10.05.2020 18:10 |

podobné články

Slovenská moderátorka slavila narozeniny na onkologii: Nejlepší dárek? Dobré zprávy!

 
Aneta Parišková (47), hvězda televizní stanice JOJ, jenom před několika málo týdny šokovala svým přiznáním, že bojuje s vážnou chorobou: Má rakovinu. Blondýnka, která si po první dávce chemoterapie radši oholila hlavu, teď prožila ty nejsmutnější narozeniny… I když je pravda, že dostala dárek nad všechny dárky!
27.05.2020 21:25 |

podobné články

Blond hvězda zpravodajství bojující s rakovinou: Razantní změna kvůli synům!

 
Slovenská moderátorka Aneta Parišková (48) už přes měsíc svádí boj se zákeřnou rakovinou. Po pár chemoterapiích jí začaly padat vlasy, a tak jí manžel hlavu oholil. O víkendu doprovodila své dva syny k prvnímu přijímání a málem ji nikdo nepoznal.
15.06.2020 21:10 |

podobné články

Blonďatá hvězda zpravodajství bojující s rakovinou: Poslední infuze a hurá domů!

 
Slovenská moderátorka Aneta Parišková (47) má velký důvod k úsměvu. Po několika dnech v nemocnici ukončuje chemoterapie a chystá se za svými nejbližšími. Přestože až následná vyšetření ukážou, zda se jí podařilo překonat zákeřnou chorobu, ona o dobrých výsledcích zkrátka nepochybuje!
11.07.2020 14:05 |

podobné články

Comeback Borhyové s hořkou pachutí: Moderátorka se vrátila po třech měsících zpět na obrazovky

 
Hvězda Televizních novin Lucie Borhyová (36) je zpět! Populární moderátorka se dnes vrátila na obrazovky po tříměsíční mateřské dovolené. Ve studiu jí to moc slušelo, byla profesionální, ale její comeback má stejně houřkou pachuť. Spousta lidí z Novy by raději na jejím místě viděla Kristinu Kloubkovou, která musela kvůli Borhyové zpravodajství opustit.
29.09.2014 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1588 článků) , Kristina Kloubková (507 článků)