Článek

Slavnostní zahájení karlovarského filmového festivalu

 
V hotelu Thermal začíná v pátek 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Hvězdnými hosty budou letos herci Johnny Depp, Michael Caine či Ethan Hawke.
20.08.2021 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Michael Caine (63 článků) , Ethan Hawke (41 článků) , Michael Cain (59 článků) , Johnny Johnny (302 článků)
Podobné články

Policie ČR: Zahájení festivalu se obešlo bez komplikací

 
V pátek dne 30. 6. 2017 se uskutečnilo slavnostní zahájení festivalu a před hotelem Thermal a jeho blízkém okolí bylo velmi rušno. Mnoho návštěvníků festivalu se přišlo podívat na známe osobnosti filmu a těšili se že uvidí právě toho svého "herce". Policisté v tuto chvíli měli jiný úkol, a to zajistit veřejný pořádek. Podařilo se a slavnostní zahájení se obešlo bez komplikací.
04.07.2017 10:20 |

podobné články

Nejlepší momenty ze zahájení Febiofestu: Bartoš s expřítelkyní a vysmátý Roden

 
V Praze se ve čtvrtek 28. dubna konalo slavnostní zahájení filmového festivalu Febiofest. Tuto příležitost si nenechala ujít spousta známých osobností a na zahájení tak dorazili například Karel Roden, Jiřina Bohdalová, Lucie Vondráčková nebo primátor Prahy Zdeněk Hřib. Tohle jsou nejlepší momenty ze zahájení!
29.04.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Vondráčková (2049 článků) , Jiřina Bohdalová (1359 článků) , Karel Hřib (14 článků)

Nemilé překvapení na zahájení festivalu ve Varech: Proč chyběla vdova Formanová?

 
Slavnostní zahájení karlovarského filmového festivalu bylo věnováno poctě Miloši Formanovi (†86)! Jenže nikdo z jeho rodiny do lázeňského města v pátek nedorazil. Co se stalo?
02.07.2018 05:05 |

podobné články

Thermal na slavnostním zahájení karlovarského festivalu rozezní Jesus Christ Superstar

 
Páteční slavnostní zahájení 55. Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary doplní i speciální koncertní podoba legendárního muzikálu Jesus Christ Superstar. Na pódiu před hotelem Thermal vystoupí původní obsazení české verze muzikálu v čele s Kamilem Střihavkou, Danem Bártou a Bárou Basikovou. Malou ochutnávku dostali návštěvníci už dopoledne během generální zkoušky.
20.08.2021 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (255 článků) , Kamil Střihavka (142 článků) , Bára Basiková (727 článků) , Jesus Jesus (13 článků)

Tohle jsou všechny róby ze zahájení karlovarského festivalu: Která je top a kdo propadl?

 
Část známých hostů dorazila na zahájení 55. ročníku karlovarského filmového festivalu po červeném koberci, jiní přišli nenápadně vnitřním vchodem, takže bylo těžké všechny vypátrat. Ale aspoň jsme se o to pokusili.
21.08.2021 13:25 |

podobné články

Fanoušci karlovarského filmového festivalu podpořili s aplikací "EPP Pomáhej pohybem" pět projektů

 
Fanoušci Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary pomohli svým pohybem k získání podpory pěti projektům. Ti, kdo si v průběhu karlovarského festivalu stáhli a používali mobilní aplikaci EPP Pomáhej pohybem, nasbírali body pro čtyři veřejně prospěšné projekty z Karlovarského kraje a jeden filmový projekt. Nadace ČEZ je nyní podpoří finančním příspěvkem v celkové výši 240 tisíc korun. Celkem už s aplikací ČEZ EPP pomáhá pohybem více než 97 tisíc lidí.
13.07.2015 14:22 |

podobné články

Karlovarská romantika u Rambů: Večer si v pyžamu zatančíme při poslechu koncertu Mig 21

 
Slavnostní zahájení letošního 56. ročníku karlovarského filmového festivalu si opět nenechala ujít celá řada hvězd. Na červeném koberci se ukázala i herečka Tereza Ramba (33), která přišla v doprovodu svého manžela Matyáše Ramby (32). Alespoň na chvíli si mohli odpočinout od svých dvou dětí, o které se během jejich přítomnosti na zahájení starala babička. Slavní rodiče eXtra.cz prozradili, jaké jsou jejich plány na večer. 
04.07.2022 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Ramba (451 článků)

Slavnostní zakončení karlovarského festivalu: Hvězdy zaplavily červený koberec

 
Vyhlášením vítězů a předáním cen dnes večer v Karlových Varech skončí 56. ročník mezinárodního filmového festivalu. Na červený koberec už před pátou hodinou začaly přijíždět celebrity. Na slavnostní zakončení festivalu dorazila například herečka Jana Švandová s vnukem i manželem, basketbalista Tomáš Satoranský s partnerkou nebo herečka Ester Geislerová s partnerem Martinem Hronským Krupou.
09.07.2022 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Ester Geislerová (102 článků) , Jana Švandová (262 článků) , Tomáš Satoranský (38 článků)

Takovou průtrž mračen filmový festival v Cannes snad ještě nezažil: Hvězdy ani déšť nezhasil

 
Sem tam lehké šplouchnutí pod nohama, temné mraky nad hlavou a les deštníků. Slavnostní zahájení filmového festivalu v Cannes ve středu večer spíš než kulturní svátek připomínalo úspěšné šamanské vyvolávání deště. Nad hlavami hvězd se okamžitě vztyčily desítky deštníků, jinak by na nich nezůstala nit suchá. Tak mokré zahájení festivalu jindy prosluněné jihofrancouzské letovisko prý už roky nepamatuje...
18.05.2013 07:45 |

podobné články

Slavnostní zahájení festivalu ve Varech! Hvězdy září luxusem. Sledovali jsme online.

 
Kolonáda v Karlových Varech se zaplnila milovníky filmů, českými celebritami, ale také už hvězdnými hosty včetně oscarového herce Tima Robbinse (59). Ten na 53. Mezinárodní filmový festival přiletěl už včera a rovnou povečeřel s prezidentem festivalu Jiřím Bartoškou (71). Jak proběhne zahájení filmového maratonu? Sledovali jsme ONLINE.
29.06.2018 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Tim Robbins (26 článků) , Jiří Bartoška (862 článků)

Pavel Nový zazdil slavnostní událost. Na zahájení festivalu ve Zlíně dorazil jako hastroš

 
Projít se po červeném koberci je pro mnoho lidí pouhým snem a těch pár vyvolených, kteří mají toto privilegium, by k zahájení společenské akce, která si takovou procházku žádá, měli přistupovat s jistou úctou. Ne vždy tomu tak ale je a ve chvíli, kdy událost nevyžaduje dodržení speciálního dress codu, to svádí k tomu svůj outfit nijak zvlášť neřešit. Někdy už je to ale vážně extrém, jako tomu bylo například v případě herce Pavla Nového (73). Ten na červený koberec zlínského filmového festivalu, kde nechyběla ani redakce eXtra.cz, dorazil, jako by si právě odskočil s košem. 
31.05.2022 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (560 článků) , Pavel Nový (404 článků)

Dokumentarista Janek mapuje padesátku karlovarského filmového festivalu

 
Oceňovaný režisér Miroslav Janek natočil unikátní dokument o historii padesáti ročníků Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary. Dějiny zmapoval ve spolupráci s dlouholetou programovou ředitelkou Evou Zaoralovou. Premiéra Filmové lázně, jak se snímek jmenuje, proběhne na zahájení jubilejního padesátého festivalu na karlovarské Mlýnské kolonádě. Festival jej uvede i v sekci Návraty k pramenům.
11.06.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Janek (18 článků)

Epicentrum: Ředitel Mucha o problémech na zahájení i jak do Varů dostali Johnnyho Deppa a Michaela Caina

 
55. ročník filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu. I když ve spolupráci s odborníky organizátoři připravili rozsáhlý systém bezpečnostních opatření, k jejich porušení došlo hned první den na zahajovacím večeru. Proč seděla většina diváků v kinosálu hotelu Thermal bez zakrytí úst a nosu? Jak je na festivalu tedy zajištěna ochrana před nákazou nemocí covid-19? A jak se i přes komplikovanou situaci s pandemií podařilo na tento svátek filmu přitáhnout světové hvězdy, jako je Johnny Depp, Ethan Hawke či Michael Caine? Nejen o tom v úterním Epicentru hovořil výkonný ředitel Karlovarského filmového festivalu, Kryštof Mucha.
24.08.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1062 článků) , Michael Caine (63 článků) , Ethan Hawke (41 článků) , Michael Cain (59 článků) , Kryštof Mucha (18 článků) , Johnny Johnny (302 článků)

Které to víc sluší? Faltýnová není první. Ve stejné róbě za 100 tisíc už zabodovala před měsícem královna Pařížské

 
Když Leoš Mareš  (38) pořizoval své partnerce Petře Faltýnové  (36) luxusní róbu na zahájení karlovarského festivalu za pořádně tučnou sumičku, netušil, že jeho láska v ní nebude originání. Stejný model, který oblékla Petra na zahájení filmového festivalu v Karlových Varech, jen v odlišné barvě, totiž už před měsícem vynesla královna Pařížské, podnikatelka Tamara Kotvalová  (50) .
05.07.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3478 článků) , Petra Faltýnová (707 článků)

Marek Eben to opět schytal. Za vtip o genderu a pití v pytlíku

 
Během pátečního zahájení 57. ročníku karlovarského filmového festivalu vzbudil pozornost úvodní proslov moderátora Marka Ebena, jenž se rozhodl krátce představit Česko zahraničním hostům s nadsázkou a hovořil o českém pivu i české mírumilovné povaze, ale i drahých potravinách. „Plichta,“ hodnotí redaktor Aktuálně.cz zahájení festivalu a povšiml si také Ebenova rýpnutí do genderové ideologie. K hercům a herečkám tím byl podle něj vyslán signál, že již do Varů nemají jezdit.
01.07.2023 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Eben (525 článků)

Slavnostní zahájení dnů slovanské kultury se skupinou Baklava

 
Slavnostní zahájení festivalu nabídne unikátní výstavy i první český koncert nejlepší makedonské skupiny BAKLAVA – vstup ZDARMA !!!
23.05.2014 18:10 |

podobné články

Okázalá móda na festivalu: Podívejte se, jaké skvostné modely si půjčily české hvězdy

 
Slavnostní zahájení karlovarského filmového festivalu není významnou událostí jen co se filmu, ale také módy týče. A letos bylo ve znamení opravdu prestižních značek. Kdo by si myslel, že české herečky mají tak nabité peněženky, že si pořizují šaty od Diora, Fendi a dalších světových módních domů, pletl by se.
29.06.2012 19:45 |

podobné články

Okázalá móda na festivalu: České hvězdy vypadaly ve vypůjčených šatech jako bohyně

 
Slavnostní zahájení karlovarského filmového festivalu není významnou událostí jen co se filmu, ale také módy týče. A letos bylo ve znamení opravdu prestižních značek. Kdo by si myslel, že české herečky mají tak nabité peněženky, že si pořizují šaty od Diora, Fendi a dalších světových módních domů, pletl by se.
29.06.2012 20:25 |

podobné články

TOP 10 momentů karlovarského festivalu: Zarostlý Donutil, Klausová v kožíšku a Čvančarová jako „dívka v modrém“!

 
Sledovali jste s námi slavnostní zahájení 55. ročníku slavného filmového festivalu v Karlových Varech? Na  červeném koberci MFF KV 2021 se objevila plejáda hvězdných hostů, z nichž někteří se nám zapsali do paměti více, jiní méně. Pojďme si společně připomenout desítku celebrit, které z hlavy jen tak nedostaneme...
21.08.2021 05:05 |

podobné články