Článek

Skvělá zpráva pro pašeračku Terezu: Nečekaně jí zkrátili trest

 
Pákistánské úřady přinesly Tereze Hlůškové skvělé zprávy. Češka, která si ve věznici v Láhauru odpykává trest za pašování heroinu, se dostane dřív na svobodu! K příležitosti významného pákistánského svátku se vláda rozhodla, že trestancům sníží tresty - o celé tři měsíce!
13.08.2021 05:05 |

podobné články

Podobné články

Velký svátek pro pašeračku Terezu: Zkrátili jí trest a víc než půlku už má za sebou!

 
Dlouhých osm let a osm měsíců si má podle dosud nepravomocného rozsudku odpykat ve vězení česká občanka Tereza Hlůšková (25) za pašování devíti kilogramů heroinu. Vysněné odvolací řízení zůstává v nedohlednu, ovšem zoufalou ženu čekala alespoň jedna dobrá zpráva. Úřady jí totiž znovu snížily trest.
20.10.2021 05:10 |

podobné články

Padne verdikt pro pašeračku Terezu (22): SKLIČUJÍCÍ STRACH těsně před Vánoci!

 
Asi dvacetkrát jí v pákistánském Láhauru naslibovali, že se konečně dozví, jak to bude s jejím trestem. Po neustálých odkladech to nyní vypadá, že verdikt pro Terezu H. (22) konečně padne. Soudce řekl přesné datum a pro pašeračku z Uherského Hradiště to znamená jediné. Těsně před Vánoci je strachem bez sebe!
15.12.2018 14:30 |

podobné články

Velký problém pro pašeračku Terezu: „Poprali“ se o ni právníci a zkomplikovali její případ!

 
Další rána pro pašeračku Terezu. Kvůli nejasnostem ohledně jejího právníka v případu byl odložen její odvolací soud. Jednou z posledních nadějí na záchranu, případně zmírnění trestu, je pro ni toto slyšení. Právě proto hodně záleží na tom, kdo ji bude zastupovat. Jelikož ale Tereza opakovaně měnila právní zástupce, teď se o ni podle všeho přetahují hned tři advokáti. Soud tak neví, komu má dát přednost. A to přineslo, jak jinak, další odročení. Tentokrát na neurčito!
16.07.2021 05:05 |

podobné články

Napravený playboy se stal novým premiérem. V zemi, kde soudí pašeračku Terezu

 
Býval slavným hráčem kriketu. Imrana Chána však dnes zvolili premiérem. Jeho Hnutí za spravedlnost (PTI) zvítězilo v červencových volbách. Předseda vlády složí přísahu v sobotu - v Pákistánu, zemi, kde v současnosti mj. soudí českou pašeračku Terezu. Právě soud s ní by měl pokračovat taktéž tento víkend.
17.08.2018 19:05 |

podobné články

Pašeračka Tereza má pořádný důvod k radosti: Zkrátili jí trest!

 
Tereza Hlůšková (25) alias pašeračka Tereza může slavit. Pákistánské úřady jí totiž znovu zkrátili trest, který si odpykává v jedné z tamních věznic za pašování devíti kilogramů heroinu. Informaci přinesl deník Blesk.
20.10.2021 08:20 |

podobné články

Chtěl zachránit pašeračku Terezu H.... Místo toho dostal tři roky natvrdo!

 
Za zdmi pákistánské věznice stále čeká na verdikt Tereza H. (23), která se v lednu minulého roku pokusila propašovat skrze mezinárodní letiště Allama Iqbal ve městě Láhaur 9 kilo heroinu. Pro její záchranu chtěl udělat něco i Bulhar Nikolaj Ivanov, se kterým se podle všeho Tereza ale vůbec nezná. Za řešení považoval vyhrožování bombou, pokud atraktivní pašeračku nepustí. To se mu ale vymstilo, jelikož teď ho čeká vězení stejně jako ji.
09.10.2018 12:51 |

podobné články

Další rána pro pašeračku Terezu: Její ctitel je po smrti. Pákistánský advokát zemřel při autonehodě

 
Před třemi dny zemřel známý obdivovatel Terezy Hlůškové (24). Pašeračku kdysi advokát Shoaib Niazi (†35) obhajoval před pákistánským soudem. Češka byla totiž odsouzena za pašování drog. Zesnulý se však do Terezy zamiloval a později ji údajně žádal o ruku.
12.08.2020 13:35 |

podobné články

Smích ji přešel: Pašeračku Terezu prý trápí vážné ZDRAVOTNÍ PROBLÉMY

 
Navzdory neustálému odsouvání konce soudního procesu se Tereza H. (22) usmívala. Zubící se pašeračku teď ale zřejmě nějakou dobu neuvidíme. Podle pákistánských médií se totiž potýká se zdravotními problémy, které nejsou zanedbatelné.
13.11.2018 19:21 |

podobné články

Naděje pro pašeračku Terezu: Vánoce už může trávit v Česku, Pákistán vyhlásil amnestii

 
Pro Terezu Hlůškovou (24) svitla naděje. Češka, která si v pákistánském vězení odpykává svůj téměř devítiletý trest za pašování heroinu, se může dostat na svobodu mnohem dřív. Hlůšková si už nyní odseděla přes dva a půl roku, teď pro ni ale přichází šance, ve kterou snad ani nedoufala. Pákistánský prezident totiž vyhlásil rozsáhlou amnestii, která by se mohla týkat i Češky.
03.09.2020 08:00 |

podobné články

Velká naděje pro pašeračku Terezu (24)? V pákistánském vězení se propouští vězeňkyně!

 
Konečně dobré zprávy pro Terezu (24)! Snížili jí trest, a její některé spoluvězeňkyně půjdou dokonce na svobodu. Tereza mezi nimi není, přesto ale doufá, že už brzy okusí svobodu.
22.05.2020 05:30 |

podobné články

Nepřišli na jaře a zkrátili si život? Lékaři, kteří vyšetřili Babiše, varují před znaménky

 
O víc než třetinu méně lidí si kvůli koronaviu přišlo nechat prohlédnout znaménka. Teď lékaři objevují první, kteří přišli pozdě a dost pravděpodobně si tak zkrátili život. Dostali se totiž do fáze, kdy už většinou nebudou žít déle než deset let. Lékař a profesor Petr Arenberger, který se svojí ženou dermatoložkou zkontroloval znaménka i premiérovi Andreji Babišovi (ANO), teď vyzývá, aby se lidé na kontrolu objednali, i když nemají tmavá vystouplá znaménka. K rakovině totiž stačí i oděrka, která se dlouho nehojí. V rozhovoru pro Blesk Zprávy profesor a zmínil, kdo se má obávat nádoru.
14.09.2020 21:50 |

podobné články

V ústecké zoo zkrátili lamám srst, z vlny budou svetry

 
V ústecké zoologické zahradě dnes při tradičním jarním stříhání zkrátili srst lamám alpakám.
10.04.2010 18:00 |

podobné články

Kapele Green Day zkrátili koncert: Vzteky rozsekali kytary

 
Punková kapela Green Day vystoupila na festivalu v Las Vegas. Ze 45 minut jim však koncert zkrátili na pouhých 25. A to kvůli tomu, aby rapper Usher mohl být na podiu déle. Frontman Billie Joe se začal vztekat, že jim zbývá již jenom jedna jediná minuta. Během ní řekne asi 100x "fuck" a rozseká s basákem kytaru.
25.09.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Green Day (73 článků)

Lékaři zkrátili muži penis o 2,5 centimetru: Rozvedla se s ním manželka!

 
Nejmenovaný Kanaďan utrpěl před lety vážné zranění dolní části těla. Lékaři z nemocnice Le Gardeur v Montrealu si ale nepočínali nejlépe a při operaci mu zkrátili penis o 2,5 centimetru!
16.06.2014 22:40 |

podobné články

Lékaři muži omylem ZKRÁTILI PENIS! Teď mu utekla žena

 
Muž si při sexu s manželkou zlomil penis, lékaři ho poslali domů a operovali ho až po třech měsících. Nešťastník tvrdí, že mu při tom zkrátili penis o 2 a půl centimetru a žena mu utekla.
18.06.2014 00:25 |

podobné články

Muž žaluje nemocnici o miliony. Lékaři mu prý zkrátili penis o 2,5 centimetru!

 
Paraplegik z Kanady prý přišel o pohlavní život a také manželství kvůli nedbalosti lékařů z nemocnice Le Gardeur v Montrealu. Muž přišel na pohotovost s frakturou penisu, ale zdravotníci jeho stav podcenili a neošetřili ho řádně. Později vyžadovalo zranění náročnou operaci, při níž mu zkrátili pyj o 2,5 centimetru. A pak dva roky nesměl mít sex. Kvůli čemuž se s ním rozvedla manželka. Tak teď na nemocnici požaduje odškodné v přepočtu za zhruba 2,9 milionu korun.
19.06.2014 07:45 |

podobné články

České matce děti nevrátili: V Norsku jí zkrátili návštěvy na 15 minut!

 
Norská sociálka jí odebrala syny, Eva Michaláková je mohla vidět dvakrát ročně na 2 hodiny. Nyní tenhle čas Norové zkrátili na pouhých 15 minut! Dnešní jednání se sociálkou tak úspěchem české strany neskončilo. O případné adopci dětí ale také ještě rozhodnuto nebylo.
20.01.2015 14:26 |

podobné články

Rána pro pašeračku Terezu: Opustil ji nejbližší člověk!

 
Pro Češku vězněnou v Pákistánu Terezu Hlůškovou (23) přišla další krutá rána. Poté, co vyšly najevo průtahy jejího soudního stání, jí z vězení odešla nejbližší osoba, politička Maryam Nawazová byla propuštěna na kauci.
05.11.2019 05:35 |

podobné články

Nová naděje pro pašeračku Terezu. Pelikán ji chce „vysekat“ z pákistánské basy

 
Česko chce s Pákistánem uzavřít smlouvu o předávání vězňů a je za tím i aktuální případ Česky Terezy H. (21). V pátek to v tiskové zprávě uvedlo ministerstvo spravedlnosti vedené Robertem Pelikánem (za ANO). Terezu zadržely úřady kvůli podezření z pokusu pašovat ze země drogy. Mladá žena je téměř dva měsíce ve vazbě v pákistánské věznici. V případě odsouzení jí hrozí i několik let vězení. Pokud smlouva bude uzavřena, měla by se vztahovat i na tento případ.
16.03.2018 17:30 |

podobné články