Článek

Skupinová sebevražda na Slovensku: Čtyři dívky (16 a 14 let) se ráno před školou rozhodly pro smrt!

 
Slovenskem otřásl případ hromadné sebevraždy mladých školaček. Lucia (16), Patrícia (14), Kristína (14) a Nikolka (14) se rozhodly, že skoncují se životem. Nikdo z jejich blízkých a kamarádů to nedokáže pochopit.
20.05.2016 16:30 |

podobné články

Podobné články

Tipy na skvělá skupinová indoor cvičení

 
Pravidelná fyzická aktivita by měla být nedílnou součástí života každého z nás, neboť je velmi důležitá pro naše zdraví. Pohyb venku v ulicích nebo přírodě ale není pro každého. Naštěstí se u nás rozmáhá trend indoor cvičení, díky kterým se můžete pohybu věnovat v příjemném prostředí tělocvičen. A proč cvičit o samotě, když se můžete do pohybu zapojit společně s dalšími lidmi? Skupinová indoor cvičení jsou skvělá právě v tom, že můžete poznat nové lidi a navíc se můžete motivovat jejich pílí a úsilím. A která skupinová indoor cvičení vám můžeme doporučit? Skupinová indoor cvičení, která stojí za to! Indoor Walking Indoor walking představuje skupinové cvičení, které si můžeme volně přeložit jako chůzi uvnitř. Cvičení probíhá na speciálních trenažerech připomínajících běžící pásy. Od klasických pásů se ale liší v tom, že se dají různě polohovat, díky čemuž se na nich dá nejen chodit, ale rovněž i provádět různorodé cviky. Celé cvičení je tak založené na přirozené chůzi doplněné o cvičební prvky, kdy jedna lekce trvá 45-60 minut a je složena z vícero částí. Nejdříve se zahřejete v mírném tempu, poté přejdete do hlavní části s finální nejtěžší zátěží a celou lekci zakončíte opět volným tempem pro vydýchání. Indoor cycling Dalším skupinovým cvičením je indoor cycling, které se cvičí na stacoinárních kolech za doprovodu emotivní hudby. Během cvičení si vytvarujete oblast hýždí, můžete se zbavit celulitidy a i vaše kondice se výrazně zlepší. Kromě intenzivní jízdy se do lekcí zahrnují i posilovací cviky pro horní část těla. Jedna lekce indoor cyclingu trvá zpravidla jednu hodinu, během které vás povede zkušený instruktor, který vás bude motivovat a povzbuzovat. Indoor rowing Mezi intenzivní skupinová indoor cvičení patří i cvičení na veslařských trenažerech, neboli indoor rowing. Věnovat se mu můžete jak solo, tak i ve skupině, což je mnohem zábavnější. Cvičení je určené pro... Čtěte více Příspěvek Tipy na skvělá skupinová indoor cvičení pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
11.09.2016 17:50 |

podobné články

Tyto dvě dvanáctileté dívky se rozhodly 19krát pobodat svou kamarádku, protože chtěly vyvolat strašidlo!

 
Morgan Geyser a Anissa Weier jsou dvě dívky, o kterých se teď v Americe dost mluví. Je jim teprve 12 let, měly celý život před sebou, ale hrozí jim, že "stráví následujících 65 let ve vězení":http://www.extra.cz/vitejte-v-nejdrsnejsim-vezeni-na-svete-zlocince-tu-drzi-jak-dobytek-v-kleci. Rozhodly se totiž zabít svou kamarádku, téměř dvacetkrát ji bodly nožem a to všechno vlastně jen tak z nudy.
07.06.2014 07:35 |

podobné články

Záhadná smrt mladé dívky: Vražda nebo sebevražda?

 
Policie vyšetřuje záhadnou smrt mladé dívky (†20) z Hulína na Kroměřížsku. Podle informací Blesk.cz ji našel přítel v bytě, když se vrátil v pátek ráno z noční služby z práce. Dívka měla krátce po úspěšné maturitní zkoušce. Policie zatím nedokáže říct, jestli šlo o vraždu, nebo sebevraždu.
10.06.2011 16:35 |

podobné články

Smrt mámy Bartošové Artura poznamenala: Začal si říkat sebevražda!

 
Do jména si vetkl slovo smrt! Artura Štaidla (19) zřejmě poznamenala tragická smrt matky víc, než si kdo myslel. Syn zesnulé zpěvačky Ivety Bartošové (†48), která si v roce 2014 vzala život pod koly vlaku, si říká Artur Jisatsu Taylor a právě prostřední slovo znamená v překladu sebevražda!
27.09.2016 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6726 článků) , Artur Štaidl (141 článků)

Masakr v Toulouse: Vrah na skútru zastřelil před školou učitele a tři děti (3, 6 a 10)

 
Střelec na skútru spustil v pondělí ráno palbu před židovskou školou ve francouzském městě Toulouse, informuje agentura AFP. Zabil čtyři lidi, z toho tři děti, a z místa ujel.
19.03.2012 09:35 |

podobné články

Hromadná sebevražda čtyř školaček: Léky zapily alkoholem. Nikola kamarádky zachránila za 5 minut 12

 
Sešly se před školou, ale namísto vyučování zamířily k jedné z nich domů. Školačky Lucia (16), Patrícia (14), Kristína (14) a Nikolka (14) se rozhodly, že spáchají hromadnou sebevraždu. Poslední jmenovaná si to naštěstí na poslední chvíli rozmyslela. Umírajícím spolužačkám přivolala pomoc a zachránila jim život.
20.05.2016 12:10 |

podobné články

Měli jsme strach, líčí děti, které unikly masakru před židovskou školou

 
Žáci židovské školy ve francouzském Toulouse a jejich rodiče se vzpamatovávají z šoku po střelbě, kterou před školou v pondělí ráno spustil muž na skútru. Při jeho útoku přišly o život tři děti od tří do deseti let a třicetiletý učitel, informuje agentura AFP.
19.03.2012 14:20 |

podobné články

Dvě dívky (14) vykradly kasičku pro postižené. Muž, který přispěl, zavolal policii

 
Dvě dívky (14) se rozhodly ukrást peníze ze sbírky pro mentálně postižené. Přihlásily se jako dobrovolnice na jedné akci v Táboře. Měly ale smůlu. Když pokladničku vykrádaly, viděl je muž, který penězi sám přispěl a zavolal policii. I přesto, že jsou dívky mladistvé, trest je nemine.
25.09.2012 18:30 |

podobné články

Dívky, které bouraly a vysílaly online svoji smrt, rozdělily Česko: "Smrt si zasloužily, jely jako šílené, porušovaly předpisy," bouří se lidé!

 
Děsivá video se ve čtvrtek 6. července objevilo na sociálních sítích. V autě sedí dvě mladé dívky a dělají si legraci ze zákazů. Zpívají, natáčejí se u toho a volají kamarádům. Stále zrychlují a vůz dosahuje rychlosti 140 km/h. Poté najedou na patník a auto narazí do protihlukové stěny u autobusové zastávky. Jedna z dívek nehodu nepřežila. Video vzbudilo u Čechů velmi bouřlivé reakce. Jedni truchlí nad ztrátou dvou mladých životů, jiní zase dívkám smrt přejí. Další nevědí, na kterou stranu se přiklonit, ale v jednom mají jasno. Ještě že nezavinily smrt někoho dalšího.
08.07.2017 17:50 |

podobné články

Řidič srazil chlapce před školou a od nehody ujel

 
Neznámý řidič dnes ráno před školou v Železnici na Jičínsku srazil pětiletého chlapce a z místa nehody ujel.
29.02.2012 09:05 |

podobné články

Rodinné tajemství Petra Jančaříka: Smrt maminky nebyla sebevražda!

 
Moderátor Petr Jančařík (62) skrývá smutné rodinné tajemství. Přestože policie mluvila jinak, podle Petra smrt maminky nebyla sebevražda! Co se podle něj stalo? A s jakým slavným českým hercem měla nejspíš souvislost?
28.04.2014 20:55 |

podobné články

Matky unesených Češek odpovídají únoscům ve videu: Naše dcery jsou hodné dívky!

 
Matky dvou unesených Češek Antonie a Hany se rozhodly odpovědět na "video únosců":http://www.extra.cz/unosci-dvou-ceskych-divek-v-pakistanu-posilaji-druhe-video-hana-mluvi-o-svem-pohrbu-a-nevi-jestli-je-tonicka-jeste-nazivu, které se jim dostalo do rukou v těchto dnech. "Dívky jsou na nich vyčerpané a mluví o své smrti":http://www.extra.cz/sokujici-nezkracena-verze-druheho-videa-od-unoscu-tonicky-a-hanky-poslechnete-si-jak-divky-mluvi-o-sve-pripadne-smrti.
30.10.2013 20:51 |

podobné články

Karty jsou rozdány: Jaké je rozložení sil před Eurem 2016?

 
Sobotním losem v Paříži byla definitivně uzavřena kapitola s názvem Kvalifikace na mistrovství Evropy 2016. Všechny trenérské štáby se už mohou pilně připravovat na trojici soupeřů, se kterými se jejich mužstvo střetne v základní skupině. Skupinová fáze nicméně bude tentokrát hrát daleko menší roli, než jakou plnila na předcházejících šampionátech.
16.12.2015 20:35 |

podobné články

Baroš se opět trefil, Hübschmanův Šachtar rozstřílel Partizan

 
Druhými zápasy ve čtvrtek pokračovala skupinová fáze Evropské ligy.
01.10.2009 22:10 |

podobné články

SELHALI! Česká "17" na MS končí! Čeští mladíci podlehli Uzbekistánu

 
Už skupinová fáze se stala konečnou stanicí svěřenců kouče Csaplára. Čeští hráči sice nad Uzbekistánem vedli, ale nakonec prohráli v Mexiku 1:2.
26.06.2011 08:15 |

podobné články

Politolog Zbořil u Tachecí: Odporné a slizké VV? Ano, skupinová hloupost

 
Proč se politolog Zdeněk Zbořil vyhýbá analýzám Věcí veřejných? Dělá to prý z důvodu duševní hygieny. Přestává ho to totiž po roce a půl bavit. Když Miroslav Kalousek nazval VV odpornými a slizkými, měl podle Zbořila tak trochu pravdu.
04.04.2012 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6552 článků)

Effectix: Popularitu “selfie” potvrzuje i vyhledávání. Doma i ve světě

 
„Selfie”, fotografie sebe sama pořízené nejčastěji mobilním telefonem v poměrně charakteristické póze, je fenoménem sociálních sítí i nový slovem v angličtině. Oskarová skupinová selfie navíc odstartovala novou vlnu zájmu o toto slovo, vlnu, kterou můžeme velmi snadno sledovat ve vyhledávání.
13.03.2014 16:40 |

podobné články

Obří rodinná fotka je hitem internetu. Přes 500 příbuzných se sešlo v Číně

 
Přes 500 členů jedné čínské rodiny zachycuje obří skupinová fotografie pořízená za pomoci dronu během nedávných oslav čínského nového roku. Příslušníci několika generací rodiny Renů se nechali zvěčnit na východě Číny. Tam se sešli u příležitosti dokončení svého detailního rodokmenu. Podle deníku The Guardian snímek ve vesnici, odkud rodina pochází, symbolizuje i dramatické změny, kterými Čína za poslední desetiletí prošla.
08.02.2017 19:20 |

podobné články