Článek

Slavné páry na Globech. Komu to slušelo nejvíc?

 
Udílení cen Zlaté globy jsou nejen přehlídkou filmů, ale také slavných osobností nejen stříbrného plátna. A ty často na červený koberec vyvedou i partnery a partnerky. Kterému páru to slušelo nejvíc?
09.01.2019 17:30 |

podobné články

Podobné články

Dva slavné páry, dva rozchody…

 
Hned dva slavné páry, u kterých by to nikdo nepředpokládal, dnes oznámily konec svých vztahů. Herečka Courteney Cox nyní nežije se svým manželem a podobně je na tom i zpěvačka Christina Aguilera… Dva slavné páry a dva rozchody… Jedním z párů, který dnes médiím potvrdil zprávu o krachu vztahu je zpěvačka Christina Aguilera a Jordan [...]
12.10.2010 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Courteney Cox (129 článků) , Christina Aguilera (327 článků) , Jordan Bratman (32 článků) , Christina Cox (6 článků)

Beznohá modelka Mullins, Verešová nebo Schneiderová s Geislerovou? Komu to slušelo nejvíc?

 
Filmový festival v Karlových Varech začal! Nejzajímavější však na celém zahajovacím ceremoniálu často není předání Křišťálového glóbu hvězdě festivalu, ale i róby, které si na sebe celebrity berou. Komu to, podle vás, na červeném koberci nejvíc slušelo?
29.06.2012 20:55 |

podobné články

6 slavných párů, které znenadání zrušily zásnuby. Těmto celebritám láska nevydržela do svatby, natož navěky

 
Slavné páry to rozhodně nemají jednoduché. Se slávou jde totiž ruku v ruce také ztráta soukromí. A to není snadné ustát, obzvlášť pokud jste celebrita světového formátu a randíte se stejně slavným protějškem. Není potom divu, že i když takové páry mají ambice k sňatku, rychle od nápadu upustí, když zjistí, že to není to pravé. Podívejte se na slavné páry, které znenadání zrušily své zásnuby.
21.11.2018 09:20 |

podobné články

Andělská krása na Critic's Choice Awards: Podívejte se, komu to nejvíc slušelo

 
Předávání různých cen za nejlepší herecké výkony loňského roku je v Hollywoodu v plném proudu. Po Zlatých glóbech teď přišly na řadu Critic's Choice Awards, tedy ocenění největších talentů filmovými kritiky. Nominovaní herci a herečky na sebe upoutali pozornost především jedním společným tématem – bílou barvou!
14.01.2019 15:40 |

podobné články

Klaus slavil 70: Boubelka Konstancie Železná nebo Jiřina Jirásková? Komu to slušelo nejvíc?

 
ANKETA Prezident Václav Klaus oslavil své sedmdesáté narozeniny a nemohly u toho chybět mnohé významné české osobnosti. Které z nich to slušelo nejvíc? Hlasujte!
21.06.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10328 článků) , Jiřina Jirásková (438 článků)

Ta mlaskla! Deadpool na Zlatých glóbech políbil Spider-Mana

 
Těžko říct, zda se vzájemně utěšovali nebo chtěli pobavit diváky. Ryan Reynolds (40, Deadpool) a Andrew Garfield (33, Amazing Spider-Man 1 & 2) se každopádně na Zlatých glóbech postarali o neobvyklé zpestření večera.
09.01.2017 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Ryan Reynolds (178 článků) , Andrew Garfield (25 článků) , Ryan Reynolds (86 článků)

Velký Valentýnský test: Jak se znají slavné páry?

 
Jak dobře se znají slavné páry? Blesk magazín otestoval čtyři partnery celebrit. Dopadl v testu lépe manžel modelky Lucie Křížkové, přítel zpěvačky Šárky Vaňkové, manželka bývalého hlasatele Alexandera Hemaly nebo přítel modelky Válkové? Mimochodem – jak by podobný test dopadl u vás doma?
12.02.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (235 článků) , Alexander Hemala (63 článků)

Slavné páry prozradily své poprvé!

 
Slavné páry prozradily pikantní detaily z počátků jejich milostných vztahů!
27.08.2011 20:25 |

podobné články

Slavné páry, o kterých možná nevíte: Jak by vedle sebe vypadaly dnes?

 
Když se řekne "Tom Cruise", automaticky si vybavíte Nicole Kidman a Katie Holmes. Ale víte, že jeho partnerkou byla i zpěvačka Cher? Podívejte se na slavné páry, které spolu v minulosti chodily, ale dnes se o jejich vztahu nemluví.
18.12.2013 06:16 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Kidman (308 článků) , Cher (149 článků)

Teplo dělá divy: Takhle to vypadá, když se slavné páry rozdovádí na pláži!

 
Jsou sice slavní, ale když to na ně přijde, ani společenský status jim nezabrání v tom, aby na to vlítli třeba rovnou na pláži. Podívejte se na tyto slavné páry, které se neovládly a fotografové je přistihli v tom nejlepším.
10.08.2015 22:45 |

podobné články

Čas růží, čas lásky: Které slavné páry dorazily na premiéru muzikálu?

 
Na premiéru očekávaného muzikálu Čas růží, který se skládá z hitů Karla Gotta, nedorazil jenom prezident Miloš Zeman nebo sám Mistr. Dorazily také slavné páry, které počin přišly zhodnotit.
17.03.2017 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6254 článků) , Miloš Zeman (25136 článků)

6 sexy kostýmů letošního Halloweenu: Na tyto slavné dámy v maskách je radost pohledět

 
Svět celebrit se rozdělí během Halloweenu na několik skupin. Do té první patří ti, co převleky nijak neřeší a kostým buď odfláknou, nebo si žádný vůbec nevezmou. Pak jsou tu rodinky, které se převlékají i s dětmi a roztomilost se nedá vyčíslit. Dále sladěné páry, které chodí za jiné slavné páry, a pak tu máme skupinku těch, kteří se snaží být ještě víc sexy než v běžném životě.
02.11.2018 10:30 |

podobné články

7 nejkrásnějších svateb roku 2018: Tyto slavné páry letos prožily nejhezčí okamžiky v životě

 
Láska je láska a následující celebrity tu svou letos stvrdily sňatkem. Podívejte se na slavné páry, které si slavnostně řekly své „ANO“.
26.12.2018 06:00 |

podobné články

Sestěhujte se, nebo se nescházejte, vyzvala britská vláda páry, které spolu nebydlí

 
Britské páry, které spolu ještě nebydlí, si musí podle britského ministra zdravotnictví Matta Hancocka během zákazu vycházení vybrat: Buď se sestěhují, nebo se nebudou stýkat. „Páry si musí vybrat a pak se toho rozhodnutí držet,“ uvedl Hancock podle listu The Daily Mail.
25.03.2020 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Hancock Hancock (18 článků)

Hollywoodské páry, které se rozešly v době karantény

 
Karanténa u mnoho z nás může znamenat osamělost, nevídané množství volného času, špatné nálady, které vedou až k depresím – a v takovém prostředí je mnohdy těžké vydržet také se svou „drahou polovičkou“. To ví také hollywoodské páry, které podlehly tomuto tlaku a během pandemie se rozešly. Které páry to byly?
27.02.2021 12:30 |

podobné články

Hollywoodská inspirace: 8 hvězdných modelů červeného koberce, tyhle šaty byly na Zlatých Glóbech bezkonkurenční

 
"Udílení Zlatých Glóbů":http://www.extra.cz/to-nejkrasnejsi-ze-zlatych-globu-8-slavnych-herecek-kterym-to-na-cenach-nejvice-sluselo je taková předzvěst Oscara. Nejen v rozdaných cenách, ale hlavně i róbách, které se objeví na červeném koberci. Dá se očekávat, že to, co vidíme nyní, bude na Oscarech ještě stokrát přebito, ale i tak je z čeho vybírat.
13.01.2014 15:20 |

podobné články

Hvězdné páry na Slavících. Komu to slušelo a kdo pohořel?

 
Že jsou české celebrity s módou často na štíru, je docela známá věc. Jak se jim vedlo na letošním udílení cen Český slavík a který pár zaujal elegancí?
28.11.2017 13:30 |

podobné články

Máte svou favoritku? Takhle to největším kráskám Hollywoodu slušelo jako nevěstám u oltáře

 
Byly slavné, krásné a v hollywoodské historii zanechaly nesmazatelnou stopu. Na filmovém plátně byly okouzlující a v zamilovaných romantických komediích s happyendem nejednou stanuly ve svatebních šatech. Jak to nejkrásnějším filmovým divám minulého století slušelo u oltáře v reálném životě a jaké měly štěstí na své životní partnery?
26.04.2015 12:00 |

podobné články

Slavné krásky ve stejných šatech! Komu to víc sluší?

 
Přestože každý z nás je jedinečný, občas se celebritám "povede" obléknout se jako dvojčata. Podívejte se na slavné krásky, které oblékly stejné šaty jako jejich kolegyně. Komu to podle vás víc sluší?
25.11.2013 07:07 |

podobné články