Článek

„Slaboch, nemá k*ule.“ Babiš přitvrdil. Premiér a Brusel

 
„My jsme měli předsednictví, a co udělal pan premiér? Vždyť to bylo nejhorší. Teďka budete platit za emise za baráky, nemovitosti i za auta,“ kritizoval současnou vládu expremiér Andrej Babiš (ANO) v rozhovoru se spisovatelem Tomášem Lukavcem. „Problém“ podle něj je, když je premiér „slaboch a nemá koule“. Vrátil se též k epidemii covidu-19 a podotkl, že by na doporučení profesora Jiřího Berana zpětně nedal ani dnes. „Takových Beranů jsme tady měli strašně moc,“ řekl Babiš, že se nemohli řídit podle názoru „někoho“. Prozradil též, proč by vyrazil v případě svého zvolení jako za jedním z prvních státníků za ukrajinským prezidentem Volodymyrem Zelenským.
22.01.2023 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků)
Podobné články

Včely hučením v úle manipulují mladé dělnice k tvrdší otrokářské práci

 
Vědci se už déle domnívají, že zvláštní bzučení dělnic v úle, které navenek zní jako hukot, plní důležité komunikací funkce ve včelstvu. Nové výzkumy tohoto speciálního bubnování připomínajícího zvuku, který dělnice vyluzují zadečkem, naznačují, že je to manipulační prostředek. Starší a již poněkud agresivnější dělnice ho produkují proto, aby mladé a zatím pohodové dělnice vyprovokovaly k tvrdší práci. Je to jakási zvuková manipulace či vymývání nervové soustavy k otrokářské práci.
26.10.2018 15:30 |

podobné články

Schodek rozpočtu poskočil na 500 miliard, vládu podržela KSČM. Bartošek: Babiš je slaboch

 
Poslanci se ve čtvrtek kromě schválení pandemického zákona dostali i k novele rozpočtu na rok 2021. Vláda chtěla zvýšit schodek z 320 miliard na 500 miliard korun, zákonodárci jí to schválili - i díky hlasům KSČM. Šéf poslaneckého klubu KDU-ČSL Jan Bartošek, který neúspěšně navrhoval vrácení pěti miliard armádě, se ostře navezl do premiéra Andreje Babiše (ANO). „Jste slabá vláda a premiér je slaboch, protože se nechává vydírat komunistama,“ zuřil.
18.02.2021 09:40 |

podobné články

Šel a šlápnul Škromachovi do ksichtu. Slaboch. Nechutné! Foldyna se pořádně utrhl na člena ČSSD

 
ROZHOVOR Lidovci našli sami sebe. Sociální demokraté přestali mluvit jazykem svého kmene, Miloše Zemana nikdo neohrožuje. To vše prozradil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD), kterého rozčílil Jakub Patočka kritikou Zdeňka Škromacha. "Každý může prohrát. Ale pan Patočka šel a šlápnul mu do ksichtu. To může udělat jen slaboch. Měl by se zamyslet sám nad sebou, koho reprezentuje a jaké má on volební výsledky. Myslím, že jsou nesrovnatelné s tím, co dokázal Zdeněk Škromach v průběhu své politické kariéry. Pro mě je to nechutné."
17.10.2016 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (606 článků) , Miloš Zeman (27741 článků) , Jaroslav Foldyna (740 článků) , Jakub Zdeněk (35 článků) , Jaroslav Patočka (5 článků)

Šel a šlápl Škromachovi do ksichtu. Slaboch. Nechutné! Foldyna se pořádně utrhl na člena ČSSD

 
ROZHOVOR Lidovci našli sami sebe. Sociální demokraté přestali mluvit jazykem svého kmene, Miloše Zemana nikdo neohrožuje. To vše prozradil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD), kterého rozčílil Jakub Patočka kritikou Zdeňka Škromacha. „Každý může prohrát. Ale pan Patočka šel a šlápl mu do ksichtu. To může udělat jen slaboch. Měl by se zamyslet sám nad sebou, koho reprezentuje a jaké má on volební výsledky. Myslím, že jsou nesrovnatelné s tím, co dokázal Zdeněk Škromach v průběhu své politické kariéry. Pro mě je to nechutné.“
17.10.2016 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Škromach (606 článků) , Miloš Zeman (27741 článků) , Jaroslav Foldyna (740 článků) , Jakub Zdeněk (35 článků) , Jaroslav Patočka (5 článků)

Obama byl slaboch. Clintonovi přišli do Washingtonu chudí a odešli se 400 miliony. Takto to před lidmi rozbalila znalkyně amerických prezidentů

 
REPORTÁŽ „Obama nebyl dobrý prezident, byl to slaboch, který udělal řadu špatných rozhodnutí v domácí i v zahraniční politice,“ prezentovala se v ostravském Knihcentru s řadou zasvěcených názorů Eliška Hašková-Coolidge, která pracovala jako ředitelka jedné z kanceláří v Bílém domě a také jako zvláštní asistentka u pěti amerických prezidentů. A to od éry Johna F. Kennedyho až po Ronalda Reagana. Před penzí pak ještě devět let působila na americkém ministerstvu zahraničí na významných úřednických postech díky doporučení George Bushe staršího. Jak na besedě úspěšná krajanka uvedla, při posledních prezidentských volbách dala svůj hlas raději Donaldu Trumpovi. Podle jejího názoru se totiž manželé Clintonovi přišli do politiky především obohatit na úkor státu.
16.05.2017 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Ronald Reagan (123 článků) , Donald Trump (5934 článků) , George Clinton (10 článků) , George Kennedy (6 článků) , John Kennedy (116 článků) , John Kennedy (116 článků) , John Bush (7 článků) , George George (860 článků)

Dáda Patrasová vzteky bez sebe: Felix je slaboch a Gelemová zneuctila Gottův pohřeb

 
Válečná sekera je, zdá se, vykopána! Dáda Patrasová (63) se po dlouhé době pustila do Felixe Slováčka (76) a jeho milenky Lucie Gelemové (36). Manžel je podle královny dětských srdcí slaboch, Gelemová zase zákeřná manipulátorka, jež pošlapala památku Karla Gotta (†80). Tohle všechno z úst Patrasové zaznívá v době, kdy její srdce Anička (24) zápasí s rakovinou...
03.11.2019 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6763 článků) , Dáda Patrasová (1473 článků) , Felix Slováček (1486 článků)

To je o vás, Fialo. Vědci a covid: Nečekaný dopis. Dost jiný

 
V Kanadě to vře. Řidiči kamionů již řadu dní udržují blokádu Ottawy, hlavního města. Dávají tak vládě Justina Trudeaua najevo, že už jim lezou krkem proticovidové restrikce. Jenže premiér Trudeau odmítá ustoupit. Při debatě v kanadském parlamentu přitvrdil. Přitvrdil však dokonce natolik, že zvedl ze židlí od Ottawy daleko sedící významné izraelské vědce. Napsali do Ottawy dopis. Ostrý dopis. Vyvolal reakce i v Česku. Ozvala se publicistka Angelika Bazalová, která pořádně vyčinila premiérovi Petru Fialovi (ODS).
21.02.2022 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (4907 článků) , Angelika Bazalová (36 článků)

Babiš už neprosadí vůbec nic, Brusel ho má v hrsti. Když něco békne, vytáhnou na něj rozkrádání fondů. Jsme gastarbeiteři ve vlastní zemi, varuje ekonom

 
ROZHOVOR Ztratili jsme ve významné míře kontrolu nad kapitálem a stali se z nás gastarbeiteři ve vlastní zemi. Rozprodali jsme za směšný peníz síťová odvětví a každý rok za to platíme v miliardách, které odplynou ven. Premiér Andrej Babiš kvůli Čapímu hnízdu v Evropě neprosadí vůbec nic, protože Brusel – nikoli Moskva – ho má v hrsti. Když něco békne, zaženou ho do boudy s argumentem o rozkrádání evropských fondů. Podle ekonoma Karla Kříže si ideologicky komplikujeme obchod, například náš export do Číny nebo Vietnamu je ubohý. Proto považuje za chvályhodnou aktivitu prezidenta Miloše Zemana v této oblasti. Ale neměl by v tom zůstávat sám. Premiér Andrej Babiš jezdí do Dubaje na chalupu, ale na ekonomickou diplomacii v oblasti kašle.
23.11.2018 07:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Miloš Zeman (27741 článků)

Hraje vévodkyně Kate habaďůru se svým porodem? Londýnská nemocnice čeká na její příjezd, ona přitom ani není ve městě!

 
Před Nemocnicí svaté Marie je už několik dní rušno jako v úle. Zejména "její křídlo Lindo":http://www.extra.cz/takhle-vypada-porodni-sal-pro-slechtu-ctete-jaky-luxus-ceka-na-vevodkyni-kate-middleton je v obležení tisku, protože už v sobotu měla do nemocnice přijet rodit "vévodkyně z Cambridge":http://www.extra.cz/tema/kate-middleton, ale stále se nic neděje.
14.07.2013 20:45 |

podobné články

Básničky, stavby z kostek a obří výdaj za pleny: Paterčata rostou jako z vody

 
Jsou jim už dva roky a osm měsíců a nezavřou pusu! V rodině paterčat z Milovic to teď vypadá jako ve včelím úle. Děti už totiž začínají pěkně mluvit, a tak se během kreslení a hrátek z pokojíčku ozývá neustálé brebentění.
01.02.2016 13:45 |

podobné články

Univerzita pojmenovala včelí matku ve svém úle Beyoncé

 
Švédská univerzita vyzvala veřejnost, aby určila jména pro matky (královny) školních včelstev. Výsledek byl překvapením tak trochu pro všechny akademiky. Neočekávali, že nejvíce bodů dostane americká zpěvačka Beyoncé. Jenže její jméno k anglickému názvu včely – bee – trochu vyzývá.
22.06.2016 13:05 |

podobné články

Lesy Praha: Tekuté zlato z pražské přírody. Med z našich včelnic je již v prodeji

 
Letos se podařilo našim včelkám během sezony nasbírat v pražské přírodě dostatek nektaru i medovice a vyrobit v úle med i pro milovníky tekutého zlata.
06.08.2021 18:35 |

podobné články

Vlastimil Harapes přitvrdil a říká: Fialová je pošetilá stařena!

 
Ani 24 hodin po incidentu s Květou Fialovou (84) nesmýšlí Vlastimil Harapes (67) jinak. Dokonce přitvrdil. Herečku označil za pošetilou stařenu, se kterou se už nikdy nechce setkat!
22.03.2014 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (264 článků) , Vlastimil Harapes (179 článků) , Vlasta Fialová (28 článků)

FattyPillow na Facebooku dost přitvrdil! Je*u na to vedro, vzkázal fanouškům

 
Jeden z nejsledovanějších youtuberů v Česku FattyPillow na svém Facebooku trochu přitvrdil a ukázal, jak tráví horké dny. Uvidíme, kolik jeho fanoušků tahle fotka rozpálí a kolik jich zchladí.
19.07.2015 22:16 |

podobné články

Drahoš přitvrdil, prezidentský duel ale skončil spíš remízou

 
Čtvrteční debata prezidentských kandidátů Miloše Zemana a Jiřího Drahoše v České televizi necelý den před otevřením volebních místností pro finále volby nové hlavy státu se nesla v klidnějším duchu než jejich předchozí duel v televizi Prima. Oba uchazeči o prezidentské křeslo se v odpovědích na otázky většinou vyjadřovali k tématům, které komentovali už dřív, mnohdy opakovaně. Odborníci vesměs míní, že televizní duel skončil remízou, Drahoš přitvrdil. 
26.01.2018 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27741 článků) , Jiří Drahoš (1214 článků)

Volný přitvrdil: „Havel byl agent veksláka Sorose a oběť alkoholismu.“ A pak se pustil do svých kritiků

 
Slova poslance SPD Lubomíra Volného o Václavu Havlovi jsme vám již přinesli, spolu s reakcemi, kterých se vyrojilo opravdu nepočítaně. Někteří by si mysleli, že by to mohlo Lubomíra Volného odradit. Ale neodradilo, ještě přitvrdil a rozepsal důvody. „Václav Havel sloužil nikoliv zájmům českého lidu, ale nadnárodních korporací,“ tvrdí poslanec. A došlo i na obvinění z alkoholismu a humanitární bombardování.
19.12.2018 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6371 článků)

„Rumburak Halík. Piráti? Smrad, že i tchoř prchá.“ Okamurův lídr Nerušil přitvrdil

 
Politické neziskovky odříznout od veřejných peněz, zavést institut „prvotního dárce“, přimět je označovat své materiály podobně, jako to musejí dělat politické strany, a v případě pochybného financování zdanit. Pražský lídr SPD v Praze Josef Nerušil po odchodu z Rady ČRo i Arcibiskupství pražského přitvrdil. Kněze a profesora Tomáše Halíka označil za „Rumburaka“, který končí stejně neúspěšně jako Rumburak seriálový. „Kdykoliv zapnete ČT24, tak na vás spolehlivě během několika minut vybafne Markéta Pekarová Adamová nebo Mikuláš Ferjenčík,“ přidává na úkor veřejnoprávních médií. Věří, že Piráti v rámci boje za klima „zakážou i své oblíbené pokuřování. Protože když se někde sejde partička Pirátů, je to smradu, že i tchoř zahanbeně prchá do své nory.“
12.09.2021 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Halík (596 článků)

Nás se nezbavíte. Orbán na Brusel: Horší než odchod z EU

 
Viktor Orbán obhájil post předsedy Fideszu a povede tuto stranu do voleb v roce 2022. Při té příležitosti měl také ke straníkům proslov, ve kterém napadl Brusel, že chce Maďarsku vnutit migranty a Maďary ožebračit přes ceny topení a vody. „Nevzdáme se našeho práva bránit svoje hranice, zastavovat migranty. Trváme na tom, že manželství je mezi mužem a ženou, že otec je muž a matka je žena,“ řekl maďarský premiér. EU opouštět nehodlá, ale plánům na omezení suverenity Maďarska hodlá vzdorovat a nechce se ocitnout ve spojených státech evropských. „Ani celá levice, Brusel a armáda George Sorose nás nezastaví,“ vzkázal.
15.11.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: George Soros (265 článků) , Viktor Viktor (88 článků)

„Babiš ojebal český stát,“ odvázal se Sobotka. Šéf ANO mu to tvrdě vrátil

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) přitvrdil. Jindy seriózního politika s řečí diplomata dohnal tentokrát vicepremiér Andrej Babiš (ANO) až k peprnějším slovům. Šéf Agrofertu totiž prý využil korunové dluhopisy k tomu, aby „důkladně ojebal český stát“. Babiš v reakci připomněl, že si Sobotka za sedm milionů pořídil byt z poslaneckých náhrad, zadlužil stát jako ministr financí o 400 miliard a šel na ruku miliardáři Zdeňku Bakalovi. Vztahy v koalici začaly eskalovat poté, co vyšetřovací komise rozhodla, že reorganizace policie neměla politické zadání s cílem ztížit šetření citlivých kauz, jak tvrdil Babiš.
03.02.2017 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25693 článků) , Bohuslav Sobotka (9580 článků)