Článek

Skyler Frantovi hodně ublížila, přesto na něj dokáže snadno zapůsobit

 
Je snad Franta na svůj věk nevyzrálý, cítí se bez Báry osaměle anebo mu schází Chris? Nejspíš všechno dohromady, protože jak jinak si vysvětlit, že svou přítelkyni tak snadno podvedl se Skyler, která ho v minulosti zradila a na dlouhou dobu i připravila o synka?
19.11.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (38 článků)
Podobné články

5 tipů jak zapůsobit na prvním rande

 
Chystáte se na první schůzku, která zpravidla hodně napoví o dalším vývoji vztahu, přípravy postupně vrcholí, přemýšlíte nad účesem i vhodným oblečením a mimo jiné si kladete otázku, jak zapůsobit na prvním rande. Chcete udělat ten nejlepší dojem a žaludek se vám stahuje představou, že něco pokazíte nebo se dokonce jakýmkoli způsobem ztrapníte. Pokud se chystáme na rande, zpravidla na tento den máme velké plány. Vybíráme oblečení, snažíme se zvolit vhodný účes, často si i před zrcadlem trénujeme různé grimasy. Hlavou nám běhají různé otázky a přemýšlíme, jak zapůsobit na prvním rande. Jak tedy? Jak zapůsobit na prvním rande? Ačkoli si to možná neuvědomujete, na prvním rande záleží mnohem více, než si většina z nás vůbec připouští. V případě, kdy bude rande ok a vše se vyvede podle plánu, pak je to předzvěstí fungujícího vztahu. V opačném případě to může být obrovské fiasko. Máme pro vás několik tipů, jak zapůsobit na prvním rande a udělat ten nejlepší dojem. Tip první: Vyberte vhodné místo Jednou z nejdůležitějších věcí je místo pro první schůzku, které by tomuto okamžiku mělo odpovídat. Hodně záleží na tom, jestli se už znáte, nebo jestli se vidíte poprvé. Pokud jste se již viděli, můžete vyrazit třeba na procházku s výhledem nebo na večeři do restaurace. Pokud se uvidíte prvně v životě, radíme zajít si třeba do kavárny. Tip druhý: Témata pro rozhovor Cílem prvního rande je poznat toho druhého, dozvědět se o něm nějaké informace a popovídat si. Zamyslet byste se proto měli i nad tématy vhodnými pro váš první rozhovor, kdy se rozhodně nehodí mluvit o bývalých partnerech, politice, sexu nebo financích. Tip třetí: Oblečení Šaty dělají člověka, říká jedno známé rčení. Proto si několik dní předem udělejte jasnou představu o tom, co si vezmete na sebe. Nebojte se zvýraznit své ženské přednosti a vsaďte na... Čtěte více Příspěvek 5 tipů jak zapůsobit na prvním rande pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.11.2016 06:35 |

podobné články

ABSOLUTNĚ NEZVLÁDNUTÝ POROD: Ulice udělá z narození dítěte frašku. Skyler porodí Frantovi zrzečka, říkat mu budou Chrudoš!

 
To bude ale komedie. Dnes večer se narodí děťátko mladému páru Skyler a Frantovi Liškovi. Celý porod bude opravdovou parodií. Ke skutečnému narození dítěte to bude opravdu hodně daleko!
20.10.2016 08:45 |

podobné články

Bára odletěla, a tak může Skyler nerušeně flirtovat s Frantou – nebo ho rovnou líbat

 
Jakmile Bára zmizí do Tel Avivu, Skyler skočí po příležitosti a vlepí Frantovi pořádnou pusu. Dokáže František odolávat jejímu flirtování, svůdným úsměvům a šarmu? A co by si vlastně přála Anička? Aby se vrátil ke Skyler, nebo zůstal věrný Báře?
28.10.2022 00:00 |

podobné články

Ulice: Skyler Aničce otevře své srdce. Anička má strach, aby Frantovi nerozbila vztah a neublížila mu

 
Christian by se rád vrátil zpět do Amsterdamu a žil s babičkou a dědou. Slyšet takovou věc z úst vlastního syna Frantu moc mrzí. Skyler však chce, aby Christian zůstal s nimi v Praze. Je to i kvůli Frantovi? Šimon musí vysvětlovat zničenou nástěnku. Adam se pokusí kontaktovat Jarku. Sledujte 4342. díl.
10.10.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (447 článků) , Adam Christian (1 článek) , Adam Adam (447 článků)

Ulice: Skyler musí mít všechno. Ukradne si i Frantu? A co Magda? Ta by také měla ráda všechno podle sebe

 
Bára měla asi správné tušení, když Skyler nemohla přijít na chuť. Pochopila však, že sokyni je nejlepší držet si blízko u sebe. Když se totiž Bára ve 4298. dílu vzdálí, Skyler motá Frantovi hlavu. Hrdličky v podobě Prokopa a Magdy se znovu hádají. Měl Mirek pravdu, že Prokop vztah s Magdou nedá?
21.06.2022 07:00 |

podobné články

Ulice: Řekl Dirk poslední slovo? Nebo si Skyler v Česku najde?

 
Ačkoliv se Dirk v Ulici vůbec neobjevil, hodně se o něm mluví. Mluvilo se o něm, když s ním Skyler opouštěla Frantu, a teď je na scéně ve chvíli, kdy Skyler opouští jeho. Je totiž drogově závislý a s někým takovým Skyler nehodlá být už ani minutu navíc. Jenže řekl Dirk poslední slovo?
29.10.2022 13:30 |

podobné články

Nad Bárou s Frantou se stahují mračna, kdežto nad Frantou a Skyler svítí sluníčko

 
Bára a Franta by prožívali krásné období, kdyby se neobjevila Skyler. Na tu Franta vždycky nadával kvůli její nezodpovědnosti i kvůli tomu, co mu provedla s Chrisem. Jenže teď to vypadá, že ledy roztály. Franta ke Skyler znovu pociťuje sympatie. Bude mít Bára na to, aby se o něj se Skyler přetahovala?
22.07.2022 13:30 |

podobné články

V Ulici se zjevila NOVÁ KRÁSKA! Mladičká Skyler z Holandska

 
K Frantovi dorazil student z Holandska na výměnný pobyt. Obrovským překvapením bylo to, že místo očekávaného chlapce dorazila nádherná Skyler, kterou hraje Sára Sandeva.
24.11.2014 21:55 |

podobné články

Vrátí se Franta ke Skyler?

 
Kdo by to byl tušil, že po tom, co Skyler utekla Frantovi do svého rodného Amsterdamu, se v Česku, respektive v Ulici zase objeví. Velký návrat herečky Sary Sandevy se však nekonal.
17.05.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Sara Sandeva (122 článků)

Magda a Prokop se usmíří, Irena konečně září štěstím a Franta vyhodí Skyler z bytu

 
Magda a Prokop se po dvouměsíčním odloučení překvapivě rychle usmíří. Štěstí se usměje i na Irenu, jíž Radovan vyzná lásku. Skyler naproti tomu radostný den určitě nečeká. Když Frantovi přizná, že Dirk bere drogy, dojde k pořádné hádce. Kristýna se stále nemůže vzpamatovat z rozchodu s Denisem.
23.08.2022 07:00 |

podobné články

Franta podvede Báru se Skyler! Stane se z úletu něco víc?

 
Diváci, kteří doufali, že František odolá Skyler a jejímu flirtování, budou teď asi hodně zklamaní. Bohužel to vypadá na rozpad dalšího sympatického vztahu. Bára je v Izraeli, volný večer si užívá v klubu a Franta se cítí osaměle. Skyler toho neváhá využít a všechno zkomplikovat.
15.11.2022 11:30 |

podobné články

Je Skyler dobrou matkou?

 
„Je Skyler dobrou matkou?” Tak přesně taková otázka zní u Klímů doma, kde Bára přenáší své velmi subjektivní pocity z Frantovy bývalky, která jí nečekaně vtrhla do života. Skyler je úspěšná, ambiciózní, sebevědomá i krásná. Cit pro mateřství jí ale docela chybí. Její syn Chris je rukojmím jejího nadšení pro práci, a proto nejvíce času tráví na tabletu.
04.06.2022 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (38 článků)

Odjede Bára na turné s Františkem, když teď na Skyler nahlíží jinak?

 
Prázdniny se neúprosně blíží a pro diváky to znamená, že budou muset všední večery trávit jinak než u Ulice. Seriál Ulice čeká tradiční prázdninová pauza, ale do té doby v něm zbývá leccos dořešit. Mimo jiné i to, zdali Bára nakonec odjede na turné společně se Skyler a Frantou. Po tom, co se jí Skyler otevřela, ji možná začala vnímat v jiném světle.
26.06.2022 07:00 |

podobné články

Jaké změny čekají na Frantu a Báru v 18. sezóně Ulice?

 
Říká se, že jedinou jistotou v životě je změna. Pravdivost tohoto rčení mohou potvrdit Franta s Bárou, kterým život naruší předčasný návrat Skyler do Čech. Skyler se ze zahraničí vrátí celá rozrušená a bude nucena zcela překopat svůj život včetně dosavadních plánů. A protože je Skyler zvyklá házet své problémy i na ostatní, až po uši v nich budou plavat také Bára s Frantou.
04.08.2022 22:15 |

podobné články

Skyler se hroutí svět, najde klid v blízkosti Františka?

 
Aniž by si Franta a Bára stačili užít svůj nový a soukromím provoněný byt, nečekaně se v Česku objevila Skyler a vypadala velmi rozrušeně. Prý se rozešla s Dirkem, se kterým žila. Zatímco Bára s Frantou hádali, že za to může nevěra, opravdovým důvodem pro její nečekaný návrat byly tvrdé drogy. Znamená to, že Skyler už napořád zůstane v Česku?
10.09.2022 19:00 |

podobné články

Franta mezi dvěma ženami – Skyler si ho chválí, Bára jej překvapí

 
Luděk už nechce vidět Kristýnu nešťastnou, a tak Denisovi nařídí, aby odešel z ulice. Franta mezitím hlídá Chrise, aby Skyler mohla odjet za prací. Po návratu se Skyler začne rozplývat před Aničkou, jak je Franta úžasný. On se tou dobou smiřuje s Bárou, která se spontánně rozhodne pro velkou změnu…
28.09.2022 00:00 |

podobné články

Je chyba ve výchově nebo v učitelkách v mateřské škole? Skyler z Ulice má jasno

 
Diváci, kteří tušili, že návrat Skyler do Česka nevěstí pro vztah Báry a Franty nic dobrého, měli úplnou pravdu. V Česku je Skyler sice jen chvíli, ale od samého začátku jsou výměny názorů u Franty a Báry na denním pořádku. Bára totiž tvrdí, že je Chris nevychovaný a potřebuje pevnější ruku... Jenže vykládejte to matce, která ví všechno nejlépe!
10.10.2022 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Chris Chris (38 článků)

Ulice: Změní odjezd Báry něco mezi Skyler a Frantou?

 
Na začátku to vypadalo, že Bára Skyler nevydýchá. Jenže pak si vzala k srdci pár dobře míněných rad své matky a rozhodla se držet si nepřítele blízko u těla. Jedině tak totiž může předem vědět, co se chystá. Tato strategie však bude Báře k ničemu, když bude dřepět v Izraeli, zatímco Skyler se v Česku chopí své druhé šance na Frantu.
28.10.2022 15:30 |

podobné články

Anička se plete, do čeho nemá. V podstatě dá Frantu a Skyler dohromady

 
Podlehl by vůbec Franta kouzlu Skyler, kdyby ho Anička neustále nepřemlouvala, aby se svou bývalou přítelkyní trávil víc času? Bez Chrise je Skyler možná osamělá, ale to ještě neznamená, že by jí Anička měla dohazovat k rozptýlení zrovna Františka, nebo ano?
18.11.2022 13:30 |

podobné články