Článek

Skutečná Sestra v akci: Jeptiška na kluzišti předváděla úžasné piruety

 
Poněkud překvapivý pohled se naskytl lidem na Hviezdoslavově náměstí v Bratislavě. Na tamější kluziště totiž dorazila skupinka jeptišek, z nichž jedna na bruslích začala předvádět odvážné kousky a vysekla i perfektní piruetky jako pravá profesionálka.
06.01.2016 23:40 |

podobné články

Podobné články

Sestra v akci: Jeptiška s motorovkou uklízí po Irmě!

 
Na Facebooku policie v Miami se objevila fotografie a video podivně se usmívající ženy v černém hávu s motorovou pilou. Ale nebojte, nejde o pátrání po šílené vražedkyni. To je prostě »sestra v akci«. Jeptiška takhle pomáhala likvidovat škody po hurikánu Irma.
14.09.2017 12:10 |

podobné články

Bacha na zákeřný led: I takhle sebou můžete fláknout na kluzišti!

 
Venku už je pěkná zima, což svádí k návštěvě kluzišť. Ne každý je ale zdatný bruslař. Pokud se pokusíte o krkolomné piruety nebo nejste moc šikovní na hokej, a přesto ho hrajete, o bizarní pády je rázem postaráno. Na ledové karamboly se podívejte ve video ukázkách.
24.11.2018 11:20 |

podobné články

Takhle vatikánská jeptiška absolutně rozdrtila italskou verzi Hlasu. Neuvěříte vlastním očím!

 
Do soutěže "Hlas":http://www.extra.cz/tema/hlas se hlásí lidé, kteří se chtějí stát slavnými zpěváky. Do italské verze se přihlásila dost nečekaně jedna "jeptiška":http://www.extra.cz/tema/jeptiska z "Vatikánu":http://www.extra.cz/tema/vatikan. Proč? Protože chce rozdávat hlas, který jí dal Bůh, také jiným lidem než jenom v kostele.
25.03.2014 13:50 |

podobné články

Jeptiška z X Factoru je ve skutečnosti pořádná rajda! Získali jsme její erotické fotky a je na nich vidět VŠECHNO!

 
V dalším kole pěvecké soutěže "X Factor":http://www.extra.cz/tema/x-factor ohromí svým vystoupením žena oblečená jako "jeptiška":http://www.extra.cz/tema/jeptiska, jak mohli vidět v ukázkách diváci nedělního pátého kola. Nám se ale do redakce dostaly "fotografie":http://www.extra.cz/tema/fotografie, na kterých dotyčná zrovna nevypadá, že by odříkávala desatero.
08.04.2014 17:30 |

podobné články

Senzace italského Hlasu: Zpívající jeptiška boduje dalším hitem a všichni jí padají k nohám!

 
V aktuální řadě italského Hlasu mají nevídaný objev. Jeptiška Cristina Scuccia (25) si svou "prezentací písně No one od Alicie Keys":http://www.extra.cz/takhle-vatikanska-jeptiska-absolutne-rozdrtila-italskou-verzi-hlasu-neuverite-vlastnim-ocim získala všechny porotce a veřejnost si ji totálně oblíbila.
24.04.2014 11:15 |

podobné články

Jeptiška měla bolesti břicha, za pár hodin porodila

 
Zdravé dítě porodila minulý týden jeptiška, kterou přivezli do nemocnice v italském městečku San Severino Marche s bolestmi břicha. O těhotenství prý neměla nejmenší potuchy. Stalo se tak rok poté, co v Itálii porodila dítě jiná jeptiška, přičemž ani ona o těhotenství nevěděla.
27.01.2015 20:43 |

podobné články

Jeptiška žaluje producenty Sestry v akci: ukradli jste můj život

 
V New Yorku zahájila jeptiška Delois Blakelyová jeden z nejabsurdnějších sporů v dějinách filmového průmyslu. Komedie Sestra v akci prý popisuje její život a nikdo jí za to nezaplatil. Zajímavé je, že ji to napadlo 20 let po premiéře.
11.11.2011 11:25 |

podobné články

Sestra v akci?! Jeptiška v Hlasu předvedla ďábelskou show! VIDEO

 
Hledání nejkrásnějšího Hlasu v zemi neprobíhá jen u nás, ale také například v Itálii. Právě tam se postarala o pořádný rozruch řádová sestra, která přišla zazpívat hitovku No One od Alicie Keys. To co předvedla, bylo jedním slovem úžasné.
22.03.2014 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Alicia Keys (112 článků)

Sestra v akci: Jeptiška uzemnila svým zpěvem porotu Hlasu!

 
Příběh jako z Hollywoodu se odehrál v italské verzi Hlasu (The Voice). Jeptiška Cristina Scuccia (25) předvedla neuvěřitelný výkon, který od středy vidělo na videoportálu YouTube již přes 3 miliony lidí.
22.03.2014 11:25 |

podobné články

V Soči se bude hrát hokejový olympijský turnaj na širším kluzišti

 
Na olympiádu se opět vrací výhoda pro evropské hokejisty. Ve Vancouveru se totiž hrálo na užším kluzišti.
10.03.2011 14:20 |

podobné články

Mrtvé není kam dávat, zoufají Španělé. Těla končí i na kluzišti v obchoďáku

 
Vedení španělské metropole a okolního regionu Madrid, jejichž krematoria v těchto dnech nezvládají příjem mrtvých kvůli šíření koronaviru, zřídí ještě tento týden provizorní márnici na kluzišti místního obchodního centra, informoval o tom deník El Espaňol. Konkrétně se jedná o kluziště Palacio de Hielo, první těla sem byla převezena již v noci na úterý 24. března.
25.03.2020 11:10 |

podobné články

Jeptiška porodila jako panna. Nikdy jsem neměla sex, tvrdí!

 
Jednatřicetiletá jeptiška pocházející ze Salvadoru tvrdí, že otěhotněla bez soulože. Minulý týden přivedla na svět chlapce v italském Rieti. Do poslední chvíle prý netušila, že je těhotná, do nemocnice ale odjela s těžkými bolestmi břicha. Lékaři ihned poznali, že se jedná o porodní stahy. Jejímu příběhu o neposkvrněném početí ale nevěří ani matka představená sestra Erminia.
21.01.2014 07:05 |

podobné články

Jeptiška (84) musí za mříže: Co vykutálená sestra provedla?

 
Jeptiška za mřížemi? To se jen tak nevidí. Americký soud v úterý uložil trest 35 měsíců vězení řádové sestře Megan Rice (84), která v roce 2012 spolu se dvěma dalšími aktivisty pronikla do jaderného zařízení Oak Ridge ve státě Tennessee.
19.02.2014 08:45 |

podobné články

Zpívající jeptiška to opět rozbalila a její hvězda stoupá

 
Pětadvacetiletá řádová sestra Cristina Scucciaová původem ze Sicílie ještě neukázala, co v ní všechno je. Jeptiška se stala hvězdou poté, co se přihlásila do italské obdoby talentové soutěže Hlas, kde na sebe hned na začátku strhla pozornost. Minulý týden zazářila v duetu s další soutěžící Lunou Palumbovou a opět sklidila obrovský úspěch, informoval server The Huffington Post.
24.04.2014 07:10 |

podobné články

Jeptiška přezpívala Madonnin nemravný hit »JAKO PANNA« (VIDEO)

 
Italskou verzi soutěže Hlas vyhrála v posledním ročníku šestadvacetiletá jeptiška Cristina Scucci. Sestra Cristina si získala srdce milionů Italů a tím na oplátku dostala možnost stát se profesionální zpěvačkou. Pro debutový singl si vybrala Madonninu píseň Like a Virgin. Podává ji však v úplně jiné verzi.
24.10.2014 17:00 |

podobné články

Při soudním procesu s Katy Perry zemřela jeptiška, která svědčila proti ní

 
Devětaosmdesátiletá sestra Catherine Rose Holzman přišla v pátek 9. března k soudu svědčit proti zpěvačce Katy Perry, která se snaží koupit budovu bývalého katolického konventu. Jeptiška se ale během procesu a výpovědi tak rozhorlila, že ji to nakonec stálo život.
14.03.2018 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Katy Perry (608 článků) , Katy Rose (1 článek) , Catherine Perry (1 článek)

Lucie Bílá jako Sestra v akci: Hříšnici požehnala jeptiška!

 
Už jen šest dní zbývá do české premiéry muzikálu Sestra v akci. Vedení karlínského divadla proto pozvalo skutečné řádové sestry zkontrolovat Lucii Bílou (50) v hlavní roli jeptišky. A ty jí daly požehnání!
13.10.2017 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2448 článků)

FN Brno: Vrchní sestra neonatologického oddělení druhá v soutěži Sestra roku

 
Vrchní sestra Neonatologického oddělení Fakultní nemocnice Brno Mgr. Pavla Opálková se umístila na druhém místě v kategorii Sestra v managementu a vzdělávání v prestižní celostátní soutěži Sestra roku, kterou uděluje každoročně vydavatelství Mladá fronta, a.s. Vyhlášení výsledků soutěže proběhlo 1. března 2018 na slavnostním galavečeru v Divadle Hybernia v Praze.
02.03.2018 08:50 |

podobné články

Prague Pride bude letos největší v historii. Jeptiška, kterou zakázal Duka, přijede

 
Už popáté se bude v Praze konat týdenní festival LGBT lidí Prague Pride. Díky bohatému programu, který zahrnuje 125 akcí, bude letos největší v historii. Během festivalu vystoupí například vousatá zpěvačka Conchita Wurst či americká jeptiška Jeannine Gramick, jejíž přednášku v Akademické farnosti zakázal kardinál Dominik Duka. Sestru ale nakonec přivítá Filozofická fakulta Univerzity Karlovy.
04.08.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (959 článků) , Conchita Wurst (44 článků)