Článek

Slovenka Besky jako vítězka MasterChefa? Diváci jasně řekli, co si o tom myslí!

 
Závěrečný díl podzimní řady show MasterChef Česko se stal ve středu nejsledovanějším pořadem. Získal dokonce náskok více než půl milionu diváků na všechny ostatní konkurenční seriály i filmy. A jak už tomu bývá, zvolení vítěze vyvolává rozporuplné reakce…
25.11.2021 12:05 |

podobné články

Podobné články

MasterChef Česko si podmanila usměvavá Slovenka Besky. Co na to diváci?

 
Letošní ročník MasterChef Česko vyhrála sedmadvacetiletá Veronika Dinišová, která je divákům známá jako Besky. Lidé jí její vítězství přejí a vůbec jim nevadí, že českou kuchařskou soutěž vyhrála Slovenka.
25.11.2021 08:00 |

podobné články

Takhle jste Besky ještě neviděli: Vítězka MasterChef Česko si střihla roli modelky

 
Sympatická Slovenka Besky (26), která trvale žije v Česku, si po velkém vítězství v soutěži MasterChef Česko na chvilku odskočila od plotny a zkusila si zcela novou roli modelky. Pod taktovkou profesionálního fotografa se proměnila v pořádnou kočku!
25.11.2021 11:55 |

podobné články

Dramatické finále MasterChefa: Milion vyhrála Besky!

 
Vítězkou páté řady kulinářské show Master- Chef se včera večer stala Veronika Dinišová (27) alias Besky. Porazila Jitku (40) i Petru (31) a odnesla si výhru jeden milion korun.
25.11.2021 05:10 |

podobné články

Vítězka MasterChef Česko 2021 Besky: Víme, co udělá s milionovou výhrou

 
Oblíbenou kuchařskou soutěž MasterChef Česko letos vyhrála Besky. Sympatická černovláska, která poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor, září štěstím a hýří nápady do budoucna. Co má v plánu s výhrou, se dozvíte ve videu.
25.11.2021 05:45 |

podobné články

MasterChef Česko 2021: O vítězství se poperou Besky, Jitka a Petra

 
Konečně je to tady, kulinářská show MasterChef Česko se dostala do finále! Jako první se do něj probojovala Petra, následovala ji Besky a jako poslední se k nim připojila Jitka, která porazila jediného muže, jenž se dostal před brány finále. Paolo se ke konci show stal bohužel trnem v oku spoustě diváků.
24.11.2021 05:15 |

podobné články

Dramatické finále plné krve: MasterChef 2021 vyhrála Besky

 
Finále páte řády kulinářské soutěže MasterChef Česko zná svoji vítězku. Tou je Veronika z Banské Bystrice, která je známá jako Besky. V napínavém závěru této série porazila další dvě ženy- Petru a Jitku a odnesla si rovný milion korun.
24.11.2021 22:15 |

podobné články

Pavlína jde do finále MasterChefa, diváci běsní: Fňukna si postup nezasloužila, píší

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman a Pavlína. Poté, co soutěž opustil Pavel, se diváci doslova rozohnili. Nemůžou pochopit, jak je možné, že je Pavlína ve finále.
27.10.2020 22:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (339 článků)

Od Pavla Šafra: Místo pálení by si ta Slovenka měla Korán raději přečíst. Je to hloupá a nevyrovnaná dívka

 
Slovenka Adriana Meleková počůrala a demonstrativně pálila Korán. Video z tohoto „hrdinského činu“ posléze umístila na internet. Komentátorka Lucie Sulovská na Svobodném fóru Pavla Šafra čin této ženy zhodnotila. Slovenka by si vyjádření Sulovské rozhodně za rámeček nedala. Slovenka je prý hloupá, nevyzrálá a agresivní až na půdu.
21.02.2017 22:15 |

podobné články

MasterChefa 2021 vyhrála Veronika! Milionová výhra ji rozplakala

 
Je dobojováno. Letošní ryze ženské finále MasterChef Česko 2021 vyhrála usměvavá sedmadvacetiletá Veronika Danišová, kterou diváci znají po její přezdívkou Besky.
24.11.2021 22:10 |

podobné články

Finalista MasterChefa Roman Staša o dvou nejtěžších okamžicích: Myslel jsem, že je to můj konec

 
Po úterním díle MasterChefa Česko 2020 se rozhodlo, kdo postupuje do finále. O titul MasterChefa se utká Roman Staša (31) a Pavlína Lubojatzky (25). Sympatický kudrnáč patří mezi horké favority již od samého začátku. A svým humorem si dokázal získat přízeň tisíců diváků. Pro eXtra.cz se rozpovídal o tom, jak zvládá popularitu, která mu díky soutěži raketově stoupla, a také popsal, co mu soutěž vzala.
02.11.2020 22:05 |

podobné články

Vítězná Veronika o finále MasterChefa: První rozhovor o výhře! Poprvé v životě se mi něco podařilo

 
Vítězskou soutěže MasterChef Česko 2021 se stala Veronika Danišová (27), zvaná Besky. Jaké byly bezprostřední dojmy po vítězství sympatické Slovenky?
24.11.2021 22:10 |

podobné články

Ufňukaná Pavlína z MasterChefa: Co dnes vlastně dělá neoblíbená soutěžící

 
Pátá řada kuchařské soutěže MasterChef je u konce, zvítězila Besky. Mnoho diváků si však pamatujezejména účastnici té předchozí - Pavlínu Lubojatzky (27). Svébytná soutěžící mnoho lidí iritovala svým emotivním přístupem. Dnes je spokojená a s manželem vydala společnou kuchařku.
26.11.2021 06:45 |

podobné články

Arogantní mamánek Pája? Diváci MasterChefa přáli druhou šanci někomu jinému!

 
Středeční díl MasterChefa byl zvláštní v tom, že druhou šanci dostalo devět odpadlíků soutěže, z nichž se nakonec zpět probojovali hned tři. Jenže diváci na to mají samozřejmě svůj názor, a to poměrně drsný. Co jim vadí na Pájovi?
21.05.2020 08:35 |

podobné články

Překvapení pro soutěžící MasterChefa: Já jsem celebrita, hihňala se Pavlína, pak jí ztuhl úsměv na tváři

 
V minulém díle čekali na soutěžící MasterChefa speciální hosté. První výzvu vyhrál Pepa Nemarava a jeho dvě dcerky. V druhé výzvě pohořela Pavlína a Chili, ale porota rozhodla, že tentokrát nikdo nevypadne. Dnešní díl byl pro všechny nadějné kuchaře velkou výzvou. Nejlepší z nejlepších se utkali o možnost vařit v jedné z kuchyní samotného porotce MasterChefa. Nejdříve museli odbavit obědovou špičku, která byla zatěžkávající výzvou, protože soutěžící nemají s výdejem tolik zkušeností.
22.09.2020 22:16 |

podobné články

Tak je chuť důležitá, nebo ne? Diváci MasterChefa bojkotují další postup Pavlíny

 
Takřka každou epizodu trojice porotců z MasterChefa vtlouká kuchařům do hlavy, že v soutěži jde především o chuť. A i když Chili v úterním duelu s Pavlínou předvedla chuťově výraznější a lepší ragú, musela se rozloučit. Bylo to fér? Diváci jsou jako vždy zajedno.
30.09.2020 12:50 |

podobné články

To je trapné, zuří diváci! Kvůli stopce MasterChefa se bouří

 
Diváci MasterChefa jsou v šoku. Místo, aby se soutěž postupně ubírala ke svému konci, televize ji jen přes léto pozastaví. Nova totiž soutěžícím i porotcům Janu Punčochářovi (40), Radku Kašpárkovi (38) i Přemku Forejtovi (33) naordinovala pauzu!
29.05.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek Kašpárek (80 článků)

Estráda a pád na dno! Diváci MasterChefa nechápou protěžování Pavlíny

 
Další díl MasterChefa, další zklamání. Diváci této kulinářské show už ani nepočítají s tím, že by veřejností neoblíbená Pavlína Lubojatzky ve vyřazovacích kolech vypadla, třebaže se tam v posledních epizodách objevila pokaždé. Když vodnatý vývar dokáže porazit výtečně upečenou kotletu, nemátak podle diváků šanci nikdo.
07.10.2020 11:30 |

podobné články

Diváci MasterChefa zuří: Mezi TOP 3 měla být Ivka, Pavlína na balkóně nemá co dělat píší

 
V úterním díle MasterChefa Česko 2020 se diváci rozloučili s Ivkou. Mezi nejlepší tři amatérské kuchaře se dostali Pavel, Roman a Pavlína. Divákům se samozřejmě složení TOP 3 nelíbí. Místo Pavlíny by raději v semifinále viděli Ivku.
20.10.2020 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Roman (339 článků)

Komedie a ostuda, vyměňte porotu! Diváci semifinále Masterchefa bez sebe vzteky

 
Úterní večer ve znamení soubojů u plotny a následně zklamaní a rozčarovaní diváci, kteří nejsou spokojeni s výsledkem. To už je v případě letošního ročníku MasterChefa téměř tradicí. Co se lidem na soutěži nelíbilo jen krůček před finále?
28.10.2020 10:05 |

podobné články