Sledujte fotbal ŽIVĚ: Bohemians hostí Olomouc

Dva nedělní zápasy sledujeme on-line
26.07.2009 16:35 |

ČD: Dvanáctidenní výluka omezí vlaky v úseku Olomouc hl.n. – Olomouc-Řepčín

Ve čtvrtek 25. července v 7:00 hod. začne nepřetržitá výluka Správy železniční dopravní cesty v úseku Olomouc hl.n. – Olomouc-Řepčín na trati č. 275 Olomouc – Senice na Hané.
18.07.2013 18:40 |

Bohemians prohráli posedmé v řadě a blíží se sestupovým vodám

Fotbalisté Bohemians 1905 podlehli v dohrávce 19. kola Gambrinus ligy na domácí půdě v Edenu Baníku Ostrava 0:1. Vítězný gól hostí dal ve 28. minutě Lukáš Droppa, Baník po pěti kolech zvítězil, tým Bohemians 1905 prohrál posedmé za sebou.
05.03.2012 20:05 |

ROZHODNUTO: Bohemians 1905 získal práva po FC Bohemians nezákonně

Městský soud v Praze v pátek rozhodl, že fotbalový klub Bohemians 1905 získal v roce 2005 všechna práva po FC Bohemians Praha a.s. v konkursu v rozporu se zákonem a není jeho nástupcem.

28.10.2009 16:05 |

Policie v Olomouci provedla rekognici předání úplatku v kauze Olomouc - FK Bohemians

Policisté z útvaru pro odhalování korupce a finanční kriminality provedli ve středu v Olomouci rekognici předání úplatku v korupční kauze fotbalového utkání Sigma Olomouc - FK Bohemians Praha a dospěli k dalším poznatkům.
26.11.2010 20:00 |

Policisté navrhují obžalovat čtyři aktéry kauzy Bohemians-Olomouc

Olomoučtí policisté uzavřeli vyšetřování v případu korupční aféry mezi fotbalovými kluby Sigma Olomouc a Bohemians Praha. Čtyři aktéři by měli podle policie skončit před soudem.
27.01.2011 12:40 |

Disciplinárka bude opět řešit korupční kauzu Olomouc-Bohemians

Disciplinární komise fotbalového svazu se znovu začne zabývat případem údajné korupce při předloňském prvoligovém utkání Olomouc - Bohemians Praha. Učinila tak na základě svědectví bývalého sportovního ředitele olomouckého klubu Jiřího Kubíčka.
02.06.2011 18:10 |

Osobnosti: Jiří Kubíček (29 článků)

Verdikt v korupční kauze Olomouc-Bohemians nepadl, případ odročen

Verdikt v úplatkářské kauze mezi fotbalovými celky Sigma Olomouc a Bohemians Praha padne nejdříve v červenci. Olomoucký okresní soud po maratonu výslechů svědků případ odročil na 21. července.
23.06.2011 15:25 |

Disciplinární komise bude projednávat korupční kauzu Olomouc - FK Bohemians

Disciplinární komise Fotbalové asociace České republiky (FAČR) bude v pondělí odpoledne znovu projednávat kauzu údajné korupce, týkající se utkání 30. kola I. fotbalové ligy Sigma Olomouc - FK Bohemians Praha v ročníku 2008/09.
27.06.2011 08:10 |

Olomouc smetla Bohemians a přiblížila se záchraně

Fotbalisté Sigmy Olomouc vyhráli v dohrávce 26. kola Gambrinus ligy doma nad Bohemians 1905 4:0. O výhře rozhodli domácí už v prvním poločase, dva góly v něm vstřelil Zdeněk Klesnil, jeden přidal Jan Schulmeister, ve druhé půli hlavou dokonal zkázu hostů Jakub Podaný.
23.04.2012 20:05 |

Osobnosti: Jakub Zdeněk (26 článků)

ŽIVĚ Olomouc - Plzeň, sledujte online boj o titul

Sledujte online přenos ze zápasu Gambrinus ligy Olomouc - Plzeň.
22.05.2013 19:40 |

Olomouc hostí Jablonec. Bohemians Praha bojuje v Kladně

Sledujte tři utkání 8. kola Gambrinus ligy ON-LINE ZDE:
27.09.2009 16:50 |

FOTBAL ŽIVĚ Liga začala: Bohemians 1905 - Slavia 1:1

Online reportáž z úvodního duelu prvního kola 1. Gambrinus ligy mezi fotbalisty Bohemians 1905 a Slavií.
16.07.2010 17:52 |

ŽIVĚ: Bohemians hostí Jablonec. Brno hraje v Liberci